Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
27. apr 2010

do bulharska treba ist hlavne v juni alebo v speztembri inak sa citis ako v ba na zlatych pieskoch sami slovak a seci ti rozumeju

kafoditka
27. apr 2010

miri egypt? to je taky uzasny? ludia hovoria, ze je tam nuda, ze sa tam neda kam ist.... ale mne by to nevadilo. Ja ked si raz lahnem na lehatko, tak lezim cele dni - len sa schladim v mori, zaplavem a zasa lezim 😉 Sak sa dost nastojim na nohach cely rok ako barmanka, nie?? 🙂

mirka285
27. apr 2010

ved vravim ze kazdemu sa paci nieco ine,mne sa v Turecku more nepacilo,ale servis aj hotel boli na urovni...a Egypt ma krasne more to musite uznat 🙂 Tunis ani ja eee

dugyna
27. apr 2010

no my sme rozmyslali ze mozno v septembr ak by sme sa s malinkou dobre zabehli tak by sme niekam isli na dovcu ale uvidime...

kafoditka
27. apr 2010

cigaretka - s tymi salatmi mas uplnu pravdu. famoooozne! Mnam 🙂

mirka285
27. apr 2010

Kafko ja nedam na Egypt dopustit,bola som s kamoskou a deckami a mali sme hotel ze nebol na odlahlom mieste a asi desat minut od centra,takze mali sme tam stale co robit,nikdy sme tam nemali sracku,jedlo bolo uzasne,a tym ze sme boli dve baby my sme tam mali neskutocny servis...nam barman nosil drinky priamo k lehatku 😝 to bola proste dovolenka ako si ja predstavujem

kafoditka
27. apr 2010

uau miri, no super. No ja to vidim ked tak na ten Dubrovnik s malym. Ale to budeme riesit za pochodu, vies ako sa predsa hovori - plany koza zozerie.. uvidime, co bude o rok

dugyna
27. apr 2010

my chodime radsej samostane na dovcu ako cez cestovku...

tinka349
27. apr 2010

ja tiez hlasujem za Egypt, bola som tam minuleho roku v aprili a neskutocne dobre bolo 🙂 aj som sa potapala hlboooooko co ani plavat newem, aj pyramidy boli, tavy, 4kolky...no najlepsia dovca v mojom zivote...obskakovali nas tam a all inclusive na nezaplatenie 😀 vrelo odporucam Egypt

mirka285
27. apr 2010

tak veru Kafko,uvidime,co bude,ale ked pojdeme tak my urcite do Chorvatska....

kafoditka
27. apr 2010

aby sme sa miri este nestretli, svet je maly 😉

mirka285
27. apr 2010

Dugy mi chodime zase do Rakuska lyzovat mimo cestovku,ja si sama vsetko vyberiem a vytelefonujem....letne dovolenky sme zatial riesili len cez cestovku,ale my chodime aj tak viac lyzovat ako ku moru,my sme velki lyziari s Gabkom aj s detmi 🙂

mirka285
27. apr 2010

Kafko a tu na konikovi som nasla temu minule nieco ako dovolenka v Chorvatsku a baby tam strasne ospevovali Hotel Zaton,tak som to omrkla a tiez to vyzera uplne ze super hotel vhodny pre deti

kafoditka
27. apr 2010

Zaton? kde je to?

mirka285
27. apr 2010

Kafko neviem uz,ale ked sa budes nudit niaky den tak to najdes na konikovi tu temu ,baby tam vselico pisu a naozaj to velmi pekne vyzera,niektore tam chodia s detmi kazdy rok...

mirka285
27. apr 2010

Babule idem kukat zacal niaky film,ale poviem vam este pozitivnu spravu,na piatok hlasia 26 stupnov,dobre co?

kafoditka
27. apr 2010

miri uz som to nasla, vypada to dobre, inak aj v sobotu ma byt uzasne... dobru nocku, pa

dugyna
27. apr 2010

mirka film na jojke 😉 ?
no my sme boli tak v grecku a chorvatsku a bolo super..
ak by sme sili v septembri tak asi chortvastko alebo slovensko..uvidime..ako budeme s malou Miskou 😉

dugyna
27. apr 2010

kafko dobru

sunnygirl
28. apr 2010

Dobré ránko 😎

dnes aj zajtra bude pekne, teším sa.
Inak som sa chcela opýtať, či ten GGT 5,2 je oki??????

idem si vás prečítať a potom šup šup do roboty 🙂

sunnygirl
28. apr 2010

ježííííííš, však vy ste zapísali 9 strán, no tak si vás prečítam až v robote 😅 😅 😅

kafoditka
28. apr 2010

Bre ranko koceny 😀
hlasim sa po 3hodinovom spanku, uz zacinam byt odolna, ako mirka povedala, zacvik pred narodenim maleho - aby som potom nechytila sok. No nie je ten moj synacik zlaty?? 😉
Mame dnes krasny dnik, co budete robit? Dajte nejaky typ... Mirka, to uz aby si pomaly bazen napustala 😀

tinka349
28. apr 2010

aj ja prajem bre ranko 🙂

sedim v skole na prednaske a taaaaaaaka nuda 🙄 prednasa nam Polka a ani newem o com 😖

u nas dnes je zamracene, tak hadam aj k nam dojde slniecko zo zapadu 🙂

tutifruti
28. apr 2010

Dobré ráno.... 😀
Ja teraz na rozdiel od teba kafko spím dobre... Ale uvidíme čo bude, ked sa prepracujeme k 32 týždňu....

V sobotu som bola s mm v Košicoch...., že dačo kúpim krpatému.... no a nič 😕 Ja som nevedela nič vybrať, nič sa mi nepáčilo, stále ma to ťahalo k dievčenským veciam... Babám som v HaM nakúpila vedcí, som sa vytešovala a malému body s nápisom Ľúbim tatinka.... A ked som uz konecne chcela kúpit takú súpravičku na spanie, tak mm hovorí: A čo ked to bude predsa len dievčatko..... 😅
Naša Alžbetka bola včera s mm v Tescu a kúpili malému také body s mikim, čo sama vybrala, celá bola natešená, ale mi hovorila, že škoda, že nemáme v brušku dievčatko, že také krásne šatočky tam mali a topánočky pre dievčatá.... No mi sme akýsi čudní..... 😒
Ale poobzerala som si konečne kočíky, tak sa mi páčil Jane a Hartan, sú široké a vyzerajú aj celkom dobre.... Tak som taká spokojná odchádzala, že aspon dačo.... 😅

kafoditka
28. apr 2010

tuti.. sak to poznas. 32tt - v posteli sa obracam ako mala slonica, o vstavani ani nehovorim, nalakovat nechty na nohach,tak to je maly boj a najnovsie ma tak priserna bolia nohy zo spodu, ako by som pochodovala 100km... 😠
ale inak pohodaaaaaa, slniecko svieti 😀 😀 😎 😎

tutifruti
28. apr 2010

Kafko, že 32 týždeň... ved to o chvíľu rodíš... Mi až zle ostalo... a ja nemám nič nachystané.... 🤐
Zateplujú nám panelák a akurát su pri našom balkóne ani prádlo vešať nemôžem a nechcem sušiť detské vecičky dnu.... Ja ich chcem mať krásne voňavé... Dúfam, že do dvoch týždňov nás už dokončia, teda našu stranu.... 😒 Lebo už sa aj muž plašil, že ešte nemáme nič nachystané.... 😅

robika
28. apr 2010

Ahojte dievcata, takze sa hlasim po dlhej dobe... mala som cely minuly tyzden hekticky... a taktiez aj vikend, cely som makala za pocitacom... uz som bola taka unavena, ze mi bolo chvilami az do placu... ale nastastie sa vsetko stihlo 🙂 sice teraz je tiez este dost prace... ale uz mi aspon nehoria terminy... tak nemusim byt v takom strese...

vy ste toho tak vela napisali za tie dni, ze neviem, ci sa mi to podari precitat, tak to budem asi citat na etapy 🙂

mate nieco nove?

Kafko: ja mam o tyzden menej nez Ty, ale uz je tiez toho dost na tie nohy, kolko si pribrala? ja citim velmi kolena, hlavne ked musim chodit dost po schodoch... uz na prvom poschodi mam roztrasene cele stehna 😀

neviem si baby predstavit, co bude so mnou posledny mesiac, ved teraz mam pocit ze uz sa citim dost zle, vsade ma boli, cele telo mam unavene ale este to bude asi este horsie...

kafoditka
28. apr 2010

tuti, ved vcera som sa tak nad tym zamyslela, ze 6 az 8 tyzdnov do porodu... 😲 😲 ja ani nemam strach, uz by som chcela kocikovat, len mi to cele strasne rychlo ubehlo.. prve 4 mesiace som ani nevedela, ze som tehu a zrazu bum - ze 8.mesiac 😅

robika
28. apr 2010

musim sa pochvalit... mam uz prebalovaciu komodu, ktoru som velmi chcela, robil mi ju otec podla obrazka, akurat ze rozmery som si dala presne podla seba... 🙂 len otec byva 200 km od nas, takze teraz cakam ci pride on alebo budeme musiet ist my...

kafoditka
28. apr 2010

robika - ja sa citim dobre (klop klop) len ma nohy zospodu fest bolia, ked dlhsie chodim.. mam +10kg, uz dva tyzdne si vahu drzim, obmedzila som sladke a biele pecivo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre