Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rolak
23. aug 2011

@lenuss84 Kika už druhý deň zle zaspáva.... včera robila ródeo a aj dnes...možno je to tým teplom...

lenuss84
23. aug 2011

@sunnygirl ahoj.ja som Adu kojila do necelych 11 mes.ja som ju odstavovala postupne.vynechavala som cez den s odstupom asi tyzdna vzdynku koncu som kojila cez den len podvecer okolo 17tej.nahradila som to ovocim a hrou aby na to nemyslela.najviac som sa obavala noci.lebo ona sa mi budila aj 3-4 krat za noc prisavka. 🙂
takze ked sme v poho zvladli den,vecer som ju naucila zaspavat bez cicika,tak som sa rozhodla aj pre noc.ja davam plnotučne mlieko obyc.
no..prve noci to bol boj.nechcela hned flasu,ale nepovolila som a ona to akosi prijala ako fakt.a odvtedy spi takmer celu noc.priblizne od 20tej spi.a zobudi sa niekedy az nad ranom okolo 5tej-stiahne flasu mlieka a spi do cca 8mej.
ja som uz sama na sebe zistovala,ze mlieka mam coraz menej.jeden prsnik som mala uz uplne mimo/bol total makky a splasnuty/. a v tom druhom sa mi uz tvorilo tiez coraz menej.to ucitis sama.ako zacnes odtavovat,zmensovat davky,tak sa ti postupne prestane tvorit...teda aspon u mna to tak bolo...
vies,ja uz som tie posledne noci mala celkovo pocit,ze Ada uz nema dostatok mojho mlieka.lebo sa prisala,troska pocucala a bola nervna.ledva zaspala po dllllllllllllhej chvili.len sa prevalovala,mrncala...a takto to bolo asi zo 3 tyzdne kym som sa rozhodla dat aj vnoci flasu.a spravila som pre jej kludny spaanok a moje kludne nervy to naj co som mohla.naozaj odvtedy spi krasne.
takze da sa povedat,ze Ada sa odstavila tak akosi postupne a mozno aj prirodzene sama.ale poviem ti pravdu,mala som z toho odstavovania velky strach.ked som pocuvala kadejake veci ze ake su deti zavisle na prsnikoch a podobne...
DRZIM TI PALCE,vela odvahy prajem a neboj urcite to zvladnes. 🙂 🙂 🙂

mirka285
23. aug 2011

@rolak Ludi no v Tunise su momentalne skoro vsetky hotely prazdne a asi sa to nezmeni,vladne tam asi skor smutok ako dovolenkova atmosfera...tak pozeram nieco ine,a ked sa mi nic nebude pozdavat tak mozno ani nikam nepojdeme...
@noemarta ved ale ty nevies,ze ja rada utocim 😀 ved dobre vies,ze sa mi ten kocik nepaci,no tak co mam robit 😔 ale ani ten maclaren so mi nepaci,tak mozno laska na druhy pohlad to bude 😀

sunnygirl
24. aug 2011

...milé mamičky...
veľmi pekne vám ďakujem za všetky odpovede, ste zlaté...

a trocha sa pochválim, dnes mám narodeniny, pripojím vám aj fotku našej jednoročnej slečny 🙂

prajem pekný a horúci dníííík 😎 😎 😎

sunnygirl
24. aug 2011

...podotýkam, tie nohavice som nosila ešte ja v jej veku 😀 😀 😀 ...

gabika41
24. aug 2011

Ranko damy...dobra noc za nami,len nas dostipali komare,lebo sme mali vsetko pootvarane......prajem pekny den.... 🙂

zuzik1983
24. aug 2011

@sunnygirl vsetko najlepsie 😉

luludi
24. aug 2011

@mirka285 ak je pristatie v antalyi tak cca 2,5 - 3 h

bre ranko vsetkym 🙂

mirka285
24. aug 2011

dobre ranko....
@sunnygirl podarena slecna je z nej,vsetko naj k narodeninam,dufam,ze budete mat peknu oslavu 😉
@luludi to az tolko 😠 bozinku,Luci a nevies mi odporucit nieco v Turecko okrem Side,tam sme boli a nic moc...nieco kde je aj more schopne a kde sa da ist vecer aj na pomenadu...vsak ja tie hotely kukam a vsetky sa mi zdaju rovnake...ta Utopia sa mi pac,ale tiez je Alanyi a teda taky dlhy transfer,to neni pre nas ☹

bambola
24. aug 2011

dobre ranko,

tak ja som vcera odpadla ako hnila hruska snad este skorej ako mala 😕 😀 a akurat ste tu boli vsetci nasankovani vecer 😠
dneska by sme chceli ist vyskusat kupko, uvidim cii nam to vyjde
@sunnygirl lenka aka je uz velka 🙂 u nas sa tiez najde par kuskov co som este ja nosila 😉 vsetko najlepsie k narodeninam 🙂
@mirka285 😀 😀 😀 😀 😀 dufam, ze viees preco sa smejem 😀 😀
@luludi ale ale , niekto si tu zmenil pas 😉

mirka285
24. aug 2011

@bambola ze som sibnuta?? 🙂

bambola
24. aug 2011

@mirka285 a tak to uz vieme 😉 ale teda v porovnani z inymi kocikovymi maniackami mas este co robit 😀 ja sa smejem teraz na tom maclarene 😉

bambola
24. aug 2011

@mirka285 inac mne sa skorej paci sedy ako cierny, chces cierny?

luludi
24. aug 2011

@mirka285 mne sa extremne pacilo v oludeniz, z letiska to byva cca 70 km, da sa prezit

http://www.google.sk/search?q=oludeniz+turecko&...

🙂

mirka285
24. aug 2011

@bambola ze mozno laska na druhy pohlad to bude?cierny chcem a kriklavu peknu podlozku do neho dam 🙂
@luludi Luci idem to kuk 😉

luludi
24. aug 2011

@bambola 😉

mirka285
24. aug 2011

@luludi Luci a kde to je neviem najst ciadny hotel v tej oblasti...

mirka285
24. aug 2011

resp. cestovku ktora by to ponukala

luludi
24. aug 2011

@mirka285 jaaj, len to je vsetko z prahy :( slovensku ck tiez nevidim :(

gabika41
24. aug 2011

...som sa vratila z vychadzky a dnes to bude teda extremne.....

katty17
24. aug 2011

@mirka285 - miri ja som bola v alaniy. a slo sa este celkom dost autobusom do hotela. resp. nie tak dlho ako mi ten cas siel pomaly v horucavach.... podla mna do hodiny to bolo. zalezi kde mate situovany hotel. lebo velke komplexy su situovane blizsie....

katty17
24. aug 2011

baby, co mate dnes na plane? nemate niektora chut vybehnut na kupko? napr. delfin? baby z okolia? hmm? @mirka285 - miri vy idete vasim na bazen? @noemarta - maci aj vy budete u vas na bazene?

noemarta
24. aug 2011

@katty17 kati teraz varim upratujem, pomaly balim a poobede ked sa nela vyspi ideme susedovcom do bazena a na vecer chcem skocit este do prace, takze my nie...

adelaine
24. aug 2011

ahojte,

@katty17 ja by som sa aj pridala, ale mne risi vodu nemusi..ved si videla 😖
vcera som mu napustila vodu do takeho lavorika, nahadzala don hracky a max. si omocil dlane a dost,
typek 😀
inak, rozmyslam, kedy sa zastavim pre vlacik a lekvar, co som zase zabudla ... 😕 😀

mirka285
24. aug 2011

@luludi si predstav ze nic neviem najst a k tomu my chceme odlet z Viedne a nic 😠
@katty17 Kati do Alanye sa ide minimalne dve hodiny 😒 no veru my ideme k nasim...

bambola
24. aug 2011

jaaaj, prave som navarila fajnu spenatovu kremovu plievocku 😝 aj malej chutila ale moc nepojedla lebo uz chcela ist spat. inac som jej dnes dala plnotucne mlieko a sa chvilku tvarila, ze co to ma v tej flaske, tak kostovala, taka bola zlata 🙂 a v pohode pila 😉 tak teraz uz len odsledovat ci to nebude mat nejake neziaduce ucinky 😕

bambola
24. aug 2011

baby este ma napadlo, ze ti co kupujete HIPP tak maju v dmke dlhodobo znizenu cenu, zda sa mi, ze na vsetky hipp vyrobky, ale na sklicka urcite, 220tky mali po 1,45€ , tak to sa asi neoplati ani do AT ist po ne 😉

luludi
24. aug 2011

@bambola a z flase pije normalne? risko okrem obycajneho pohara nechce pit z nicoho

luludi
24. aug 2011

@mirka285 je dost mozne, ze tu oblast maju tento rok obsadenu anglicky hovoriaci klienti, strasna skoda, ale mudro, ze chcete letiet z viedne, osobne by som dala tiez prednost rakuskej cestovke pred slovenskou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre