• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
...a ešte naša Lenka ovocie žiadne výživy horko ťažko ale zeleninu na tony....
7. sep 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a mäso áno, to je po mamine....
7. sep 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska
jogurty urcite nevynechat ... ale smotanove a tvarohove kremy podla mna nemusia ... ako pribinaci, milacik a tie take .. to podla mne nie je pre deti nic moc ... kyslomliecne vyrobky su podla mna v poriadku, tiez davam jogurty a davam ochutene ovocne, lebo biely nechce ...
7. sep 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl
mlieko jej nenut ak nechce ... davaj jogurty, syr ... a pripadne do varenia davaj plnotucne kravske mlieko ... detom to nevadi ...
7. sep 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v akej forme davate tvaroch?
7. sep 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse @strasska: tak teda nas bubo je tusim dlhodobo najtazsie julovciatko a to papa len ovocie, zeleninu, masko, biely smotanovy jogurt a zo syrov hlavne mozarelu, takze jedlom takyto fajnovy nebude :grinning: ale piskoty a brumiky a spol mu davat nebudem, ani nie kvoli vahe, ale podla mna to detom nic dobre nedava, takze budem odolavat, kym to pojde :wink:
7. sep 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, kukali ste spravy? padlo lietadlo v rusku a bol v nom asi aj DEMITRA :((((((((((((
7. sep 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 akurat som to isla napisat...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
7. sep 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - este je mini sanca zeby sa pozabudol v nejakom ruskom bufete na letisku.... ale to je asi nepravdepodobne :((( v maji sa lucil s repre a dnes asi navzdy odisiel do hokejoveho neba .
7. sep 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha...
to je zlee :((((
7. sep 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach :( :cry: :cry: :cry: :cry:
7. sep 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby cafte, bola som vonku s kamoskou, teraz som sa vratila a svokra mi hovori, co sa stalo s ruskou posadkou lietadla... normalne mam zimomriavky, a Pali Demitra... :cry: :cry: :cry:
7. sep 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no ved to, ze prave on...... :pensive: :cry: :cry: je to strasneeee...
7. sep 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta Maci ale co tie rodiny a deti, co po nich ostali, ved to su vsetko mladi ludia a maju maju vacsinou male deti.... ach jaj :pensive: to je strasna tragedia
7. sep 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, a co jeho manzelka. ona uz prisla o jedno dieta a teraz este o manzela :( je to proste smutne. ale nejedna sa len o tuto tragediu. takych je nesmierne vela :(((((
7. sep 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidite, tolko mal zarobene a hovno z toho, ani si tie prachy nestihol uzit.... :pensive:
7. sep 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutne televizne spravy.... :cry: :cry: :cry:
7. sep 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ďakujem za radu, práve som sa nad tým dnes zamýšľala, že načo ju nútiť keď nechce a po jogurtoch baží, ale zatiaľ jej dávam activiu, tk neviem či aj smotanové, alebo zatiaľ len mliečne?
7. sep 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ja som rozmixovala tvaroh s trochou vanilkovou activiou a trochu vanilkového cukru :unamused:
7. sep 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl - to ma teda nenapadlo. ale dnes mi @adelaine poradila tiez dobry napad. do tvarohu zamixovat ovocie. napr. tvaroh s bananom a vyslahat to na penu :wink:
7. sep 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - mirus uz sa ti to krati :slight_smile: uz je trosku nervozity alebo to pekne zvladas? ;)
7. sep 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 celkom v pohode,zajtra si musim este nohy oholit,a celkom sa tesim na vecernu zurku co mame s kamosmi po svadbe :slight_smile: a v stredu odlietame na Rhodos,takze som rada,ze si trosku predlzime leto :slight_smile:
7. sep 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka285 - takze rodos je zabestelovany? ja som tam uz bola. velmi sa mi pacili celodenne vylety na miesta Lindos a na Simi. vrelo odporucam... krasne zatoky a nadherne more. Zurka po svadbe bude kde? v Sali?
7. sep 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ano Rhodos zabestelovany,planujeme si pozicat auto a cely ho pobehat :slight_smile: musim sa pripravit nato,ze greci su lenivci ale pri malej som aj tak upustila z narokov,takze mi asi ten grecky spomaleny svet bude aj vyhovovat :grinning: zurku mame v Sali vecer :slight_smile:
7. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mne sa tam velmi pacilo. jedine co mi trosku vadilo bolo ze tam bolo sice horuco a slnecno ale veterno. v ktorom meste budete ubytovani. my sme byvali priamo v meste Rhodos.
7. sep 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 my budeme v Kolymbii,to je 25 km od Rhodosu a hotel je situovany v zatoke a udajne dobre chraneny pred vetrom...tak som zvedava,ved potom zreferujem :wink:
7. sep 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - uz teraz sa tesim na fotky a to nielen z dovolenky. aj na nevesticku som neskutocne zvedava :wink:
7. sep 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 no len ja nebudem mat profi fotky,ved vies,ze mne sa tie nastajlovane fotky moc nepacia ale fotografa co to zdokumentuje budeme mat,tak hadam vie aj fotit(Gabo zabezpcoval} :grinning:
7. sep 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak Linda mi nechce jest vobec ovocie ani surovu zeleninu :frowning2: ostatne jedlo papa super,a ja jej davam normalne aj tvarohovu aktiviu alebo tvarohove mliecne dezerty... a vsimla som si ze vasim detickam pekne narastli vlasky len moja LInda ich ma stale kratke a to som ju uz aj raz ostrihala a nic :frowning2:
7. sep 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri nesmut ze linduska ma este kratke vlasky. to pretoze napr. sandricke nevypadali prvotne vlasky uplne. aj linda ich bude mat o par mesiacov aspon na pukacku :wink: a buduce leto uz aj na gumicku :wink:
7. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok