Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. mar 2010

tesne pred porodom? pointou je oholenie uuuplne do hola a je jedno akou formou to dosiahnes 😉

katy1979
30. mar 2010

maxara jaaj tak uz viem co je kiwi tu fazu akosi tiez prehliadam.

aalexis a strojcek ta neoholi rovnako ako ziletka? ale do porodnice to chcu do hladka kvoli nastrihu a pripadnemu sitiu. aby ti nezarastali potom chlpy. ale ja som sa holila naposledy myslim den ci dva pred porodom a v pohode nefrflali.

aalexis007
30. mar 2010

Nie, len keď sa oholím strojčekom nieje to úplne...... 😲 😕

katy1979
30. mar 2010

aalexis tak zober zilteku ked strojcekom to nie je uplne. som myslela ze strojcekom to oholis rovnako

maxara
30. mar 2010

alexis to akym strojcekom mas na mysli? elektrickym?

aalexis007
30. mar 2010

áno elektrickým......

jaruska8
30. mar 2010

No, ja stále dúfam, že sa sekli, ale tak, hlavne, nech je malá v poriadku, ja aj diétovať budem, to je najmenej, ešte neviem, aké mám hodnoty, tak snáď ma inzulín nepostretne. Moja svokra sa bojí, že aké budem mať ja malé bábätko s mojou postavou a nakoniec jej porodím 4kg macka. 😀 😀 😀 Len kukať bude. 😝

maxara
30. mar 2010

aha, no tak to potom asi radsej normalnym ziletkovym, nieco ako gilette, to ti pojde pekne do hladka rychlo a bezpecne 😉

zuzik1983
30. mar 2010

alexis to ako myslis elektrickym strojcekom dole?ved by som umrela.to by som nevydrzala.auu.

katy1979
30. mar 2010

zuzik alexis mysli normalny elektricky strojcek nie epilator. nevytrhavas ale holis

katy1979
30. mar 2010

ja pouzivam gillete a v pohode to uz sa viem oholit aj po pamati. este sa mi nestalo zeby som sa tam porezala

maxara
30. mar 2010

jarus, neboj, ziaden stres..

zuzik1983
30. mar 2010

jaj,tak to hej,lebo niekto aj epilator pouziva

katy1979
30. mar 2010

zuzik epilator no asi len masochisti. ja mam epilator doma na policke a nepouzivam ho. stacilo mi ho pouzit dvakrat aj to iba na nohy.

maxara
30. mar 2010

ja tiez mam nieco ako gilette, len nejake zenske prevedenie..

aalexis007
30. mar 2010

fuuuuu, epilator tak to nie...... 😨 to len normálny elektrický strojček. Ale pred pôrodom začnem používať len taký jednorázový..... 😉

maxara
30. mar 2010

😀 epilator som pouzila raz, skoro som zdochla a potom mi zarastali chlpy pod kozu a vykukli az 2mm-trove.. no a tie slzy co som pri tom ronila.. este ze moje chlpy su blondave, tak mi ich nikto nevidi, aj ked ich mam aj pol cm. Ale uz dlhsie su riadne vidno

katy1979
30. mar 2010

maxara ja som sice slzy neronila ale trvalo mi to celkooom dlho kym som tie nohy oholila ja som zatinala zuby.

zuzik1983
30. mar 2010

ja pouzivam epilator,ale len tak nohy a ruky,uz som si zvykla a ani nejak velmi ma to neboli,ale viac by som sa neodvazila.a myslite,ze je teraz bezpecne epilator pouzivat?
no uz som citala o takych babach,to su fakt masochistky

maxara
30. mar 2010

katy ja som teda slzy ronila. tak nie akoze ozajstne ako plakanie, ale normalne az mi slzy vybehli, ked mi to vysklbalo nejaky pas chlpov... a neviem si to predstavit na podvozku alebo v podpazku... to neeeeeeee

katy1979
30. mar 2010

no idem si najst nieco na seba. netusite kam som dala teplaky?

maxara
30. mar 2010

katy nemas ich uz na sebe? 😀

miki060707
30. mar 2010

ahojte, tak maxara, bývanie u rodičov má svoje výhody, to máš sakrament. pravdu....financie, varenie, malá, všetko si delime a naši sa snažia, aby sme finančne si ušporili, ale sami bývať je uplne iné, už sa nato tešim, i ked to bude náročnejšie, ale sám si byť šéfom, niet lepšieho, teraz kym budu deti male, to bude super a potom budu mať detskú svoju......
- to ma mrzí, že gluk. test vyšiel pozitívne, aj kamoške vyšiel a bola len sledovaná...
- inak aj mne zarastá brucho, lebo po prvom cisár. mi aj brucho oholili a teraz to pekne rastie, ale len také malinké 😉 a tam dole, to už len zo zrkadlom, ja som sa ani neholila, ale keď mi robili amni, tak som musela a normálne som si musela vypýtať od sestričky druhú žiletku, čo už prvá nechcela brať, xi

jaruska8
30. mar 2010

Keď tak čítam, články o tej gestačnej cukrovke, tak sa naozaj smejem (obrazne) najmä na tom, že hrozí najmä obéznym ženám (mojich 47kg pri 160cm je naozaj na obezitu) a ešte si treba dávať pozor na prílišné priberanie v tehu (mám na sebe necelých 5kg). Tak ja som bola vždy extra. 😉 😉

mojalili
30. mar 2010

NO dobré ránko, akosi som si naozaj zdrímla.
Aj u vas tak fuci ako sialene?????
Jejda holenie, u mna je teraz nalada tak na kiwi tusim, comi manzel zvestoval... 😖 ked ja uz si tam hot prd vidim....

miki060707
30. mar 2010

jaruška, keby mne zistili tehu cukrovku tak by som sa nečudovala, ale cukor mam v norme a tiež sa čudujem, že to zistia chudým ženám a dokonca tým, čo sladke moc nemusia, bohvie, v čom to je, lebo aj tá kamoška, čo mala tehu cukr. bola chudulinká...

miki060707
30. mar 2010

aj u nás fuka, mojalili, a dosť, mala mi nechcela ani von isť, ale potrebovala som nakupiť, tak som ju dala do vozíka a chúda hned zaspala a ešte spí, ona sa tak strašne boji vetra, máme také velké tuje a ked tie videla ako sa hýba, tak stále kričí, ked fúka "spadnuuu stlomy"

lenkaaninka
30. mar 2010

sunny mna zmiatla ta posledná fotka v tričku tuším 😉 😉

dostali ste ma s tou fázou kiwi...
tuším kafko hovorila že má chlpky na bruchu?? aj ja nič neboj a nemala som to predtým ale to je tým že to bude chlapček a zvýšil sa ti hormon chlpov ale čítala som také brutality že si to baby depilovali voskom v tehu...ooooouuuu

ja idem na cukrovku na druhý týžden....no mne citron nedovolia dať...natvrdo a pri malej mi ta suka dala ešte teplú vodu

oacka
30. mar 2010

Jaruska, nestresuj, mala to aj moja kamoška, tiež je štíhla a len chodila na kontroly a mala držať diétku. to je všetko. nedostatočne sa ti spracúva cukor v tele, nie? to s hmotnosťou nesúvisí. neboj, neni to nič strašné! 😉 😉 😉 😉 😉 možno z toho budeš mať akurát väčšie bábo. kamoškin malý mal cez 4 kg. ale to je dnes už normál.
ja som si kúpila nové tehu rifle! a došli mi tri balíky! už nič nenakupujem, už len nové bodynká a dupky z tesca a z detexu.

nika23t
30. mar 2010

Ahojte maminy 🙂 Tak dnes mala kamoska dcerenku, druhu, a druhykrat cakali uz par mesiacov podla sona chlapceka. Takze zo Samka maju Nelinku a z Jozka je Michaelka 🙂 Tak zacinam vazne uvazovat, ze ked sa nam nase ukaze, nebudem chciet vediet, co to bude, az kym to nebude na svete... Ale hlavne nech je zdravucke.

Katka7777- aj ja prajem vsetko naj naj naj a nech sa dari.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre