Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
20. apr 2010

johanka ja si farbim 🙂

karinnka
20. apr 2010

Prave som pozerala tabulku,tak predomnov v termine je 50 z Vas 😉 sihaaaa tisko zavidim🙂ja uz by som najradsej rodila 😀

mirka285
20. apr 2010

karinka co ty vies kedy to na teba pride,mozno nas predbehnes 😉

karinnka
20. apr 2010

mirka no tak pevne dufam....tak koniec juna by tiez ne 😉 bolo zleeee dufam,ze nebudem prenasat ako pri malej 10dni 🙂

mirka285
20. apr 2010

jaaaj ani nehovor,ja som tiez tolko prenasala a nakoniec mi este porod museli vyvolavat,mojmu Tomasovi asi bolo dobre v brusku

karinnka
20. apr 2010

aj mne vyvolavali porod a nakoniec bola mala omotana pupocnou snurou tak sme isli pod noz...tak dufam,ze teraz to bude su_sup 😀

lenkaaninka
20. apr 2010

mirka karinka ja tiež nechcem trpnuť do dvadsiateho...tak dufam že trošku posurim všetko trošku skôr

aj ja si farbím normálka hlavu... 😉

katarina7777
20. apr 2010

caute , dneska som mala dalsi "uzasny" den v robote, tak som si bola potom vyvetrat hlavu na prechadzke s nasimi blchacmi a pritom som spraskala broskynovu zmrzlinu... mnamky 😝

Tinka mas hlas aj od nas a budeme poctivo hlasovat kazdy den. 🙂

Sunny ty si tiez aka peknucka... no vidim ze v juli sa narodi kopec krasnych deticiek 🙂

Oacka mas krasne fotky bruska, musim sa dokopat aj ja odfotit si pupcek aby som mala pamiatku.

Karinnka aj ja dufam ze porodim zaciatkom jula lebo tu byva v lete straaasne teplo a taka gula budem urcite trcat len doma 😒

mirka285
20. apr 2010

inak ja uz funim aj teraz a to este ani moc teplo nie je ☹ nechapem ved nie som az taka velka 😠

lenkaaninka
20. apr 2010

je to záber na organizmus čo je pravda ja pomaly nič nevládzem začnem urobím a potom hodinu oddychovať a aj tak ma podvozok bolí ešte viac ako predtým..

janulienocka
20. apr 2010

ahojte, Mirka ja tiez, bola som s malym na prechadzke a ledva som dosla domov, taka udychcana 😒 , no zacina to byt vesele 😅

mojalili
20. apr 2010

Ahojte dievcata,
konecne som nasla trochu casu, a pocitala si vas. Ale ako vidim, zopar noviniek tu je.Vidim, ze ste zalozili sukromnu temu Julovky...
Bojujem v praci, meliem z poslednych, este 2 tyzdne a idem na matersku v tom 6.tyzdni pred porodom. No ked to tak zoberiem, tak za cca 6 tyzdnov mozem rodit. 😕
Tento vikend ideme malovat spalnu, kde bude babatko spinkavat a uz ideme chystat postielku a idem vsetko prepierat. 🙂

Ja sa uz ani nevyjadrujem, ako sa citim....uz naozaj je dost na mne vidiet a citit, ze som tehotna, ked uz aj deti ma v skole zastavuju a pytaju sa:"Pani ucitelka, kedy idete rodit? Ved uz mate velke brucho?" 😀 😀 😀 A mam to...

ericica
20. apr 2010

aj ja si farbim vlasy vsak by som vyzerala ako strasidlo keby si ne 😀 😀 😀
no o funeni mi mate co hovorit,ja uz nevladzem dat ani malu vycikat,a kde je este zaciatok jula 😲

ericica
20. apr 2010

mojalili akurat som na teby myslela ze si sa uz dlho neukazala 🙂
veru veru uz to mas za chvilu tu...... 🙂

lenkaaninka
20. apr 2010

hej mojalili budeme tíško závidieť a držať palce že už to máš za sebou a my tu budeme stresovať ešte že kto čo ako kedy či už 😀

mojalili
20. apr 2010

NO musim naucit manzelika, aby vedel sem dat spravu, co je s nami, keby sme sli do porodnice 😀 😀 😀

Ericica - v sobotu sme mali zabjacku, i ked som nic nerobila, o 20 hod som zalahla a spala...v nedelu ani neviem a od pondelka som v jednom kole v praci....akosi sa mi to kopí a to sa už balim pomaly...

Ja som od prirody krasne obdarovana s tym, ze mam tmave do cierna vlasy, netreba si ich farbit,este ani sediny nemam, tak som rada, ale neminie ma to 😉

Kočky, mne už sa tak tazko spí.. 4x na wc za noc....rano som skoro hore a rozmyslam, co musim porobit, dokupit, presunut, vymalovat.....atd.....hrabe mi... 😕 😨

mirka285
20. apr 2010

ja mam posledne dni niaku depku alebo co 😠 ...mne vsetci lezu na nervy a som potom hnusna ☹ ja neviem ci su to hormonalne vykyvy ?nemam na nikoho naladu,normalne aj telefony dviham len komu sa mi chce 😕 zajtra nam maju doviest novu postel a komodu,no ja ked si predstavim ze rano treba rozmontovat nasu staru postel a odviezt ju k nasim do pivnice a potom zmontovat novu postel,ktora ma cez dva metre,uz teraz nervacim ze to zas bude den..ja mam stavy ze niekedy sa rozplacem od jedu 😢

lenkaaninka
20. apr 2010

😀 to také rána prežívam aj ja nie aby som si pospala ked deti spia nie ja skoro ráno hore to tri krát cikať minimálne a rozmýšlam ešte toto ešte hento toto uvarím toto kupim..

lenkaaninka
20. apr 2010

mirka 😉 vitaj do klubu nervných a do morku vytočitelných 😎

oacka
20. apr 2010

mojalili, nestraš,ja mám termín o týždeň neskôr,ale sa ešte nikam neponáhľam... čakám na tie najkrajšie dva mesiace - máj,jún... normálne ma chytá stres z teba.... 😅 😅 😅 😅
mirka, držím palce,nech to rýchlo prejde...

alllexa
20. apr 2010

Ahojte, dnes som bola na poradni, a este stale neviem, co to bude! Doktorka len skonstatovala, ze je skrutene do klbka a dost velke - 1,6 kg.
Ale aspon mam vybavenu tu matersku - 8 tyzdnov pred terminom + 2 tyzdne dovolenky - takze este 3 dni trapenia v robote a som volnaaa!🙂

oacka
20. apr 2010

ja idem zajtra na uzv, to myslíte,že už bábo môže byť také veľké? moja bude isto malá...

mirka285
20. apr 2010

no nehovorim,akurat dosiel Tomas, ze mami mame niaku dezinfekcnu blbost?ja ze naco?a on mi ukazuje zrezane krvave brusko prsta....idem daco pohladat kym ma neporazi...

lenkaaninka
20. apr 2010

alexa ani nevieš teda čo budete mať??

mirka ošetrovatelka 😉

lenkaaninka
20. apr 2010

akurát kukám na jednej stránke recepty a že hrachová polievka s udeným mnaaammmm by som si dala aj tanier by som zlízala...aj sviečkovu bych zbaštila 😝

lenkaaninka
20. apr 2010

oacka ja som sa toho svojho super gynekol. pýtam že ujo doktor neni dufam nejaké velké lebo mam bruch ako hrošica ..a potom zas ujo doktor aký je velký ....a on zahlasil informatívnu odpoved že normálne je velký ... 😕

mojalili
20. apr 2010

LENKAANINKA- aj ja mam na nieco chut,ale neviem na co....takze som asi mlsna ....a nereba mi 😠

Alexa, vitaj v klube velkych deticiek 😉 , my sme mali 1830g 😀
Oacka neboj, ja verim, ze vydrzim az do konca, len ma to nebavi uz chodit do prace.... 😉

mojalili
20. apr 2010

KARINKAAAAAAA - vidim, ze som ta riadne pomylila, 😀 😀 😀 Bola som tam mrknut, nechodim tam casto,len par prispevkov, citam si ich, co maju nove a na co som zabudla, nakolko maju terminy ako ja. A uz tam jedna porodila, co je o tyzden popredu nez ja... 😕 ale su OK.

alllexa
20. apr 2010

Lenkaaninka - nie, stale neviem... ale izbu zariadujem do modra a veci tiez modre, lebo sa mi to paci🙂 Ale rada dokupim saticky, ked bude treba🙂

Mojalili - fiha... Ale je mozne, ze ten termin porodu nam urcili o par dni neskor....

lenkaaninka
20. apr 2010

alebo vianočka s maslom a jahodovým džemom 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre