Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
29. apr 2010

Kafko mne ten moj dnes ide neskutocne na nervy,zajtra ide prec a pride az v sobotu tak budem mat klud doma...jemu siblo asi on uz dva dni za mnou chodi a rozprava mi aky je nadrzany..uz som sa ho dnes spytala ci ma uchylku na tehotne 😖

kafoditka
29. apr 2010

Miri ale mna vytocila, ze doma mi sam povedal - ze pod pozreme euroveu - a potom sa tvaril kyslo a "nadsene"
ja som chcela pochodit, pokukat, sadnut vonku na kavicku a kolacik... a hovno ztoho. Tak mi to prislo luto, ze som sa v aute rozrevala... no tehu hormony zafungovali... Spolu sme nikde neboli ani nepamatam. A doma toho sukromia tiez moc nemame, tak to moje nervacenie este povysilo... Ja som posledny tyzden uzlik nervov a nadavam tak, ze furmana sa moze schovat... 😝

kafoditka
29. apr 2010

... furman samozrejme...

maxara
29. apr 2010

kafko no ja neviem.. ale asi to bude nutne.. kupim fornetti a kofolu a je.. ja neviem.. to musim zavolat aj moje prepotene chyzne (so zivotnym kredom - ziaden deodorant ti nenahradi mydlo a cistu vodu 😖 - hlavne po 8 hodinach fyzickej prace a troch dni bez sprchy a prezleceneho tricka - oacka necitaj 😀 )
mirka tak sa obetuj.. aj moj je nadrzany, ale nastastie teraz ma ine starosti 😉

maxara
29. apr 2010

baby to je pravda, v utorok kafko povedala ze "do p..e" 😀 😀 😀 som slubila, ze ta natrem Kafko 😀

mojalili
29. apr 2010

😀 😀 😀 pridvam do klubu dalsieho nadrzaneho🙂 esteze dnes isiel na futbal, aspon tam sa odreaguje behanim. 😉 Aj som ho s radostou poslala 🙂 🙂 🙂 Ale sak ked jeho to napadne vecer po 22 hod, ked ja som po celom dni taka utahana jak svina, nemoze si zmysliet napr o 19.30? NIE, lebo je v tedy sport v spravach....tak nech si trhne... 😉

MAXI - super opis🙂 viem si to zivo predstavit tie chyzne🙂))

kafoditka
29. apr 2010

maxi... to mam za tu veducu pionierov, co?? 😀 😵

maxara
29. apr 2010

mojalili - radim ti dobre, NEPREDSTAVUJ si ich.. 😀 😀 ten smrad aspon jednej z nich je extra neopisatelny, 3 sa daju zniest a 2 su v pohode cistotne.. teda nesmrdia vobec.. 😀

maxara
29. apr 2010

kafko 😀 veru... ale ved som ti slubila, ze ta natrem, nie? 😀 😀

robika
29. apr 2010

maxi: vobec Ti nezavidim taky kolektiv v praci... ja som zazila v praci (starej) kolektiv kde bolo vela bab, teda hlavne 40+ a to bola niekedy katastrofa, a z toho bola vacsina stare dievky, takze sa s nimi niekedy nedalo vobec vyjst... teraz pracujeme s mm spolu, nie je to zle, pracu vieme oddelit od nasho zivota, aj ked niekedy si lezieme na nervy, ma to svoje vyhody aj nevyhody... ked je doma ticho, lebo ho nieco trapi z prace, viem co to je, to je ta vyhoda, inak by mi to nepovedal, on je v znameni vahy, takze mi hovori veci, ktore ho trapia az potom ked si ich v hlave urovna a uz pride rovno aj s riesenim...

mirka285
29. apr 2010

mojalili ja som teraz dve hodky zehlila,ledva som sa ulozila do postele k telke a on sa mi sem uz s usmevom doplichtil...tak kukam na neho ci mu nesibe,ze ledva zijem...a som strasne podrazdena posledne tri dni ☹ a neviem ci mam ist na tu vystavu,segra ide v nedelu doobeda co mi nevyhovuje lebo vtedy varim nedelny obed 😒

robika
29. apr 2010

mirka ja som na tu vystavu do BA chcela ist, ale jedna kamoska co bola teraz v nitre mi pisala, ze to mali cele prejdene za 10 minut, ze skoro nic tam nebolo a ze do BA ju uz nikto nedostane... tak dufam ze nebudem velmi banovat, ked nepojdeme, predsa len to mame velmi daleko...

mirka285
29. apr 2010

ja mam tusaka ze bude dobra ta vystava,ale ked ja uz nic nepotrebujem,ja uz mam vsetko nakupene,tak neviem mozno pojdem v ramci nudy

maxara
29. apr 2010

robi nas nie je vela.. je len veduci (31), ja (28), teply kolega (24), mlada kolegyna (23), vedlajsia kancelaria bola ta senilka a este jedna pripecena pani (56), ale straaaasnaaa brzda a potom 6 ks chyzne 50+ a 4 recepcne 50+ a 1 recepcny 50+, 3 udrzbari (35,50,50 co vyzera na 80 - stary ozran) a dve kuchyne. Jedna je v nasej budove, ich je spolu 7 (5 = 50+ a 2 su ako som vcera zistila 40, 42), druha kuchyna je mimo, tu neratam

robika
29. apr 2010

tak potom ked pojdes, hned ked prides domov, musis napisat info, ci sa tam oplati ist alebo nie, a mozno draheho ukecam na rychly zasah 🙂

robika
29. apr 2010

maxi tak to je celkom dost ludi, ked by Ta mala iba polovica z nich nasrat, tak je ich viac nez dost ...

maxara
29. apr 2010

robi - vedlajsia kancelaria ma srala takmer kazdy den, minimalne tato pripecena svojou pripecenostou, kuchynu ja neriesim, udrzba to su traja ajetaci, takze pat, mat a sach 😀 no a chyzne a recepcne boli moje, tie ma tiez srali pomerne casto.. lebo su to naozaj jednoduche tety a to jednoduche je velmi pekne povedane.. fakt neklamem.. by som mohla pisat traktaty do neba o ich "jednoduchosti", v hlavkach vykradnute, ale najmudrejsie na svete, totalne subry ale najporiadkumilovnejsie.. sama vidim na vlastne oci, ze je tam prach, krivo periny s prazdnymi rohmi, povysavane len v strede, zabudnuta, neutreta polka parapety a ona mi prisaha, ze to musel niekto tam teraz urobit, lebo ona to dala do poriadku, fakt.. az sa niekedy smejem.. si neviem predstavit, akoby sa jej zaprasila polka parapety napr.. no teliatka..

maxara
29. apr 2010

idem babule do hajan, musim ist este pohladat nejake zmluvy ci co to mm chcel 😒

maxara
29. apr 2010

tak dobru nocku, rano vas citam dalej

robika
29. apr 2010

viem ze Ta to serie, ale ked si to citam, vzdy sa dobre pobavim... 🙂
ale za chvilku uz za nimi zatvoris dvere a nech si tam vladnu, ako chcu...

alllexa
29. apr 2010

Ja som v praci nerobila ziadnu rozlucku, v podstate som tam mala len jednu kamosku, a s tou budeme aj tak v kontakte. Fakt som predtym nemala problem s kolektivom (do byvalej roboty chodievam aj na oslavy), ale toto, co bolo v tejto, to bola sila, nemala som chut nieco robit, musela by som sa pretvarovat...

mojalili
29. apr 2010

Mirka, mm pride do postele a povie "tak mámo vhupni na mna" no a ked takto zacne tak sa moze strcit tak akurat do prdele, lebo ma totalne odradi 😠 AAaaaaaa certa spominaj a cert za dverami, uz ho mam doma... 😉

mirka285
29. apr 2010

no tak tieto narazky poznam,som sa ho aj minule pytala ci si mysli ze ma tym nastartuje 😀

mojalili
29. apr 2010

no veru hned ma prejde chut🙂
....mame obaja notebooky pred sebou a uz zacina....boze, ked aj maly bude po nom taky ukecany, aj moja dcera je, tak ma slak trafi, sak ja budem chudatko doma ☹ 😀

mojalili
29. apr 2010

No kočky, kedže už aj sedenie mi robí zle, tak musim ist si lahnut. Dobru noc vam prajem, aj babatkam:.)

tinka349
29. apr 2010

baby viete na co som prisla? ze legalnou cestou clovek nikde nevyhra a tak je to aj teraz na tom internetovom hlasovani miss tehulka.... 🙄 baba co bola cely cas tretia a kazdy den jej pribudlo asi 10 hlasov, tak dnes je prva a za dnesok jej pribudlo 150 hlasov??? ved to je nerealne....a takeeee okate ze nejako podvadza 😠 a ta co bola stale prva Michelova- jej tiez kazdy den pribudlo okolo 70 hlasov a dnes len 6 hlasov....
ja mozem mat kolko chcem znamych a mozu za mna hlasovat kazdy den, ale ked raz niekto podvadza tak mi to je na prd 😖

jooooj zlostna som....

tinka349
29. apr 2010

baby no mate to pestre s nadrzanymi muzmi 🙂 ja mam zas opacny problem...nakolko s muzom zatial spolu nebyvame, tak mozem o niecom len snivat....a ked raz za mesiac spi u nas a vystartujem p onom, tak mi povie, ze on nechce ublizit malej 😠 😠 😠 a potom som mu nasla v aute 2 canesten kremy - no na co su mu, ked so mnou nespal asi 2 mesiace??? 😠 😠 😠 😠

a ja tiez poslednu dobu nervacim, kricim, placem a placem....ale vsimla som si ze to nikam nespeje, akurat sa zas dozviem, ze sa len pretvarujem 😠 😠 😠

sa asi preorientujem na zeny 😲

uz asi vsetky dundate v postielkach, ze?

no ja dnes osm mala volno a vstala som 0 11tej, a potom som spala od4tej do 6tej, tak v noci mozem pocitat ovecky a aj tak nezaspim 😕

tak bru noc

sunnygirl
30. apr 2010

No dobré ránko 🙂
Dnes bude krásne, hin až 26 stupňou miestami, úplne bez dažďa, takže to využite, lebo zajtra už miestami spŕchne. Takže žiadne vysedávanie doma a šup na zmrzky a nanuky aaaaaaa pešene klobásky (aj ja som bola včera)

Na manželov treba prichystať na 3 mesiace vrecko ľadu a šup ho do gatí 😀 😀 😀 , ale nie naozaj.

prajem pekné písanie 😉 😉 😉

dugyna
30. apr 2010

Caute baby prajem dobre ranko idem vas docitat.

dugyna
30. apr 2010

Rybanka a preco budes mat cisarsky? Miri presne tak po porode budeme mat dost casu dostat sa do povodneho satniku🙂 maxi ja nestresujem s vahou len sa cudujem 🙂 urcite nezacnem po porode s nejakou dietou,lebo chcem kojit. A samo kojenim budem chudnut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre