Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
30. mar 2010

sunny sa iste vypla, lebo keby tu ešte chvíľu ostala, tak to nevydrží a prezradí čo jej povedali 🙂

sunnygirl
30. mar 2010

tinka: typla si is podľa bruška?

maxara
30. mar 2010

baby ja uz pijem druhu pol litrovu kavu, ja som dnes na sracky, uuuplne unavena... vcera som odisla z konika nahle a necakane, mala som uuuplne cierne kruhy pod ocami, isla som spat o 18:45 a spala som do dnes do rana do 6tej a stale som nevyspata... asi ta svadba a ten casovy posun ma vyhodili z miery ☹

sunnygirl
30. mar 2010

monline: máááááš pravdu, mne to už priam visí na jazyku, ako slinka. Ja to asi ozaj nevydržííím. Ale ak je to tak, tak sa veľmi tešííííííííííííííím, ale budem veľmi šťastná aj keď to bude opak, len nech je v poriadku a zdravučké. Najradšej by som išla na ten 3D hneď teraz.

maxara
30. mar 2010

takze dievcatko... ved sunny nam dava indicie... ale kedze sme vsetci tipovali chlapca, tak sa zdraaaha priznat, ze ma to vytuzene dievcatko, aby to nahodou este nebol chlapcek... hm?

maxara
30. mar 2010

sunny a kedy ides na 3D? mas uz termin?

sunnygirl
30. mar 2010

😒 😉 😖 😀 🙄 🤐 😵 😅 😔 😠 😖 😲 😉 😎 🤐 😔 😅 😵 ......to sú akože zmiešané pocity, mali ste vidieť mm aký bol zvedavý a ja som sa tvárila, že mu to nepoviem ale ten jeho pohľad ma donútil........nie nesmiem, nesmiem povedať a nesmiem 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

tinka349
30. mar 2010

takze je to dievcatko 😎 😎 😎 😎 😎 ja som to odhalila 😎 😎 😎 😎 😎

sunnygirl
30. mar 2010

nie nie ja to nevydržííííííííííííííí, masi, ešte nemám, známa mi vybavuje, aby som nemusela tak dlho čakať 😅 .....bóže, jak mi trepoce srdiečko, mala som sa nechať prekvapiť, nebola by som taká vytrasená 😅

sunnygirl
30. mar 2010

to masi malo byt maxi

jaruska8
30. mar 2010

Dievčatko!!!!!!!!!! jasné, vyrovnáva stavy. 😀 😀 😀

maxara
30. mar 2010

sunny - 😀 tak sa tesim s tebou, urcite je to na 80% dievcatko 😉 pretoze pipika by ti povedal na 100 uz v tomto tyzdni, keby poodchylilo nozky.. co tvoje babuliatko urcite poodchylilo, ked si trufol dr povedat na 80% 🙂 vsak sunny, vsak?

jaruska8
30. mar 2010

Presne, pipík by sa odhalil, veď aj nám povedal, že to vidí na dievča a potom na 3D, tam nebolo pochýb, malá sa krásne ukázala, tam veru už nič nevyrastie. 😀 😀 😀 😀

sunnygirl
30. mar 2010

no ja som kukala na to ako puk, a vyoraná mucha a zašľapnutá žaba, ale ja som tam nič nevidela 😅

kafoditka
30. mar 2010

ved sunny........ nenatahuj uz tolko!!!!!!!! 😀 😀

sunnygirl
30. mar 2010

pardóóóóóóóóóóń vyoraná myška, ešte som nevidela ani vyoranú muchu 😅

katty17
30. mar 2010

sunny, prave som kukla tvoje fotky. to je jasna babaaaaaaaaaa 😉 . ako vidim peknu zabavku sme si tu medzi sebou nasli 😀

jaruska8
30. mar 2010

Tak keĎ si nič nevidela, tak je to dievčatko, aj u nás to bolo prese takto. 😀 😀 😀 😀

maxara
30. mar 2010

sunny tak uz to vyklop... 🙂

sunnygirl
30. mar 2010

kafo, nedráždi, lebo mne tie pršteky už tak tancujúúúúúúúú.....................ja...........ja................ja som hrozná, ja to ani s darčekmi neviem, proste, musím to dať hneď, lebo ja nevydržím 😕

dugyna
30. mar 2010

Maxi neboj nezabudla som resty,doplnim.len musim trosku popratat byt. A s tym mrazokom,my sme to s manzelikom upratovali spolu takze sa do dalo.

maxara
30. mar 2010

sunny no ale napinas nas statocne, tak sup sup...

sunnygirl
30. mar 2010

no dobre, tak ja vám to napíšem....................je to ..............

bellablonde
30. mar 2010

???

oacka
30. mar 2010

Baby, nedočítala som vás celé a zas pádim do mesta, mám prechádzaciu náladu!
Dugynka moja pekná vitaj späť!!!!!! to s tou nekomunikačnou náladou úplne chápem, ale ver,že mi ťa privedieme na iné myšlienky. Tajomstvo:ani ja som štátnicce nepsravila na 1x. nejdem ti ani opisovať tie horory, čo som prežívala.... ale už bude všetko dobré! 😵 😵 😵
Katak, všetko naj k osemnástym narodeninám!!!!!
Sunny, mama to vždy správne vycíti, to viedš, nie???? 😀 😀 😀 tak ako moja kamoška a švagriná,čo stopercent cítili dcéry a boli nakoniec synovia. 😀 😀 😀

maxara
30. mar 2010

dugy - potom upraces, my sme zvedave.. 😉 sunny nas napina, ty nas napinas... co mate dnes za den vy dve? napinaci?

jaruska8
30. mar 2010

Že ty nevydržíš, tak to ešte mňa nepoznáš!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellablonde
30. mar 2010

sunny sacherka caka 😝 😝

maxara
30. mar 2010

sunny tak tie bodky sedia na "dievcatko Lenka" 🙂

sunnygirl
30. mar 2010

..........................na 80 % ...........................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre