Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
18. apr 2010

ahojte, Lydus, tie "nekludne nohy" mavam aj ja, uz tyzden mam aj riadne krce v lytkach ale dost mi pomaha Magne B6, asi aj na tie nekludne nohy lebo aj to sa dost zlepsilo ...
Maxi - pre teba do tabulky - mam 29 rokov, kde by som nasla tu tabulku?
Bavite sa tu o kvetoch, dnes som kupila tahave pelargonie ci co to je, nechavate kvety aj na noc vonku na balkone? Alebo je este skoro ..

dugyna
18. apr 2010

kafko a vies co myslim tym ze tocna? 😉 alebo este ze aj hulahul pomaha...

dugyna
18. apr 2010

janulienocka maxinke to posli do IP
a ku kvetom ano vcera som muskaty aj fuchsie nechala cez noc na balkone

mirka285
18. apr 2010

Kafko ja mam plavacie koleso 🙂 a tiez sa mi rozlieva z rifli..ma to sere lebo sa to bude tazsie zhadzovat...ale zase mam tym padom mensie brusko,tak si nahovaram ze mi ostane visiet menej koze ako tym co maju vacsie bruska 😀 ked sa mala narodi,urcite musim kojit,som nato nastelovana pozitivne,tak dufam ze bude mliecko a nastupujem na prechadzkovy rezim,dve hodinky doobeda a dve poobede..kedze mame letne babatka,tak sa da hned chodit na prechadzky,tak aspon to ma tesi....

dugyna
18. apr 2010

mirka s prechadzkami mas pravdu a nakolko sa nebudeme moct v lete kupat..tak sa budeme prachadzat 😉

alllexa
18. apr 2010

Myslite si, ze sa cele leto nebudeme moct kupat? Podla mna po sestonedeli uz ano... Ja si nahovaram, ze este stihnem nejake plavanie, dokonca si uvazujem kupit monoplutvu...

mirka285
18. apr 2010

Dugy tak tak,treba sa dostat do svungu hned od zaciatku 🙂

kafoditka
18. apr 2010

no miri ja som na tom podobne.. nastelovana na kojenie. Miri ale pocula som, ze leto ma byt uprsane - tak dufam, ze je to len blbost a tak, ako bola dlha zima bude aj dlhe leto 😉 Uvidim, ako sa budu veci mat, ale od septembra by som chcela vecer zacat tak pol hodky-hodku behavat..

kafoditka
18. apr 2010

Dugy viem, co je tocna len pochybujem, ze to este teraz niekde kupim, ci?

mirka285
18. apr 2010

ja si neviem predstavit s tymi prsnikmi sa ist kupat..a kym sa uplne zahojim bude september,,,

kafoditka
18. apr 2010

alexa.. neblazni, ved kym sa zahojis tam dole, + sestonedelie do toho, ved netreba si koledovat o nejaku infekciu.. ked bude mat tvoje babo vsetky ockovania za sebou, to je tak v 5-6tich mesiacoch, mozes s nim zacat chodit plavat na babetkovske plavanie, tam sa vyblaznite dost 😉

mirka285
18. apr 2010

tak to som zvedava aj ja,no nemuselo by byt teda uprsane leto,ze?ani moc horuce...ja som si kupila tu kalanetiku,tak tiez chcem vecer ked ulozim malu pri telke cvicit....ja neviem behat,ale segra moja behava aj moj Gabko,beh je super..

alllexa
18. apr 2010

Kafko, kam zvyknes chodit behavat?
Ja mam problemove partie - zadok a stehna, uz ich mam nechutne tucne, obvod vacsi ako samotne brusko, a to som predtym tak makala, aby ako-tak vyzerali...
Uvazovala som chodit plavat plus do Golemu na steper alebo pas - behavat moc dlho nevydrzim, a na to, aby clovek zhodil, mal by mat minimalne pol hodinu tepovu frekvenciu cca 130 tepov/min. A to sa da aj rychlou chodzou na beziacom pase - v posilke som si to odsledovala.

alllexa
18. apr 2010

Kafko, tak to ma nestras - myslela som, ze proti infekcii by som si dala tampon... Samozrejme, asi komplikovanejsie by to bolo po cisarskom. Sice vlastne ani neviem - lebo ci byt zosita dole, alebo na bruchu, tak ci tak to nie je vyhra.
Ten bazen mi hrozne chyba - predtym som chodievala 3 krat do tyzdna na treningy:(

kafoditka
18. apr 2010

ja som chodila behavat aj pred tehu, citila som sa super, naucil ma to manzelik. Kombinovala som to - kedze robim v hoteli, tak som dosla skor do roboty, odbehala som si 5 km, hodila sprchu a zbehla dole do restiky. A cez volno som mavala trasu po petrzke - od dostihovej drahy k technopolu, popri ramene k hotelu dominika a okolo kauflandu adomov - to bola kratsia trasa a ked mi bolo malo tak od dominiky az ku antolskej a popri hradzi az k dostizke, ale to som musela byt uz vo forme..
Alexa, najlepsie by bolo, keby sme to mali vyriesene ako Misa Cobejova - beziaci pas doma v obyvacke 😉

alllexa
18. apr 2010

No presne, vies, ze som o tom pase uvazovala?🙂
Lebo nemusis riesit to, kam das babo...

alllexa
18. apr 2010

Inak 5 km - to je slusne...
Ja som zvykla okolo Kuchajdy, ale teraz budem byvat v inej lokalite - takze najblizsie to mam na Strkovec...

kafoditka
18. apr 2010

no alexa, ja by som si ho musela dat na chodbu pred vytahy, do bytu by som ho tazko natrepala 😀 a ja mam beh na cerstvom vzduchu rada, mne to vyhovuje 😉

dugyna
18. apr 2010

kafko ja mam teraz doma novu tocnu...ale kupila som ju v oriflame..obcas maju sportove dni 😀 tak ak chces ak bude nahodou este niekedy mozem ti dat vediet....ale podla mna ju mozno este nikde zozenies..neviem ci aj v lidli ju raz nemali alebo v tescu...

kafko mirka aj ja som pozitivne nastavena na kojenie..takze sa uz tesim 😉

alexa tampon ..fu a citala si pribalovy letak? sak skor dostanes infekciu ked si das tampon....ak ta budu dolu zositvat..a kym prejde sestonedelie...nerataj s tym ze sa toto leto budes kupat..a nehovoriac o tom ze ako budu vyzerat bradvky ak budes kojit..ti mozu popraskat..a to by som s tym urcite do vody nevliezla...a nehovoriac o tom ze novoska nemozess zobrat na cely den k vode..teda na slnko...
a cisarsky..tam mas sestonedelie a rana na brucuhu..a pochybujem tiez ze by sa stym niekotra kupala..takze sa rozluc s tymto letom..
sak ale teraz pocas tehu si mozes ist zaplavat..pokiela nemas rizikove

kokcy tennbeziaci pas doma by som brala...kafko aj ja sa chystam behavat..a na koleskove korcule

dugyna
18. apr 2010

kafko ale alexa dobre podotkla ze sa nebudeme moct len tak zobrat a ist behat..muzickovia budu musiet postrazit deticky

kafoditka
18. apr 2010

Ale strkovec je v pohode 😉 vecer nakojis, ulozis, ides zabehat tak necelu hodinku a ked sa vratis tak po hodinke by mala odist kyslost z mlieka, tak mozes zasa v pohode kojit. Ja som mala susedu fitnesku, ta zacala s behom uz po sestonedeli, a varvela, ze jej maly aj lepsie spaval v noci, ze mala tym sportom asi aj kvalitnejsie mlieko.. neviem, co je na tom pravdy, ale ja sa chcem urcite dostat na povodnu vahu.

kafoditka
18. apr 2010

baby asi ma drbne!!!! Dosiel svagor na navstevu za svokrovcami, urobila som mu kavu a len co som odpisala alexe tak si na balkone na drzovku zapalil a vobec ho nesere, ze tam mam navesane oprate veci pre maleho a aj deky!!! Teraz mam tlak
300 na 100 😠 😠 😠

kafoditka
18. apr 2010

dugy, tu tocnu som nasla na nete v jednej lekarni, tak super

dugyna
18. apr 2010

kafko asi by som ho prehodila cez ten balkon...a co si mu povedala? 😠 to je debil..sory

dugyna
18. apr 2010

ja som ju odkedy som ju objednala pouzila mozno raz ..aj to neviem ci neprehanam..takze po porode ..mam svihadlo..tocnu..len ja mavam skor problemovu partiu stehna...ale zase nemam pocit ze by som niekde vyslovene pribrala...okrem bruska...asi vascina ide tam a do prs

mirka285
18. apr 2010

Kafko 😠 to je slepy?Dugy si to dobre napisala,tento rok sa proste kupat nebudeme...

dugyna
18. apr 2010

kokcy mne tak v poslednej dobe chuti vinea neviem sa jej doopit

kafoditka
18. apr 2010

no ked zbadal moj vyyraz v tvari, tak sa zacal smiat a cely sa vyklonil z balkona ze "tak to bude menej citit" vrrrrrrrrrrrrrrrrr
Dugy, to ja si nemozem pred svokrou na jej synacika nieco zle povedat 😖

mirka285
18. apr 2010

mne priberaju veru aj stehna a zadok...a mam tucne ruky 😠 ruky som nemala nikdy extra stihle,no teraz som cela gulata..ale myslim si ze ked tehula priberie cca tych 15 kil,tak to postupne aj pekne zhodi ked sa bude aspon trosku snazit.tak sa budeme potom pekne vzajomne podporovat 😉

kafoditka
18. apr 2010

no miri, normalne si myslim, ze sme jedno telo 😀 😀 ked sme na brusnych a ja kukam na to velke zrkadlo ze mam ruky ako kulturista 😖
A ked chudnem, tak hned zo zadku a prs, ostatne ide tazko, hlavne stehna a o plavacom kolese ako si ho nazvala ani nehovorim 😠
Mne narastlo brusko, prsa teda ohromne, a potom trochu do zadku, stehien a to slavne plavace koleso sa zvacsilo... ALE nevadi, ved mam uzasny poklad v brusku, nejakych 10kg navyse ma nerozhadze 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre