• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Tak ja som práve dovarila fliačky s kapustou a dala som si do nich aj slaninku opraženú, žiadne Béééééééčko. Ja som si dnes kukala zoznam vecičiek a zistila som, že by som sa mala konečne pustiť do nakupovania drogérie a vecí spojených s kúpaním. Inak som sa vás chcela opýtať, tie čo budete mať na zimu vaničkový kočík aj fusak si idete na zimu kúpiť? a dotoho dáte bábo?
31. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Dugy, kukala som tvoj album, ty už má asi všetko,že?
31. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááj som zjedla dva taniere, budem si musiť hneď dať espumisan, lebo ma do večera roztrhne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny posli tanier tvojich fliackov.... dala by som si . :wink: Grazie
31. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuška: ty si zaťažená na slovenské jedlá, musia ti tam riadne chýbať, aj si si zvykla na ich stravu?či?
31. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny fusak urcite...ten vyuzijes aj tri zimy :wink:
31. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a veľkosť? 68?
31. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fusak nema velkost...nemylis si vak s fusakom?
31. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha to som nevedela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééj to je trapasík :sweat_smile:
31. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fusaky su vselijake,niektore su take co sa daju predlzovat a aj odzipsovat spodok,ked mala bude chodit je to prakticke,nezaspini ho aspon tam kde ma topanocky :wink:
31. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny ja uz dieta mam a tiez mi kopec veci unika :wink: nevadi vsetko sa naucime ved nato sme tu aby sme si mohli navzajom poradit
31. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popozerám ich poriadne na internete, aby som sa dobre rozhodla :wink:

ja viem, nikto nepadá z neba učený, ešteže vás mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostatné si dali cik pauzu?
31. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popozeraj,ja tiez kupim az v lete,mozno sa ich budu chciet zbavit a daju ich do zlavy :slight_smile:
31. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maxi to je dost naprd ze ty si na ich strane a este ty si zla,....preco im to nesiel povedat pan premudrely :angry: on akoze ostal mcisty :angry: juj sa tesim ze ja nemusim byt teraz v robote aj ja som mala dost frustrujucu robotu a tiez sa tam nechystam vratit....
ale ja ti nieco poviem ja som mala termin aj s malou v juli a dala som sa svojim doktorom vypisat na rizikove uz v januari.....cize on ma vypisal a nemusela som uz chodit.....bolo to super ...preco sa ty nedas vypisat...????alebo uz sa to neda???
31. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny ja tu na slovenske jedla velmi nemyslim lebo strava je tu super, ale ked vas tu citam co vyvarate tak sa mi ozivuju spomienky z detstva :wink: dobre to boli casy....
31. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri ale to ma potom nevyhodu ze von bude moc chodit ako ja,len ked ma vychadzky :frowning2:
31. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak MIRKA,....... ja som bola u obvodacky a ta sa divila, preco mi pn-ku vypisal gynekolog a preco mi dal len 2hodinove vychadzky...
Ze pokial nie som rizikova, mohol mi vypisat celodenne vychadzky! :astonished: Som sa divila, ze "a to sa da?" a doktorka mi hovori:
"vsetko sa da, ked sa chce"..... no tak uznaj. keby som to vedela skor, tak sa necham vypisat obvodackou a mam pokoj, nemusim sa bat kontroly... :unamused:
31. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafko a potom z akeho dovodu by si bola pn ked by si nebola rizikova?tomu nechapem lebo ked nie som rizikova tak mozem chodit aj do roboty a ked som doma pre inu chorobu,nemozem byt doma cele tehu...ty tomu rozumies?
31. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ja mam pn od obvodaka
31. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zenusky :slight_smile: vy tu za jeden dnik napisete toho hoooojne.....a ja dnes cely den v skole, ani pisomku sme nemali a to som kvoli nej sla spat o 2hej rano a vstavala som 5:30 :angry: a ceeely den som ako zdochlinka....

inak mozem sa opytat, ze naco su vlastne dobre tie klokanky a nosice? ako viem ze na nosenie baba, ale vyuzijem to vobec?

a dnes moje spoluziacky sledovali moje brusko ked malinka kopkala, a normalne sa cudovali ze to tak vidno ked sa mi hybe brusko ked kopne :grinning:
31. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka mas ip nechcela som to sem pisat :grinning: ide o tu pn ku ....
31. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj a ja som mala tiez vychadzky celodenne tusim....mna vypisal aj kvoli mojmu zamestnaniu mala som rizikove povolanie....
31. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz som ako jelen z tychto tyzdnov,,,kedy zacina 7 mesiac???
mirka vidim ze mas nove fotky :wink: ani nemas velke brucho :slight_smile:
31. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri, ja rizikova nie som (klop klop) a marodujem koli vysokemu tlaku. Sice je pravda, ze uz vyse mesiaca mam tlak dobry, ale doki mi hovori, ze ma necha radsej doma a ze do tej materskej to uz nejak doklepeme :wink: Ja som aj rada, ved som sa v praci za 4 roky narobila jak jedno hovado.. teraz doma vegetim a uzivam si posledne kludne mesiace, ved potom sa uz moc nevyspime :wink:
Ja nechapem, ako tie pn-ky vypisuju a podla coho.. Jeden ti povie, ze ked mas pn od gynekologa, tak ti kontrola nepride, iny ze pride... no a vyber si.. Vychadzky mam od 14-16tej, doobeda to dodrziavam, ale poobede uz nie :wink:
31. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericia.. podla tabulky zacina 7 mesiac ked si 26+5..
31. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri no brucho nemam velke lebo ho mam rozliate okolo celeho pasa,len to dobre maskujem :wink: a v tych pn kach sa ani panboh nevyzna,ale mesiac vydrzim a idem na matersku,juchu :slight_smile:
31. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do prdele dnes nema Ivanka kratke rukavy v Panelaku,tak neuvidite tie asexualne ruky,no skoda :frowning2:
31. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozeram modre z neba pribeh o simonkovi co je v bdelej kome... strasne smutne :frowning2: A malinky ma kope v brusku, ze mami neboj ja som v poriadku :sweat_smile:
31. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok