• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
co sa tyka tych plienok, tak asi tiez moja lenivost prevysuje...ale ja som spokojna s pamperskami, tak co...kazdemu nieco ine vyhovuje, tak sa neda nic robit :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už dlho kupujem väčšie podpiry - teraz som na 90C, niektoré aj D! bože, nechcem si predstavovať,čo z nich ostane po kojení.... máte aj vy také otrasné bradavky?
9. mar 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú básniičku mi už dve kamošky poslali. asi ma chcú potešiť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka u nas uz 4 mesiace prsi dnes som sa zobudila a zas 20 cm snehu, som musela odhadzovat, boze uz nech je jar
9. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja mam 75 C/D, ale to este dokonca tehu pojde hore :unamused:
9. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oacka - kocik som vyberal extrem dlho .... kazda mamina v okolo mi dala ine odporucanie :unamused: Ale nakoniec som vybrala - uf, strasne mi odlahlo - uz som fakt nevedela, co so sebou .... Ale vybrala som - drahy vybral farbu - pretoze keby to bolo na mne, tak je kocik cierny .... hehe
Hodim ti hned obrazok do albumu - inak je to Jane Slalom Pro 2009 - Amazon. Som si ho skusala a je lahucky, da sa ovladat 1 rukou a vanicka je dostatocne velka....
9. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak to si moj typ, carrie, presne nad tým uvažujem,ale ja chcem skúsiť 2010. len či k nám do obchodov vobec príde!
9. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carrie hod, aj ja som zvedava :wink:
9. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luminka, no paráda, a to je typické pre vašu oblasť, či výnimka? nám svieti nádherné slniečko,ale je poriadne zima.
9. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka, totalna vynimka, tu zvykne na vianoce trochu nasnezit, ale v polovicke marca my uz chodime v kratkom rukave :sunglasses: , min rok som sa uz aj stihla prvykrat spalit
9. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz som vytvorila slavnostne album - hodila som tam obrazky z netu. Objednali sme 3kombi :slight_smile:
Oacka - ja som objednala z Nemecka - o-baby.de -tam uz maju aj 2010. Len ta je na mna trochu prilis futuristicka .... Ale farby su krasne na 2010. A je to aj trochu predrazene .... ked si zoberies, ze je tam cenovy rozdiel cca. 200 euro a este musis dokupovat doplnky ... no - radsej nakupim aj ine veci.
Ale zase, ked som si porovnala, ze za pouzivany kocik Jane chcu baby aj 500Euro, tak to sa mi viac oplati novy - bude aj pre 2. babo .... hehe :grinning:
9. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carie, pekny je a kolko ta vysiel? tu v spanielsku tiez tie kociky nie su az take drahe na ako na slovensku

babulky, lucim sa s vami, moj dnesny oddychovy cas sa skoncil :grinning: , musim ist este upratovat a zehlit a pripravit veceru, vo velkom dome sa jeden nezastavi :sunglasses:
9. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tedaaaaaa - tu je nejake podozrive ticho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luminka - teraz maju v akcii 3kombi za 599 Euro. Na slovensku som ich videla zvacsa okolo 800 Euro
9. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja len narýchlo, tá básnička je na www.mamaaja.sk, tam v blogoch a tiež mi došla už mailom :wink: inak je superná
ani neviem, čo ste písali, niejako nestíham, už som si objednala postielku a prebalovací pult naňu...síce som mala postielku, ale takú starú po mne a ten madrac ma už svoje :slight_smile:
9. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky tak ja som sa az teraz dostala do postele,party bola super,konecne som poklebetila s babami z roboty,aj pohar vinka som si dala :slight_smile: Sunny ale teraz sa uz nedavaju latkove plienky ako volakedy,tie naozaj malo saju a su dobre tak na odgrgnutie...teraz su uz ine moderne latkovky,tu na koniku je o tom tema tak mrkni :wink: a kde su nase brusne tanecnice?maxi,kafo co ste odpadli rovno do postele?vsak napiste ako bolo..ja asi tiez skoro zalomim dnes..
9. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtte,
pozeram, ze rozoberate latkovky, tak ja by som aj chcela, ale ked ja sa bojim toho, ze budu tvrde. Videla som uz 3 druhy a vsetky boli podla mna po 4 mesiacoch pouzivania ako smirgle. Neporadili vam na tej prezentacii nejake osvedcene triky proti tvrdnutiu?
9. mar 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko bábiky

tak napodiv som stý strojčekom celkom dobre spala. :wink:

Včera večer mi bolo hrozne zle rozbolela ma hlava a straaaaaaaaašne sa mi točil svet (a to som ani opicu nemala :grinning: ), neviem čo to bolo, lebo to nemávam, žeby migréna? :fearful: .............ale ani teraz sa necítim fit, som slabá a roztrasená :confounded:

mirka
veď to som premýšľala, že či sa bavíte o normálnych plienkach alebo, že čo, že latkovky............... tak tak je to :confounded: a ja som si myslela, že si kúpim plienky ako naše staré mami a mami a budem plienkovať a jednorázovku šupnem, keď pôjdem k Dr., na návštevu a tak :dizzy_face: takže asi nie.

Pekné písanie prajem :sunglasses: pááááááááááááááááá
10. mar 2010 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko vsetkým,držte mi palce zajtra idem na odber plodovej vody nasli babatku 5mm cystu v hlavicke,zavraj nic važne ale pre istotu robia ten odber,prečo nás takto stresujú ked zevraj o nic nejde o nic vazne,nech mi to niekto vysvetli.
:frowning2:
10. mar 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bežím ku dr,tak sa tu majte pekne a pekný dník vsetkým papapapapapa :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Dobré ránko, vidím, ze ráno je tu len sunnigirl a ostatné ešte sladko búvajú. :wink:
10. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som tu tiez:slight_smile: Zarezavam v praci...
10. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, ake mate pocasie? Tu je snehova vichrica a snezit ma cely den :angry: dneska ostavam doma lebo ist do roboty by bola samovrazda, tu nevedia jazdit na snehu a nikto nema zimne gumy (okrem nas lebo cez vianoce chodievam domov autom).... co sa to s touto planetou deje?

pettrunka budeme na vas mysliet a drzat palce, uvidis vsetko dobre dopadne...v ktorom si tyzdni?

Ja budem tiez pouzivat jednorazove plienky a klasicke latkove len na odgrgnutie, do postielky a pod... a hlavne co najskor oddnaucit od nich, tu vidiet aj 3-4 rocne zdrave deti s plienkami... by som zabila tie lenive mamy...hlavne ze deti vedia po anglicky :unamused:

Dneska som chcela ist do obchodu s tehu oblecenim ale kvoli pocasiu z toho nic nebude. A zajtra mam poradnu... tesim sa ze znovu budeme vidiet toho huncuta, vcera mal velmi aktivny den, stale ho bolo citit v bruchu :wink:
10. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luminka, tak to si v krasnom kraji, predminule leto som mala moznost pocestovat trosku - Malaga, Sevilla, Granada, Cadiz... Parada:slight_smile:

Pettrunka, drzim palce!
10. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko kocky!!
Asi na mna nieco lezie, pokasliavam, soplim.. super, akurat, ked v piatok odchadzam na 10dni domov :unamused:

Brusne boli super, taka zahrievacia hodina.. Dobry pocit som mala zo seba - a zaklincovali sme to vo stvorici s Maxou, Katy a Sisou na pizzi :grinning: :grinning:

K plienkam- tiez budem pouzivat jednorazovky, latkove len na odgrgnutie, do postielky a kocika....
10. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko takze tak, vy ste boli po brusnych doplnit palivo.... a my ze vas tam zmordovali :grinning:
10. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dobré ránko vám prajem!! U nás svieti slnko, ale je strašná kosa. Pettrunka, držím palce!! Ja po strarom, celkom fajn, len strašná nuda, ale to som si už zvykla. Najradšej by som vydrhla celý byt a šla nakupovať a nakupovať, ale bohužiaľ sa nedá. :unamused:
10. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo zmordovali sme sa akurat na tej pizzi, lebo sme vsetky fucali po nej... :wink: teda sissku cakal doma manzel este s cestovinami, takze ona asi fucala az po nich :grinning:
10. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, pizza, mi robíš chúťky. :grinning: :grinning: :grinning: Ja by som si taký vyprážaný syr dala. :grinning:
10. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby

vcera bolo fajn, aspon z casti sme nieco urobili pre drobcov. A ta pizza bola za odmenu :slight_smile:.
Kafi boli ste este dlho potom?
10. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisa, chvilu po tebe odisla katy a my sme sa s maxou ostali este pol hodky potom... 20:30 som bola doma :wink:
10. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok