Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nika23t
31. mar 2010

Mirka, potom si otvorim obchod s ludskymi cenami 🙂

nika23t
31. mar 2010

No a navyse, ked sa to moze pouzivat aj na kadeco ine, tak urcite to nebudu vyhodene peniaze.

tinka349
31. mar 2010

nika23- ja som pocula, ze aventky sa velmi rychlo zafarbia a zozltnu....skus si pozriet na nete flasticky tommee tippee - moj favorit a v UK su na nich dobre ceny

http://www.argos.co.uk/static/Browse/ID72/14417...

mirka285
31. mar 2010

vidis to ma nenapadlo,teraz je taky baby boom ze aj na ksefty by sa oplatil dovazat ten sudocrem...by isiel na dracku 🙂

tinka349
31. mar 2010

babule poradte nejake cumlicky - v tom ja voooooooooooooobec nemam prehlad 😖

nika23t
31. mar 2010

No to manzel tak nakupuje za dobre ceny, z ebay dal obj. dve obycajne flase za 3 libry a o dva dni sme ich nasli v obchode, kde je vsetko za libru 🙂

Tinka, ale tie flase tommee tipp uz aj vyzeraju dost namakane. A musia sa dobre drztat, aspon maju taky tvar. No nic, ide sa zajtra nakupovat!

nika23t
31. mar 2010

No a co sa cumlov tyka, v tom sa ani ja nevyznam. Je toho strasne vela, vsetko z ineho materialu, ine ceny, neviem vobec, cim sa riadit, podla coho vybrat. Najlepsie by bolo, keby moje malicke cumlik ani nechcelo...

tinka349
31. mar 2010

hej -tie tommee tippee aj vyhrali nejake ocenenie....a su aj proti kolike a ze napodobnuju matkin prsnik tak deti ich chcu, ja som zvazovala avent, ale tie zvitazili jednoznazne....a ked som pozrela na ceny na SK, tak som mala dost....tu len 2 flase stoja okolo 15 eur, tam kupis sadu 6 za nejakych 17 libier? moj manzel ide buduci tyzden do UK, zil tam 13 rokov, ja 2, tak mu musim napisat zoznam aj ked neznasa nakupovanie.....

tinka349
31. mar 2010

nika23- a ked zvazujes aj monitor dychu, tak si pozri tento ANGELCARE AC401 ..... v UK ho najlacnejsie kupis za 66 libier, u nas ''''''' V AKCII ''''''' ako pisu po zlacneny LEN ZA 150 eur....no nekup to 😀

mirka285
31. mar 2010

ja som pri malom flase nikdy neriesila...ja som kupila tu ktora sa mi pacila vyzorom a hotovo..a nikdy mi ziadna netiekla a so vsetkymi som bola spokojna..na mlieko som kupovala sklenenu,na caj plastovu...a dudel musel mat taky tvar ako ten co som dala malemu ako prvy...na taky tvar si zvykol a iny potom uz nechcel 😉

nika23t
31. mar 2010

🙂 Ale aspon mas komu napisat ten zoznam. Horsie by bolo, keby si sa k tym veciam nemala ako dostat. My vela objednavame cez ebay, aj kociar, cestovnu postielku... Ale neda sa do objednat na slovensko, tak mame obmedzene moznosti. Skoda...

A presne ako pises, je to o nicom s tymi cenami doma. A tu kazdy mi len vravi a pridava, co si este mam kupit, co budem potrebovat. Nastastie byvame s dvoma rodinami a oni maju male deti, takze mam info z prvej ruky. Ale aj tak, kazda rada cenna, tak sa pytam, kde sa da. A tie flase urcite kupim, manzel je na take tvary, takze niet o com.

mojalili
31. mar 2010

JA by som kočky moc cumle neriesila teraz vo velkom. Su dva druhy - latex a silikon.....mala som nakupene silikon (vyzerali lepsie) a moja mala za nic na svete ten silikon nechcela dat do huby....tak sme skoncili na flasiach latex.....takze nekupujte zbytocne vela a drahe na zaciatku, uvidite.
JA som sice kupila jeden cumel v Dmke, silikonovy a tusim to bol MAM ortodonicky 0-2 mesiace extra maly, hodvabne jemny silikon....tak je tam pisane...

nika23t
31. mar 2010

Waw, tak neviem, to by som asi ani ja nevzala do ust, aspon tak mi to znie ako info na kondomoch. Ale verim, ze deti si vedia same dobre vybrat. Tak asi kupim jeden latex a jeden silikon a uvidim, ako sa drobec rozhodne. A do porodnice potrebujem cumel? Vraj teraz uz nie, tak neviem...

mirka285
31. mar 2010

tak tak Mojalili ma pravdu..a ked budete kojit flase tiez moc potrebovat nebudete..Tinka ty tusim budes chodit do skoly a odsavat,tak ty ano...ale nekupovala by som moc do zaoby,to co sa vam teraz zda super,v praxi vam vobec nemusi vyhovovat

nika23t
31. mar 2010

Lenze ja som taka truba, ja chcem mat pripravene vsetko vsetucko, nech mi nic nechyba, nech mam vsetko po ruke keby nahodou bolo nieco potrebne...
A pocitam s tym, ze polovicu tych veci vobec nevyuzijem, ale nemozem si pomoct.

dugyna
31. mar 2010

kocky ja este nema ani odsavacku na mlieko..
nika ja sa hcem na ebay tiez zaregsitrovat 😉

mirka285
31. mar 2010

nika,ja ta chapem 🙂 ja mam tolko veci ze aj trojicky by som obliekla a aj tak stale nieco kupim a k tomu viem ze to nestihneme ani vynosit...nevadi potom to niekomu darujem a urobim radost..ja mam asi 17 ciapociek kupenych,na to mam uplne ze uchylku 😎

tinka349
31. mar 2010

no ja odsavacku kupim ked tak az po porode....newem ci vobec budem mat mlieko z tych stresov 😖 ale flasticky kupim uz teraz niekedy a aj ten monitor dychu.....ale napr taky sterilizator flias nekupujem, to sa mi zda zbytocne ....newem nooo 😒

tinka349
31. mar 2010

mirka - ciapocky ? 😀 😀 😀 😀 ja zas riflove satocky a mini topanocky co skoro vooooobec nevyuzije 😀 😀 😀 😀 le musi byt predsa kocka 😝

nika23t
31. mar 2010

🙂 No neuveris, ale ja ciapocku nemam ani jednu 🙂 Ale body, tie by som asi nespocitala ani. A viem, ze to asi trochu prehanam, ale neviem si pomoct. A tiez mam komu rozdavat, keby nieco. A navyse, pocitam aj s druhym babatkom, takze nestresujem, mam neutralne farby, tak hadam bude ok 🙂

Dugyna - odporucam, usetrili sme tam spustu penazi, este ked sme tu zili a pracovali. A to iste aj teraz, len kociar - a som z neho hotova, nas stale len 330, takze tam minimalne 200 usetrenych. Kociar tento-viem, vela sa chvalim, ale no nie je uzasny? http://cgi.ebay.co.uk/HAUCK-JEEP-INFINITY-3IN1-...
a so vsetkym, co tam je.

nika23t
31. mar 2010

Tinka, Ty si extra stihlucka. A tie saty su super, co mas v albume. To si na sk kupovala? Vyzeras asi tak, ako som si seba predstavovala o 5 meisacov, ked som zistila, ze som tehotna 🙂

mirka285
31. mar 2010

vidis a mne sa zda sterilizator prakticka vec,hlavne ked nebudes kojit...vyvarat flase v hrnci mi pride v dnesnej dobe ako prezitok,a ten do mikrovlnky zoberiem so sebou aj k svokre,na chatu...ja nekupujem monitor 😒

nika23t
31. mar 2010

A to keby som vedela, co budeme mat, az vtedy by som sla zosaliet z nakupovania 🙂
Takze ma to aj vyhody, taka nevedomost...

tinka349
31. mar 2010

nika23 - tie cierne saty mam z nextu v UK, ale nie su tehu, len elasticke 😀 a tie riflove v maderne 😎 a extra stihlucka som bola v den svadby - 56 kg,a za 2 roky v UK som pribrala na 66, 6 kg 😠 a teraz mam 72 😖

mirka - tak mozno kupim ten sterilizator, ale nepride mi to moc prakticke....pozri - v dnesnej dobe uz nemusime vyvarat plienky ako to robili nasi rodicia, tak co tam vyvarit jednu flasu 😀 😀 😀 😀 a ten monitor som si nezaumienila ja....to moj ''vzorny'' muz si spiskal ze to kupime a basta...ani newie naco to vlastne sluzi ale chce to 😀

mirka285
31. mar 2010

Tinka ja som dnes kupila troje topanocky len som sa to bala vyslovit nahlas 😒 jedny zelene,fialove a cervene..no ved hovorim ze mi sibe 😝

mirka285
31. mar 2010

na zaciatku by sa mali flase aj dudle sterilizovat...to sa robilo vzdy...Tinka a ty si vysoka?

nika23t
31. mar 2010

No nikdy by som nepovedala, ze mas 72 na tych fotkach... Nikdy. Ale asi budes dost vysoka, nie?

Ja sterilizator nekupujem, a ani monitor dychu, lebo by som sa s tym bala este viac. Bolo by mi to take nervozne cakanie, ci nezapipa ci co to robi a ci funguje... Poznam sa, dost budem stresovat aj bez toho.

mirka285
31. mar 2010

kocky inak ten sterilizator do mikrovlnky stoji v Tescu 8 eur,to je naozaj zanedbatelna polozka 😉 a nemusite sa serkat s vyvaranim v hrnci

tinka349
31. mar 2010

no som riadne vysoka - 181 cm, takze ked mala bude po mamine, tak nebude mala, ale narodi sa ako mala zirafka.... a muz ma 185 cm.....takze rodinka dlhanov 😀
tak mozno ten sterilizator kupim....ved to sa da zohnat aj za 20 eur co prave pozeram na nete taky ten do miktovlnky

luminkasp
31. mar 2010

tinka, uz chapem, lebo som si myslela, ze mas asi ako, ale si o nieco vyssia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre