• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
joj a tinka gratulujem a sumna si! moja hlas uz mas :wink:
tutti gratulujeme k drobcovi :dizzy_face:
20. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka - tak sa idem prejsť trošku (po kancelárii), nech maličkého toľko netlačím :slight_smile:
20. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja malého cítim ako velkú gulu na bruchu :grinning: tlačí aj zhora aj zdola
20. apr 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem za vase hlasy :grinning: mozete hlasovat kazdy den ak sa vam bude chciet :sunglasses:

sunny ty si sa co neprihlasila? ved ty si aka nadheeerna :slight_smile:
20. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasska...
je to ciapocka so snurkou
kosielka, ktora je prekladana v predu resp. naboku :slight_smile: a ma cvocky na pleciach
kabatik na zapinanie v predu
dupacky

kupovala som v dargove na najvyssom poschodi...je tam novy obchod pre deticky
20. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Tinka máš môj hlas. Dnes som sa vybúrila, som pokupovala dekorácie do bytu. U mňa sa môj hniezdiaci syndróm takto prejavuje. Trošku drahý syndróm. :wink: 56 mám už vybavenú, ešte zopár kúskov zo 62 a budem mať výbavičku, čo sa šiat týka kompletnú. Ale ešte nemáme postieľku, vaničku, prebalovaciu podložku, ešte chýba nejaká kozmetika. Odsávačka mlieka, sterilizátor.................... Ešte dosť, ale neva, to všetko stíham. :wink:
20. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som si dala aj ja svadobné fotos do albumu :wink: tam som bola nejaký 4 mesiac ked som dcérku čakala
20. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka: hlasujeme o dusu :slight_smile: mne dnes na poradni doky nakazal oddychovat (neviem co si myslel ze som robila doteraz) a asi nam hrozi serklaz :frowning2: mate s tym niektora skusenosti? takze aj prechadzky budem musiet obmedzit na minimum :pensive: :pensive: :pensive:
20. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda to už tušim neni ani pravda :wink:
jaruska ja nebudem kupovať ani steriliz. ani odsávačku. ani prebalovaciu podložku :slight_smile: tak mám o pár starostí menej...
20. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka a to si mala nejaký zlý nález???
20. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeeeeej, kočka, aj manžel fešák!! :wink:
20. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska bejvávali časy tam sme boli bez starostí bez šedín :grinning:
20. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koľko je to rokov dozadu??? A aké šediny, prosím ťa, veď sme tu všetky baby v naj veku!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred 7 rokmi
20. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka: nalez zatial nie, ale pred troma rokmi som bola konizacii a mam tym skrateny krcok, tak sa boji doky ako sa bude spravat.a este mam aj streptokoka od zaciatku :confounded: nic moc, ta serklaz je zasitie krcka???
20. apr 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka, ty si chameleón! :grinning: Na každej fotke iná! Fotky zo svadby sú krásne, vyzeráš ako princezná! :dizzy_face:
20. apr 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chodíte do tej súkromnej témy? kto tam chodí?
20. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka ja nie tuším dugy ju zakladala tak neviem či ma tam dala a ked nie tak jej poviem ked sa prihlási

ahá ivka tak to chce pre istotu urobiť...neviem ti poradiť nezažila som...ale držím palce nech je všetko ok
20. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka, ja nie nechodím do tej súkromnej témy, ani neviem ako. Asi to tu už niekto aj písal, ale som to nejako nepostrehla :sweat_smile:

lenkaaninka, peknučká nevesta, aj teraz si tmavá? alebo blond? :wink:
20. apr 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, aj ja držím palčeky
20. apr 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekny dnik :wink: sunny ty si ina kocka :wink: :wink: wau :slight_smile:
dugy mas IP... co ste dnes porabali???mne je dnes na prd :frowning2: vsetko ma boli zospodu :confounded: dufam ze to prejde.....
20. apr 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: dohovaram malemu nech vydrzi kym budu 40tky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som blondínka ....polodlhé vlasy mám aj ked lutujem po detoch som mala tak krásne vlassy dlhé huste neviem prečo som sa dala ostrihať teraz nechávam dlhé dorásť..
20. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka mas hlas aj odo mna a budes ho mat kazdy den ,lebo podla mna si tam najkrajsia :wink:
20. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj, ďakujem za komplimenty, normálne som v rozpakoch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tinka: ja nie som na také veci, som hamblivá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. apr 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemaam nejake velke brusko na to ze som v 7.mesiaci? hmm...
20. apr 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima......neboj nemas :slight_smile: si si ista tym dievcatkom?len ma to zaujima lebo mi pride skor na chlapceka.
20. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tadotami som si ista aj som videla na uzv ze je to 100% baba, ja viem ze mam brusko na chlapceka, vsetci mi to hovoria ale ako sme sa presvedcili je to baba.... :wink:
20. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima ty mas take pekne brusko,aj si malo pribrala,a vobec sa ti neroztiala panva :wink: je vidno ze si mladunka este,som pozerala dnes nasu tabulku,a ja som tu uz veru stara paka :confounded:
20. apr 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vo štvrtok idem do poradne tak dufam ze sa dozviem pohlavie. Vsetci mi hovoria ze som opeknela a budem mat chlapca, ale mne sa to nejak nezda lebo brucho mam gulate. Otazka: farbíte si vlasy??chcela by som zmenu blond, dik
20. apr 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok