Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
15. júl 2012

@strasska @denisse @karinnka @lutsine @zuzana2000 všetko najlepšie detičkám k druhým narodeninám, všetky sú prekrásne 🙂

maxara
16. júl 2012

Ahojte julovky
vidim, ze sem pridavate fotocky ratolesti.. ja sa tiez idem pochvalit tou nasou. 😵
Ninocka nam robi velku radost, je to nasa velka sikulka. Krasne rozprava, takmer vsetko.. a vela 😝 Spaja cele vety, sklonuje, casuje.. ale to je asi normal.
Najnovsie sa naucila cele meno a celu adresu, tak uz len dufat, aby to nevytarala kazdemu.
Ma maleho braceka, ktoreho si pekne strazi, obranuje, velmi ho lubi, pusinkuje.. zlati su.

Vsetkym junovo-julovo-augustovym julovciatkam zelame vsetko naj ku krasnym dvom rokom, nech nam rastu do krasy a pre radost.

merikac
20. júl 2012

krasny slavnostny den prajem @meruska inmu Timkovi k jeho 2 rockom a tiez @ywett inej krasnej Leile, Nech vam deťurence robia radost, vycaria kadzy den usmev na tvari a maminkam prajem, nech oslava kotru chystate, prebehne presne tak ako si ju predstavujete 😉

rolak
20. júl 2012

@meruska Timko má dnes narodeninky???? Všetko najlepšie,nech je šťastný,zdravý,neposedný a nech robí rodkáčom radosť ako doteraz! 😵 😵 😵 😵

meruska
20. júl 2012

@merikac
@rolak velka vdaka, foto i moj monireport pridam asi v nedelu lebo sme u nasich 😉

katty17
20. júl 2012

@meruska - tiez prajeme timkovi vsetko naj naj naj k dvom rockom.🙂 tesime na fotos ;)

katty17
20. júl 2012

ako vidim vsetky ste tu popodavali nejeka info o detickam tak hodim i ja, nech je tu nejaka mini pamiatka aj na nas 🙂.
sandricka v dvoch rockoch ma 13,2 kg a meria 96 cm. Plienky uz nepouzivame co som neskutocne rada. uz sa sama pyta alebo sa sama obriadi 😀 . pekne sa rozrozpravala i ked obcas je to este paradna cinstina. snazi sa poslednu dobu spajat slova do vety. Momentalne nas netrapia choroby ale za to nechce spolupracovat na rehabilitaciach. potvorka. musime nosit speci topanocky co tiez bojujeme s nosenim 😉 . vyzera to na tvrdohlavu zienku 😀 . Inac je to neskutocny vymyselnik.

merikac
20. júl 2012

@katty17 ahojky, ako vidim mala rastie do krasy, krasne dievcatko je z nej, foto v bazene-akoby dve sestri santili- 😵

katty17
20. júl 2012

@merikac - dakujeme za lichotku 😉 toto som potrebovala uz dlhsie pocut. chichichi. 😀

merikac
20. júl 2012

@katty17 😉 no asi by si mala zmenit kolektiv 😀 ale nie, veru ked je clovek dlho v rovnakom stereotype, dobre je pocut nieco mile od nestrannych 😀

strasska
20. júl 2012

@katty17 teda ta tvoja krasavica je ina vyska, asi z nej bude modelecka 🙂 velmi pekne fotecky a pridaj aj nejaku na novom ruzovom biku, ako sa jej paci?
@meruska aj my gratulujeme nasmu kosickemu fesakovi a aj Tinkinej rebeke 😉
@merikac aj mne by sa zislo par takych milych lichotok od nestrannych 😉 lebo vcera som musela susedovie chlapca presviedcat, ze necakam dalsie babo, napriek tomu, ze mam take velke brucho 😔 😔 😔 😔

merikac
20. júl 2012

@strasska ahojky a ty sa ako citis? vsetko v poriadku? co maly pampusik,,,,,,, neboj, tvojim sebazapretim- ako si nam vsetkym vytrela zrak v chudnucej teme, bude z teba cochvila sexi mamina 😉

strasska
20. júl 2012

@merikac citim sa super, mala som velmi pekny porod, takze som uplne fit 😉 a malicky je zatia velmi zlatucky, vela spinka a place, len ked je unveny, alebo hladny, ale vlastne by sa mu inokedy aj tak neoplatilo plakat, lebo ti dvaja ho uplne prehlusia. ale velmi ho lubia,, hladkaju a bozkavaju, takze je im odpustene 😵
no uvidime, ci je moja vola dostatocne silna aj teraz 😝

merikac
20. júl 2012

@strasska az sa mi slza nahrnula do oci, taka pozitivita a neha je v tej tvojej spravicke 😵 ........... Deti musia byt podarene a ucudovane ake drobatko si im doniesla, hlavne Julka, je to je premiera, ze je velkou sestrou, Jurko si znova pripomina ten okamih ked si priviedla Julku 😀 (ale teda asi si na to nepamata)..... Neboj, tebe silna vola nechyba, vyzera, ze veci zvladas s pokojom a nadhladom, uz len vyckat, kedy pride ta spravna chvila sa pustit do toho 😉 ....... a mozno sa ani nenazdas a zistis, ze pri troch detoch si zrazu stihlunka, pretoze mat cas aj naseba napapat sa a oddychnut je asi ozaj makacka 😉

strasska
20. júl 2012

@merikac zial nenajst si cas na jedenie, u mna znamena, ze neskutocne priberam 😖 ale si zlata, tesim sa, ze zo mna sala takato pozitivita, a som aj rada, ze som taka pokojna, lebo pred porodom som sa neskutocne bala ... dakujem 🙂

strasska
20. júl 2012

@merikac a Misko si pamata, ze mu Julka doniesla z porodky auticko blikajuce a teraz sa viac potesili bracekovi ako darcekom, ktore im doniesol 😀

merikac
20. júl 2012

@strasska 😀 to vazne si detom priniesla (akoze z porodnice) darceky?- tak to sa necudujem, ze si na blikajuce auticko pamata...........mozno len teraz jurko nevybral ten spravny darcek, Julka mala lepsi citak co sa bude brakovi pacit 😀

strasska
20. júl 2012

ano, som to niekde vycitala, ze tak lepsie prijme starsi surodenec mladsieho 😀

denisse
20. júl 2012

dalsim dvojrocnym julovciatkam aj ja prajem vsetko najlepsie. nech su hlavne zdrave a uzivaju si toto uzasne obdobie spolu s rodicmi 🙂

@katty17 krasne fotecky 😉 co ma presne sandricka s tymi nozickami kvoli comu cvicite?
mne sa zda, ze barunka ma take cudne malicky na nohach, veru to tiez najblizsie ukazem nasej dr ... 😒

@strasska teba asi nesmiem citat, lebo si zacnem namyslat, ze mat tretie dieta je super 😀 😀 😀 a mne fakt stacia dve a viem o sebe, ze ja by som v takej pohode urcite nebola ... ukazes nam aj foto malickeho? drzte sa ...

strasska
20. júl 2012

@denisse ukazem, len musim poprosit MM, lebo mne hapruje usb port, tak skusim na jeho notebooku ... drobec uz spi od 13.30, tak si tu surfujem po nete, lebo sa mi nechce zehlit a starsi dvaja isli s MM na vylet 😉 takze teraz sa mi to zda super 😵 uvidime, co sa z drobatka vykluje 😉

strasska
20. júl 2012

@denisse a mozno to vase tretie by uz bolo konecne take kludnejsie, tak by si si konecne vychutnala aj take male mimco 🙂

denisse
20. júl 2012

@strasska
asi to radsej nebudem skusat 😀

monline
20. júl 2012

ahojte baby
tiež prajem všetko najlepšie všetkým našim dvojročiatkam, Ninke, Timkovi, Rebeke, aj ostatným 🙂
a našla som si, že aj Tomáškovia od @adka1311 a @tatianka.g mali dva rôčky, aj @ivka8255 Šimon a dnes majú Šimon Leo @tutifruti ,Timko @meruska a Leila @ywett prajem im všetko najlepšie, najmä veľa zdravia 🙂
@katty17 wau, super fotky, veľmi vám to kočky pristane...a Sandrička je veru modelka, aká je vysoká 🙂 tuším takto vysoká je už len @tinka349 rebeka, krásnu tortu si jej tinka upiekla, šikuľka si 🙂
Som zvedavá ako Timko narástol, tak @meruska sa teším na fotky 🙂 a jasnačka aj na @strasska -ine krásne detičky 🙂
@merikac meri ale ani ty si sem nedala report a fotky, či si nepamätám? 😉

tinka349
20. júl 2012

@meruska aj my s rebekou prajeme timkovi vsetko najlepsie ku krasnym dvom rockom 😵

katty17
21. júl 2012

baby dakujeme za priania a pochvalu foteciek. asi by sme sem mohli davat castejsie reporty a fotos. nejako sa mi to pekne cita a prezera 😉 . @monline- ja uz sandricke davno musim kupovat veci na 2-3 roky lebo vsetko by jej uz bolo take akurat .
Baby mam taku otazocku, davate detom este rano a vecer mlieko? do kedy sa to cca ma davat? ako si dieta pyta , ci? sandra jogurty odmieta.

monline
21. júl 2012

@katty17 ja nie som vzorový typ, takže nepoviem ako sa to má...Danko sa stále kojí ráno aj večer 😉 ale kebyodmietal mlieko, nevadilo by mi to, ale ani keby chcel piť z fľaše mlieko...jáááj, už chcem aby sa sám odstavil, zatiaľ nemám chuť ísť proti nemu nasilu 😒

katty17
21. júl 2012

@monline moni ty este stale kojis? woowww. 😉 si neviem predstavit ze by som sandru kojila . ved uz mi pride neskutocne obrovskaaaaaaaaaaa 😀

rolak
21. júl 2012

@katty17 Kika pije ráno a večer a niekedy aj poobede. ľúbi mliečko aj kakavko. aj jogurty. pije ešte z tej klasickej fľašky s cumľom a zatiaľ ho nemienim rušiť. ja som tak pila kakavko aj v škôlke 😀 😀 😀 😀 😀

merikac
21. júl 2012

@katty17 mala pije ciste mlieko vecer, obcas si vypyta aj vecer,,,,,,ale keby si nepytala, tak uz by som s tym problem nemala a nedala jej,,,,neusi sandricka papat prave jogury ak ma rada syry, tak jej ponukni tie,,,,,

denisse
21. júl 2012

@katty17
ja som barunku odstavila na zaciatku juna od kojenia a odvtedy jej mlieko pravidelne nedavam .. ona z flase s dudlikom pit nevie a nechce ...
takze jej davam tak 4 krat do tyzdna na ranajky mlieko s cerealiami do misky, niekedy na veceru mliecnu kasu (ci uz krupicovu alebo taku tu dojcensku - zacala ju znova chciet, ked sme sa stretli s o rok mladsim bratrancom, tak mu ju zavidela) a obcas jogurt - nie je velmi jogurtova, malokedy zje cely kelimok ... a mlieko obcas len tak z hrnceka, kravske, studene jej davam napit ...
myslim, ze jej to snad staci ... ale ked ti sandra chce pit vecer aj rano, tak by som jej nebranila 🙂 a ked nechce, tak nenutit, uz to podla mna nie je nutne, aby pravidelne pili ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre