Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
23. mar 2010

zrzulka to som si myslela aj ja, ze tie jednosnurkove asi nie su pevne alebo co... ja neviem.. som bezradna

maxara
23. mar 2010

baby mne sa predchvilou ulomilo zo zuba... ☹ to sa mi nikdy nestalo. Ja asi zacnem jest vapnik dokelu... ved nech aj malicka ma silne kosticky. Aj ked dr vcera povedal, ze kosti ma poriadne, ze vrhaju tien, no ale som v soku..

mirka285
23. mar 2010

Zrzulka ma uplnu pravdu,ja mam rovnaku skusenost,tie na suchy zips su o nicom,neplni to funkciu na ktore su urcene..naozaj je najlepsia taka do akej nas viazali nase maminy,ta co ma snurky a da sa dieta do nej stiahnut..niektore deticku to maju radi,citia sa tak prirodzenejsie..sestrin maly odkedy spava stiahnuty v zavinovacke je ovela pokojnejsi...a moj Tomas ked bol maly tiez tak spaval,deticky nevedia koordinovat pohyby a sibrinkuju trebars rucickami a to ich potom rusi a su nekludne....

maxara
23. mar 2010

baby ma napadlo, neviete nahodou, kedy ma termin Petka Polniska? Teraz ked tak na nu kukam v ordinacii ma napadlo... je s nami julovka? ci skor junovka?

maxara
23. mar 2010

mirka, zrzik - to som pocula aj ja, ze su deti potom pokojnejsie, ze sa citia viac ako v mamicke... no ja zajtra pohladam cosi

kafoditka
23. mar 2010

maxi, peta polniska ma termin koncom juna, tiez je tak na prelome a tiez caka chlapca 😉

Bru noc.. ja uz ledva vidim..

mirka285
23. mar 2010

maxi ja tiez nekupujem,ja mam este po mne,mamina ich niekde vyhrabala,ona nam to vzdy potom vyperie,naskrobi ci co a su uplne super 😉 sestra kupila aj dve nove na suchy zips a skonstatovala ze su na prd a mne z nejminule maly skoro vypadol ☹ nastastie to nevidela 😨

zrzulka
23. mar 2010

ja som bola rada ze som len jednu taku zavinku kupila.... mala som stale pocit ze mi mala z nej vypadne.... taka nejaka neforemna je. mam ju este odlozenu tak ju budem davat pod maleho do kocika asi... Lebo ona je inak krasna a fajn material. taky frote....
Inak existuje aj "zazracna zavinka pre nepokojne babetka" neviem ci to poznate. ja som chcela kupit v uk za par libier ju mali ale ta bola akoby flisova a ta sa mi na leto zdala moc tepla. ved takto mozem zabalit maleho do hocijakej deky.... ja si "zazracnu" vyrobim. diek mam asi 10
http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=44788&a...

luminkasp
23. mar 2010

babulky, no tu v spanielsku sa zavinovacky ani klasicke perinky vobec nepouzivaju. ja som pri tereske mala jednu, tu novu, co mi mamina priniesla zo slovenska, ale uprimne, teraz na leto nechcem ziadnu, ja myslim, ze detom je lepsie ked su na volno 😉

idem malej pustit macka uska, ja pocitat knihu a hopsa do hajan, dobru noc vam prajem

mirka285
23. mar 2010

ano ja ju poznam,a pocula som same chvaly na nu..ja tiez viazem ruky k telu do perinky 😉

mirka285
23. mar 2010

lumi vacsina deticiek je naozaj kludnejsia v zavinovacke aspon ten prvy az treti mesiac..

zrzulka
23. mar 2010

nasa bola kludna aj bez zavinky, dufam ze aj maly bude take babeno ako bola mala. kiez by to tak bolo... ale podla toho ako sa sprava v brusku aj bude....snad neprekvapi 😀

katarina7777
23. mar 2010

lumi ani v taliansku ziadne zavinovacky a perinky nepredavaju... tiez mam len z domu.

zrzulka
23. mar 2010

Inak ono to zavisi od viacerych faktorov, my sme praktizovali pri malej aj vztahovu vychovu, podla mna to ma najvacsi vplyv na jej povahe lebo to sa fakt kazdy cuduje ze je taka aka je napriek tomu ze ma handicap.... budeme praktizovat aj na malom tak som zvedava....

zrzulka
23. mar 2010

... baby co zijete v zahranici vy sa neprisposobujete danej krajine ale idete proti prudu?:o)))

katarina7777
23. mar 2010

zrzulka neviem si predstavit chytit tyzdnove babetko do ruky len tak... hlavne ak by sa narodilo malicke... takze proti prudu 😀

mirka285
23. mar 2010

inak mne sa babatka v perinke pacia,ja uplne neznasm ked vidim napr. mesacne babatko v rifliach alebo tak ☹ minule som sa nezdrzala a spytala som sa kamosky ci by sa citila pohodlne keby spala v nohaviciach 😒 no a urazila sa 😲

katarina7777
23. mar 2010

mirka s tymi riflami s tebou suhlasim, ja oblecko nekupujem ani cez net lebo chcem vsetko najprv omatat ze ci je dostatocne makucke.... na to som aj ja citliva, akonahle ma nieco skrabe tak to nenosim 😒

zrzulka
23. mar 2010

kati nic v zlom ja len ze ci nebudu taliani pozerat ze co to je :o)))))

Miri rifle su prosti srsti aj mne... ja som malej obliekala suknicku ale len na fotenie.... Inak mala rifle az ked bola vacsia aj to len ked sme sli do poradne alebo k lekarovi... nech je paradnica.... Aj malemu som pokupila nejake riflicky ale tiez len ked niekam pojdeme a to od pol roka velkosti....

zrzulka
23. mar 2010

kati tak to sme dve, ja tiez strasne malo veci nakupujem cez net. neviem si predstavit zeby som kupovala malej napriklad topanky cez net.... ja jej teraz uz ked je vacsia vsetko skusam a musim vyskusat ja material aky je ... inak te detske rifle su makkulinke povacsine su podsite bavlnkou cize oni su prijemne pre babo.... Aspon my sme mali take....

mirka285
23. mar 2010

jasne ze rifle ano ale az od pol roka ked babo aspon sedi..nie ze babo cely den lezka,spinka,papa a navlecene v rifliach ☹ jezis dufam ze som niekoho nenasrala 😝

zrzulka
23. mar 2010

Miri ved jasne, takto nedava podla mna ziadna mamina rifle drobcom ci???? Podla mna len na fotenie alebo na von do kocika nie???mala mala ked bola uplne babetko menzestraciky ale tie boli uplne makkucke podsite bavlnou.... Ani neviem ci vobec pre babetka vyrabaju "tvrde" rifle. ze ci by to aj niekto kupil pre svoje deti....

katarina7777
23. mar 2010

zrzulka poviem im ze to je zvieracia kazajka aby male moc neotravovalo 😀 😀 😀 ... teraz mi ten maly betar dava riadne kopance! .... bud dobry, lebo bude kazajka! 😝

katarina7777
23. mar 2010

zrzulka ja som videla rifle aj od mesiaca a tvrde jak smirgel, tie kdo kupi musi byt mechom prasteny!

zrzulka
23. mar 2010

kati nestras ho :o))))) ty sa vynajdes.... 😀 budes za exota....

A tak niektori ludia su fakt prasteni vsak kuk na toto: jeden pripad z 1000 .... 😒

http://tn.nova.cz/red/zajimavosti/foto-prevlekl...

strasska
23. mar 2010

Zrzka, sak to je hroza!!! Na moj vkus drsne a primitivne.
Ja som za klasicke perinky, daju sa super stiahnut v pripade potreby, a deti sa daju polohovat v spanku. Ja som mala skoro junove babo, tiez horucavy a vyuzila som, lebo napriklad v noci spal lepsie ak bol zviazany, ku veceru alebo zrana bolo este chladno, tak sme vyuzili aj vonku.
Ale vacsinou v nej lezal rozviazany, mala som obdlznikovu s takou tenkou vlozkou. A super sa s perinkou kojilo, najma v noci, ked som aj trochu driemala 🙂
Nas maly mal rifle na sebe az v roku, dostali sme do daru kopec, ale boli dost uzke, stale som mala pocit, ze mu to tlaci brusko. Ja som preto radsej pouzivala dupacky, polodupky su tiez super, len pozrite pas, ci nie je ta gumicka velmi pevna. Misko bol taky baculko, takze ho niektore tlacili.

monline
23. mar 2010

zrzulka - pozrela som si ten link..strašnéééééé

tinka349
23. mar 2010

cafte kocky...no ja som zas chora, dutiny ma taaak neskutocne bolia 😠 nos kompletne stale upchaty a aj hlas stracam....a to sa tak vonku oteplilo....a zajtra ma caka narocny den od rana 7:30 do 17tej vkuse v skole....ochhh...

newiete mi poradit ci sa mozem soluxovat s tym cervenym svetielkom teraz? ci radsej nie? nechcem zas do seba pchat tabletky...pred nedavnom som bola chora... ☹

tak dobru noc vam prajem a aj deturencom v bruskach 😀

tinka349
23. mar 2010

zrzulka- som pozrela ten link...no ta umelkyna musi mat nejaky komplex zo seba asi......a asi aj chcela chlapca ked dievcatko navliekla do vsetkych moznych uniforiem 😖

sunnygirl
24. mar 2010

Dobré ránko bábiky,
tak ja dnes opäť skoro hore 😅

Tak kočík je už doma, hodila som aj fotky do albumu.

U nás je hmla 😉, dúfam, že cez deň bude teplo 🙂

Tak, pekne len píšte a držte sa v zdraví, hladkajte brušká (tie čo môžu), aby sa bábätká cítili dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre