Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
21. júl 2012

@katty17 maťa vobec mlieko nepije, a vlastne od odstavenia nepila. vyskusala parkrat plnotucne ale nejako ju to nevzalo 😅 ale zato je jogurtova, kazde ranajky zje jogurt, ked boli horucavy tak si dokonca pytala aj v priebehu dna, na osviezenie 🙂 a vlastne vzdy ked otvorim chladnicku a zbada ho tak pyta 😅 mlieko dostava este aj v podobe mliecnej kase sunarky na veceru.
vapnik je aj v syroch ak ti ide o to 🙂

majusa4444
21. júl 2012

jeeeeeeeeeeeej konecne som nasla julovcatka 🙂 a nevedela som to tu najst..na konikovi som len par tyzdnov..je to tu fajn.. tak pridam aj mojho dvojrocneho chlapceka Edinka.. je to nase slniecko..plienky nemame, rozpravame kadeco aj zrozumitelne aj nezrozumitelne vety.. stale kojime. neviem odstavit :/ Edinko ma starsieho braceka s ktorym sa v poslednom case vedia krasne hrat.. doteraz bol u nas len krik a boj :(( ale uz som stastna ze to mame ako tak za sebou 🙂 Edusko ma 89cm a cca 11,5 kila mozno uz dufam 12

meruska
22. júl 2012

Ahojte, pisem ako som slubila 😉
Moj 2 rocny velky maly muz Timko ma 90cm a 12 kil. Plienky nosi len na spinkanie i ked obcas sa zabudne pri hrani a ma malu nehodu. Ani zdaleka vsak nespi celu noc, zial. Stale si pyta v noci, resp. nadranom mliecko ☹ Cez obed spava 2-3 hodinky.
Rozprava vela, uz i dost zrozumitelne. Vie povedat svoju prvu basnicku v ktorej mu vypomaham len s par slovami.
Je neskutocne ubehany. Obcas sa mi zda ze zabudol chodit a vie iba behat, resp. lietat na odrazadle 😀
Tak ako i vase julovciatka vie byt mily a dobrucky, no rastie z neho i maly certik. Sem-tam to na mna skusa s placom, ale na mna to velmi nezabera 😉
Miluje pracovne naradie akehokolvek druhu, motorky a auticka.

merikac
23. júl 2012

dnešný deň patrí Adrianke od @lenuss84 - ako všetkým našim oslávencom aj jej prajeme všetko naj 😵

merikac
23. júl 2012

@meruska Timko rialdne narástol, očká mu žiaria šťastím pri tortičke, dufám že dovolenka Vám vyšla na 1s* 😉
@majusa4444 vitaj, Edinko patri asi k drobnejším deťom moja má 93,5cm a 14,5 kg 😀

majusa4444
23. júl 2012

@merikac Edinko patri skor k tej vacsine co som mrkla vacsina ich ma 90cm🙂zopar je mensich zopar vyssich modeliek 🙂 akurat sa ozyvaju posledne stolicky tak zacali sa horsie noci a cez den uz zle spi..az vyjdu bude to zasa nase usmiate zlaticko..

meruska
23. júl 2012

@merikac dovolenku si uplne odhadla, dopadla na 1 s obrovskou hviezdickou 😀 😉

elka74
24. júl 2012

ahojte. včera oslávila svoje dva rôčky aj naša Vanesska. má 87 cm a 12 kg. Je bez plienočky, už ju máme len ako nočnú poistku. Rozpráva všetko, niečo sa podarí pekne, niečomu rozumie iba mamina 🙂 . Miluje knižky, lopty všetkého druhu a veľkosti.

katty17
24. júl 2012

@elka74 - vaneske prajeme vsetko najlepsie k dvom rockom 🙂 aka je z nej krasna modrookana 🙂

elka74
24. júl 2012

@katty17 dakujeme veľmi pekne.. 🙂

noemarta
24. júl 2012

ahojte julovcata...
Dnes ma nasa Nelinka 2 rocky, je to nase srdiecko, s mierami 90 cm a 11,8 kg. Bola by uz velka baba, ako si povie, ale ma este stale plienku, co uz, verime, ze to jedneho dna same pride. Inac je zdrava, dobrucka, vecne vysmiata, no nasa Nelinka.

lenuss84
24. júl 2012

ahojte!
všetkym oslavencom prajem všetko naj,hlavne veľa veľa zdravicka a usmevov!
dakujeme za gratulacie!
PS:my uz tahame 3tyzden bez plienky,uz len na obedne a nocne spanie.sa tesim!!!!!

lenuss84
24. júl 2012

Mame 12,5 kg. Rozpravame všetko a veľa a vcelku čisto.Ale ona je od mala obklopena deťmi,chodim s nou do MC.a hrava sa aj so staršimi,takze si myslim,ze preto vela rozprava.Vie uz aj dlhe vety,vela basniciek,pesniciek.
Tiez,zial,nespime celu noc.Nad ranom si pyta mlieko /plnotucne/. Cez obed pospi tak 2-3hodky.
Je neskutocne ubehana,je zlata,dobra no niekedy tiez riadny cert.
To,co jej chuti,vie pekne spapat aj sama.To,co jej moc neberie,zje len ledva-ledva,vacsinou pri pozerani rozpravky a to vtedy ju musim krmit ja 🙂
Rada cita knizky,frcime na Spievankove,vlaciku Tomasovi a Bambulke 🙂

lenuss84
24. júl 2012

A este jedna vec-stale sme ,,dudkovi!.Pred spankom ho automaticky pyta a niekedy aj obcas cez den,ked sa pozabudne,hlavne ked je chora alebo jej idu zubky 🙂

monline
24. júl 2012

Všetko najlepšie Edinkovi, Vanesske, Nelinke aj Adke 🙂
super, pribúdajú nové detičky, ktoré tu v téme neboli 😉

mattahari
24. júl 2012

Ahojte julovky a julovciatka, aj my k vam patrime a chodime sem obcas nakuknut ako sa mate 🙂 Vsetkym detickam, ktore uz oslavili svoje druhe narodeninky, prajeme vsetko najlepsie, nech su aj nadalej zdrave, stastne, maju vzdy usmev na tvaricke a robia vam - nam len radost ...
Moja Ella oslavila 2 rocky prave vcera, je to uz velka baba, podla vcerajsich mier 95cm a 15,5kg teda urcite 😉 Rozprava uz skoro uplne cisto, vie kopec basniciek a pesniciek, je este stale kojena 2-3krat denne (co uz by bolo dobre aj skoncit, len sa nam do toho nejako obom nechce 🙂)) Cumel nemame vobec a s plienkou sa kamaratime tak 50:50. Je to mala sikovnicka a velka cestovatelka. Tiez je dost odolna - klop-klop - okrem par soplikov sme potrebovali atb len raz.
Pridavam zopar foto 🙂

majusa4444
25. júl 2012

@mattahari este ze nie som jedina co este koji a zial nevie prestat🙂

merikac
25. júl 2012

ahojte baby 😉 @mattahari @lenuss84 @elka74 @noemarta detvaky su kranse prekrasna a vsetky ako citam sikovnucke, raz darmo, je to vydarny rocnik 😀
Inac dudkuje aj nasa, sice len v noci, ale zato o tointezivnejsie, mam pocit, ze dudel ani nedava z pusiny a ked jej ho vyberiem, tak si ho namata a zas vtisne 😎 zatial to neriesim, ale istotne na vianoce uz budemem bez dudla 😀
@sunnygirl , @luminkasp Lenke a Albertovi, tiez prajme krasne prekrocenie k dvojrocakom 😀 hlavne nech su deti zdravucke, to je asi to najviac, co si prajeme 😉
@majusa4444 juuuuuj, zubky, tie posledne aj nas veru potrapili, resp, jedna vynimocne- ale nastastie, uz su vsetky na mieste, uz bude len bolest ked sa budu kazit 🤐 🙂 ( dufam, ze to bude vynimocne )

majusa4444
25. júl 2012

@merikac a co vsetko vas sprevadzalo pri prevadzani tych poslednych?? skoda ze ani jeden neni :// tak dlha cesta trapenia este

majusa4444
25. júl 2012

este par uplne cerstvych vcerajsich fotiek Edinka 🙂

katty17
25. júl 2012

@majusa4444 - vsimla som si ze si z ruzinova. kde tam byvate? 🙂

majusa4444
25. júl 2012

@katty17 hned pri Dulovom namesti.. 🙂

katty17
25. júl 2012

@majusa4444 jeeeejj, kusocek od nasich. byvaju pri Rozadole 🙂 som tam byvala cely zivot. 🙂

sunnygirl
25. júl 2012

@merikac Ďakujeme pekne 🙂

majusa4444
25. júl 2012

hm ja tu byvam siestym rokom ale neviem co je Rozadol 🙂))

katty17
25. júl 2012

@majusa4444 velky bytovy komplex pri mileticke 🙂

majusa4444
25. júl 2012

@katty17 ach tak 🙂

sunnygirl
25. júl 2012

Milé maminy,
všetkým našim júlovčiatkám a aj júnovčiatko-augustočiatkám 🙂 (keďže niektoré porodili skôr a aj neskôr) prajem všetko veselé v ich živote, veľa sladkých božtekov od tých čo ich ľúbia a nech nám rozdávajú veľa veľa veľa... sladkých úsmevou a ešte nech nás troška viacej poslúchajú, CMUK 😀

...a mojej malej Lenke- Lienočke odkazujem, že ju celým srdcom milujem, veľmi, aj s ockom...

merikac
27. júl 2012

Karolínke a Peťkovi od @macik27, @kristip - prajeme krásny slniečkovo narodeninový deň a všetko dobré do ich ďalšieho rôčka 😉

sunnygirl
28. júl 2012

Ahojte maminy,
oslavu máme úspešne za sebou, Lenke sa páčilo a to je najpodstatnejšie 🙂 ...

...pridávam aj fotku ako sme to pre ňu pripravili 😵 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre