Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. aug 2011

@rolak Ludi pekne si to napisala,ja som mala vychodniarky vzdy rada,a dodnes mi je zahadou preco im je sympatickejsi niekto,kto na nich vzdy kydal a utahoval si z nich..

monline
24. aug 2011

@mirka285 more marek chválil..ale aj tak viac času trávili v bazénoch, lebo tam boli atrakcie a mareček si to užíval práve tam..
a ešte som chcela- bude mi smutno, lebo moja spoľahlivá super aupairka Nikuška ide v piatok na dovolenku so svojim otcom do chorvátska..no ale samozrejme jej to prajem 🙂

mirka285
24. aug 2011

@monline Moni pozeraj sa nato pozitivne,ze aspon ma o nu tatino zaujem 🙂

rolak
24. aug 2011

mne sa veľmi páčil Karinin názor,že koníka netreba brať veľmi vážne.... my Košičanky sme si čo to povedali,poznajú môj názor na veci a na ľudí 😀 jasné, sme tu všelijaké ženy, s rôznymi názormi, uchýlkami 😀, časom sa to vykryštalizuje,kto má ku komu bližšie, to je asi normál aj v reálnom svete... ja som sa na koníka aj vyprdla,tak asi mám najmenej čo sa k tomu vyjadrovať... ale by mi bolo fakt ľúto,keby si napr. @karinnka myslela,že k nej chovám nejaké nepriateľské city...

mirka285
24. aug 2011

@rolak Ludi vies to je tazko,ja mam napr. vychodniarky rada,sledujem napr strassku a obdivujem ju ako jej ide chudnutie,Karinkinu Emmku pokladam za jednu z najkrajsich juloviek a oni si o mnie aj tak myslia,ze som pica,takze asi tak...

rolak
24. aug 2011

@mirka285 ty si pi.... 😀 to prečo tak hovoríš? 😀

rolak
24. aug 2011

@mirka285 a inak to s tým domom,čo si mi predtým napísala, tak to isté by mi povedala moja mama 😀 😀

monline
24. aug 2011

@mirka285 včera ex vravel, že to víťazné víno by už malo byť dostupné u nich na predajni (ale overí mi to ešte), našla si si na FB stránku Mrva&Stanko?

mirka285
24. aug 2011

@monline ja moc na FB nechodim,ale pozriem to 😉 akoze Linda sa mi zobudila a vypila tri deci vody,vyzliekla sm jej pyzamo a idem ju ucicikat lebo mrnci,asi jej je teplo ☹

bambola
24. aug 2011

ahojte,
tak my sme nakoniec skoncili v cunove na jazere dnes 😉 malej sa strasne pacilo, voda ladova a jej nevadiii 😀 tam nahanala kamienky 😉 clovek ma hned chut ju zobrat k moru 😉 a sranda lebo napriklad bazen na kupku jej vobec tak neucaroval a to ona je pritom zaba 😉 asi sa jej nepaci svietiaca farba bazenu 😀
takze buduci rok ideme na stopro k moru 😎

lenuss84
24. aug 2011

ahojte.aj ja si toto teplo uzivam.s Adou sme cely den vonku,v chladku.len spinkat na obed chodime dnu.sa kupala v bazene,jaka pohodicka 🙂 behala hola po dvore.no proste uzas.
som sa na chvilu zamyslela nad tym ze ake depresie zas budeme mat ked pride uprsane pocasie.fuj ani mysliet na to nechcem.
inak,mate trocha aj pravdu s tou sukromnou...niekedy by sa clovek fakt rad trocha viac postazoval,vyzaloval ale ked si predstavi ze kooooooooooolko ludi to bude citat...
ale suhlasim s tebou Rolak-ja sa tu medzi vami babky tiez citim super.niekedy ked naozaj nemam cas tu prist napr.jeden den alebo ked sme u svokrovcov na vikend/tam nemaju PC/ tak mi konik chyba...fakt. 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuss84
24. aug 2011

a este jedna pripomienka-ja vobec nemam pocit ze by tu frcali viac debaty medzi babami co sa poznaju navzajom...to je asi take prirodzene ze tie si asi maju viac co popisat.
ale ja sa teda nepoznam osobne s nikym ale nemam pocit ze bys om sa tu zle citila.ja pokecam s hocikym,s tym problem nemam.dokonca niekedy zacinam mat taky pocit,ze niektore babky tu beriem za kamosky akoby sme sa fakt poznali...a to je fajn nie?

lenuss84
24. aug 2011

si pamatam,ako som sem chodila pred porodom kazducky den,netrpezlivo som citala,o kazdej kočke co ma nove,kto uz ma doma babo,kto este nie atd.bolo to skvele-pokecat s babami ktore boli na tom rovnako ako ja.trapili sme sa s bruskami v tomto sparne...casto na ten cas straveny pri vas na koni spominam.
potom som sa troska odmlcala,ale to myslim ze viacere po porode predsa len zacal novy zivot,kolotoc starosti. ale postupom casu,ako deti rastu,sa tu opat stretavame vsetky stare dobre zname maminy. 🙂

lenuss84
24. aug 2011

@adelaine vdaka za vysvetlenie.do buducna urcite na to nazabudnem.vdaka.

mirka285
24. aug 2011

@lenuss84 ani nevies ako si ma pozitivne naladila teraz tvojimi prispevkami 🙂 🙂 dievcata musim sa rozlucit,Linda nechce spat ☹

kafoditka
25. aug 2011

Dobre ranko... baby ja som vcera musela prchnut od dobre sa vyvijajucej debaty, Filip sa mi totiz zobudil 21:45 s takym placom, ze mi dobrych 15 min. trvalo, kym som ho utisila a to sa pri tom spotil uplne do nitky. Neviem, ci sa mu nieco zle snivalo..no kazdopadne ho ten plac tak prebral, ze behal do 23:30 po byte vysmiaty, vykrikoval, skakal po sedacke, liezol na stol... 😖 pred polnocou konecne zaspal, do rana sa este 3x zobudil a ranny budicek mal 6:15, cize fasaaaa noc za nami... @mirka285 citam, ze aj Linda buntosila, ale predpokladam, ze vy o tomto case este sladko buvate 😀 Idem si spravit kavu, nech sa trosku nastartujem..

adelaine
25. aug 2011

ahojte, dobre ranko vospolok 🙂

@kafoditka my sme to mali tiez tak napodobne, u nas je uz tretia noc zla, mrnci, place, prehadzuje sa....a to spi uz skoro holy :( je mu teplo....u nas sa neda poriadne vyvetrat, vzduch tam nekoluje, mame byt taky sliz....
idem si aj ja dat coffe, nech sa preberiem, kym risino spi
@lenuss velmi pekne si to napisala, mam rovnaky nazor....
tato vcerajsia debata nemala byt rypanim, ani delenim sa zase do nejakych taborov....

a tiez si myslim, ze ked niekto ma cas citat...preco nenapise aspon ahoj do temy....zijeme a mame sa dobre....ja si myslim, ze to nie je o tom, ze by sa nedalo k niecomu vyjadrit...

kafoditka
25. aug 2011

@adelaine
@lenuss84 baby zdielam vas nazor, teda aj Mirkin... ved napr. taka Gabika kazde rano pozdravi a tym zacina konikarsky den, je to uz taky zvyk a je velmi mily 🙂 a nevedieme tu take debaty, ku ktorym by nemali baby neprispievatelky co povedat...

kafoditka
25. aug 2011

@adelaine Mati, cez den nech je teplo, nech sa paci, vzdy stokrat lepsie ako uprsane sychrave dni, ale keby sa v noci ochladilo aspon na 15-20stup. tak by to bolo super, my aj detuchy by sme sa lepsie vyspali...

luludi
25. aug 2011

bre ranko 🙂,

dnes je stvrtok, zajtra uz piatok a potom je vikend a budeme 2 dni vsetci spolu doma 😀 Toto mi dnes urobilo den. 🙂 a este by mohla prist malinka burka na osviezenie vzduchu.. ale taka v pohode, ziadne krupy, vetrisko a spol

noemarta
25. aug 2011

tiez prajem dobre ranko,
@monline 🙂 🙂 ty si mi teraz hodila taku lichotku, ze mam normalne kraasny den 😉 cmuk
a drzte sa!!!! ked sa vratime z polska,tak sa uz urcite vidime 😉
fuuha, vy ste tu aku debatu zas vcera vecer mali... 😕
ja len tolko k tomu, ze ja do tejto temy chodim rada, s vlastneho presvedcenia a citim sa tu dobre, a to ze sa poznam s niektorymi babami blizsie a su mi blizsie, to je len plus pre mna. A ja neviem ci aj v inych temach furt a dokolo stale riesia to co sa riesi u nas, ved ked ma niekto pocit ze je tu nepriatelska atmosfera, tak sem nebudem chodit a hotovka a nie ze to tu furt budem rozoberat a zavzdusnovat sa a popripade na niekoho utocit.... 😕
Prajem pekny den, my sa dnes total ze balime, aleee pojdeme sa aj pocvachtat do bazeeena, sa tesiiiim 😉

mirka285
25. aug 2011

dobre ranko dievcata,tak Linda buntosia d jednej v noci vcera,vobec nechcela zaspat,asi jej bolo teplo a aj tie ocne zuby ju trapia...doteraz sme spali,uz pijem kafco...
@luludi Luci taka mimiburka moze byt,ale len trosku ochladit vzduch a potom nech opat sviet slniecko... ja dnes klasika pojdem k nasim,odnies tam bacujeme same so sgrou,nasi isli do kupelov dnes rano 🙂

mirka285
25. aug 2011

@bambola Mati a ako to vyzera v tom Cunove?moj Tomi sa tam dnes vybral s kamosmi na cely den,tak dufam to tam neni nejake nebezpecne?

ericica
25. aug 2011

ahojte kocky 🙂 prisla som sa ukazat ze zijem a chodim obcas aj na pc aj ked casu je pomerne malo,,,bohuzial 😒 keby mal den viac hodin bolo by to asi lepsie....roboty mam ako nasr......ej aj to teplo ma znervoznuje vsetko mi tecie tak musim robit v noci ,Edina ma zase zle obdobie stale len mnaci a knuci vkuse by na mne visela ale ja uz nevladzem....vsak aj minule sme boli v NR na agraci a mm tlacil prazdny kocik lebo milostpani visela na rukach a ja uz mam ruky vytahane ako simpanz....nocny spanok tiez nie je bohvieco skoro kazdu hodinu je hore napije sa vody dam dudel a spi dalej len potom uz ja neviem zaspat a kym si najdem polohu zas je hore.kojit sa uz nekojime lebo trasne hryzie aj Rebi minule tak pohryzla ze to ma chuda cele modre....dr povedala nech jej dam UM lebo stoji na vahe ale skusam to uz tyzden a nechce mlieko vobec tak pije caj alebo vodu...zubov mame sest a asi idu dalsie lebo je strasny nervak ale nepusit ma do pusy kuknut.....a vy co mate nove nejaka tehulka na obzore???o cigi viem ze je tehu ale dalej nic nove???

adelaine
25. aug 2011

@ericica ahoj, no este vieme o kristp a maxare ze su tehulky, ostatne sa nepriznali 🙂

baby, chcem sa opytat, uz davat sol?
nemyslim v hippkach, tie su trochu slane, ale ci ochucujete to, co odoberiete z varenej stravy pre vsetkych....
a este prosim, baby, dajte dajake tipy, co mam tomu mojmu malemu vymyselnikovi varit...ja uz fakt neviem....
este nejedol sosovicu a kapustu, tak snad to skusim...
ale jemu nechuti to co mu solo varim, on by najradsej jedol nase a to mu zase kvoli diete dat nemozem ☹

kafoditka
25. aug 2011

@ericica eri ahooooj 🙂
@adelaine Mati Filip normalne papa to co my, takze my sme sa naucili solit pomenej..

kafoditka
25. aug 2011

baby su aj vase deti vyhadzane z tepla a potu? maly ma okolo krku posiate malicke vyrazky a po tvari tiez.. 😒

adelaine
25. aug 2011

@kafoditka aj my mame, potnicky....niet sa co cudovat

mirka285
25. aug 2011

@adelaine aj Linde davam to co my...vcera mala halusky s bambinom a my bryndzove 🙂 dnes robim zemiaciky v tube s mskom...velmi lubi napr.zemiakou kasu a maso na stave,alebo cestoviny...

adelaine
25. aug 2011

@mirka285 mirka a to masko na stave robis ako? normalne cibulovy zaklad? len nesolis, az potom, ci?
a masko davas uz hocijake?
ja som asi sibnuta, ked sa furt bojim dat mu kadeco jest... 😠 a potom frlem, ze mi neje, ved koho by to bavilo jest varenu zeleninu s varenym bielym masom 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre