Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
30. mar 2010

ahojte 🙂
SUNNY napinas ma, takze na 80perc povedal, ze dievcatko?? 😵 😵 😵 😵

iVKA to si mala vlastne take "stastie v nestasti", zadara 4D, mozete skumat na koho sa podoba 😵

KATARINKA blahozelaaaam k narodkam, vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂 a dobru chut 😝 (ja priserky nemozem papat, proste nejdu mi dole krkom, zato MM si v poslednom case dava priserky na pizzu - to je vzdy naprd, lebo mu nemozem potiahnut z taniera 😀 😝 )

musim ist varit obed, od rana nestiham...maly uz haja, tak snad to pojde sup sup. Budu francuzaky 😵
a ked o tych francuzskych meliem, tak aj ja absolutna mojkacka, ale len s MM a MS, inak nemam rada, ked sa ma niekto dotyka,
ani na bruchac si nenecham sahat 🙂 😅

sunnygirl
30. mar 2010

lenkaaninka:
pekne sa lieč, inak teraz je veľa ľudí nascípaných 😨

ešte vás trocha nechám v napätí 😅 😅 😅

bellablonde
30. mar 2010

...tak aj ja SOM absolutna mojkacka...
vynechavaju mi slova, rozmyslam rychlejsie ako pisem 🙂

bellablonde
30. mar 2010

Lenka, oddychuj kolko sa len da...
si vcera tusim pisala, ze si nakupila nejake veci v kiku. Tam v okoli trencina je predajna?

stanka33
30. mar 2010

Ahojte.. rychlo som Vas prebehla....co ste pisali dnes....sunny a co ti povedal ze to bude????
katka vsetko naj aj kamoska ma dnes narodky akurat som jej dopisala smsku....
dugy ahoj, je mi to luto, fakt mohli brat trosku ohlad na teba...blbci chlapi by som im dopriala nech sa oni musia v tehotenstve ucit......

inak ja som po tej sladkej vode nebola vobec hladna, a jedla som az na obed a hadajte co---palacinky s nutelou.....a vysetrenie sa robi medzi 24 az 28 tyzdnom...

babeny neviete nahodou ci sa otvori do leta KOCH??? mal by sa a moj dr. by tam mal robit, len sa pytam ci neviete a ci ste tam popripade niektora nerodili

mirka285
30. mar 2010

kocky tak aj ja som uz konecne doma...cukor bol uplne v pohode,akurat ze som tam musela dve hodky cakat a to ma strasne ubijalo lebo som bola hladna smadna ☹ potom som utekala nakupit do terna do Auparku a odtial som este mojho draheho viezla do Ivanky pre auto do servisu a potom konecne domov...teraz som rychle postavila gulas v tlakovom hrnci,nech je co najskor a som uplne vycerpana...tak som krajala maso ze som si az mozol na ruke vyrobila 😒 Katke gratulujem k narodkam,Miki ty neboj,raz budete aj vy vo svojom,Dugy tak to si mala pech 😠

aalexis007
30. mar 2010

Ahojte, aké plienky jednorázovky budete kupovať pre novorodeniatko? Huggies alebo Pampers? Lebo som čítala, že veľa bábätiek má akúsi alergiu na Pampersky. A ak tak akú veľkosť? Úplne tie najmenšie Newborn? Lebo tie keď som kukala sú od 3-6 kg tak či mi budú stačiť na začiatok aj tie? Majú teraz niekde super akciu na Huggies Newborn ale to veľké 90 ks balenie, tak rozmýšľam, že ich kúpim. Len neviem či ich aj využijem. 😒

maxara
30. mar 2010

sunny - uz aj nam to prezrad, ved sme z teba zuuuufaleee... 😀
ivka8255 - ako to ze nemam tuto novinku v IP? teraz som v robote a kym pridem domov, urcite budem na nervy, ze nieco mam hladat na koniku a ani za svet si v mojej tehudemencii nevybavim, co to bolo... 😉

jaruska8
30. mar 2010

Katarinka7777 všetko naj a daj si tie príšerky aj za mňa, ja ich milujem!! 😉 😉 😉 Dnes tak hnusne fučí, že nejdem radšej na prechádzku. Sunny, veru na 80% čo???? 😀 😀 😀 Idem si asi pospať. 😀 😀 Bude pršať, podľa mňa. baby, ten glukózový test je náhodou v pohode, žiadny stres!!

mojalili
30. mar 2010

AHojte, konecne som prisla domov, mam chodenia plne zuby 😀 vidite?
AALEXIS -ja budem kupovat Tesco....mam ich vyskusane pri dcerke, su super, a ked nebude mat na ne maly alergiu, tak budem kupovat tie. Su o 1/2 lacnejsie ako PAmpersky a aj dobre...aj LIdl ma dobre tiez...
DUGYNA- neboj, na druhykrat urobis, to je stres, tehotensvo...a do toho blby profesor.....tak to ide jedno s druhym....ja som skolabovala na statnici zo SJ, tak som musela tiez robit este raz. A nic sa nestalo, dopadla som lepsie ako tie, co robili na prvykrat..... 😉 hlavu hore 😀

mojalili
30. mar 2010

Jejda, KATARINKA, VSETKO NAJ K NARODENINKAM.... zabudla som, hlava derava.....tehu demencia....

Jaruska, idem aj ja spat...🙂 pridavam sa k tebe🙂

bellablonde
30. mar 2010

stanka s kochom vobec neviem co sa deje, aj moj gyn tam kedysi robil, ...
baby ja som teda negrcala v tehu asi ani raz, ale z toho blbeho cukru ma riadne natahovalo... 😖
takze som fakt zvedava, ako si na nom posmaknem teraz... este nemam termin, ale pozajtra idem do poradne, tak sa dohodnem...

miri sa nalietas kilometrov... ozaj ja uz asi tyzden aktivne varim v tlakaci a je to uuuuplne super... som bola blba, ze som si ho skor nekupila 🙂

aalexis007
30. mar 2010

Mojalili: a tie z Tesca budeš kupovať ktoré? Lebo vraj tam boli nejaké dobré fialové, len im zmenili farbu a neviem na akú? Nevieš náhodou?

stanka33
30. mar 2010

plienky, my pouzivame babylove z Dm a nemali sme po nich ziaden problemy, mali sme aj tesco aj pampersky...mozno kupim nazaciatok pampers sensitive...a prvy balik som mala newborn a potom uz 3 az 6 kg,

mojalili
30. mar 2010

Fialovu zmenili na zelenu...🙂

stanka33
30. mar 2010

no aj mne napinalo ale nejako som to prechodila....
tesco boli fialove tie dobre a potom biele, ale aku farbumaju teraz to netusim ale urcite su to tie drahsie..

aalexis007
30. mar 2010

VĎAKA 🙂

mirka285
30. mar 2010

Sunny ta natahuje ten DR jak gumu v trenkach 😉 ja som pouzivala pampersky ale teraz poskusam vsetky co som na ne pocula dobre referencie a uvidim...predsa len za 13 rokov sa vselico pomenilo 🙂 u nas fuka taky hnusny vetrisko,ani patu z domu dnes uz nevytiahnem...a ja som pocula ze Koch sa ma otvorit az po lete,niekedy september,oktober..

sunnygirl
30. mar 2010

inak ste si všimli baby, že tie čo čakajú dievčatko, tak tú sladkú vodu v pohode, nesťažovali sa 🙂

Na tie TESCO plienky som aj ja počula samé chváli, že tie značkové sú nič moc.

Keď, ja som mala pocit, že ten Dr. to tak na rýchlo povedal, že by som to jeho 80% nebrala vôbec, akoby ani nič nepovedal. To boli sekundy, čo robil. Ja som sa stihla spamätať, až keď som bola vonku.

jaruska8
30. mar 2010

Mojalilly, tak dobrú noc!! 😀 😀 A Dugy, tí profesori vedia byť niekedy otrasní, my sme na slovine mali takú zostavu, že dovidenia, ešte aj na zhodnotení nám povedali, že sme nepodali nič extra výkony. Hlavne, že baby, čo prepadli v ročníkoch mali jednotky a teraz sú doktorantky, nemám slov. Úbohé. Ja som urobila na prvýkrát, ale správali sa k nám ako k dementom. 😠 😠

lenkaaninka
30. mar 2010

hej kik je aj v TN aj v PN.. 😀

ja som zozačíatku používala pampers a potom tesco tie na suchy taký lepák nie lepiacu pásku...
a teraz fuknem asi tesko alebo bybylove tie som počula že su dobré tak neviem skusim...

napríklad mne sa nepáčili vôbec huggies a kamoška si ich chvali ...mne sa malé vždy prešmochtali a ťažká bola ako šlak ta plienka že ste mohli hlavu rozbíjať 🙂

ležím ležím a asi zachvilku pôjdem trošku podriemkať 😔

bellablonde
30. mar 2010

Petulo mal vyhadzanu ritulu len z pampersiek oranzovych SLeep and Play, su napustene kamilkami

vsetky ostatne znacky a druhy v pohode, ide o to, ze niektore su hrubsie ine tensie, napr my nemozeme nosit huggiesky, lebo vzdy sa precika... zato v poslednej dobe sme zas na modrych pamperskach, ale skusili sme uz asi uplne vsetko - okrem igelitakov samozrejme.
90 kusov balenie newborn je myslim si v pohode
ja ho asi vezmem tiez

tinka349
30. mar 2010

katarina7777 - tak vsetko najlepsie prajem aj tomu drobcekovi v brusku kedze je este tvojou sucastou 😀

oacka - no muz ma 34 rokov, ale nesprava sa tak....a on ma poziadal o ruku -ze vraj bezhlavo zamilovany a po 4 mesiacoch bola svadba....to je dlllllha story 🙄 ale jeden druheho sme vobec nepoznali a tak to aj nejak dopadlo ....

a ten glukozovy test bol celkom ok, az na to ze som tam stravila 2 a pol hodiny a o hlade 😖 a 3x mi pichali do prstov kvoli krvi, 3 x sa vycikat a to je vsetko 😝

idem si dat poobednu sisetu....taka som posledne dni unavenaaaa.....a zajtra mam skolu od 7:30 do 17tej a k tomu aj jednu pisomku 😒

jaruska8
30. mar 2010

hej, na Huggies som aj ja počula, že sú strašne ťažké a zle sajú, no aj tak sa to všetko uvidí až postupne, ale na začiatok skúsim asi pampers newborn, potom určite aj tesco skúsim a babylove z DM. Sunny, ale 80% je už dosť. 😀

monline
30. mar 2010

sunny, nenapínaj nás a prezraď, či ti potvrdil chlapčeka 🙂

tinka349
30. mar 2010

nie, nie sunny bude mat urcite dievcatko 😀 😀 😀 😀 chlapcekov je tu uz az, az...treba vyrovnat pomer 😎 😎 😎

tinka349
30. mar 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej - ja mam dnes 111 dni do porodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 idem si na to psopat asi 😔

bellablonde
30. mar 2010

mne na huggieskach vadi, ze ledva do nich petka napracem, on ma take tucnejsie brucho... teda neni extra vypaseny, ale ten obvod mu nesedi...
babylovky su tiez fajn 🙂

maxara
30. mar 2010

suuuunnnyyyyyy... ja puknem od zvedavosti... tak davaaaj, nech mam novy udaj do tabulky.. spolu s ivkou8255.. budes mat chlapceka?

maxara
30. mar 2010

a ako sa rozlisuju pampersky, tie farby? resp. aj ine znacky maju rozne farby.. ja nechapem, podla coho sa mam orientovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre