Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
16. sep 2011

@merikac ja som uzivala 5 rokov dva druhy HAK a nepribrala som nic, akurat mi narasti kozy asi o cislo 😎 teraz ma nejaku novinku tak som sama zvedava, ako mi to telo vezme, zatial ma prve styri dni bolela hlava ale uz je dobre...

kafoditka
16. sep 2011

@bambola vidis, to som nedomyslela 😀 😉 pocuj, ta Praha sa vam pomalicky blizi, kedy sa to stahujete - k prvemu oktobru ci novembru?

merikac
16. sep 2011

@kafoditka mozno ti prospeju ako tie zazracne lieky Erike Judiniovej

merikac
16. sep 2011

baby, idem do sprchy, dobru noc, vam,,dala som Denisovi panadol, ma teplotu, vyzera to tak, ze pohotovost nas zajtra neminie

kafoditka
16. sep 2011

@merikac 😀 😀 😀 to urcite... ja Eriku strasne nemusim, teda mozno ani tak nie ju, ako jej stylistu 😝

rolak
16. sep 2011

@bambola jaaaaj, sa smejem na tom,že staré dievky nemajú deti... veru,veru,máš pravdu....ale vieš,kto má? prespanky! 😀 😀 😀 také poznáš? to bolo u nás veľmo obľúbená nadávka a dnes je prespanka každá druhá 😀 😀 😀 😀
@adelaine dík!
@merikac poteší! ale aspoň si mi pripomenula,že aj ja by som mohla Kike nový dudeľ zaobstarať...

bambola
16. sep 2011

@rolak ano ano to poznam 😀 to sa na vychode pouziva, ze sa dievka prespala 😀 😎 no co, minule som s krsnou vypocitala, ze moja babka v presove , ktora chodi kazdy den do kostola snad od piatich rokov mala prve dieta v 16 a este nebola vydata 😉 😀 dedo chudak z vojny musel utekat 😀
@kafoditka joj, teraz k oktobru, akurat zajtra zahajujem balenie zbytocnosti co odnesieme k svokre ako prvu varku 😉 detlajn mam do konca tohto tyzdna lebo 27. odovzdavame byt 🙄 si fandim ze stiham 😅

kafoditka
16. sep 2011

@bambola fuuuha tak to budes mat huste a rataj s tym, ze sa sama budes divit pri 10tej krabici, kolko veci a zbytocnosti sa ti vie v 2izbaku nakopit 😀 😅

rolak
16. sep 2011

@bambola a to nie len na východe, moja kamoška ze Žiliny tiež bola rok prespanka 😀 😀 😀 lebo až ke´d mal syn rok, tak sa vydala za jeho otca 🙂 ale jediná,komu to vadilo,bola jej babka 😀 😀 😀 čo mala dve dzeci a obe ako slobodná matka 😀

kafoditka
16. sep 2011

@rolak 😀 😀 Ludi, zabudaju tie babky na casy minule.... moja babka - tazka kostolacka- nemohla predychat, ze sesterka najprv otehotnela a az potom sa vydala po dvoch rokoch, pritom to bol scenaj jej samotnej, ale islo o tom, ze CO SI LUDIA pomyslia 😝

kafoditka
16. sep 2011

inak pisem ako hotentot, ale mam segrin notebook malicky a nie som zvyknuta...

noemarta
16. sep 2011

@merikac a pocuj emma chce pit z flase, a um??? lebo nasa nechce absolutne flasu, ani um.... 😒
@bambola aleee, uz by si sa inac mohla vydat no neeeee, pozri aj mirka uz je pani, tak uz aj ty by si mohla no neeee 😉

noemarta
16. sep 2011

@kafoditka no to ani ja nemusim tu stylistku, otraaas, odkedy ma zazracne velke kozy, tak ju obliekaju jak taku k..u 😖

bambola
16. sep 2011

@rolak @kafoditka akoze baby detto najviac to vadi mojej babke ale uz aj ta dala pokoj 😀 ale hlavne miluj blizneho svojho 😠 a cele tehu so mnou nielenze neprehovorila ale ani sa len nespytala mami alebo oca ako sa mam 🙄
@noemarta kurnik sak trochu porypte aj do @katty17 😀 😀 baby baby , budu prachy bude aj svadba 😉

kafoditka
16. sep 2011

@noemarta sak to, dobre ze neuvadza smotanku s holymi kozami 😝 😝 inak ma ju na svedomi Andrej Kusalik, tak z pohladu chlapa je pochopitelne, ze dava do prednosti zrovna jej zazracne kozy, aj ked nie som si ista, ci aj on nie je z "druheho brehu" 😀

bambola
16. sep 2011

@kafoditka domi som psychicky pripravena , ze toho bude viac ako sa zda lebo som sa stahovala uz niekolkokrat. neverila by si kolko veci sa najde na internatnej izbe na priestore 3x4metre 😀

inac si myslim, ze keby sa judinka nechcela tak vyzyvavo obliekat tak sa neda az hentak obliect. a navyse to je podla mna kolkokrat aj bezvkusu nielen vulgarne 🙄

kafoditka
16. sep 2011

@bambola Mati ver mi, ze viem, tri roky po sebe som stahovala segru z intraku a nestacila som sa cudovat 😀

kafoditka
16. sep 2011

baby idem do sprchy a hajen, tak dobru noc prajem 🙂

gabika41
17. sep 2011

Ranko damy....dufam,ze este dnes nam pocasie vydrzi.....

noemarta
17. sep 2011

@bambola mas pravdu mati, ani katty nie je vydata, nooooo @katty17 kedy sa budes vydavat haaaa 😉 😝 😝
@kafoditka presne ako pise bambola, kolko razy je aj nevskusne oblecena.... 😠 😠 a napr. mne sa aj straaasne moc nepaci, ako obliekaju adelu v adela show....otraaaaas, v lets dance este ujde, ale v adele... 😒 😒 😒
Inac ze dobre ranko....ja mam dnes na plane, hm...vcera som hovorila ze nic nebudem robit, ale za noc som si to rozmyslela 😀 😀 a idem sa konecne po sto rokoch venovat zahrade, pretrhat buriny atd.....aleee aj sa tesiiiim.

kafoditka
17. sep 2011

Ranecko 🙂 Babyyy tak mne sa uz akee sny snivaju . dnes v noci s Lukasom Adamcom, zehlila som mu veci u nas v obyvacke a on mi vravi, ze Domi svihaj, lebo budem spievat len v tychto tangacoch - a mal ich ruzove vpredu so slonikom 😀 😀 😀 kokos to uz co je 😎
@noemarta Maciiii ty mas zasa vrtulu v zadku, ake prekvapujuce 😎 😎

kafoditka
17. sep 2011

@noemarta Maci a co sa tyka obliekania, tak mne sa strasne paci ako sa oblieka ta lesba v Panelaku co ju hra Karnasova, ako sa vola?? ta je vzdy svetovo oblecena, ale ma aj super figuru... a este mam velmi rada Adrianu Polakovu z telerana, ta sa tiez vie ohaknut 🙂

merikac
17. sep 2011

@noemarta nechcela flasu ani chytit a toboz nie UM- ani caj mi nikdy z flase nepila, Tekutiny mi od mala pije len z pohara, alebo priamo z pet flase, ale cca 2 tyzdne do zadu som jej skusila dat normalne plnotucne mlieko,,2x cucla, pozrela na flasu zakazdym tym cucnutim ze co to tak asi je, zjevne jej to zachutilo, lebo sa uvelebila a vycucala ju, sme pozerali na nu a mne sa tisli slzy do oci, ze ako rychlo ciciky vymenila za kus silikonu 😀 ,, ale vzdy si da aj z mojho mlieka a aj flasu vycuca,,,v noci ked sa prebrala, tak som jej dala cucnut ako obvykle mojho mlieka, lebo som ju nechcela naucit, ze jej budem este aj flasu v noci chodit zohrievat, kedze som chcela dosiahnut toho, aby noci prespala bez budenia......a az tento tyzden sa dostavil konecne efekt a dufam,ze nam to vydrzi, uz druhu noc spala az do 4, potom sa nauca mojho mliecka a spi do rana,,,,,,,,,,,,,normalne som za tie dve noci dohnala tak deficit spanku, ze aj dnes som vstala o 7 a to mala este spala (inac toho mliecka vypije tak cca 120-140- viac nie)

merikac
17. sep 2011

dobre rano babule,,,,,,tak , my dnes idemem po 1x s emmou vlakom ,,,,,,,,,,, 😀 😀 😀 si pamatam ako som sla po1x s Denisom na vlak a historia sa opakuje 😀 ......mm ide k rodicom robit komin a my dve tam prideme vlakom,,,,som zvedava ako bude Emma reagovat, lebo ked sme na prechadzke, tak vlak zere............

merikac
17. sep 2011

@noemarta co sa tyka Adely, tak ja ziram do coho sa necha kolkokrat navliect,,este aj ked superstar uvadzala som len krutila hlavou,,ale mne sa dza, ze jej to je akoby jedno,,ze v com ju chcu mat, ona to znesie a v skuromi si robi po svojom, na rozdiel od Eriky J............ jej image v sukromi je totozny s tym biznisovym

noemarta
17. sep 2011

@kafoditka tak to uz co su za sny, tusim ti chyba chlap, teda tvoj mm 🙂 🙂 🙂

noemarta
17. sep 2011

@merikac jeeej, tak gratulka, kedy ja sa tak vyspiiiim, neviem co mam robit, jej ani kravske nechuti.... no ved uvidim ako sa to bude dalej vyvivat....
veru, aj mne adela taka pride, ze do bars coho sa da navliect....
pekny den vam prajem.

bambola
17. sep 2011

@noemarta maci ved ked nechce pit mlieko tak nemusi 😉 staci ked bude mat dostatocny prisun inych mliecnych vyrobkov 🙂

luludi
17. sep 2011

@noemarta maci, pripadne skuste na zaciatok bezlaktozove mlieko, to je take nasladle a viac "pripomina" materske mliecko, ale ako pise bambola, nemusi to byt mlieko, staci zvysit prijem jogurtov, syrov a podobne. 🙂

podobne ako u @merikac aj u nas uz 2 tyzdne fungujeme tak, ze maly sa nacuca mm a okolo 9 zaspava, prvy krat sa budi na cicik okolo 5 a potom az okolo 8 rano a normalne prve dni som sa budila o 3 rano vyspata a uz som nemohla zaspat, normalne mi nieco chybalo 🙂

bambola
17. sep 2011

baby a ake syry davate deckam? lebo ja teda nechcem aby boli moc slane a to vacsina syrov asi je 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre