Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
1. sep 2011

@merikac no tazko ked s niekym spavas telo na telo v posteli 😉 ale ako sami podarilo aj vas 😀 tak sa ospravedlnujem 😅 a prajem skore uzdravenie 🙂

bambola
1. sep 2011

@merikac si teraz budu vsetci mysliet, ze sme mali tajne stretko 😀

mirka285
1. sep 2011

ranko 🙂 ci uz obed 😕 tak som rada,ze sa vam lubim s novymi vlasmi,v skutocnosti je to este svetlejsie,kamoska to nazvala,ze to je medova farba 🙂 a co to,ake choroby to tu cihaju 😠 rychlo sa vsetci uzdravte,tento tyzden ma byt este pekne pocko tak to treba vyuzit 🙂 myideme zajtra do Sale na vikend...

bambola
1. sep 2011

@luludi dnes som stretla tvojich chlapov, marek nas nevidel lebo bol chrbtom ale malemu som kyvala a iba na mna vypliestal ociska 😀 😀

luludi
1. sep 2011

@bambola bambi bubo mal dnes na ihrisku nehodu, takze boli obaja mierne v strese, ale zase musim povedat, ze bubo je ochotny zakyvat len sam sebe v zrkadle a jedine ujovi doktorovi, INAK ani zivej dusi 😉 🙂 🙂

mirka285
1. sep 2011

halo koceny,skapal kon tusim 🙂 ja som dnes mala super den,poobede bola Linda u nasich a my sme boli podokupovat posledne prkotinky na svadbu,Gabo ma krasnu koselu,ja som si kupila nausnice,ktore som sa asi po pol hodine rozhodla,ze si nedam prisli mi strasne nudne,tak som to zabila haluznou bizutkou a tu si dam,paci sa mi to tak ovela viac ako obycajna klasika 😝 a potom sme konecne vklude sedeli na teraske a vychutnavala som si miesany drincik bez toho aby som musela striehnut co robi Linda 🙂 a na veceru si pecieme fajnove klobasky,mnam 🙂

bambola
1. sep 2011

@mirka285 klobasky o deviatej 😠 ts ts ts 😀 😀
@luludi vyzerali normalne tak to sa tazko pozna 🙂 a co sa stalo? 😨

mirka285
1. sep 2011

@bambola hi hi,mozno aj pol desiatej bude kym sa upecu 🙂

zuzik1983
1. sep 2011

ahojte, uz dlhsie som sa tu neukazala, ale akosi som strasne unavena,malej idu stolicky a strasne zla je.v noci je hore aj kazdu polôhodinu 😒

bambola
1. sep 2011

@zuzik1983 chuda male, musi ju to strasne boliet 😖 dala si jej paralen cipok pre spanim? snad jej rychlo vyjdu 😔

bambola
1. sep 2011

@zuzik1983 chuda male, musi ju to strasne boliet 😖 dala si jej paralen cipok pred spanim? snad jej rychlo vyjdu 😔

zuzik1983
1. sep 2011

@bambola dala som jej viburcol, ale nejak extra nezabera, tak skusim kupit paralen zajtra.tento tyzden som fakt hotova.posledne noci som ratala jej vstavanie.4 noci sa zobudila 10-17 krat za noc 😠 , ale poslednu noc len jediny raz, takze dnes som sa ako tak vyspala 😉

bambola
1. sep 2011

@zuzik1983 aaaale co tam po bylinkach, daj jej riadny nasup 😀

merikac
1. sep 2011

@mirka285 Miri, Linda ma zajtra meninky,,tak jej prajeme vsetko krasne, 😵 fiha aky fasa dnik ste mali,,,,,,,,,,,,ja som sa tu dotlacila pizzou,,,,,,,,bleeeeeeee, bola studena,,ale obetovala som sa 😀
@zuzik1983 fuuu, 17x za noc??? tak to je vela uz aj na kona,,,,,,,,,,,,nech to mate coskoro za sebou

kafoditka
2. sep 2011

Ranko damy, my dnes ficime od 5:30... @mirka285 Linde prajeme vsetko najlepsie k meninkam 🙂

adelaine
2. sep 2011

dobre ranko vsetkym 🙂

noemarta
2. sep 2011

@mirka285 Linduske len to naj naj prajeme cmuk 🙂
inak ze dobre ranko....

luludi
2. sep 2011

@bambola marek dal buba na tu polovicnu hojdacku a bubo mu skocil na zem - neudrel sa, ale hrozne sa zlakol

@mirka285 linde prajeme vsetko najlepsie k meninam 🙂

zuzik1983
2. sep 2011

@bambola ale ked zas ja neviem isto, ci su tom ozaj zuby, len si myslim, tak aby som jej zas neublizila.
@merikac veru hej, mam dost.dnes len 4x , 3x stacil cumel a raz mliecko 😉
@mirka285 tiez prajeme linde vsetko najlepsie 🙂

denisse
2. sep 2011

ahojte baby ... dala som este fotky zo svadby, co fotila segra ... na FB aj sem na kona tie iste fotky, tak kto chcete tak kuk tam alebo tu

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/denisse/albu...

mirka285
2. sep 2011

dobre ranko...jeej baby zlate ste,Linda vsetkym dakuje 🙂 my sme teraz vstali 😝 takze musim si pohnut,ficime do Sale pa a pekny vikend vsetkym 🙂

denisse
2. sep 2011

@mirka285
linde pekny meninkovy den prajeme ... vidim, ze zacala dobre .. vydatnym spankom 🙂

bambola
2. sep 2011

dobre ranko 🙂
my sme vstali az teraz 😀 ale mala spala velmi pekne, dokonca vacsinu noc aj sama 😉 uz pekne dycha a neviem ci sa mi to len zda ale dnes uz vyzera uplne zdrava 😵 (klop klop)
@mirka285 vsetko najlepsie Linde k meninam 🙂

gabika41
2. sep 2011

...z tohto kona ma raz klepne....pekny den sa praje.... 🙂

bambola
2. sep 2011

Joj musim sa pochvalit. MAŤKA CHODÍÍÍ 😎 😝 teda aby som to upresnila 😉 vcera sa pustila ocka na chodbe a presla cez celu chodbu sama a potom uz nechcela a dnes tiez nic ale pred chvilkou sa zase pustila stola presla cez obyvku 🙂 a taka je vyskerena ako leco a tesi sa z toho. taka prekvapena, ze co to 😕 😀 😀

gabika41
2. sep 2011

@bambola blahozelam... 🙂

luludi
2. sep 2011

@bambola 😀 😀 😀 😀 najsamgratulka sikovnej Martinke 🙂

noemarta
2. sep 2011

@bambola super, tak matka je sikovnicka, nela sa este furt musi uistovat niekoho rukou, kurnik.... ☹

luludi
2. sep 2011

@noemarta maci, nas ujo doky vravel, ze je do 18 mesiacov pokial dieta stvornozkuje nie je nic nezvycajne pokial este nechodi, vela deti sa osmeluje tak okolo 13,5 mesiaca, neboooj, ked sa Nelinka rozbehne, este ti bude smutno 😉

bambola
2. sep 2011

@noemarta maci, vsak ona sa tiez este pridrziava a ked ju dam , ze chodit sama tak nechce a hned si sada ale toto si asi nevsimla alebo co 😀 a aj ked sa vsimla tak pokracovala dalej, ze sa nezakla, tak som rada 🙂
a neboj , nelka sa tiez rozchodi ked sa bude citit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre