Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
15. apr 2010

tinka- kráááásne fotky, krásna mamina je z teba

sunavianka
16. apr 2010

jaaaj jupiii už sme presťahovaní... no konečne... teším aj ked... dosť som sa ponaťahovala nemôže to nejak ovplyvniť moju žubrienočku? dosť ma aj bolí bruško, sa bojím či som niečo nespravila, celú noc som kvôli tomu nespala...

jaj inak bré ránko...

tutifruti
16. apr 2010

Dobré ráno....
Baby celú noc sa mi dnes snívalo o tom 3D.... Bola som tam asi s dalšími 20ľudmi, bol tam chaos a plno... Vyšetrovala ma lekárka nie lekár..... a bábatku sa nedalo zistiť pohlavie, lebo malo na sebe tričko, nohavice a čiapku....

tutifruti
16. apr 2010

A ked som to líčila mm, tak sa ma pýta, že akej farby, či ružovú, al. modrú....
Akoby nevedel, že sono je sivé....

dugyna
16. apr 2010

ahojte divacata
tutifuti to aj mna napadlo ze akej farby..alebo ci boli rifle s kvetinkou aelbo nejakou loptpou 😀
neboj ukaze sa vam

sunny kde si ako to ze dnes rano to tu nestartujes? 😉

sunavianka snad si nieco tazke neprenasala..a ako by si popisala tu bolest...mozno z roztahovania maternice

lenkaaninka takze som to kukla takze stal po zaokruhleni 136 eur, dali nam totiz aj 20% zlavu lebo sme zobrali ten co bol poskladany uz v predajny....no a inak mali 2 druhy kocikov tan jeden bol lacnejsi a nas bol drahsi...ale nakolko my sme chceli modry a modry bol aj ten lacnejsi predavacka tukla do pocitaca ze modry kocik..a dalo jej to ten lacnejsi...aj ked sme ich na to upozornovali..lebo ten nas bol este oranzovy a na nom bola suma....
ten druhy bol modry a cerveny..a bol dokonca v akcii...a na nom bola ta taska-co pripnes na kocik..a my sme ju chceli kupit...a oni ze to je ku kociku..ale na inom to nebolo...ze asi im ich ludia pokradli...takmveduca toho oddelenia..mi ju prepla na ten nas kocik 😝
dufam ze som ta nedomotala v teje story skratene: 1druh-cerveny a modry, lacnejsi a bol v akcii, 2 druh - modry a cerveny /to bol ten nas/ ale cenu dali toho 1 druhu 😉 aj napriek upozorneniu
a rozpoznas tie dva druhy podla koliecok..ten 1 druh ich mal take dost o nicom...mesnie a vyzerali labilnesjie...tento 2 druh kocika sa nam zdal aj pevnejsi..

sunnygirl
16. apr 2010

Dobré ránko 🙂
dnes som si schrupla, nechcelo sa mi stávať, z postielky rovno do robotičky, uf 😅

Dugy: inak aj ja Ti gratulujem k dokončeniu diplomovky. To je všetko, alebo Ťa ešte niečo čaká?????? nejaká práca?

Podprsenky: ani ja si asi nebudem kupovať kojacu podprsenku, ale tie čo hodila Kafko sú pekné 😉
Stretko: tak hold ja som ďaleko, ale rada by som aj ja vás videla, všetk 😎
Úrady: mne sa vyhadrzuje KOPRIVKa, keď len počujem slovo úrady a dych mi vyrazí, keď náááááááhodou na úrade stretnem nejakú ochotnú ženskú, úplne, že čo je z Marsu??????
Latkovanie: tak ja to skúsim s klasickými plienkami a s jednorázovkami a uvidím, ako mi to pôjde.
Monline: držím palčeky, aby to s ockom dobre dopadlo
Maxi: som na Teba hrdá, že si nám u zubára neurobila hambu 😀
Kočík: tak ja mám iba s vaničkou, tak dúfam, ž etam to maličké v zime narvem 😖
Tinka: veľmi pekné fotky a s tým menom súhlasím s Kafkom, ono podľa mňa dieťatko si vyberie meno samo, takže to čo Ťa pri pôrode osloví najviac, to bude to správne. Ja mám síce tiež vybraté Lenka a Filipko, ale ak by prišlo nejaké iné a mm bude súhlasiť, tak dám to 😉

Pekné písanie, ja mám veľa roboty. Inak zabudla som sa pochváliť, že aj moje maličké už kopká, aj keď len občas, ale o to viac sa teším každému kopančeku. Len ja ho neviem ani hudbou, ani hladkaním, nijako vyprovokovať aby kopkalo, ono si kopká len keď ono chce, beťárik 😀 😀 😀

No a krotte sa vtom písaní, však som vás len tak prebehla 😉

dugyna
16. apr 2010

sunny dakujem..akurat este na nej doladzujem detaily a chyby a za chvilu ju chcem poslat na tlac
caka ma este posledny majovy obhajoby diplomovky, 3.juna statnica z pediatrie a 14.juna ten opravny termin z internej...
toho 14 juna uz budem 38tt takze asi pojdem aj s taskou tam..

ani ked lezis na boku sa ti nezapiera do tej casti bruska co je na posteli?

kafoditka
16. apr 2010

bre ranko 😉

Dnes je konecne pekny slnieckovy dnik a mne ako na potvoru zasa vyskocil tlak do vysin.. ☹ Dala som si magnezko a poctivo lezim... joooj, ked sa pozriem na podlahu, kolko tu mam prachu, tak ma to laka vstat a vziat vysavac do ruky..

dugyna
16. apr 2010

kafko nevymyslaj len lez..ked ti vyskocil tlak..mne sa chce zase strasne spat

mirka285
16. apr 2010

Dobre ranko 🙂 Kafko ved nekukaj na tu podlahu 😉 netreba stale len upratvat,ja mam kopec zehlenia a tiez to uz dva tyzdne odkladam,ale dnes som donutila Gabka nech odnesie z balkona lyze k rodicom,lebo tak skoro ich potrebovat nebudem...

kukucka26
16. apr 2010

caute konecne je rano mala som hrozny vecer noc, stale ma pobolievaju krize a brusko , ale zatail sa sledujem s chvalabohu nic nepozorujem ani spinenie ani nic dufam ze to nic nebude len nejake crevne problemy lebo mi stale hrci po bruchu a nafukuje ma mozno je to kolika a takto ma to boli

katkaking
16. apr 2010

Ahojte,
Mirka: tie podprdy som kupila v Mlynoch v Nitre, obchod predeti.sk.

V H&M som bola tiez, tam maju super tehu oblecko, kupila som si tam nohavice tristvrtove, take krasne a super sa v nich citim, boli len za 14,50...a vacsie cisla za 19,50.

Inak Galeria a Mlyny v Nitre su odlisne, su to dva rôzne obchodne domy. Tam v Nitre je toho tiez strasne vela a dobre sa tam kupuje, nie je tam taky natresk ludi, co mne vyhovuje.

Ale v obchode ma-ma som bola sklamana, predavacka nas ani neobsluzila, lebo cely cas co sme tam boli telefonovala, tak sme potom odisli prec...a som rada, lebo tam to bolo vsetko drahsie.

mirka285
16. apr 2010

Katka dik,ten obchod pre deti je aj v BA tak pojdem mrknut 😉 minuly mesiac som si aj ja kupila v HaM take saty a uz sa do nich ledva natrepem,hruuuza 😕 Vcera som odniesla do opravy kavovar,a dnes mi volali ze oprava bude stat 170 eur,tak ma skoro prekotilo 😢

mima89
16. apr 2010

Baby ja uz som zufala zo vsetkeho...:( dnes som volala kvoli vysledkom krvi a ze si mam prist pre recept, nieco nie je v poriadku v mojom krvnom obraze ja sa tak strasne bojim ze co :(
a este k tomu mam vytok a co mi doktor predpisal take vaginalne gulocky tak ani neviem ci mi pomahaju len som sa rano zobudila a cela som bola zlta od nich co ta tekutina v nich alebo co zo mna vytekalo... ☹
a tie moje klby ma pobolievaju ja uz nevladzem stale mi nieco je ani jest mi nechuti...bojim sa strasne.... ☹

mirka285
16. apr 2010

mima neboj,doktor vie co ma robit,urcite sa to da do poriadku hlavne sa zbytocne nestresuj 😉

katkaking
16. apr 2010

mirka, ked tam pojdes, pytaj si aj vernostnu kartu, mne ju dali predavacky same od seba... tam mas este zlavu na kazdy nakup 5 %... super...

tinka349
16. apr 2010

mirka285- som pozerala fotecky tej Lenky - minulorocne vitazky, veeeelmi pekna je 🙂 a taka mladucka a uz ma dve babiky doma 😀

jooooj baby, ja mam posledne noci problemy s nespavostou 😖 zaspavam okolo 2hej rano.....teraz mam sice volno , tak chrapem si aj do 12tej, ale ostatne dni mam skolu a to vhodim potom ako zombie 😖

ericica
16. apr 2010

ahojte kocky ja len na skok lebo uz neviem kudy kam.....mala mi horuckuje uz od stredy,vcera sme boli na pohotovosti a ze vraj ma silny zapal ,ma chytene aj priedusky,,,tak nam dr dala ATB cefzil kazdych 12 hodin jej davam....no ale nepytajte sa s akym hororom to robime,.,,,vresti vypluva vracia.. ☹ ☹ ☹ ☹ jaj a este dve hod.pred ATB jej davam probiotika vypit a aj to je problem....
mame v ustach aj taky jeden vacsi aft ze vraj od choroby a ked nebude papat lieky tak skoncime v nemocke na infuzkach ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
uz neviem co mam vyskusat aby tie lieky papala 😖 😖 😖 podotykam ze nevypije ani zamiesane v caji ci malinovke 😖

maxara
16. apr 2010

Ahojte babulky..
dnes som sa zobudila, vyspinkana do ruzova, si hovorim, ze je aspon 11:30 a bolo 9:15 😒 .. No ale super, tesim sa.
Mirka - ty davas superne rady 😀 "Kafko nepozeraj na podlahu" .. 😀 😀 ja ked idem po dome, tak tiez len s klapkami na ociach.. 😀 tak ale dnes mam na plane umyt podlahy a pozehlit celu kopu, co mam za chrbtom.. a dat prat dalsiu varku. Uvidim, co z toho okresem. Vcera som z toho okresala vsetko 😀 .. bola som predsa u zubaaaraaa, tak som mohla len konikovat a browsit, nie?
kafko - takze ja sa priklanam k mirke, nepozeraj na podlahu
mima - neboj, to boli asi gulocky na kvasinky, to nic nie je. Kazde rano sa osprchuj pekne, poriadne si to umy a bude to OK, ma to 33% tehul. A z krvneho obrazu ti asi zistil, ze mas malo hemoglobinu, kedze mas teraz viac krvi, tak to je normalny stav..

maxara
16. apr 2010

fuuu eri, to s tymto ti asi ja neporadim.. ja mam len psov, ktori teda odcervovacie tabletky rozhodne nezjedia len tak.. ale im to staci zabalit do sunky alebo syra, to zhltnu (nehryzu ani omylom 😀 ) a je pokoj.. a keby to bolo v nejakom milaciku, alebo pudingu?

maxara
16. apr 2010

kafko ja rozmyslam aj nad prechodnou aj nad zimnou, ci blbost? vlastne do prechodnej mozem teplejsie obliect a je to, nie? 😕

mirka285
16. apr 2010

Maxi vsak ale dobra rada nad zlato 😀 Ericica juj rychlo sa vyliecte,pevne nervy ti prajem dufam to Rebusk niak zvladne a nepojdete do nemocky....Baby pisala mi teraz kamoska co ma zazmluvneneho doktora v Ruzinove,ze tam vcera stravila dve hodiny a nakoniec ju ani nevysetril lebo ho odvolali k porodu...ja sa tohoto strasne obavam tolko tehotnych je ze az,a lekarov asi malo ☹

kafoditka
16. apr 2010

maxi, mirka ma tiez prechodnu verziu a tusim mi spominala, ze je super teplucka, tak neviem, ci nie je zbytocne kupovat aj zimnu.. Ved v aute aj tak kuris, zasa aby sa ti babo nepotilo..

Miri, mam pravdu s tou prechodnou emitexkou??

mirka285
16. apr 2010

Maxi vyberas zavinku do autosedacky?poradim ti...najprv musis vediet ci ju budes pouzivat len v autosedacke alebo aj inde,napr v kociku,v postielke...ja mam do kociku aj na doma kupenu deku,takze pouzivat budem vylucne v aute,a kedze v aute kurime,ja som kupila letnu verziu,je to hrube asi ako deka,nakolko malu v aute v zime vyzliekat nebudem....a na jar a jesen to uplne staci,ved auto mi kuri hned...a v lete to ani nebude treba,neviem si predstavit dat malu do zavinovacky ked je vonku 30 stupnov a auto rozhorucene od slnka

mirka285
16. apr 2010

letna verzia je ta prechodna

carrie84
16. apr 2010

Hello babule 🙂

Tinka - tou nespavostou trpim aj ja posledne dni, len s tym rozdielom, ze idem spat ale o polnoci a o 4 sa zobudim a uz nezaspim ani nahodou .... a cez den sa mi tiez neda zaspat, takze vyzeram ako mrtvolka .... 😠

Mima - to su urcite tie gulicky (stavim sa, ze Macmiror, ze?). Len si davaj slipku alebo vlozku a skus tu "gulicku" zaviest hlbsie. Aj ja som to mala 😉

Erica - juj, to mi je luto, ze je malej zle. Tak snad sa rychlo uzdravite 😉

karinnka
16. apr 2010

Dievćata čo hovorite na tento fusak 3v1?
http://www.babymax.cz/emitex-zimni-fusak-emitex...

maxara
16. apr 2010

mirka, kafko, mate pravdu.. do kocika a postielky mam deku, takze mi bude stacit ta prechodna verzia.. uz len farbu vybrat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre