Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. mar 2010

Zrzulka dakujem za info 😉

janatt23
6. mar 2010

Dobre ranko kocky. tak mne zacina dnik celkom pekne. uctovnicka mi poslala vyuctovanie a mam preplatok skoro 600 euro. hned pojdem kupit nieco pre drobca 😀
a dalsia dobra sprava je, ze predavajuca pride s ex-manzelom podpisat zmluvy v pondelok do banky 😀 😀 😀 takze domcek preda... juuuuj tesim....
vsetkym ubolenym prajem skore uzdravenie 😉
a uplne vsetkym pekny vikend 🙂

lenkaaninka
6. mar 2010

čaute baby u nás je dneska krásne akurat mm ochorel ...tak mi mína kvapky do nosa a vadíme sa lebo mám len trochu a mi ich čoruje 🙂

ja už som si zo zubami užila v januári a dufam že naposledy a čaká ma potom po kojení jeden na trhanie ale mám ho vyliečený všetko tak nebolí 😉

janatt super správy to by potešilo všetkých 😀

lenkaaninka
6. mar 2010

ericica daj vedieť tuším ty si mala isť na 4D? že 😵

ericica
6. mar 2010

ahojte tak sme doma 🙂 mame potvrdene dievcatko tak sa uz velmi tesime...hned sme boli popozerat kociky a kupila som aj ruzove vecicky do porodnice lebo z malej mam len same zelene a zlte 🙂
Edinka sa hmyrila a kopala ze aj dr sa cudovala ze ake este nezazila ze by babo tak kopkalo normlane jej naskakovala ta vecicka co s nou robila uzv....mame cd aj fotecky tak sa teskame....
pondelok si pojdem asi objednat kocik 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
6. mar 2010

tak gratulujem veeelmi hlavne že je všeto na poriadku 😉

miki060707
6. mar 2010

ahojte, tak Eriii, určite to bol super zážitok, aj ja by som šla, len ešte môj lekár nemá dokupené niečo na ten 4D, že tak do dvoch mesiacov, ale to bude asi aj neskoro, ale určite pojdeme....tak bude to princezná, supeeer
mi sme dnes boli na nákupoch, hlavne v kauflande, ale v domác. potrebách som si kupila také boxy na skrinu, lebo veci som mala v spacebagoch a to sa mi tam nepáčilo, stále odsávať vzduch a teraz si chcem male ružové vyradiť, aby som to nemala a kamoške to darujem, ale pár nechám po malej na pamiatku, čo mala na krste a tak, zistila som, že mám aj také pre chlapca, ale to vyšlo z módy a musim si dokupiť nové, síce aj od kamošky mám chlap. malé veci, ale musim aj tak dokupiť nové, doktorke a do pôrodnice, už sa nato tešim,
dnes k nám dojdu svokrovci na návštevu, tak idem niečo jednoduché upiecť a niejaké jednohubky spravim, a potom pôjdeme na večeru, manžel bude mať zajtra 33
eri, nepridáš foto zo 4D????
a teraz si idem pozerať tie prebalovacie pevne podložky... 🙂 je to taký super pocit, len bratovi a jeho žene sa nepáči meno Šimon, ale nám sa páči, tak nebudem kôli nim meniť, lebo viac deti mať nebudeme...

janatt23
6. mar 2010

Ericica tak to je super 😀 ja uz sa tiez neviem dockat toho 4D. my ideme vo stvrtok... 🙂

kafoditka
6. mar 2010

Ahojte kocky, tak ja som sa sem dostala len teraz, kedze si moj manzelik vzal notebook so sebou do prace..
Od rana som upratovala, piekla jablkove pyte, teraz trosku vegetim, potom idem pozriet jarne topanky do la familie.. Inak ma uz druhy den pekne boli hlava a mam pocit, ze mi brusko cez noc nejak fest narastlo.. Uz sa ani poriadne neohnem, ked chcem nieco zdvihnut zo zeme, tak len tak bokom... 😒

mirka285
6. mar 2010

tak aj ja uz som doma...Eri no super,takze morfo sa nemylilo 🙂 Miki ved Simonko je pekne meno,adaj sa prehovorit..My sme boli v tej Kike,kupili sme zaves do spalne a drobnosti este a potom sme boli na obed v Avione v Nord see,dala som si lososka so zeleninkou 🙂 lahke zdrave jedlo akurat ze hned nato som zbuchla jeden orechovy trdelnik,,este teply 😀 kafko ja si uz ledva viazem snurky na topankach 😝

kafoditka
6. mar 2010

mirka.. no snurky ja zvladam este v pohode, ale zistujem, ze hrube ponozky dlhsie ako hodinu mat nemozem 😒
Ja idem v utorok ku kadernicke na kompletku, taaaak sa tesim!! Si pripadam ako strasidlo posledne dni, ked sa pozriem do zrkadla.. 😝

katarina7777
6. mar 2010

ahojte , cez vikend to tu vzdy nejak utichne 🙂

Ericica gratulujem k dievcatku, budes mat doma dve pomocnicky 🙂 aj ja by som chcela mat druhe dievcatko, su take milucke a jemnucke...teda aspon moje neterky su take.

my sme boli na prechadzke so psami, tak teraz oddychujem, vonku fuka taky hnusny studeny vietor tak som rozvalena na gauci pod teplou dekou.

kafko ja mavam take dni ze si pripadam jak strasiak do maku a zase dni ked sa pozriem do zrkadla a poviem si ze to neni take zle... i ked s vahou sa uz nejaky cas nekamaratim 😠

Mirka aj moja mamina zboznuje papat v Nord See, vzdy ked su v blave alebo v rakusku musi ist... esteze neni v nitre to by tam jedla ryby kazdy den 😉

janatt dufam ze v pondelok vsetko dobre dopadne a mozes sa pustit do zariadovania... to bude zabava.

maxara
6. mar 2010

ahojte babulky, som spät... ma boli hlava jak nikdy... uz nejaky ten piatok ma boli dasno medzi lavou hornou sedmickou a osmickou, ale posledne tri dni to je horsie, nemozem sa toho dasna ani dotknut, toboz nie pritlacit jazykom a nedajboze zahryznut na tom jedlo... k zubarovi som objednana az v utorok 😒 a zrejme z toho ma boli aj hlava, okrem toho, ze dnes sme boli u nasich a oco s mm a este sestrinym frajerom robili schody a cely cas bud frezovali do dreva drazky alebo vrtali diery do zeleznej konstrukcie tych schodov... no dovidenia... asi 2 hodiny som sedela v kuchyni a na hlave som mala take sluchatka ako Otik s vesnicko ma strediskova... aspon ze na obed boli rezne so salatom, tak aspon mala satisfakcia...a ako sme prichadzali domov, na nasej ulici blikali hasici 😕 uz sme sa zlakli, ze co sa stalo, ale asi niekto pri odbocovani do tej ulice vyhodil spak a zapalil suchu travu, tak to hasili, ale inak nic, fuuu... Mm je nejaky uvrcany, umrncany, tak som ho poslala spat, lebo sa s nim neda vydrzat... ☹ proste ukazkova sobota... keby ma nebolela hlava, tak to prezijem, ale takto... ☹

maxara
6. mar 2010

a strasidlo som ukazkove... normalne sa az nemozem niekedy na seba pozerat... dnes v kauflande som bola s mamou a isla som jej ukazat jednu kvetinu a ona zrazu, ze "booze, tu vsade mas vyrazky, vies o tom? 😕 😕 " s vycudovanym ksichtom... jasne ze viem... kto si uz nevsimne rapavy ksicht, nie?... nehovoriac o mojich vlasoch, no ale do utorka snad nejako vydrzim 🙂

mojalili
6. mar 2010

Ahojte kočky, dnes ste toho moc nepopisali, super. NO akurat ma manzel taha dat spat dcerku, tak len tak narychlo...
ERICICA - tak ti to teda vyslo, budes mat dievcatko, super, gratulujem moc 😵

MIRKA - tie snurky uz ani ja nevladzem zavazovat, dnes mi ich manzel viazal. Ja mam este do materskej 1,5 mesiaca, no neviem neviem, ako to zvladnem s chrbatom, akosi nevladzem...
S tym trpnutim, maminka mi povedala, ze to mozem mat nejaky nerv pricviknuty tym, ze mi rastie brusko.., aj pri LILI som to mala...(.maminka je zdravotna sestra)

tinka349
6. mar 2010

cawte zenusky 🙂 prave som nasla temu aktualnu aj pre mna, julove babatka 😀 no tak sa tesim

maxara
6. mar 2010

Ahoj Tinka, vitam ta medzi nami... mohli by si mi prosim napisat tvoj vek v case terminu porodu? hodim ta do nasej tabulky

karinnka
6. mar 2010

Ahojte,ercica gratulujem k dalsej slecne,polovicka ma od stvrtka noci crevnu chripku tak mame veselo 😉 Prajem este peknu nedelu.....len uz by mohlo byt teploooooo lebo takto doma len zhnijem 😒

lenkaaninka
6. mar 2010

ako som písala môj polovičiak soplí a to bude zasa chrapotu v noci jááááj

mladšia mi o 18.oo zaspala som zvedava ked sa za hodku zobudí čo bude v noci robiť 😀
v pondelok príde mm daňové ale tak pevne ale čo najpevnejšie dúúúfffaaaammm že nebude treba platiť nejaké cifry brutál...

baby už mi z toho hrabe okukávam alba a tvar brucha potom svoje a skušam zistiť čo to je 😉 😎

maxara
6. mar 2010

Baby fuuuuj ja som teda hnusoba sebecka, ved ja som vam ani nezagratulovala k vasim uspechom a dobrym spravam ☹ tak vam teda gratulujem, hlavne ericica, jankatt... kafkovi k uspesnemu upeceniu pyte, mirke k uspesnemu nakupu krabic... 😀 😀 no asi som sa uz rozbehla az moc... skratka velke gratulky k nasim dobrym spravam

maxara
6. mar 2010

lenkaaninka ved uz sme predsa riesili podla babskych povedaciek, co kto bude mat, nie? tebe co vtedy vyslo?

lenkaaninka
6. mar 2010

počkaj už nespomínam len čosik sa mi marí že niečo o pšenici a čuraní či čo 😀 😀 😀 😀

tinka349
6. mar 2010

no mala by som to stihnut ako 24 rocna 🙂 narodky mam 22.7. a termin mam o cosi skor, tak hadam nebudem prenasat 5 dni 😀

maxara
6. mar 2010

lenkaaninka ano psenica a jacmen a co vyklici skor 😀 😀 😀 ale su aj ine, napr ten cinsky kalendar a ta tabulka podla datumov narodenia oboch rodicov babatka
tinka oki poznacene

janka256
6. mar 2010

ahojte baby no mne podla cinskej tabulky vychadzaju vsetky 3 deti 😅

maxara
6. mar 2010

janka aj mne vyslo dievcatko podla tej cinskej, a mne aj podla tej podla datumov narodenia

janka256
6. mar 2010

jaaj maxi zabudla som mne oprav v tabulke vek v case porodu by mal byt 35 teda ak neporodim skor ale tak ja si mozem vybrat dam si malu vybrat na narodky asi 🙂 to bude super darcek 😉

maxara
6. mar 2010

🙂 oki, mas opravene, tak nie ze si ju das vybrat skor 😀 😀

mirka285
6. mar 2010

tak vytocena som jak hovado 😠 😠 😠 ten zaves co sme dnes kupili som pekne oprala,na 30 stupnov ako pisu pekne som ho prezehlila a ze ideme ho teda zavesit...tak a zaves visi a ja som v tazkom soku 🙄 nie ze je kratsi o 15 cm ako mal byt ale kedze su to dva kusy,kazdy kus ma este aj inu dlzku...no chapete to?je z cistej bavlny,takze mi doslo ze aj napriek tomu ze som to oprala podla symbolov zaves sa proste scvrkol ale aby sa scvrkol jeden kus o 15 a druhy o 12 cm?zajtra nabehnem naspat do kiki a mienim to reklamovat som zvedava ako dopadnem lebo lacny zrovna nebol ☹ a viete co mi nato povedala moja polovicka?zlatko ten zaves si asi nemala prat vobec...jasne,zavesim a na ked budem najblizsie umyvat okna tak co,zvesim ho a vyhodim lebo prat ho nebudem aby sa nahodou nespral?no chlapska logika ma niekedy privadza do uzasu...

maxara
6. mar 2010

no mirka, to fakt nasere... ja si myslim, ze chod do kiki a urob tam straaasny bordel, ked ti to nebudu chciet vymenit alebo vratit prachy... ja vzdy aspon narobim krik, aby ma poculo co najviac ludi 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre