• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
MIrka, inak co to bol za lekar/ku, ktora ti to nepotvrdila ale len vyjadrila nejaku vetu.....len co ta nastrasila....Neboj, ucrite je vsetko ok :wink:
Mirka, veru treba spevnit svalstvo po porode, zazila som to a zistila, co mi chybalo....takze toto je NO.1, viac ako poporodne nohavicky :wink: (tie som dostala CHICCO z vekoskladu, kde sme vsetko pre maleho pokupili zdarma)
22. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima nebud smutna,ja ked som cakala prve tiez sme nemohli vyskakovat,boli sme mladi a nemali sme skoro nic a vidis,maly bol spokojny aj ked mal menej veci,nevykazuje ziadnu traumu :slight_smile: takze nestresuj,moja mala je KP a ci veris ci nie,ja zase moc netuzim potom aby sa otocila dolu hlavickou,ja ovela radsej pojdem rodit cisarakom....
22. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojalili neuveris,ale tie nohavicky boli prva vec ktoru som kupila s dupackami pre babo :wink: a maja doktorka je trochu oplasena,dokonca mi musi opakovat odbery,vraj sa niekam stratila alebo rozbila ampulka s mojou krvou :frowning2: ale urcite si to dam poriadne pozriet ale asi az na Kramaroch
22. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili... tych 10% z ceny urcite potesi :wink: mirka, tak ma napadlo, keby sme sli cisarskym, neviem, ako to bude s tou ranou. Ono by sa to malo macat v repiku a vetrat. Nedajboze, ze by ta rana zacala hnisat. Mojej kamoske hnisala, a ta musela 3x do tyzdna chodit do nemocky na cistenie.. :unamused: A o nejakom stahovacom pase nemohla byt ani rec.. Ale pevne dufam, ze to nebude nas pripad :wink: A neboj, mala je urcite v poriadku :dizzy_face:
22. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili to si ako zvladla sama? ja ta taak velmi obdivujem....si silna zena... :unamused:
22. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je kazda z nas, len to sebe nevieme :wink: :wink: :wink:
Takze MIMA, hlavu hore a uzivaj si tehulkovania....potom to bude zase o niecom inom. Skus rano zacat inak, jednu malickost denne, na ktoru sa budes tesit....to staci:slight_smile:
22. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis? :slight_smile: no vyskusam..... :slight_smile:
22. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafko ved volajako uz porodime,ale som pripravena na vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam aj nohavicky,aj pas tak som spokojna...a som nasrata ze rozbili tu moju krv,lebo vobec sa mi nechce vstavat rano o siestej zase na odbery...esteze mam auto :unamused: a inak mi dost narastlo brucho za tento tyzden,uz som taka ze fakt vysoko tehotna :sweat_smile:
22. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... miri tak to je mi luto s tou oblickou :frowning2:

inak nohavicky som aj ja nosila poctivo..a myslim ze pomohli...uz neviem akej znacky mam musim ich niekde vyhrabat.. mojalili vcera som si presla ten tvoj zoznam a vypisala veci co nemam..tak zacinam aj ja zhanat.....nech mam pokoj..

rybanka malemu vsetko najlepsie my mame presne o mesiac..... :slight_smile:

dnes som z malym behala po vonku dokopy 4 hodky, bolia ma nohy...
22. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes stavila v praci na kavicku a vsetci, ze " jeej, ake mas obrovske brucho!" a moj kolega to zabil, ze " ty kokso, si pribrala!" akoze podla neho by mala mat baba v 9.mesiaci miery 90-60-90?!! No tupec jeden... :angry:
22. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko ja by som sa ho spytala:a ty si uz videl tehotnu co schudla?inak asi teraz tieto dva mesiace pojdu najpomalsie :frowning2:
22. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAFKO - mne jedno dieta v skole - tretiacka - povedala "PANI UCITELKA, KEDY POJDETE RODIT, VED UZ MATE VELKE BRUCHO?" :slight_smile:
22. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monline - fiha, tak Murakamiho mas zmaknuteho:slight_smile:
A budem rada, ked mi nieco posles vo worde...

Kafko - tie stahovacie nohavicky z Anity som si uz kupila...

Mima - neboj sa, ved aj ten cisarsky rez nie je niekedy najhorsie riesenie - babatko je bez stresu vytiahnute z bruska. A peniazky asi trapia vacsinu mladych rodin - my sme si museli teraz navysit uver, lebo by sme nedokoncili zariadovanie bytu. Ale okolo seba vidim, ze aj skromne sa da zit - manzelov stryko byva v 2-izbovom byte s manzelkou a 4 detmi - a su to sikovne zdrave deti a to je hlavne...
22. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili :slight_smile:
mirka, mna tak desne bolia nohy zo spodu akoby som presla 100km a to nosim fakt len take makke rychlochodky, o opatkoch nemoze byt rec :unamused: v posteli sa otacam ako mala veleryba a obliect si silonky zacina byt umenim... a to nehovorim o tom, ze radsej sa ani nepozeram na prsty na nohach, lebo zufalo volaju o pedikuru a novu vrstvu laku - a to fakt uz asi nezvladam :frowning2:
.... a podvozok si holim len za pomoci zrkadla..
22. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ja sa tak strasne potim kadu noc, ze pravidelne menim za noc 2 pyzama. Pritom nekurime. Hlavne na hrudi nad prsami, krk a moje klasicke lytka, na ktorych sa potim aj ked som chora.... vazne so mno hormony kyvaju hrozne...tiez sa prevalujem ako velryba, chodim 3-4x na wc za noc, takze sa poriadne nevyspim a v skole som ako matoha....esteze zajtra je piatok...
22. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili, s tym potom som na tom podobne, hlavne na hrudi a v podpazusi, dost neprijemny pocit, ked sa rano zobudis :unamused:
a ja auz si ani nepamatam, kedy som sa naposledy dobre vyspala...
22. apr 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja idem v noci na zachod asi sedem krat :wink: a to fakt nevymyslam a zaspim az okolo tretej :frowning2: v noci sa nastastie nepotim,ale mam otvorene okno a spim v tricku s kratkym rukavom.ja strasne funim zas,a to si hovorim ze mam navyse ,len, desat kil...ja nechapem ako som to zvladala pri Tomasovi ked som mala navyse 25 :frowning2: a kazdy na mna cumi v poslednej dobe jak pripeceny...si pripadam jak jedina tehotna na svete :angry:
22. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja presne ja tiez - ako velryba... A nohy som mala tiez dnes brutal opuchnute. Fakt neviem ako tomu predist, aj cvicim. Asi preto, ze som mala vysoke opatky.
A potenie ma stve hlavne v robote... Nastastie uz koncim a pojdem na matersku, i ked sef mi zatial nepodpisal dovolenku...
22. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je zasa v noci zima, odvtedy ako som otehotnela je mi stale zima... a o spanku ani nehovorim ja som sa poriadne nevyspala uz 2 roky a minim. dalsie sa nevyspim...ja keby som si nedala kilo mejkapu tak sa ma ludia nalakaju..
22. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka, neprehanaj!:slight_smile: Ja som Ta videla na zivo a vyzeras dobre! A na to, ze uz mas jedno dieta, mas navyse super postavu!
22. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz neviem dockat kedy sa budu nosit slapky :wink:
22. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tielko, sukna, zabky... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex som myslela ze na mne strasne vidiet ze poriadne nespim, ale dik :wink: ....baby ja mam tehu tristrvtove biele gate a uz sa neviem dockat kedy si ich dam....
22. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, takže, dnes som bohužiaľ nebola paranoidná, naozaj som trošku špinila. Doktor to pomenoval bielou kávou. Skočili sme za ním, pre istotu. Inak, placenta v poriadku, hematóm tam nebol, krčok sa neotvára, malá kopká a je už dole hlavičkou. Len tomu špineniu nechápem, mala som pred týždňom kvasinky, aj hojnejší výtok, tak to snáď s tým súvisí. Mám mať kľudový režim, čo ma zase neteší kvôli tej mojej blbej tehu cukrovke. :unamused: Ale, musím myslieť pozitívne, len ja som taká, že chcem mať všetko zdôvodnené a teraz to jednoducho nejde, ani lekár nevedel, čo by to mohlo byť, jedine tie kvasinky, vraj tam ešte stále sú a šarapatia. Sa tu rozipisujem, čo??? :wink:
22. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kedy sa ma oteplit?ja sa najviac na tie zabky tesim,tie mam aj na plnych podrazkach aspon si nepripadam taky krpec,lebo dnes som mala stekle a ledva som dosla domov....
22. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sukna a zabky budu aj mojou utechou, ale budem v tom asi vyzerat ako tulen...

vidim vsak, ze nie som v tom sama...mne brutalne opuchaju nohy, normalne mi nevidno clenky :cry:
musim to dokimu povedat v poradni, dufam, ze ma zase neodbije slovami, ze to ma kazda :((

inak ja idem v utorok na velky USG, som zvedava, ako je moj drobec otoceny,
uz vyse troch tyzdnov je KP a zrejme sa mu tak paci....teraz je vsak najnovsie asi
priecne, stale citim kopance v pravom aj lavom boku :unamused:
22. apr 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri, od zajtra do pondelka 21stupnov a slniecko :sunglasses: :grinning: dlhodobejsie neviem, ako to vypada..
22. apr 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafko tak to neni zle,no neviem ci si aj kabrio nedovezieme :wink:
22. apr 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bru nocku, idem na par prerusovanych hodiniek "pospat"
22. apr 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru,ja sa zase stahujem ku telke do obyvacky aby Gabko mohol spat :frowning2:
22. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok