Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
10. mar 2010

aj ja som vcera vecer jedla pizzu ale uz bolo skoro pol jedenastej... mm bol hrat futbal a dosiel s teplou pizzou a ze nedas si? taka blba otazka 🙂 ale snazila som sa krotit takze len stvrtku ... na mna vzdy pride hlad vecer okolo 10 ale taky ze mi az v bruchu skvrka a potom sa najem a rastie nielen brusko ale aj ritka ☹

katy1979
10. mar 2010

sisa teba doma cakali este cestoviny 😅 ale ja by som si pre zmenu dnes dala tu pizzu 😀 ja som prisla vecer domov a nakrmila som krpca no cim asi no predsa cestovinami.

yoda_
10. mar 2010

Baby, mate niektora uz strie? Mne sa uz nejake objavili na riti a bokoch, je to strasne, som z toho nejaka nestastna. Zda sa mi to priskoro.

zrzulka
10. mar 2010

... baby nerobte tu chute s pizzou 😀 dala by som si 😀
Yoda ja strie este nie, ale ja ani nemam nabeh na tvorbu strii

zrzulka
10. mar 2010

Kde ste vsetky??? pozeram ze to tu nejako viazne.... 😀

alllexa
10. mar 2010

Yoda a davas si nejaky krem? A kolko si pribrala?
Ja si pre istotu davam na brucho Elastiq.
Este nemam strie (sice mam, ale to uz z obdobia pred tehotenstvom - na stehnach). Z tehotenstva mi este nic nevzniklo, aspon myslim...

mirka285
10. mar 2010

bre ranko 🙂 moje strie po prvom dieti sa prebudzaju,akurat vcera som si to vsimla ze zrazu su ovela viac viditelnejsie 😠 dnes je cudny den,Tomasko je doma lebo maju v skole monitor,a akurat mi zvoni sestra zospodu ze sa doma nudi tak dosla s malym..

yoda_
10. mar 2010

Allexa, ano davam, ale ja som bola na bokoch a zadku silnejsia vzdy, a posledne roky som pribrala par kil k normalu a mozno je to aj tym, ze mam sedave zamestnanie tak je mozno koza prave tam citliva. Dufam, ze na bruchu nebudem mat. Od zaciatku som pribrala 7 kg, z coho 3 za posledne tri tyzdne ani neviem ako :(. Takze vyzera to tak, ze strie mali na tvorbu idealne podmienky.

lenkaaninka
10. mar 2010

čaute baby dneska som bola na poradni už som konečne doma a včera na morfo všetko ok včera supeeerrr zážitok

na 98% chlapčisko 😀 🙂 tak tatinkovi sa splnil sen...idem si vas prečitať

yoda_
10. mar 2010

lenkaninka, gratulujem, mna caka morfo dnes, uz mam dobre nervy. Dufam, ze aj ja budem mat iba dobry zazitok.

zrzulka
10. mar 2010

jeeeeeeeeeeej dalsi chlapcek... Gratulujem Leni!!!

Yoda drzim palce na morfo....

mirka a ten segrin maly ma uz kolko???

lenkaaninka
10. mar 2010

dakujem 😉

na poradni som sa vážila a za mesiac som len kilko pribrala tak celkovo tri kilečká tak som bola pochvalena že to ide tak postupne ...len dokedy 😉

doktor nám to prepínal na 3D ale škoda fotky sme nedostali lebo 3D čko nam robil ako zadara ale nevadí videli sme pekne pusinku ako otváral ...proste všetko dobre to bolo ....vidieť konečne drobca 😀

zrzulka
10. mar 2010

leni to ano je to zazitok takto pozorovat nasich drobcov v brusku... ved to su uz "hotove deti" len v zmensenej podobe zatial....

Ozaj ja idem na poradnu a zase mi idu brat krv co sa v tomto tyzdni sleduje z krvi neviete????

lenkaaninka
10. mar 2010

zrzulka mne nebrali naposledy v 17tt a teraz mi povedala že až v 30tt a medzitým len ten cukor tak ozaj netušim

monline
10. mar 2010

Ahojte, práve som prišla z poradne, všetko v poriadku, za posledný mesiac som kilo schudla, takže celkový prírastok je +0kg, čo je super, lebo mám dosť "zásob", z ktorých môže drobec čerpať..objednali si ma o 3 týždne na glukózový test, mám si kúpiť v lekárni glukózu, priniesť pol litra vody a prekrojený citrón 😉

stanka33
10. mar 2010

Ahojte....
tak mne dnes doki potvrdil na 99 % dievcatko ......a moj zazitok z 3D????aky som calala...mala robila to iste co Jurko ked bol v brusku...ruky na tvari a ani za nic si ich nechcela dat dolu......no tvrdohlavi obaja po mame budu...hlavne ze je vsetko v poriadku.....
inak ste mi narobili chute s tou pizzou..tu je taka dobra pizzerka a maju tam furt akciu 20 % dole z ceny takze sobota to isti....

dnes ideme do tesca...Jurkovi ideme kupit furik na piesok a malu stolicku na terasu...tak popozeram aj nieco pre malu...

mirka285
10. mar 2010

Zrzulka segrin maly ma uz dva mesiace,strasne to uteka,ved sa mi zda ze len pred chvilou sa narodil 🙂 lenkaaninka ved konecne chalan po dvoch babach,ved aj niekeho pomocnika potrebujes 😉

lenkaaninka
10. mar 2010

tak dufam že sa nám nejaká magdalénka (to sme dali pracovný názov pre dievčatko) nenarodí ale rozmýšlala som nad 3D lebo v TN to nieje drahé do 20 eur s fotkami to vyjde tak ešte porozmýšlam a uvidíme

strasska
10. mar 2010

Gratulujem k "odhalenym" babatkam...normalne to prezivam s Vami a tesim sa, vidim, ze "pariky sa tu rozbehli, tak dufam, ze aj mne sa nieco ujde.
Misko je chory, tak sa liecime, ale vcera ho tak natahovalo z kasla...neprehanam kazdych 20s. kaslal, to sa ani pocuvat nedalo. Nastastie to vyzera iba na virozku.
SOm zvedava ako vyzera teraz ta nasa tabulka, komu este okrem mna a yody ostava prazdna kolonka- pohlavie 🙂

denisse
10. mar 2010

ahojte, ja len narychlo z prace ... vsetko sa zda byt ok a budeme mat sestricku 😉

zrzulka
10. mar 2010

Stani tak dobre nakupte a daj vediet ci tam maju nejake akcie:o))))Uz som dlho v TS nebola. to je super ze mate ku bytu aj terasu s pieskoviskom. Nam tu nieco take chyba :o(((((((((((

Miri veru leti to, to uz ma 2 mesiace? zda sa mi akoby si to sem vcera pisala ze segra je v Ruzinove....

Deni gratulujem k dievcatku :o)

strasska
10. mar 2010

vidis deni a ja som pisala, ze pariky sa rozbehli 😀 gratulujem k dzifke, po istom case budes mat domace prace z krku 😉
zrzulka a ty si ake plienky pouzivala, nestvrdli ti?

janatt23
10. mar 2010

caute babule. no prave sme sa vratili z tej nitry. vystava je pekna. straaaaasne krasne tam boli tie thajske obrazy a sochy. a uplne lacno. drahy si kupil takeho draka. ja som chcela slonov vyrezavanych z jedneho kmena, len staly 600euro 😉 a vzhladom na to, ze teraz potrebujeme kupovat ine veci, tak som to nekupila 😒
zajtra sa vraciame kupit gauc 🙂 sa tesim moc moc 🙂 🙂
gratulujem vam k pipikom a susurkam 😉
mi ideme zajtra na to 3D. ja uz sa neviem dockat 🙂 dufam, ze sa malinka ukaze pekne 🙂
na tie strie pouzivam aj ja ElastiQ. myslim, ze sa mi este ziadne nespravili...
prajem vam vsetkym krasny zvysok dna 😉

zrzulka
10. mar 2010

Stasi ved aj my si chalanov naucime ... 😀 naucim maleho aby bol jak tatik... on je poriadkumilovny, cistotny tvor (boze to jak keby som o zvieratku pisala) Ziadna praca mu nie je cudzia.... Vari, zehli, perie.... ved on ma vobec nepotrebuje 😒

Tie plienky stvrdli to ano... Ale staci posuchat a zmaknu. Ono to zavisi od kvality vody, ak nemate prilis tvrdu tak by mali byt oki... ja aj ked periem uteraky a davam avivaz tak ich nikdy nemam makkucke ako napriklad hotelove uteraky.... neviem kde robim chybu.... 😒

zrzulka
10. mar 2010

Inak na strie pouzivam z DMka masazny gel pre tehulky ... je o dost lacnejsie ako ten speci.... A sluzba ta ista... ono pokial mate predispoziciu k tvorbe striii tak nepomoze ani ten najdrahsi krem... ja si brucho kremujem tak raz za tyzden asi.... ja moc tieto veci nemusim. Kremiky a podobne zalezitosti....

strasska
10. mar 2010

tak nase uteraky tiez nie su nic moc, takze mame asi tvrdu vodu ☹
Inak ty vzdy tak krasne skomolis moj nick, ja to totiz citam po nemecky a Stasi bola tusim statna bezpecnost alebo nieco take. No proste vzdy mi to vycari usmev na tvari 😀

zrzulka
10. mar 2010

joooooooooooj tak to som netusila prepac ☹ nebolo to umyslene. Btw co znamena tvoj nick?

zrzulka
10. mar 2010

uz si dam pozor!!! 😀

strasska
10. mar 2010

a budem bez usmevu, v pohode mne sa to preveze pacilo
slobodna som sa volala Strassburgerova

janatt23
10. mar 2010

babule chcem sa vas spytat.... ked sa v noci zobudite, mate tiez taky hlad? ja som to doteraz nemala, no poslednu dobu ked idem na WC, tak by som po ceste vyjedla chladnicku ☹ snazim sa zaspat, no niekedy to nejde... az ma brusko boli jak keby som nejedla 2dni 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre