• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@lenuss84 Kika už druhý deň zle zaspáva.... včera robila ródeo a aj dnes...možno je to tým teplom...
23. aug 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl ahoj.ja som Adu kojila do necelych 11 mes.ja som ju odstavovala postupne.vynechavala som cez den s odstupom asi tyzdna vzdynku koncu som kojila cez den len podvecer okolo 17tej.nahradila som to ovocim a hrou aby na to nemyslela.najviac som sa obavala noci.lebo ona sa mi budila aj 3-4 krat za noc prisavka. :slight_smile:
takze ked sme v poho zvladli den,vecer som ju naucila zaspavat bez cicika,tak som sa rozhodla aj pre noc.ja davam plnotučne mlieko obyc.
no..prve noci to bol boj.nechcela hned flasu,ale nepovolila som a ona to akosi prijala ako fakt.a odvtedy spi takmer celu noc.priblizne od 20tej spi.a zobudi sa niekedy az nad ranom okolo 5tej-stiahne flasu mlieka a spi do cca 8mej.
ja som uz sama na sebe zistovala,ze mlieka mam coraz menej.jeden prsnik som mala uz uplne mimo/bol total makky a splasnuty/. a v tom druhom sa mi uz tvorilo tiez coraz menej.to ucitis sama.ako zacnes odtavovat,zmensovat davky,tak sa ti postupne prestane tvorit...teda aspon u mna to tak bolo...
vies,ja uz som tie posledne noci mala celkovo pocit,ze Ada uz nema dostatok mojho mlieka.lebo sa prisala,troska pocucala a bola nervna.ledva zaspala po dllllllllllllhej chvili.len sa prevalovala,mrncala...a takto to bolo asi zo 3 tyzdne kym som sa rozhodla dat aj vnoci flasu.a spravila som pre jej kludny spaanok a moje kludne nervy to naj co som mohla.naozaj odvtedy spi krasne.
takze da sa povedat,ze Ada sa odstavila tak akosi postupne a mozno aj prirodzene sama.ale poviem ti pravdu,mala som z toho odstavovania velky strach.ked som pocuvala kadejake veci ze ake su deti zavisle na prsnikoch a podobne...
DRZIM TI PALCE,vela odvahy prajem a neboj urcite to zvladnes. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. aug 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Ludi no v Tunise su momentalne skoro vsetky hotely prazdne a asi sa to nezmeni,vladne tam asi skor smutok ako dovolenkova atmosfera...tak pozeram nieco ine,a ked sa mi nic nebude pozdavat tak mozno ani nikam nepojdeme...
@noemarta ved ale ty nevies,ze ja rada utocim :grinning: ved dobre vies,ze sa mi ten kocik nepaci,no tak co mam robit :pensive: ale ani ten maclaren so mi nepaci,tak mozno laska na druhy pohlad to bude :grinning:
23. aug 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...milé mamičky...
veľmi pekne vám ďakujem za všetky odpovede, ste zlaté...

a trocha sa pochválim, dnes mám narodeniny, pripojím vám aj fotku našej jednoročnej slečny :slight_smile:

prajem pekný a horúci dníííík :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. aug 2011 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
...podotýkam, tie nohavice som nosila ešte ja v jej veku :grinning: :grinning: :grinning: ...
24. aug 2011 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko damy...dobra noc za nami,len nas dostipali komare,lebo sme mali vsetko pootvarane......prajem pekny den.... :slight_smile:
24. aug 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl vsetko najlepsie :wink:
24. aug 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ak je pristatie v antalyi tak cca 2,5 - 3 h

bre ranko vsetkym :slight_smile:
24. aug 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....
@sunnygirl podarena slecna je z nej,vsetko naj k narodeninam,dufam,ze budete mat peknu oslavu :wink:
@luludi to az tolko :angry: bozinku,Luci a nevies mi odporucit nieco v Turecko okrem Side,tam sme boli a nic moc...nieco kde je aj more schopne a kde sa da ist vecer aj na pomenadu...vsak ja tie hotely kukam a vsetky sa mi zdaju rovnake...ta Utopia sa mi pac,ale tiez je Alanyi a teda taky dlhy transfer,to neni pre nas :frowning2:
24. aug 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

tak ja som vcera odpadla ako hnila hruska snad este skorej ako mala :confused: :grinning: a akurat ste tu boli vsetci nasankovani vecer :angry:
dneska by sme chceli ist vyskusat kupko, uvidim cii nam to vyjde
@sunnygirl lenka aka je uz velka :slight_smile: u nas sa tiez najde par kuskov co som este ja nosila :wink: vsetko najlepsie k narodeninam :slight_smile:
@mirka285 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam, ze viees preco sa smejem :grinning: :grinning:
@luludi ale ale , niekto si tu zmenil pas :wink:
24. aug 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ze som sibnuta?? :slight_smile:
24. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a tak to uz vieme :wink: ale teda v porovnani z inymi kocikovymi maniackami mas este co robit :grinning: ja sa smejem teraz na tom maclarene :wink:
24. aug 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 inac mne sa skorej paci sedy ako cierny, chces cierny?
24. aug 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ze mozno laska na druhy pohlad to bude?cierny chcem a kriklavu peknu podlozku do neho dam :slight_smile:
@luludi Luci idem to kuk :wink:
24. aug 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi Luci a kde to je neviem najst ciadny hotel v tej oblasti...
24. aug 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
resp. cestovku ktora by to ponukala
24. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jaaj, len to je vsetko z prahy :( slovensku ck tiez nevidim :(
24. aug 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som sa vratila z vychadzky a dnes to bude teda extremne.....
24. aug 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri ja som bola v alaniy. a slo sa este celkom dost autobusom do hotela. resp. nie tak dlho ako mi ten cas siel pomaly v horucavach.... podla mna do hodiny to bolo. zalezi kde mate situovany hotel. lebo velke komplexy su situovane blizsie....
24. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co mate dnes na plane? nemate niektora chut vybehnut na kupko? napr. delfin? baby z okolia? hmm? @mirka285 - miri vy idete vasim na bazen? @noemarta - maci aj vy budete u vas na bazene?
24. aug 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 kati teraz varim upratujem, pomaly balim a poobede ked sa nela vyspi ideme susedovcom do bazena a na vecer chcem skocit este do prace, takze my nie...
24. aug 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

@katty17 ja by som sa aj pridala, ale mne risi vodu nemusi..ved si videla :confounded:
vcera som mu napustila vodu do takeho lavorika, nahadzala don hracky a max. si omocil dlane a dost,
typek :grinning:
inak, rozmyslam, kedy sa zastavim pre vlacik a lekvar, co som zase zabudla ... :confused: :grinning:
24. aug 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi si predstav ze nic neviem najst a k tomu my chceme odlet z Viedne a nic :angry:
@katty17 Kati do Alanye sa ide minimalne dve hodiny :unamused: no veru my ideme k nasim...
24. aug 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, prave som navarila fajnu spenatovu kremovu plievocku :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj malej chutila ale moc nepojedla lebo uz chcela ist spat. inac som jej dnes dala plnotucne mlieko a sa chvilku tvarila, ze co to ma v tej flaske, tak kostovala, taka bola zlata :slight_smile: a v pohode pila :wink: tak teraz uz len odsledovat ci to nebude mat nejake neziaduce ucinky :confused:
24. aug 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby este ma napadlo, ze ti co kupujete HIPP tak maju v dmke dlhodobo znizenu cenu, zda sa mi, ze na vsetky hipp vyrobky, ale na sklicka urcite, 220tky mali po 1,45€ , tak to sa asi neoplati ani do AT ist po ne :wink:
24. aug 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola a z flase pije normalne? risko okrem obycajneho pohara nechce pit z nicoho
24. aug 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 je dost mozne, ze tu oblast maju tento rok obsadenu anglicky hovoriaci klienti, strasna skoda, ale mudro, ze chcete letiet z viedne, osobne by som dala tiez prednost rakuskej cestovke pred slovenskou
24. aug 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok