Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
22. aug 2011

@mirka285 miri, mna tiez napadlo Taliansko, tusim katka7777 si chvalila nejaky rezort...na juhu, na spicke by mohlo byt este teplo...
a inak, s tymi cestovkami je to sila, take prachy si pytaju za sprostredkovanie a ani sa neunuvaju nieco oznamovat,
mm sa pred par rokmi takto vytocil a zo zasady chodime na dovolenky mimo cestoviek, kontaktuje priamo hotely a tak si vybavujeme rezervacie...doposial bez problemov

rolak
22. aug 2011

@mirka285 to je mi ľúto,ale ty určite voľačo vymyslíš... a nejaký grécky ostrov?
kočky,ja zas hľadám kočík...a vôbec sa v tom nevyznám..... nič sa mi nepozdáva...... musím ísť niekam do predajne omrknúť.....

rolak
22. aug 2011

@mirka285 a také že Dominikánska republika?Kanárske ostrovy? veľa peňazí?? možno nájdeš dajakú dobrú ponuku...

mirka285
22. aug 2011

@rolak Ludi ja hladam destinaciu maximalne s trojhodinovym letom 😀 moja dcera nevydrzi hodinu v autosedacke,takze nejaky dlhy let neprichadza do uvahy 😒 pozeram grecko,ale zatial som naklonene najviac Turecko,hotel,ktory mi poradila @cigaretka je naozaj pekny ...a ty co moja?aky kocik by si chcela?

rolak
22. aug 2011

@mirka285 potom mi napadlo,že asi bude dlžka letu problém 😀 nejaké dobre ovládateľné golfky,ľahký šporťák, s pevným sedadlom hľadám.... ale len tak do 100 evri... páčia sa mi také,čo majú vpredu kolečká blízko pri sebe,ale nie trojkolky.

mirka285
22. aug 2011

@adelaine Mati Taliansko sa mi pozdava,ale Katka tusim spominala Lignano alebo Lido di Jesolo,a to nechcem ani jedno ani druhe...a ma sere ze v cestovke t neporadia,najlepsie je ked to odporuci nejaky znami co tam bol...

rolak
22. aug 2011

@mirka285 aj to musí byť taký známy,čo je tvoja krvná skupina...lebo každému dačo iné vyhovuje...

mirka285
22. aug 2011

@rolak a ten Babypoint mark 4 sa ti nepozdava?stoji sice o nieco viac ale ten si tusim chvalia baby...

sunnygirl
22. aug 2011

ahojte dievčence,
zmenil sa názov témy????
Chcela by som sa opýtať ako ste prechádzali z materského mlieka na umelé, lenka už nechce moje a čím ste to nahradili?
A ešte ako zistím, že sa mi už netvorí, alebo ako to zastavím, ďakujem za každú odpoveď.
pa

katka55
22. aug 2011

ahojte. pricuchla som sem po dlhsom case 😉
@sunnygirl admini tu robia trosku rosadu z nazvov tem 😕 ja som patrika odstavila pred 1,5 mesiacom a bolo to zo dna na den, kedze sme mali virozu. prve UM som kupila z DM-ka Babylove, lebo som o nom citala chvaly, ale nam sa nejako nepacilo, tak sme ho hned vymenili za Hami 3. a momentalne prechadzame na Sunar, lebo bol patrik casto vyhadzany a mal problemy s ritusou, tak nam doporucili vymenit UM. ale to moze mat aj z ineho 😒 viem, ze sa UM nemaju velmi striedat, ale najst to prave nie je vobec jednoduche 😕 😉 a rozmyslam, ze od 18m mu budem davat uz len normalne plnotucne mlieko 😉 teraz papa pred spanim 180ml a rano 240ml. mlieko sa mi zastavilo asi po 2 tyzdnoch. kedze sme to mali zo dna na den, tak po 3 dnoch som sa nemohla prsa ani dotknut a bala som sa zapalu, ale potom to zacalo pomaly vytekat a fakt po 2 tyzdnoch tam uz nebolo nic (zial, ani prsa ziadne neostali 😠 😀 ) ono sa ti prestane tvorit tym, ze nebude odsavane, len to prsu chvilu trva, kym pochopi 😉

bambola
22. aug 2011

baby do hodinky budeme na strkoveckom ihrisku tak keby ste tam niekto boli tak nas kuknite 😉
@sunnygirl vsetky UM su obycajne susene mlieka a po roku sa uz moze dat obycajne plnotucne (co je to iste v nesusenej forme) 😉 ja sa chystam davat tak. ak ti mlieko nebude chciet vobec tak iba zvysis prijem inych mliecnych vyrobkov 😉

luludi
22. aug 2011

@katka55 katuska je vobec nie som odbornik na UM, skor naopak, ale napriklad mne nas rakusky pediater odporucal po roku, ak by bolo potrebne davat radsej bezlaktozove mlieko ako UM.. dufam, ze sa inak s Patkom mate dobre 🙂

katka55
22. aug 2011

@luludi ja sa priznavam, ze som sa tym vobec nezaoberala 😅 takze kazda rada je vzacna 😉 mame sa dobre, minuly tyzden sme boli u mojej maminy na sliaci a tento tyzden sme u svokra v grobe, takze prazdninujeme v plnom prude 😀 cakam, kym sa patrik zobudi, nech sa svacneme do bazena 😵 videla som na fb, ze sa trapite so zubami, tak drzim palce, nech to uz rychlo prehrmi 😉

rolak
22. aug 2011

@sunnygirl ahoj sunny, ja som kojila len 5 mesiacov, mliečko odišlo rýchlo,ešte dva dni som čo to vytlačila a potom už ani 10ml.... ešte teraz mi vyteká mliečko z bradavky, ale to len také kvapky... sú na to aj homeopatiká,tuším tie isté,čo na tvorbu mliečka,len iné číslo majú. ľudia si chhvália Nutrilon,ale chutí hnusne a nesadne každé mu bábu, my sme prešli cez Nutrilon, babylove (žiadna chuť), cez Hami ( sladké, vraj samá umelina) a skončili sme pri Bebe.. zatiaľ ok, ale normálna Beba 3 robí hrozné hrudky..... ja dosť často používam tú na noc Beba Good night 2,lebo vlastne zväčša pijeme večer a v noci. do jedla dávam normálne plnotučné mlieko.

bambola
22. aug 2011

akozeeee, to bolo strasne na tom ihrisku 😕 mala vydrzala tak polhodku a potom uz bola nervozna z toho tepla. no nic, zajtra bezpodmienecne voda.
@luludi lulu nasla som , ze aj v lamaci je kupko a vyzera to tam velmi fajn, boli ste tam? 🙂

gabika41
22. aug 2011

...uz to tak vyzera,ze zajtra budem musiet znova nafukat bazenik,lebo dnes to bola hroza vonku a to sme isli o 17tej......zajtra sa cele poobedie mocime vo vode....majte pekny vecer.... 🙂
@sunnygirl ...ja som pouzivala Nutrilon,Babylove a Sunar a vsetky boli v poho a vsetky mi mala pila bez problemov....ja som ale nekojila....

luludi
22. aug 2011

@bambola bambi, ano boli sme v lamaci a bolo fajne 🙂 My sme dnes poobede mali v strede obyvacky vanicku a trochu sa schladzovali,sranda bola prevelika 😀 😀 😎

mirka285
22. aug 2011

cauteee 🙂 nadherny den za nami,vobec mi to teplo neprekaza 🙂 dufam,ze si to uzivate ako my...

bambola
22. aug 2011

@mirka285 kua vsak ale my nemame dvor s bazenom 😀 😀 ale teda konecne leto 😉

bambola
22. aug 2011

@luludi lebo by som ta chcela s malou vybehnut asi v stredu 😉 nechystate sa? 😉

noemarta
22. aug 2011

ahojte,
aj my sme si dnesny den total uzivali, tesim sa ze je hic Cecilkooo 🙂 😖 😖
pekny veceeer.... 🙂

adelaine
22. aug 2011

ahojte,
tak dnes bolo total teplo, my sme boli vonku rano a potom az okolo 18.00 a aj tak to bolo o prilepenom tricku 🙂
mne sa cez den nechcelo trepat von, zajtra a vlastne cely tyzden bude asi rovnaky....mne osobne teplo neva, ale risimu vadi....

gabika41
23. aug 2011

Dobre ranko....tak my dnes buntosime uz od 6tej....dnes bude teda horuco.....majte pekny den... 🙂

adelaine
23. aug 2011

dobre ranko,
my sme tiez hore od 6 :( ale este si lahol a po 45 min. zase zalomil....ani sa necudujem...
uz sme mali druhu divoku noc za sebou, ak uz toto nebude zubami, tak neviem...ja sa snad nikdy nevyspim :-[ mam oci angorak a vacky pod nimi ako Derrick.

bambola
23. aug 2011

ranko 🙂
mala vstala o siedmej ked dosiel ocko z prace ale nastastie ju moje prso presvedcilo, ze este neni ten spravny cas 😀 co by som si bez neho pocala 😀
dnes mame stretnutie so spoluziakmi ale to asi az o piatej lebo skorej sa neda vyjst von, skoda, ze je tak krasne ale von sa neda 😠 ideme teraz rychlo kym este pofukuje 😉

sunnygirl
23. aug 2011

...tak ďakujem vám za odpovede, predsa sme sa vratili k mliečku ... 🙂

sunnygirl
23. aug 2011

...inak dobré ránko všetkým...

kafoditka
23. aug 2011

Ranko damy... akoze tato noc bola peklo 😠 maly mi prepotil pyzamo a to spal v tom kratkom, tak som ho nechala len v plienke, ja som spala iba v gatkach, total hic a aj tak sa nedalo dychat a ani otvorene okna nepomohli, co vzduch v celom byte len stal... nad ranom som tvrdo zaspala a zobudila sa s mokrymi vlasmi 😝 dnes idem k lekarovi a vonku s malym vyjdem najskor o piatej.... baby co mate na dvore bazeny, tisko zavidim....

kafoditka
23. aug 2011

@robika @aalexis007 Filipkom vsetko najlepsie k meninkam 🙂

gabika41
23. aug 2011

...bazenik je uz nafukany,boli sme teraz vonku,este sa da.....vsetkym Filipon zelam vsetko najlepsie k meninam....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre