Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
26. aug 2011

@booklover fiiiha, tie su velmi krasne , ci si aj ja nekupim 😀 ale kde by som ich nosila 😕 🙄
inac od mody su tu asi skor ine baby ako ja 😉 😀

aalexis007
26. aug 2011

@booklover kráááásne šaty

kafoditka
26. aug 2011

@booklover krasne su tie saty 🙂

booklover
26. aug 2011

ale ty chodis do skoly 🙂 tak modu promocnu stretavas, hm?

booklover
26. aug 2011

@kafoditka
@aalexis007
@bambola no teda, to som ani nevedela ako moze bazar zabodovat 😀

merikac
26. aug 2011

ahojte,,,,,,,,,a znova,dusno,,,,,,,,,,,,,uff, to je katasrofa vonku, na zblaznenie,,,,,,,ale radsej teplo,ako to pocasie predtym
@kafoditka - jooj v praci som nazrela a tolko som sa najojkala pri pohlade na maleho, az sa mi verit nechce, ze je tak v pohode,,,,,,,,,,,,,zlatusik

@booklover presla som to len letmo- ale satky sa pacia aj mne- sice neviem na co ich potrebujes,,ale keby boliv satniku, zidu sa 😀

merikac
26. aug 2011

@rolak a co si nekupila Mirkine sicko??? 😀 v com budes malu vozit v zime?

luludi
26. aug 2011

ahojte zlaticka,

marek vzal maleho vonku a ja by som mala zehlit a nieco upratat, ale myslite, ze budem? NEBUDEM! Odchadzam sa vyvalit do vane s knihou a vineou (a budem sa tvarit, ze je to vinny strik) 😎 🙂 😀

gabika41
26. aug 2011

...dufam,ze sa zajtra skutocne aspon trochu ochladi....pekny vecer

rolak
26. aug 2011

@merikac mám teutonku, ja som o Sí neuvažovala, až keď som ho vyskúšala v predajni....

kafoditka
26. aug 2011

Caute baby... tak sme sa boli vecer vyvetrat vonku na zmrzke 🙂 maly uz spinka, ja si idem hodit sprchu a uvelebit sa vedla mm na gauc pred telku, vsetkym prajem pekny vecer 🙂

ericica
26. aug 2011

ahojte pekny vecer zelam. pred hodinou sme dosli domov s kupaliska boli sme v Galandii bolo supeeer ani som nevnimala to teplo vo vode , cestou naspet som nakupila v tescu bambulkam hlavne stardej do skolky maju 30ˇ%zlavu,deti uz spia a ja si idem tiez vegetit.....

gabika41
27. aug 2011

Ranecko damy....taky prijemny vetrik tu u nas uz pofukuje.....majte pekny den... 🙂

katty17
27. aug 2011

ahojte kocky.
tak ja ma za sebou dve hodky spanku. joooooooj. vcera som bola prvy krat na celu noc s babami v meste . tazke to vstavanie bolo. ja by som tak velmi spalaaaaaaaaaa. pomooooooooc. bude to tazky den.

katty17
27. aug 2011

@rolak, @lutsine - toto je ta jetta. ale my mame ciernu s farebnou vlozkou. vlozky maju rozne pestre farby. ....

bambola
27. aug 2011

dobre ranko 🙂
@merikac @mirka285 baby jeden golfac specialne pre vas 😉

katty17
27. aug 2011

@bambola - mati mne sa nahodu ten tvoj najdeny kocik paci. co je to? kde si ho nasla?

bambola
27. aug 2011

@katty17 kati ved aj mne sa paci 😉 je to dizajnovy maclaren 🙂
https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.22...

merikac
27. aug 2011

dobre rano bambuchy,,,,,,,,,,ranna kava na porosenej trave je za mnou, idem dat prat,,,,,,,,,,,,,,a trochu poriadit- dnes znova upek-ale tesim sa

@bambola tak toto uz ide mimo mna-na mna posobi az hrozne,,,,,,,,,, 😀

katty17
27. aug 2011

@merikac - meri to je ale kocik uz vyslovene len na rychle presuny. 😉 podla mna taky kocik je super ked uz deti vyslovene dlhsie chodia a zacnu nevladat. tak sa trosku povozia. 😉

gabika41
27. aug 2011

...no dnes uz bolo celkom znesitelne.....pekny vecer... 😉

rolak
27. aug 2011

ajojte, len narýchlo, v Spišskej ešte znesiteľne nebolo,boli sme na trhoch a otestovali sme nové Sí java! jaaaaaaj teším sa, malá sedí ako kráľovná!

monline
27. aug 2011

@lutsine nebolo ťa náhodou dnes vidno v partičke v obecenstve? bola akási repríza navečer a úplne som mala pocit, že si to ty..si? 🙂

bambola
27. aug 2011

@monline ty co cumis do obecenstva? 😀

rolak
27. aug 2011

a konečne som naučila moje dieťa aj niečo užitočné, sama si nosí použité plienky do koša... len ešte má tendenciu ich odtiaľ aj spätne vyťahovať...

rolak
27. aug 2011

@katty17 pekný je ten od Jette joop, ale ťažký! to je normálny šporťák,nie? nie golfáč. jané už nemáš?

bambola
27. aug 2011

@rolak pre istotu kontroluj smeti pred vynesenim, baby sa stazovali, ze ked decka naucili vynasat plienky skoncilo v kosi aj kopu inych veci 😀

monline
27. aug 2011

@bambola tak ale priamo za Danglom sedela, to neprehliadneš 🙂

gabika41
28. aug 2011

Ranko damy..tu uz je taky sviezi luftik....prajem peknu nedelu... 🙂

katty17
28. aug 2011

dobre ranko babulky. my uz buntosime, serblikujeme a varime ranajky a obed 🙂 slniecko nam tu krasne svieti ale dnes uz nebude vypek 🙂
@rolak - ludka je to cosi medzi sportiakom a golfacom. sklada sa do placky jednym supom a je velmi pohodlny. sandra bola velka na golfac nakolko ona rada spinkava v kociku ked sme na prechadzke. v golfaci sa nevie rozvalit pohodlne. aspon sandra je taka rozvalovacia slecinka. potrebuje priestor 😀 vazne nieje tazky. tiez som si myslela ze bude tazky ale ked som ho videla nazivo tak sme ho hned brali 🙂 Jane chcem predat lebo Jetta mi postaci aj na zimu. do auta sa mi lepsie zmesti a nemusim ju rozkladat... inac jette ma aj golface. tie boli tiez velmi krasne. sme sa rozhodovali ale zvitazil vacsi kocik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre