Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. aug 2011

caute 🙂
@adelaine tusim sa mate dobre 😉 a dnes je asi nieco vo vzduchu,aj Linda od rana vymysla 😠 ja som nakoniec navarila predsa ten segedin,mnam podaril sa mi 🙂 a ako som sa stazovala,ze neviem predat Teutonku,tak dnes je o nu normalne bitka 😕

mirka285
12. aug 2011

jeej aj ja gratulujem tehulkam,maxara mozes zalozit temu februarovky 😉

monline
12. aug 2011

čaute baby
dnes som plánovala nákupný výlet do BA, ale malý mi zmenil plány, okolo 4 ráno som zistila, že je vrelý..a mal 39,5, pritom nič mu nie je, však lekárka včera ho aj popočúvala, aj hrdlo pozrela..včera i dnes ho prehnalo, slintá už dosť dlho, podľa mňa ho bantuje tá dolná štvorka, čo sa nevie vystrčiť von ..chúďatko moje, tak strašne plakal, keď som mu chcela dať čípok a potom aj zábaly..teraz konečne spinká, ale stále má teplotu ☹
dúfam, že vy máte krajší deň a užívate si ho 🙂

bambola
12. aug 2011

@mirka285 tak sup sup zvysovat cenu 😉 😀

inac baby maju terminy tak marec/april 😉

mirka285
12. aug 2011

@bambola to som len tak trepla,som to neratala 😀 jaaj a nemozem zvysit cenu,vsak som seriozna 🙂 buduci tyzden mi uz dojde moj Baby home xtreet emocion tak som zvedava,skoda ze ta Luna nebude,ale aj tento sa mi paci,hlavne je lahucky 🙂
@monline Mon chuda Danko,nech mu to rychlo prejde ☹

rolak
12. aug 2011

ahojte, aj ja gratulujem @kristip a @maxara ! krásne správy! aj ke´d ja teda nezávidím ani v dobrom... 🙂 darmo,už som stará 🙂 užite si tehulkovanie, nech sa vám darí!
my sme dnes ráno stihli Tesco, aj ogrcať našu peknú Hlavnú sme stihli 🙂 nič som nevarila,tato nás vezme na obed, 🙂

maxara
12. aug 2011

vdaka baby za gratulky, Miri a tebe za povolenie zalozit temu, ale mam svoju a som spoko, ta mi staci 😉

rolak
12. aug 2011

sa mi budete smiať,ale ja asi kúpim tento kočík: http://www.oliwer.sk/sportove-a-trojkolesove/20... švagriná ho má,a veľmi sa mi pozdáva...bojím sa experimentoovať,lebo ma porazí,keď kristína zas bude tak otrasne sedieť...ja sa na ňu už nemôžem pozerať v tom bertoni..

jjana17
12. aug 2011

ahojte maminy mozem sa k vam pridat aj my sme jul 2010 🙂

rolak
12. aug 2011

@jjana17 vitaj! a kdeže si bola doteraz? 😉

rolak
12. aug 2011

@mirka285 asi kočky videli,že dajaká celebrita mmá teutonku,tak ju treba rýchlo kúpiť 🙂

jjana17
12. aug 2011

@rolak ale chodila som do prvy krat tehotne,, potom som sem dlhsie po porode nechodila len sem tam pozriet na foto bazarik atd,,ale opat ma konikovanie chytilo
🙂 🙂

mirka285
12. aug 2011

@maxara tak nesmiruj ked mas svoju 😖
@rolak ja sa ti nebudem smiat,aj ja som si objednala kocik co vyzera cudne,ale ma vsetko co chcem,akurat,ze som ho nevidela nazivo,tak dufam nebudem sklamana...a to tak byva,ze clovek nieco predava,dlho nic a potom sa mu v jeden den ozvu traja 😒

mirka285
12. aug 2011

@jjana17 vitaj 🙂

jjana17
12. aug 2011

@mirka285 dakujem

rolak
12. aug 2011

@jjana17 ako mňa! ja som odtiaľto odišla totálne unavená z koníkovania a o pár mesiacov som späť 🙂 decko začalo lepšie spať a človek má hneď viac času 🙂

@mirka285 ja sa už normálne bojím kúpiť iný kočík,čo nemám odskúšaný....

jjana17
12. aug 2011

maminky uz samostatne chodia vase rocne deturence? my uz z izby do izby prejdeme uplne v pohode kam chce tam ide, ale ako sa dostaneme von uplne sa sekne, sadne na zem alebo sa pyta na ruky

maxara
12. aug 2011

@mirka285 a co ti vadi? ty ine necitas? 😝

mirka285
12. aug 2011

@rolak Ludi ked ja som chcela nieco lahucke so spojenou ruckou s cim aj prezimujem,tak som si nakoniec nasla tento ale neda sa nikde vidiet nazivo tak som to riskla,snad sa nepopalim...inak mne by stacilo uz kludne iba sicko,lenze ja som leniva v zime hore dole davat fusak ked pojdem do nakupnych centier 😝

rolak
12. aug 2011

@mirka285 len nech si Peťa - @maxara pošmíruje,šak si tu svoje odrobila 🙂 🙂, má právo 🙂
@maxara na prvý šup sa vám podarilo? joooj, musí to byyť krásny pocit!!!!! a Ninka je zlatučká, ona bude pomáhať mamine 🙂

mirka285
12. aug 2011

@maxara si sa sem dosla hadat?

mirka285
12. aug 2011

@rolak ona to tu smiruje pravidelne,nemam obavy,zeby jej nieco utieklo 🙂

jjana17
12. aug 2011

@rolak no veru ako pises ,,, len my spime cez den len hodinku,,,takze ja toho casu mam velmi malo na konika

jjana17
12. aug 2011

@maxara ty mas tiez rocne dietatko a budete mat druhe? planovane? ja by som si na to este netrufla

bambola
12. aug 2011

kuš 😠 😠

@jjana17 vitaj 🙂 nasa chodi este len za jednu ruku
@mirka285 seriozna - neseriozna treba trosku obchodovat 😉 a ty si nakoniec zrusila tu lunu? som nevedela, asi mi to uslo 😕 ten co si napisala podla mna smiesne, ja by som si ho asi nekupila ale podla mna vyzera normalne (u mna stale boduju stokke a nuna 😀 )
@rolak vyzera fajn 🙂 a ked ti tam bude sediet ako v krcme tak vies, ze je to dietatom a nie kocikom 😉

jjana17
12. aug 2011

@bambola dakujem,,,,,my sme sa pustili do chodenia od pondelka samostatne

mirka285
12. aug 2011

@bambola Mati ale co by zrusila,napisali mi z Bambini ze mi ju nevedia dodat,tak som volala do Aladina a tam mi povedali ze ho sem uz nedovazaju lebo sa prestala vyrabat ☹ no a tento Baby home sa mi paci prave preto,ze je iny,aspon viem,ze ho nebude mat kazdy 😀 objednala som ten fialovy a k tomu mam ten fialovy lodger,myslim,ze to bude pekne 🙂

maxara
12. aug 2011

@rolak pritrafilo sa ani sme nevedeli.. uz v KE na stretku som bola 😵

@jjana17 tak chceli sme, ale nie tak uplne skoro.. ale nechranili sme sa, lebo pri prvom sme mali problem, tak sa vlastne zadarilo hned

@mirka285 preco sa zhadzujes Miri? neboj uz som ticho.. a ty mi o smirovani hovor, co si v kazdej teme strcena a vsetko mas preluskane.. 😖 nevsimaj si ma, naco si kazis den? moc ti vadi, ze ma tu baby vyzavinacovali a ze im odpisujem?

bambola
12. aug 2011

@mirka285 to som sa chcela spytat ci si k tomu zladila uz kupeny lodger 😀 😉

mirka285
12. aug 2011

@bambola no vsak dufam ze to spolu bude ladit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre