Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
6. apr 2010

bre ranko prajem 😕 ja som len pred pol hodinkou vstavala, uz som aj po obede co navaril tatino...rano som vstavala moooc skoro na gyndu na odber krvi a chudak aj moj muz co ma tam niesol - po 5 minutach sme mohli ist domov co mam taku sokofnu sestricku 😀 a potom som lahla a spala....inak aj teraz jak vidim postel ma do nej neskutocne taha pri takom pocasi 😠

joj a vcera sme poskladali kociarik 😀 len farba je nejaka ina ako som si ju predstavovala - sestry sa mi smiali ze ''smetiarska farba''??? ale pekny je inac 😀

a riesili ste tu nadchu - ja s tou mojou bojujem cele tehotenstvo, uz to neberiem ako nadchu ale ako zavislost na muconasale....vydrzala som ho vysadit na prve mesiace tehu, ale potom to na mna prislo zas a neda sa toho zbavit....a Quixx je len obycajna morska sol - to neuvolni, po dlhsej dobe odnauci, ale mne uz ani toto nepomoze 😠 dufam ze moja mala nebude ficat na muconasale ked sa narodi......

susane01
6. apr 2010

drievko neboj vydrzis , hlavne nemysli na zle. 😉

janka256
6. apr 2010

tinka na nadchu su dobre homeopatika CORYZALIA su uplne neskodne a pritom ucinne mne velmi pomohli tak skus 🙂

janka256
6. apr 2010

inak kocky mna taaak pali zaha den aj noc ze uz mi ani pukance nepomahaju no co musim do porodu vydrzat nic sa neda robit 😒

tatianka.g
6. apr 2010

mojalili mam na teba otazocku, ako je to u vas v skole s dovolenkou? ja by som mala nastupit na matersku 8.6. a chcem vediet ci mam narok na preplatenie dovolenky alebo nie?ako je to zo zakona?

susane01
6. apr 2010

janka vravy sa ze ked pali zaha tak babo bude vlasate. 😉

janka256
6. apr 2010

susane no tak asi budeme hned copiky robit 😀 inak aj maly aj mala mali vlasky a malej dokonca po mesiaci tak smiesne vypadali ze hore na hlavke mala plesinku a po bokoch dlhe vlasky no vyzerala jak stary dedko 😀

janka256
6. apr 2010

nic baby idem robit rezne na obed kedze vcera sme sa napapali u svokry tak som nic nevarila a dnes uz musiiiiiim 😠

drievko
6. apr 2010

oacka , moja cica sa pri mne strasne nudí! ale je rada ze som doma ,
lebo ked som bola v nemocnici mala hrozne zachvaty placu hlavne vecer!a to nebolo ani pre mna dobre !

mirka285
6. apr 2010

juj kocky,co to tu citam...opatrujte sa pekne,nech nemusite lezat v nemocnici,lebo to je fakt strasne,hlavne psychicky ☹ ja som poupratovala trosku,urobila som taky kuraci salat z maska co ostalo zo slepacej polievky..jaj a dnes mi prisla capicka s menom babatka a autonalepka Linda na palube 🙂 tak sa vytesujem,ta capicka je taka chutna,biela,vpredu dve ruzove srdiecka a Linda...

mojalili
6. apr 2010

Tatianka, ako je to zo zakona neviem, ale mne nechceli dovolenku ani preplatit, ani minule ani teraz. Dokonca som nechcela si ani odrabat 64 hodin, ktore sme mali na tento rok, chcela som, aby mi dali namiesto tych dni dovolenku, ale ze nemam na nu narok si ju vybrat, vraj mi musi zostat po materskej. Naozaj sa tomu nerozumiem, ale riadne som sa s nimi vadila....

mojalili
6. apr 2010

Mirka, z akej stranky si si to objednala? Myslim tú samolepku a capicu.

tatianka.g
6. apr 2010

no u nas to vyzera rovnako, ziadne preplatenie odrobeneho naroku dovolenky a tiez mi povedali ze miesto mi budu drzat pol roka.

mirka285
6. apr 2010

Mojalili z tej www.bess.sk,idem to odfotit a hodim do albumu ako to vyzera 😉

mojalili
6. apr 2010

Mne budu drzat miesto pokial sa nevratim...mas natrvalo zmluvu? Pol rok je dost malo...

monline
6. apr 2010

krásna čiapočka Mirka, vyberala si veľkosť 0-3 mesiace? či tú väčšiu?

mirka285
6. apr 2010

tu vacsiu od troch mesiacov,sa mi to zdalo lepsie lebo tych malinkych mam plno a aj tak bude leto a tato je akurat na september.....ja som to raz videla na jednom chlapcekovi a take mi to prislo mile 🙂

monline
6. apr 2010

tiež som si tu v albumoch všimla také čiapočky, dokonca na trojčiatkach, obzvlášť krásne to bolo..ja by som veľmi chcela pre dcéru tričko a pre malého body s nápismi- som veľká sestra malého bračeka a opačne..aj s menami, videla som to kdesi, ale je tam možnosť toho väčšieho trička len po veľkosť 140, čo je pre dcéru malé..tak hľadám aj inde, prípadne zájdem kdesi do fotoateliéru či reklamky aj s tričkami a nechám si to tam vytlačiť

mirka285
6. apr 2010

monline podla mna ked im tam zavolas oni ti to natlacia aj na vacsie tricko,tan pan je velmi mily ja som s nim hovorila lebo povodne som objednala tu nalepku ciernu a potom som si uvedomila ze mam uplne tmave folie na aute tak sa smial ze neni problem a urobi mi bielu 😀

mojalili
6. apr 2010

MONLINE - ja cakam na matersku...myslim cas a som rozhodnuta si to sama napisat fixkami na textil...tak ako to MAxi urobila. MA to super...tiez chcel SOM VELKA SESTRICKA MALEHO BRATCEKA a opacne...aj tatinkovi a tak....takze ja sa na to vrhnem sama, ale tu ciapocku aj ja chcem objednat a pre seba jedno tricko...NAJLEPSIA MAMINA NA SVETE, lebo manzel ma presne take iste...tak ked pojdeme obaja, nech je sranda...

maxara
6. apr 2010

Ahojte babulky, som tu len na "skok", priebezne vas citam cely den, ale furt ma niekto otravuje (napokon ved pracujem 🙂 )
tatianka, mojalili - to mate cudne s tou dovolenciou.. nam vznika narok na cely rok, cize plna dovolenka, lebo aj na materskej sme zamestnanci, nekoncime pomer.. a mne ju nakazali celu vybrat a kebyze nestihnem, tak mi ostane po materskej.. ale pre tety z uctarne je lepsie, ked si ju vyberiem, tak 2x ma prehovarat nemusia a a tak si uzivam posledny mesiac v botke..

vidim, ze riesite pisanie na tricka 🙂 mojalili tak zrovna pred velkou nocou som tie bodycka prala a vobec sa to nezmylo, ani nerozpilo, ani nezafarbilo ostatne vecicky.. tak som spokojna. Dokonca ani nie je nejaka farebna zmena na nich vidno..inak mojalili ty mas funny dceru, ze za muza braceka, by ma porazilo.. inak vzdy ked sa pozriem na tvoje tyzdne, vzdy mas viac. mne sa zda, ze tebe letia dvakrat rychlejsie ako mne 🙂

miki - ano, byvame sami dvaja v rodinnom dome a plus mame toho uzasneho podnakomnika, mnou tolko "ospevovaneho" 😒

tuti - tesim sa s tebou na 3D, hlavne na dalsi udaj do tabulky, tak nech sa bambulo dobre natoci a potom na mna mysli a posli IP, nuf?

monline
6. apr 2010

pred 4 rokmi som šla za krstnú Evelinke a - ževraj košieľku majú..ale keď som ju videla, nič moc...bez mena, dátumu, len klasická košieľka..tak som kúpila v zlatej farbe tubu, ktorá sa jemne vytláčala a vznikol nápis, plastický, vyzeral ako vyšívaný..našla som pekné písmo v pc, vytlačila vzor, podložila pod košieľku a písala..malá mala ešte vlhkú košieľku na perinke, ale tak krásnu, že aj pán farár ju pochválil...
a teraz- spohodlnela som? 🙂 neviem..žeby som sa do toho pustila sama? videla som na stránke mamimo.sk práve také, čo sa mi páčia
http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

monline
6. apr 2010

maxi- akými farbami si maľovala obrázky v detskej? a- aký typ kočíka máte? páči sa mi

monline
6. apr 2010

Tu sú fajn rady pre nás ohľadom materskej

http://jozefmihal.blogspot.com/search/label/mat...

maxara
6. apr 2010

monline - tie kvetinky su malovane normalnym primalexom s prifarbovackami z tesca, som si zarobila do pohara od horcice, viacerych poharov teda a tak.. a kocik mame polsky, bebetto typ vulcano (je to v podstate novy model, na slovensku ho ani moc nepredavaju, zatial co viem, tak len v jednom obchode v Topolcanoch)

tatianka.g
6. apr 2010

maxara a kde v polsku si bola na nakupy?

nika23t
6. apr 2010

Ahojte dievcata 🙂 No vidim, ze mam co robit, kym si Vas precitam.
Maxi, aj mna zaujima, kde si nakupovala. A bol tam velky vyber pre vecicky pre deti?

maxara
6. apr 2010

tatianka 🙂 ja som bola prave v tych Topolcanoch.. aby som sa vyhla reklamaciam v cudzine.. predsa len polsky kocik.. no uvidime, lebo my sme ho tam sli povodne len omrknut a pripadne pozriet aj ine a typek tam ma ani nie tak obchod ako skor opravovnu kocikov. A vtedy bola sobota a bol tam iba on, ten opravar a majitel zaroven a celkom dobre sme pokecali. Hned som sa spytala, ktory by si vybral on, tak ukazal na Bambi Ozon, ci take cosi, obrovska vanicka a potom ten moj, s odovodnenim, ze je to dobry pomer cena-vykon.. tym sa my s mm riadime, takze spoko.. necakam teraz, ze bude nejaky premakany, ale za tie peniaze v takej vybave by sme asi lepsi nezohnali (uvidim, ked ho budem pouzivat, potom skor to posudim). Vravel, ze Cam cortina, ten som tam videla (pytala som sa na kazdy), to len zakrutil ocami, ze na tu znacku ma teraz tolko reklamacii ako nikdy, tak nevie, ci dostal len on nejaku chybnu zasielku, alebo co, ale ked to takto pojde dalej, tak tie predavat uz nebude. A PP tam este mal, k tomu sa nijako v zlom nevyjadroval, len to zhrnul, ze teraz uz tie polske nie su take strasne pozadu oproti tym drahym.. ze skratka uz su tieto nove modely celkom porovnatelne (tak neviem.. potom dam vediet)

maxara
6. apr 2010

nasi obcas chodia do polska do jablonky, tam su trhy v stredu, ale skor tam isli na take velke veci.. pred dusickami sa tam dali za super cenu kupit tie kytice na hroby a take.. ja som si tam kupila vlneny kabat za 40e a je paradny, topanky kozene uz mam 2 roky (zimne) a som spoko (a to som dost tazka, takze vacsinou topanky precapcem, mam ich max sezonu). Ale oblecko tam je podla mna dost drahe (ako co), ibaze to som o babatku ani nechyrovala, takze tehu a babatkovske som nepozerala. Ale citala som na ceskom konikovi raz kusok fora o nakupoch v polsku (baby z ostravy a tych miest blizko polska), baby tam pisali, ze tie iste veci pre babatka co kupili doma v CR, boli dovoz z Polska plus poriadna marza. Cize sa tam vybrali, pokupili postielky za cca 1500 KC, co u nich stali aj 2000 a pod.. fusaky vraj krasne vlnene za par korun, oproti cenam v obchode a tak... to by som tam kupila aj ja, kebyze idem, ale moc sa mi teraz trepat nechce, mozno o mesiac prehovorim nasich.. ale kocik by som ja na trhu nekupovala urcite, podla mna je to kazova vec a reklamovat ju je uplne bezne..

maxara
6. apr 2010

mirka a ty si uz bola na tom UTZ co sa robi v +-30tt? z toho si nic nerob, ze je bambula "mensia", ved oni to ani presne nevedia urcit, len sa jej to moze zdat a nakoniec, ved teraz su tie nase ratolesti prave vo veku, kedy si kazde rastie ako mu to vyhovuje, jeden tyzden pomalsie, iny rychlejsie..

janka256 - co operovali tvojmu drobcovi na ocku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre