Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
30. mar 2010

No Mirka, sa drží svojho, že to bude chlapček, no už aby to 3D bolo

mirka285
30. mar 2010

😀 😀 este jedna moznost tu je=dvojicky,chlapcek a dievcatko

sunnygirl
30. mar 2010

No zatiaľ ho aj tak budem asi oslovovať, že Šmudielko, aby nebolo potom zmätené, keď sa to zmení 😅

maxara
30. mar 2010

katy ja ked som mala minuly tyzden zapchu, tak ma tak neskutocne tlacili prdy, ze som sa na nastupisti rozplakala, kým som cakala na mm. Skoro ma vystrelo. Mala som nastastie slnecne skulky, ale ked sme si sadli do kupe, tak taka teta sa nahla k manzelovi (jej) a zapotila, ze "co sa jej stalo"? a som sa tam krcila ako sibnuta...

sunnygirl
30. mar 2010

Nie nie, to asi nie, z mojej strany nehrozí a síce mm mama je z dvojičiek, ale to by už zistili 🙂 ............................... uf, alebo 😅

katy1979
30. mar 2010

sunny takze jasna baba lenka

jaruska8
30. mar 2010

Heh, no takže 3d len potvrdí, že je to devočka. A moje bruško, čo hovoríte??? Ja si myslím, že je to mix, je okrúhle ako pri dievčatku, ale ani nie rozliate ako pri chlapcovi. Z každého trošku. 😉

sunnygirl
30. mar 2010

katy a mirka, ale ste ma stými dvojičkami dostali, uf, až ma pot oblial 😖

katy1979
30. mar 2010

sunny no obcas sa to druhe skryva a zisti sa to az hooodne neskoro.

kafoditka
30. mar 2010

baby aj vy ste take chlpate ako egrese?? 😲 Sak ja mam na bruchu 5cm chlpy, nehovoriac o tom, ze podvozok musim holit coraz castejsie a tipujem tak par dni a uz to budem zvladat len so zrkadlom 😠

sunnygirl
30. mar 2010

jaruska: ja ti nepoviem, mne sú tie brušká všetky guľaté a špicaté

maxara
30. mar 2010

katy.. urcite sa niekto najde, takych depiek som malaaaa... ja som si toho svojho vymodlila.. fakt. No do kostola normalne nechodim, ale vramci vtedajsich depresii som na uslzenej prechadzke zasla, ze kuknem sa ako vlastne vyzera tento kostol zvnutra.. a potom som si tak pomyslela zopar veci a bolo.. mozno nahoda, ale vlastne sa mi vsetko z toho, co som si pomyslela pri tej kaplnke na boku splnilo.. 🙂 taka mala haluska, rada na to spominam

jaruska8
30. mar 2010

Baby, si predstavte, teraz som volala doktorovi, kvôli výsledkom tej glukózy a je ten test pozitívny, asi ma porazí do kelu, ja to nechápem, veď mne ani sladké nechutí ani nič. 😖 😖 😖 Zajtra tam musím zase ísť. ☹ Už tu revem.

maxara
30. mar 2010

jaruska no ja neviem.. ty mas take univerzalne 😀

sunnygirl
30. mar 2010

idem domov končí šichta 😎

katy1979
30. mar 2010

maxara lenze ja v boha neverim.

mirka285
30. mar 2010

Kafko ja miniem teraz dvakrat tolko ziletiek ako obycajne,dnes som si tiez musela kupit a zajtra idem nato,vsak mne to teraz aj hodinu trva kym sa dam do poriadku 😠

maxara
30. mar 2010

jaruska, nerev... budes len sledovana a po tehu sa to upravi 😒

katy1979
30. mar 2010

jarus uvidis spravia este jeden test a bude to ok. len nejaka blba zhoda nahod.

ja neviem mne sa nezda ze by som zarastala nejako rychlejsie a nebojte podvozok ide oholit aj v deviatom mesiaci a sama. chce to sice trocha cviku ale da sa to. ak si na to netrufate tak mate manzelov, len bacha im sa v takej chvili trasu ruky 😅

kafoditka
30. mar 2010

Baby, idem sa ja dat pomaly do poriadku, pred brusnymi chcem skocit este na Mileticku.. zatim pa, maxi-katy vidime sa 😉
Teda dufam, ze aj sisa dojde.. Pa

maxara
30. mar 2010

kafko - ja uz ani nepoznam fazu kiwi.. moje chlpy oholim a zajtra maju centimeter... vobec nechapem, kedy rastu...
katy - ale ved to nevadi.. mozes si pomysliet, co by si chcela a tak.. nie?

mirka285
30. mar 2010

Jarus to po porode prejde samo,ja som tiez mala cez prve tehu,len obmedzis niektore potraviny a bude to dobre,neboj..

maxara
30. mar 2010

kafko jasaaan... zachvilu aj ja pojdem, prides skor?

katy1979
30. mar 2010

no fotrik je doma tak snad postrazi. len ci to malý prezije. no snad hej.

faza kiwi to je aka faza?

kafoditka
30. mar 2010

ano maxi, asi dojdem tak okolo 16:45, mozno o minutku skor, pa

maxara
30. mar 2010

katy to je ked mas take chlpy dlhe ako ma kivi 🙂
kafko oki, ja asi tiez tak

aalexis007
30. mar 2010

A to sa treba oholiť žiletkou alebo stačí aj strojčekom?

aalexis007
30. mar 2010

myslím tesne pred pôrodom... 😒

maxara
30. mar 2010

aalexis ved ... nechapem.. ved ako si zvyknuta, tak sa hol 🙂 ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre