Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
7. sep 2011

@mirka285 ozaj, s tym ovocim a zeleninou to ma aj moja kamaratka pri dvojrocnej babulke. tiez to odmieta. ani kukurica jej nechuti? alebo mrkva. skusali ste hrozno a melon? tie sandre velmi smakuju. maliny tiez hrozne zboznuje. sama si ich zapyta 😀

mirka285
7. sep 2011

@katty17 Kati skusame jej stale davat ovocie,ona ho len olizne a pokruti hlavou ze eee ☹ predtym mi zjedla aspon baban a kiwi a teraz ani to nechce,zeleninu zje iba bud z polievky alebo masko s podusenou mrkvickou,surovu vobec a to ma vsetky zuby 😠

mirka285
7. sep 2011

taak Linda konecne odfukuje,idem kuk telku,pekny vecer vsetkym

katty17
7. sep 2011

@mirka285 - nechyta sa ani ked papate spolu. resp. ked vidi teba papat ovocie alebo zeleninu? sandra tiez nie vzdy vsetko chce papat. ale ked dam aj sebe na tanier tak potom nechce svoje ale spapa moje. ibaze to je to iste jedlo 😀 a hlavne svoj pribor zahadzuje a chce ten moje akoze dospelacky. vtedy jej je uplne jedno co papa . nechapem ze nej 😀 . Ale musim povedat ze ta moja kamaratka ma stale problem dostat do malej cerstvu zeleninu ci ovocie. ale kukuricu miluje 😉

noemarta
7. sep 2011

@katty17 @mirka285 baby mne nela tiez nechce jest moc cerstve ovocie a zeleninu, zo zeleniny lubi a to aj zje iba salatovu uhorku a z ovocia sa teraz naucila jest ringloty, broskyne a nektarinky a hrozno, ine neje....

rolak
7. sep 2011

mesiac plačem kvôli kamoške,ktorej sa pár dní pred porodom zadusila dcérka pupočnou šnúrou.... pár dní plačem,ke´d si spomeniem na tie zabité deti v Čechách....a teraz budem každý deň revať kvôli Demitrovi.... je to na hovno.... také strašné veci sa stávajú....každý deň sa modlím,aby malá bola zddravá a nič zlé sa jej nestalo...

bambola
7. sep 2011

ahojte,
konecne som sa dostala k pocitacu 😎 takze sa hlasim mudrejsia a s vacsou hlavou 😀
citala som, ze ste pisali o ovoci a zelenine, nasa matka zboznuje ovocie aj zeleninku tak tomu sa velmi tesim 😵

a inac uz regulerne chodi 🙂 tym, ze sa tak dlho na to chystala preskocila to take obdobie kedy decka urobia dva-tri kroky a sadnu ale ona uz prejde cely dom 🙂 akurat, ze je na mna moc navyknuta, ze jej davam ruku tak v mojej pritomnosti chodi menej lebo mrnci, ze jej mam dat ruku 😠

demitru mi je luto ☹ co som citala tak to bol mily a skromny clovek, a takto mi bol sympaticky. uprimnu sustrast jeho rodine 😔 @noemarta maci to snad nemyslis vazne? v takejto situaci osrat peniaze

@mirka285 sa ti to krati co? 🙂 ci vlastne som chcela napisat, ze gabovi sa to krati 😀 😀 😀

sunnygirl
8. sep 2011

dobré ránko,
tak ja už hore, dnes idem k zubárovi a nemôžem spať, mám z neho fóbiu a to som ju nikdy nemala ale po jeho poslednom 45 minútovom krvavo čísle v piatom mesiaci tehotenstva sa ho desím. Celú noc sa mi s ním snívalo 😖 😒 ☹ .
Čítam, že máte problémy s ovocím a zeleninkou, tak ja som písala, že naša ovocie vôbec 😝 jedine červený melón 😉 a zeleninu akúkoľvek ale nie surovú ale varenú a to máme len 6 zúbkov.

@mirka285 vidíš chodím sem len sporadicky a ani som nezaregistrovala, že sa ideš vydávať, GRATULUJEEEM 🙂

...a ešte som zaregistrovala,že maxi čaká druhé bábo...

gabika41
8. sep 2011

Dobre rano....majte pekny den...

noemarta
8. sep 2011

@bambola mati, ja som to myslela tak, ze mal prachy a co z toho, ze prachy nie su vsetko.....ked to mal raz napisane.... 😔
inac dobre rano...

noemarta
8. sep 2011

@bambola a este jedno som myslela, ze teraz ked si to uz mohol uzivat s rodinou, v najlepsom veku, tak sa stalo toto.....na nic ine som nenarazala, to tak sprosto vyznelo? 😕

luludi
8. sep 2011

Dobre ranko,

dnes sme vstavali s tatinkom o pol siedmej, vonku to vyzera na dazd a mne sa fest nic nechce robit 😀 takze dnes nam s bubom ordinujem lenivy den. Ozaj, vcera sme sa s bubom poobede cestou domov zabavali tym, ze v bytovke bubo skusal vyliezt do bytu po schodoch - zvladol vyjst az domov na 3 poschodie - potom chudak zalomil a spal 2 hodiny 🙂

krasny den vsetkym 🙂

gabika41
8. sep 2011

...vonku je riadna kosa,som sa vratila z vychadzky skor,co normalne vobec nerobim....

katty17
8. sep 2011

ahojte kocky. tak my sme sa vratili z prechadzky a vonku je vazne chladno. len co mi zaspala v kociku som trielila domov. :( kupili sme na mileticke skvele rajciny, kukuricku. 🙂 dnes sandricke jednu na olovrant urvarim. normalne spraska cely klasok. ale samozrejme taky mensi 😉 strasne je podarena ked ho papa. cely som ho otaca a chrumka .
co mate dnes na plane? chystate sa niekam? ci budete len pri dome....?

noemarta
8. sep 2011

@katty17 ja asi vybehnem do ikey poobede. 😉

katty17
8. sep 2011

@noemarta - aj ja by som tam mala zbehnut. mam tam vyhliadnute obrazy do spalne 🙂)))

baby, neviete mi poradit akej farby by sa hodili ramy na fotky na hnedu stenu? neviem ci hnede alebo biele. ci by tie biele prilis nekricali

monline
8. sep 2011

@katty17 a akej farby máš nábytok? dvere? a tá hnedá je aká? ktoré si si vyhliadla? ja som nedávno kupovala hnedé rámy na obrazy do obývačky, ale stále mi nevisia, potrebujem do nich čb fotky

bambola
8. sep 2011

@noemarta tak blbo to vyznelo, ale tak pismenka..... 🙄 vies lebo nemyslim, ze bol z tych ludi co by sa hnali za prachmi a odsuval za to rodinu alebo tak. mal deti, 6 a 8 tusim, a tie si nestihol uzit, ani oni jeho ☹ inac mamina mi tusim spominala, ze chcel skoncit uplne a prehovorila ho jeho zena nech este hra...... ta chuda musi byt z toho teraz naprasky ☹

bambola
8. sep 2011

inac ahojte 🙂
uspesne som ukoncila svoje vyucbovy tyzden, musim si ppremerat ci mam vacsiu hlavu 😀
tesim sa na vikend lebo je v BB jarmok a to ja lubim 😵 klobasky, burciak, turecky med , cukrove lizatka .... 😝 😝

noemarta
8. sep 2011

@bambola asi si ma nepochopila, alebo som sa zle vyjadrila, to co pises,uplne suhlasim, len som tym chcela povedat, ze teraz ked uz chcel ukoncit karieru sa mohli naplno venovat sami sebe (myslim rodinu) a ze uz ani pracovat nemusi....neviem ci vies co myslim, ale to uz je jedno....
je ho prosto skoda..... 😔

bambola
8. sep 2011

@noemarta jasne chapem 😉 , len tymi bezintonacnymi pismenkami to blbo vyznelo

jaruska8
8. sep 2011

Ahojte baby, čítam tu, že sa bavíte o ,,sladkostiach" a deťoch. Nuž, ja som tiež proti, vlastne by som chcela, aby malá sladké nejedla, kým si to sama neuvedomuje a nepýta. Ale aj napriek tomu mám pocit, že zje dosť sladkých vecí, zvyknem jej kupovať sladkú Aktiviu, ale aj sem-tam Pribináčikov a tie detské tvarohové dezerty... (na raňajky) No a sem-tam Nestlé sušienky a večer kaša. Tak hádam to nepreháňam snáď. Ozaj, vy čo večeriavate?????? 🙂

luludi
8. sep 2011

@jaruska8 na veceru papame biely jogurt a pred spanim si da este mliecko 🙂

jaruska8
8. sep 2011

@luludi A to mu stačí???? Ešte ti v noci pije???? lebo malá už v noci nepapá, tak aby nebola hladná... 😒

luludi
8. sep 2011

@jaruska8 pije pred spanim a v noci raz max 2 krat, myslim, ze mu to staci 🙂

noemarta
8. sep 2011

@bambola som rada 😉
@jaruska8 tak ja jej napr. biele jogurty vobec nedavam, ani pribinacka, teraz som zacala davat tvarohove jogurty,ale vacsinou je dobra mama rozmixovane, tie lubi vsetky a sem tam si odkusne nejaku tu napolitanku, napr. co jej kupujem a lubi je kinder rez, tez obycajny bez cokolady a vecer papa bud kasu alebo chleba so sunkou, uhorkou....co pride. 😉

strasska
8. sep 2011

@denisse ani nasej biele jogurty nejdu, ale jeme smotanove sabi, alebo zvolenske ci rajo mnam...ake ine jej mam davat, ked nie smotanove?

strasska
8. sep 2011

@mirka285 inak Julka ma tiez kratke vlasky, skoda...som sa tesila na ozdobky 😒

rolak
8. sep 2011

@strasska Kristína má dlhé vlasy a ozdôbky si môžem dávať tak akurát okolo palca... neznesie vo vlasoch nič...

rolak
8. sep 2011

ja by som sa chcela spýtať, kedy dávate večeru, koľko hodín pred spaním,alebo tesne pred spaním? či tesne pred spaním len mliečko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre