Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
11. apr 2010

kafko ale uz len sekundu..

kafoditka
11. apr 2010

uz by to malo ist peti, dobru nocku, pa

maxara
11. apr 2010

kafko uz je, uz ho vidim, co si urobila?

kafoditka
11. apr 2010

spristupnila som ho v nastaveniach fotoblogu..

kafoditka
11. apr 2010

dugy epino????

stanka33
11. apr 2010

Ahojte....
sa hlasim po dlhsej dobe...aj som vas sem tam prebehla, ale pisat sa mi nechcelo....nejako som zlenivela, respektive uz nejako nevladzem...asi to uz na mna dolieha, ja uz cakam nech je jul.....
zajtra mam poradnu, doki ma asi nespozna..minule som ani brucho nemala, teraz som kinderko..fakt mi narastlo strasne za mesiac...

dugy raz dvakrat denne, na zaciatko mozno aj viac

dugyna
11. apr 2010

no to je taky balonik ktory si punpickujes a postuone sa nim roztahujes aby ta nemusile nastrihavat
pockaj za chvilu hodim link

adelaine
11. apr 2010

baby, puknem 😀 ta hrazda sa mi velmo lubila.....

noo,hadam sa raz nudit budem, a precitam si to 😉 a potom pripadne zasvatim mm 😀

idem aj ja off,
a je mi luto, ze tyzden budem bez kona a bez vasich prispevkov,
jedno co je iste, ze vas nestihnem docitat, za tyzden tu bude + 300 novych stranok 😖

tak sa tu majte pekne, nech vas vasi drobcekovia posluchaju.

mojalili
11. apr 2010

ADELAINE - no co sa tyka sexu....chut by mozno aj bola, ale ked sa mam s takym velkym bruchom hybat, taaaaak sa mi nechce.....ako kedy ma to napadne, tak ma muz Vianoce....niekedy aj 2x denne, niekedy 2x tyzdenne... 🙂 Ale ked mne sa taaak nechce tiez...ale prekonavam sa, ked vidim, aky je muzicek spokojny.....ja stale len vravim, ako sa tesim na obdobie, ked porodim 😉 len aby ma to nepreslo 🙂 🙂 🙂

MAXI - no veru budem prva, pokial sa niektora neubehne...ved preto aj pekne skreckujem a uz vsetko mam 😉

stanka33
11. apr 2010

dugy myslela som to sterilizovanie.....

adelaine
11. apr 2010

mojalili, ved to, este aj to brusko do toho....nerobim si vsak nadeje, ze p porode to bude dobre...snad po case,
hadam muzovi spermie dovtedy neudru do hlavy 😀
kamoska rodila pred dvoma tyzdnami, a vyzera chuda ako tie, strasne pochudla, je bleda, nevyspata, o sexe
nemoze byt ani rec....
ale co uz, ved uz dajako bude, nie? 😉

stanka33
11. apr 2010

inak mna dole vsetko boli, ja citim stale nastrihnutie pri minulom porode a tlaky nechapem...vsetko bolo ok, minule, zajtra idem na poradnu som zvedava co povie dr... takze ja chut na sex vobec nemam...

dugyna
11. apr 2010

stanka aha diky 😉

zrzulka
11. apr 2010

Stani aj ja to zacinam citit, tlaky aj nastrih.... Dnes mi je vseobecne nejako mizerne. este ze muz zobral malu na trampoliny. Chcela som ist s nimi ale nejako som to dnes nezvladala :O((((((((((((((((

dugyna
11. apr 2010

tak to je dost casto inak 1-2krat denne som nemyslela ze az tak casto to treb robit

mojalili
11. apr 2010

Dugy - jasne ze netreba🙂 netreba ani cele tehotenstvo...ale len ked je chut....a ta nie je tak casto, neboj🙂

dugyna
11. apr 2010

mojalili 😀 ja som odpisovala stanke..ona mi odpisala na to sterilizovanie ako casto treba ze 1-2 krat ze den...
😀 😀 😀 😀 😀 a ja som jej odpisala ze ci tak casto treba...a ty si to pochopila na sex 😀 sa tu smejem...prepac len mi to prislo smiesne
ale v postate to zapadlo aj do toho textu 😉
mojalili jasne podla chuti 😉

dugyna
11. apr 2010

vidim ze uz tu nikto nie ste, ja este pisem diplomovku..zajtra musim odovzat, a este dat prelozit skaredy abstrakt 😠
tak sunny prajem ti pekny a pekne to tu rano ostartuj 😉

sunnygirl
12. apr 2010

Dobré ránečko nezbedná trieda Júloviek 😀 ,

tak ja som opäť celú noc nespala. Cez deň som v pohode, ani sa necítim, že som tehuľka, kým nepozriem na bruško, no a v noci presný opak, stále sa prehádzujem, bruško ma ťahá, maličké sa tam tak milo vrtí a hábe a ja ho potom len hladkám a hladkám, nech ide pekne spinkať, aby aj mamina sa trocha vyspala a potom konečne nad ránom zaspinkám aj ja a ráno som ako mrcina. Bolia ma všetky svaly a toto hlúpe počasie, že raz je pekne potom škaredo a fúka stále ten vetrisko, no hrôza s mojou nádchou.

Prečítam si vás v práci a poprípade budem reagovať 😉 .

Včera sa ma všetci pýtali, že kedy idem na materskú a ja že neviem, ja si nejako ani neuvedomujem, že sa to kráti. Možno si vyberiem dovolenku a pôjdem na materskú, ale aj keď si nevyberiem dovolenku, ony mi ju prenesú dpo materskej, alebo pred nástupom na rodičovskú, myslím, že tak je to 😅

Tak len pekne píšte a zoberte si dáždniky, aby ste nepomokli 😎

sunnygirl
12. apr 2010

Dugyna: vďaka za štafetku, ty si jeden z tých nočných sov, čo vydržia dlho, ale inak aj ja som sa polepšila chodím spávať kľudne o deviatej o pól desiate. Takže oproti zime (o ôsmej) je to oki 😅 😅 😅

maxara
12. apr 2010

Ahojte babulky, tak ja som v praci.. 😒 Prave som sa pekne nasrala, az tak, ze som kricala jak bezprizorna a odisla som z kancelarie.. debilne recepcne zase maju stupidne poznamky k sichtovnici a mna to neskutocne vytaca.. je ich 5 namiesto 4, 5 je vela 4 su malo.. cize 5tim nevychadza pocet hodin a vyslovene sa musime spoliehat na to, ze si niekto vezme dovolenku, alebo ochorie.. este stale operujem nahradnym volnom z minuleho roka, a preto musim posuvat smeny tym, ktore ho nemaju, alebo maju malo. No a hned je ohen na streche.. Jedna pinda, ze som jej zobrala a dala druhej, druha pinda, ze som jej dala smenu vtedy, kedy ma ona naplanovane volno a pod.. kolega im chytil stranku a pritom si neuvedomil, ze mam pravdu a to presviedcanie mi teda dalo zabrat, lebo videl, ze odo mna ziadal iba cervenu ciarku s napisom NV do tej sichtovnice.. a ked som ju tam dokreslila v afekte, tak akoze uz su vsetci spokojni.. potom pochopil, ze sa len zle pozeral a ze uz vlastne chape, preco kricim.. asi mi pukne hlava.. urobila som si kavu a vsetkych na dnes serem..

inak som sa Vas babulky z bratislavy chcela spytat, ci niektora nechce chodit na tu profylaxiu na Kramare (mirka, stanka..). Je to cvicenie a prednasky, zadara, len sa treba objednat.. neviem este v akych casoch to je, ale ja sa chystam tam teraz pisat mejl.. tak ci sa tam nahodou nestretneme..

sunavianka
12. apr 2010

ahojte julovky tehulky ... konečne po dvoch týždnoch sa vám ozývam... nakúpila som skoro všetko čo som plánovala, vybavila zaistila pripravila ... s manželom sme behali ako otrhnuté vagoniky... na sk sme doleteli v stredu pred velkou nocou a včera sme už došli naspať do DK, sa obdivujem vlastne, ale pocitujem strašnú únavu a to ma čaká ešte tento týžden sťahovka... mna picne asi... ale už to musíme dobojovať nejako... tak nám držte pršteky a sem tam spravím na vás kuk, že čo je nové...

maxara
12. apr 2010

toto som o tom nasla:
Psychoprofylaktická príprava na pôrod
tehotenská gymnastika a prednášky.
Stretnutie trvá približne 1 hod. a 30 min.
Vstupný pohovor pred prípravou robí psychológ Dr. Jandová.
Príprava otecka na účasť pri pôrode - jednorazové stretnutie s Dr. Jandovou po telefonickom dohovore.
Psychológ: PhDr. Katarína Jandová
Umiestnenie ambulancie: Národné centrum materno-fetálnej medicíny (budova bývalej detskej nemocnice), FNsP Kramáre, Limbová 5, -1 poschodie, (vstup do budovy z prízemia polikliniky).
Telefón: Dr. Katarína Jandová - +421-(0)2-59 545 215 (09:00 - 12:.00 hod.)
Ambulantné hodiny:
pondelok - streda, piatok 09:00 - 11:00 hod.
štvrtok 11:00 - 17:00 hod.
Konzultácie:
Telefonovať medzi 07:30 - 09:00 hod a 13:00 - 15:00 hod., denne okrem štvrtka

ale vraj sa jej dovolat ani neda, takze som zohnala mejl, ale mam ho doma na papieriku, tak tam chcem napisat, nech posle nieco blizsie.. napr kedy su cvicenia, kedy prednasky a aku temu maju, prehliadka saly a pod..

carrie84
12. apr 2010

Hello 🙂
Maxi - kasli na rozpisy, sak nech si ich kolega v ramci zacviku robi sam 😉 Ale zase lepsie sa vykricat ako to drzat v sebe, no nie? 🙂 Ta priprava vyzera dobre, skoda ze uz nebyvam v BA.

mirka285
12. apr 2010

dobre ranko,Maxi tak hned rano sa rozculis?uz sa vyprdni na tu robotu a budes mat klud...ja sa nechystam na ziadnu pripravu,mna by to psychicky znicilo keby som sa mala na porod este aj pripravit ☹ vonku je kosa jak hovado,dnes je pondelok,cize u mna upratovaci den..v pampy shopesom objednala detsku lampicku tak dnes by mala prist tak zbehnem na postu a aj zaplatim seky.

maxara
12. apr 2010

carrie ved to, ze on im akoze dal za pravdu a vobec si neuvedomil, ze som odobrala len jednu smenu a vzniklo tete take dlhe volno, lebo ked ich je tak vela na ten turnus, tak maju do mesiaca 12 smien.. a furt si zastaval jedneho recepcneho, co poukazal na druhu recepcnu.. mna najviac sere to.. nech sa stara o svoj turnus dement.. a ked ma nieco proti, nech povie mne o svojej smene a nie dalsim piatim o smene niekoho ineho.. a kolegovi som to vramci zacviku tiez musela vysvetlit, aby sa uvedomil, ze bude mat s tym problem, ked si to pred nimi necha a neodovodni, ze preco a pritom dovod je do riti jasny..

mirka ved si predstav, ze nic tu nerobim a naserem sa tak, ze vrieskam jak debil.. uz ma to ani nebavi sa tu ponevierat.. normalne som chcela odist domov rano.. ozaj a nechces chodit ani cvicit? tie prednasky nie su povinne a tie cvicenia (tiez nie), su take jednoduche, plus to dychanie a tak by sa tam malo ucit

susane01
12. apr 2010

Ahojte prajem vam pekny dnicek. Aj u nas je skaredo, prsi a je zima. Maleho mam opat choreho a mozno mu budu brat nosne mandle. Tak som cela nestastna. ☹ Chudacik on sa nemocnic a injekcii boji. No uvidim ked doberie lieky co nam povedia.

mirka285
12. apr 2010

Maxi nechcem,lebo ked uz budem na maerskej konecne budem moct labzovat kade tage mimo tychto trapnych vychadzok,a nechcem absolvovat nic co suvisi s porodom ☹ som ale cudna,co?inak ja som v robote tiez robila rozpis sluzieb,a vzdy ked sa niekomu nepacilo som povedala ze moze ich urobit sam ked si mysli ze ich spravi lepsie 😠

maxara
12. apr 2010

Mirka v poho.. ja chapem, ze nechces 😉 ja tiez neviem ako mi to bude vychadzat, kedze este chodim do tejto sku... prace. Ale zas sak mam péčka, mozem si ich vybrat na toto.. alebo ja neviem co.. a potom ked uz sem nebudem chodit, tak neviem, ci sa donutim vstavat, ale zas asi si dam raz za tyzden prechadzku do BA.. uvidim v akom case to bude..
No a tie rozpisy.. raz som ich veduca a ked si poviem a turnusovy poriadok a zakonnik prace mi to dovoli, ze urcim smeny takto, tak budu takto, lebo som povedala.. (to je extrem, co urobim, ked ma naseru) Uz som im povedala, ze im z toho spolocneho papiera vystrihnem kazdemu jeho pasik smien a nebudu si porovnavat ani menit a serem ich.. Uz sa uvedomili, aj sekaju dobrotu, ale to je len dovtedy, kym si niekto nevezme dovolenku, neochorie a pod.. zas im zacne hrabat..keby mali IQ vyssie ako 20, tak by som im to mozno nemusela vysvetlovat kazde tri tyzdne.. tie recepcne u nas su povodne chyzne (prve 4 s najvyssim IQ, asi tak..) a ten chlap je piaty, tlacenka od riaditela, nejaky invalid, spravanie 0 bodov, reprezentuje nas v rifliach, strnisko, vyzera jak totalny neogabanec.. jak udrzbar, ktory zaskoci, kym recepcna sere.. Ja nechcem dehonestovat tymto chyzne, akoze si nemyslim, ze automaticky vsetky chyzne su tupane a recepcne tiez.. len tie moje su.. Ja som sa s takymto dementnym babincom asi este nikde nestretla, fakt.. normalne az sme sa smiali, ze nabor robili na nejakom sustredeni ludi s IQ pod 20 a po 50tke..Ja ich mam rada, ony su dobrosrdecne, ale zaroven take teliatka, ze to trieska dverami.. bezne mi rozum stoji, ze CO??? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre