• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
maxi cau, no ja som tak zvyknuta na telku v izbe, ze si neviem predstavit, ako budem bez nej zaspavat, ked ju vyhodime koli Filipkovi :wink:
No dufam, ze to bol len plany poplach a ty budes fit! Pekne si lazkaj pos deku, misko nech ti spravi dobry caj a oddychuj :wink:
11. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko no caju som sa prepila.. teraz som celkom v poho, kasel mam tak poskromne a teplotu asi nemam, tak aj ja dufam, ze budem ok.. no ja telku tiez asi musim mat :unamused: okolo 18tej som kazala mm, ze idem na kona a za ten cas nech ju namontuje (to uz urobil a uz som ju aj omrkla) a nech si zacvici (on si zvykol cvicievat vecer a navyse mu nejako pribudol podbradok, akoze ved je tehu, aj brucho mu narastlo), nech mi nefuni pri lets dance.. tak teraz cakam, kedy ma zavola, ze uz dofunel :slight_smile:
11. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, a co to mate, plazmu?
11. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som po vcerajsej svadbe taka otapena, ze spim skoro cely den...domov sme sa dovalili az o 3:45 ...

dnes mi mm fotil brusko, mozte mrknut do mojho albumiku ...mam take spicate, ze zozadu na mne ani nevidiet ze som tehulka :slight_smile:
11. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko ano plazmu, sice samsung.. ale vyzera byt dobra, aj parametre ma super aj obraz ako fotka..
meruska mna sesterkina svadba vyhodila z rytmu na tyzden
11. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff...dufam ze ja to tyzden dospavat nebudem...ale 3 dni urcite :slight_smile:
11. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi preco ze "sice samsung" ved tie nove letkove samsungy su uzasne, my si s petom uz brusime zuby na jeden, ale to az vo vlastnom byte :wink:
11. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIRKA, aj ja som si cez den schrupla, lebo som od 5 hodiny hore. Teraz som cca 1 hod zehlila a idem opet makat do prace, mam narocny tyzden, velmi narocny, az mi je z toho zle...ale potom uz sa budem len balit a dorabat vsetko....

Dnes som kupila sterilizator flasiek do microwave v Tescu, konecne ho dostali. Mala som vyhru 16€ poukazku z toho divadla, co som vyhrala a tak som to vyuzila na kupu a aj plienky MIDI som kupila. Tak uz len kocik a mame to v suchu vsetko :grinning: :grinning: :grinning:
Kocik ideme poriesit zajtra....takze uz bude doma, nafotiiiiim vam ho potom.... :wink:
NO idem makat, vidim,ze som vas navnadila pecenim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mozno mi budete este nadavat, ked priberiete ako ja, vela :grinning:
Utorok ma caka poradna a 2: screening po 30.tt, tak ideme s manzelom o 18.30 na poradnu :slight_smile:
11. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka tak to mas super ze aj s malym sa da dohodnut a ze je tekay tolerntny a ze muz stiha aj maleho :wink: a super ze aj vasi ti pomahaju. neboj dobojujes urcite az do terminu :wink:

carrie a tebe ako casto tvdrlo brusko??? aj mne tvrdne a v pohodke- to je fyziologicke ak je tto v norme.
neboj aj ty to urcite dobojujes az do terminu :slight_smile:

lenkaaninka to fakt 15krat za den..tak ja som to nepocitla zase ze kolko..
a to sa da zvolnit vsetky svaly a tlacit to si neviem predstavit..
11. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili aj ja sa chystam ten sterilizator kupit potom ako dopisem diplomovku. ktory si kupila? ten cestovny alebo ten vacsi?
11. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten vacsi som zobrala...je to na 4 velke alebo 6 malych flias...
11. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko - no asi preto, ze tie pred tymito boli take vselijake.. neboli na ne dobre ohlasy. Ale tu dole mame tiez samsung plazmu (sme dostali od svokrovcov) a sme spokojni, ale ten hore je o dost novsi este a ma podla mm aj ovela lepsie parametre.. kontrast farebnost a pod.. mne to moc nehovori, ale obraz ma krasny

mojalili - inak vies co ma napadlo? okrem toho, ze teda tvoja bubloska ocividne boduje, tak ty budes zrejme prva z nas mat vyplneny cely riadok v tabulecke.. :dizzy_face:
11. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ja vam tak zavidiiiim, ale v dobrom...ja nestiham nic nakupovat....
dufam, ze sa mi bude dat, ze nebudem ako slon, ked odidem na matersku...hadam neporodim skor, ako mam termin :unamused:

my mame doma len kocik trojkombinaciu a por obleciek, este zaidne plienky, ziadna kozmetika, ziadna lekarnicka :frowning2:
kurnik, ja uz nechcem mat tolko povinnosti, niekedy sa zastavim az vecer s vyplazenym jazykom,
a potom ze mi tvrdne vkuse brucho,

a teraz z ineho sudka...
mozem mat na vas kocky taku indiskretnu otazku? hadam ma zato neukamenujete....
je normalne, ze nemam vooobec ziadnu chut na sex? :confounded: mate to niektora?
11. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelaine - no podla mna je uuuuplne v poriadku, ze nemas chut na sex.. inak myslim, ze sme to tu uz rozoberali daaaavno pradaaavno.. asi tak v 16tom tt.. niekto sa tu s malou dusickou priznal a celkom sme sa chytili.. akoze my mame teraz sex tak raz do tyzdna a to som na seba pysna.. normalne sa da povedat, ze ked mam co i len najmensiu chut, tak zbalim mm, aby som si to odkrutila za chuti :sweat_smile: akoze potom je to uz v pohode, ale to donutit sa k tomu sa normalne musim..
11. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sa mi zda, ze ta Katka Stumpfova je taka peknaa.. ale hlavne ked je v tych dokrutkach, taka menej zmachlena..
11. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelaine..... u mna bola nechut prve mesiace, teraz je to lepsie, ale rozhodne to neprehaname :wink: :grinning:
11. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky ja asi idem na ucho, zajtra do roboty.. bleee
11. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, nooo, skoda, precitala by som si...
ale jkedze a som sa k vam pridala len nedavno, tak mam smolu...

pytala som sa preto, lebo sa citim ako frigidna, u mna je ta nechut od cca 12 tt,
a je to so mnou coraz horsie, hormony so mnou statocne kyvaju :confounded: :confounded:
ale som rada, ze v tom nie som sama....
11. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel no myslim, ze nas je viac.. teda ja sa akoze uz spamatavam, ale teda ked to porovnam predtym a teraz, tak sa aj ja citim frigidna.. inak ved ked sa budes nudit, kukni forum okolo strany 150 - 200 :grinning:
11. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel a ked sa budes nudit este viac, oplati sa precitat si tych par stran co sme popisali o masirovani hrazdy :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafko kam ti zmizol album??? :confused:
11. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko o masirovani HRADZE nie HRAZDY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis maxi... to je jedno, ja tomu furt hovorim hrazda :grinning: :grinning: Maxi ved ale ked ho otvoris, mal by sa ti cely zobrazit, nie? Zamknuty je len pre neregistrovanych ludi..
11. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuti - este som chcela napisat tebe, ze sa tesim na novinky z 3D a ocakavam IP a dufam, ze aj s vybratym menom.. :grinning: ja som akurat dnes mm hovorila o jednej Margaretke, krasne dievcatko a z chlapcenskym sa mne z tych paci velmi Simon a Jakub (no Jakubov je teraz mrte, ale noa??)
11. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili a uz si ho aj skusala?

kocky ako casto treba sterilizovat flasticky culiky z flias a dudliky?
11. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko ?? :confused: ako ho mam otvorit? ja tam nic nevidim a ani sa mi nikde neda kliknut
maxi kafo a kupite si aj to epino?
dugy toto netusim..
pockaj Peti....
ja uz asi idem fakt na to ucho, tak packo a dobru noc.. zajtra z prace.. aj tak ju sabotujem :grinning:
11. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok