Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

silvia.vesela
27. apr 2010

Ahojte kocky,

ja som tuto noc tiez nespala dobre, zobudila som sa, ze ma boli brucho, mala som krce...potom mi to nejak do rana preslo...
Neviem z coho to bolo, lebo vcera som bola na poradni a bolo vsetko ok.
mojalili, navaly tepla mavam aj ja a hocikedy, cez den, vecer.....som zvedava, ako to budem zvladat ked bude teplejsie....

cigaretka5
27. apr 2010

Dievčatá tak my sme začali pomaly riešiť kocik. Všetci
mi tvrdili že mutsy má malú vanicku, keď sme ju v obchode pomerali mala 32x76centi čo sa mi zdá klasika. Máte zmerane tie vaše kociky? Máte niektorá väčšiu ?

oacka
27. apr 2010

ak sú to vnútorné rozmery, cigaretka, tak super. je dosť veľký. inak aj mne sa páči. na ktorej stránke ho majú?

cigaretka5
27. apr 2010

my sme boli vcera ho omrknut v hlohoivci aladdin kociky ale idem surfovat a najst najlepsiu cenu
ale asi skoncime vo viedni

oacka
27. apr 2010

a sú to vnútorné,či vonkajšie rozmery? dá sa otáčať do smeru jazdy a proti smeru?

mojalili
27. apr 2010

Tak kočky, postielka je zlozena prave som zistila, ze asi manzel vyhodil vrch zo stojana na baldachyn 😠 😠 😠
Uz som poprala aj navlecky a plachty, vankus aj prikryvku, potah na matrac.......
Ja mam doma pripraveny Sudocream na ritku, Olivovy olej do kupela ci na natrentie, Sebamed mydlo, lieh a gazu na pupok...

cigaretka5
27. apr 2010

oacka su to samozrejme vnutorne rozmery a kocik je uzasne variabilny co sa tyka vysky je fakt aj pre normis ludi aj pre nas vyssich🙂
no a jasne ze sa ta otacat do oboch stran a sportovas cast ide uplne dop lahu polohuje sa samostatne , teda nie nohy hore ....

cigaretka5
27. apr 2010

oacka pozoro pozor aby sme si rozumeli jahovorim o uraban alebo 4 ride nie o podstatne lasnejsom spider mutsy kociku ten sa neda otacat do a proti smeru jazdy a sportova cast sa tiez neda dat uplne do lahu ale tam je aj ina cena 4 ride stoji kompletka okolo 700 eur , SLoider okolo 450 Eur

oacka
27. apr 2010

mne sa páči mutsy transporter alebo 4ride

oacka
27. apr 2010

vaničku majú rovnakú?

oacka
27. apr 2010

neviem nájsť rozmery tých kočíkov, ani váhu,vraj sú veľmi ľahké.

cigaretka5
27. apr 2010

transporter a 4 ride maju ine vanicky a mam taky pocit aj aj transporter nie je obojstrajny , jednoznacne aj podla predajcu je 4 rider best z mutsy kolekcie

oacka
27. apr 2010

super, ja som sa oňho moc nezaujímala,ale videla sdom ho raz na ulici a zapáčil sa mi. takže 4 rider... idem ho omrknúť na nete bližšie.

cigaretka5
27. apr 2010

oacka no mala som moznost vcera 4 ride si pekne pov ozit po predajni zlozit jednou rukou a odmerat, a jednoznacne nemam co risesit sme asi rozhodnuty. podvozok zlozis jednym klikom , tak ze kjludne mozes ma dieta na rukach a podvozok das tou druhou do kufra. nevazila som ich ale nie su vobec tazke. To je asi taky isty blud ze maju malu vanicku a kukni 76 cm na dlzku je viac ako COncord neo a rovnako ako Brio .

cigaretka5
27. apr 2010

rozmery 4 ride
Technické parametre
Váha (podvozok): 9,7 kg / 8kg (verzia light)
Rozmery zložený (vrátane kolies): d 100 cm x v 30 cm x š 62 cm
Rozmery rozložený (vrátane kolies): d 76 cm x v 100 cm x š 62 cm

cigaretka5
27. apr 2010

v podstate na slovesnku sa moc nepredavaju a 4 ride uz vobec teraz sa tu rozbehli trasporter, co mne vyhovuje lebo nechcem mat kocik ktorych je na ulici stovky 🙂
v podstate som nasla na SK dvoch predajcov hlohovec a trnava ak najdes ine daj IP , problem je ze dodacia doba je 6-8 TYZDNOV takze je pomaly cas objednat 🙂

tinka349
27. apr 2010

Ahojte baby,

vieeeete aka som dnes nastvana??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sla som k zubarovi s tymi mojimi krvacajucimi dasnami - bola som unho 5 minut, predviedol mi ako mam pouzivat zubnu nit, ktoru pouzivam pravidelne a dal mi jednu kefku curaprox a vypytal si odo mna 20 eur???? 😠 😠 😠 😠 😠 sak to je nenormaaaalne toto jake zdieranie.....a nic mi nespravil ani s dasnom, ani vodicku mi ziadnu nedal a mam sa prist ukazat vo stvrtok....zeby zas som platila 20 eur.... 😠

oacka
27. apr 2010

uvidím,či ho budú mať na tej výstave v inchebe,nech si ho omrkneme naživo. tento je krásny:

lutsine
27. apr 2010

Na krvacajuce dasna si skus kupit Corsodyl, je to na vyplachy...mne to odporucila moja zubarka 🙂 a moze sa v pohode v tehotenstve, je to tam aj napisane.

oacka
27. apr 2010

tinka, a za čo pýtal oficiálne tých 20 eur? za tú zubnú kefku? čo je pozlátená? 😠 😠 😠
cigaretka, na youtube som si pozrela manipuláciu s 4rider a vyzerá jednoducho. ale asi by som chcela tú light verziu... jane slalom má vraj šporťák 8kg...

luminkasp
27. apr 2010

neviem si ten kocik ani predstavit 😨

luminkasp
27. apr 2010

oacka vdaka za foto 😉

oacka
27. apr 2010

ktorý luminka?

luminkasp
27. apr 2010

a tento ma kolko kg? ja chcem nieco lahkeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

luminkasp
27. apr 2010

baby, moja preventivka u zubara stoji vzdy 30eur a som tam 10min 😉

luminkasp
27. apr 2010

de ste mi zdrhli?

cigaretka5
27. apr 2010

dievcata no aj tak budet radi ze mate takych lacnych zubarov, to mate fajn, my sme chodili tu v BA ani som sta neitvorila hned ma poslala na rontgen a zacvakala som 3500 SK , a potom na zaklade tych snimkov mi oznamila ze ten zub sa zachranit neda a ze iba vytiahnut nevy a potom korunky a neviem co este a cca 30 000 SK. tak som sa nasrala a isla ku zubarovi mimo BA a zub mi zachranil dal mi obyc plombu za asi 200 SK a pohodicka zubok si funguje uz treti rok, Tak a teraz chodime aj sdrahym spolu 130 km od blavy ale stale sa nam to oplati a mame vyletik. Oacka myslis ze na vystave budu aj kociky? no mohli by mat aj dobre ceny? a kedy ja ta vystava kocky?

cigaretka5
27. apr 2010

oacka a lumi som rada ze som neni jedina co este nema kocik, som mala pocit ze uz mazte vsetky svoje mercedesy doma

oacka
27. apr 2010

tak ja tam idem hlavne na kočíky! napísali mi odtiaľ,že tam bude všetko, aj postieľky, aj kočíky aj oblečko... a keď tam nepochodím,tak idem do toho babymarketu na Vajnorskej. Luminka, cigaretka vyššie píše,koľko váži podvozok.
Tým zubárom šibe??????????? moj muž dnes každý deň ľutuje,že neni zubár,lebo ich je vraj na slovenku málo. a zarábať musia pekne...

oacka
27. apr 2010

cigaretka 🙂 🙂 🙂 🙂 ja edšte nemám nič rozumné... ja to chcem všetko v sobotu s manželom a mojou mamou v BA poriešiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre