Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
30. apr 2010

no ked sa ja do zajtra nastvem tak budem potom asi dooost neprijemna, sem tam viem byt aj hnusna bestia 😕 musim skludnit hormony lebo chudak potom ta pani podnajomnicka 😀

dugyna
30. apr 2010

katty nasa je 140x70cm a stala nejakych 129 eur

tinka uprimmne ?tvojmu mm to vyhovuje ze si ho poslala prrec a teraz to zvaluje na teba..ja by som ho uzna tvojom mieste bevolala k vasim ..a jemu to vyhovuje lebo proste si uziva zivota a to ze spi u brata..tak by sommju moc neverila..a na chate sam???

mirka ..aj my to mame tak podobne 😉 zladene

katty17
30. apr 2010

tinka, tuto postielku som tiez okukavala. mne sa tiez velmi paci. je chutnucka 🙂 dokonca som ju videla aj nazivo 🙂 pacila sa mi.

kafoditka
30. apr 2010

tinka ja som tu postielku videla nazivo, a je fakt labilna... a nevypadaju vsetky rovnako. Zalezi na tom, z akeho dreva postielku kupis..

katty17
30. apr 2010

kafko ma pravdu. pozor na tu labilnost postielky...

katty17
30. apr 2010

dugy rozmery tej hranatej su 133 x 71. co nam praveze vyhovuje. akurat medzi komodu a postel 🙂

kafoditka
30. apr 2010

baby, moj svagor kupil postielku v tescu za vtedy 2000korun a ked sa maly Kubo v nej postavil a drzal stabilitu tak tie tycky z nej len tak lietali 😀

tinka349
30. apr 2010

DUGY- no vies ze ja som mu neverila dost dlho a mala som aj svoje dovody..... a pred par dnami som mu nasla v aute dva kremy canesten - a som sa ho pytala,z e na co to ma, ked so mnou nespal asi 2 mesiace??? a odpovedal ze ked so mnou spal, ja som mala po tom stale mykozy a on s ateraz doliecuje 😒 no ale tak ja na nom vidim ze na malej mu fakt zaleiz, ked som s nim tuhodinu denne tak bozkava brusko, hladka ho a aj sa s malou rozprava...a tvrdil mi ze na to by musel mat svedomie nielen podviest mna, ale aj malu, a ze malu strasne miluje a potom bys a jej nedokazal pozriet do oci ze nas dve podviedol...tak sa snazim nemysliet na to zle,a ....verit mu 😒

dugyna
30. apr 2010

robika..so vsetkymi leikmi ..je to v tehotenstve tak ze ich uzitok musis vlemi previssit riziko na dietatko..dufam ze som to zrozumitelne napisala..
a trhanie zubu po tehu v pohode..tu strata mlieka hrozi jedine z pasychiky ze by si si vsugerovala ze ta to stresuje a ze koli tomu stratis mlieko..
takze po tehu je to podla mna v pohode...
a hlavne ako mirka hovori ..kojenie a vsetko mlieko atd je o psychike...proste musime byt nachystane ze budeme pekne kojit minimalne az do 1 roka 😉vsetka co sme tu 😉

tinka ja by som si postielku radsej okukla koli pevnosti a stabilite v obchode..

jaruska8
30. apr 2010

Kafo, ja som tiež tú postieľku videla a mne sa nezdala labilná, no ja neviem.... My sme objednali 120x60 a na ne pasuje aj tá prebalovacia doska. Hádam budeme spokojní...

dugyna
30. apr 2010

tinka...to je dobra hovadina ked stebou tolko nespal a pouziva canesten....ale sak dobre..
a stym ze ti pozkava brusko amalinku atd..je krasne..ale ci je to aj uprimne ked ma na vas len hodinu..tak to zvlada nie....a potom si robi co chce..dobry obchod..ze je k tebe mily 1hod a potom si 23h robi co chce...
ale to je na tebe...
ja by som bola radsej sama s babatkom ako by som mala mat chlapa ktory ma podvadza..

mirka285
30. apr 2010

Tinka ty musis vediet my nevieme ako sa chova ked ste spolu takze to nemozme posudit ☹ ale viem urcite ze ten moj ani netusi co je to canesten a na co....snad predsa len motyka vystreli a on sa skonsoliduje ked sa malinka narodi,budeme drzat palce.lebo vidno ze ty ho este lubis a velmi si to zelas 🙂

dugyna
30. apr 2010

katty..ja som ale napisala rozmer matracu..samoska postielka je vascia..a je pevna velmi sa nam pacila 😉

robika
30. apr 2010

tak teda jednoznacne si nesmiem pripustit inu moznost ako kojenie a ze budem mat vela mliecka ...

mirka285
30. apr 2010

inak ja ani neviem aku mam postielku,mam ju v pivnici u segry,niaka jej kamoska mi ju nanutila lebo jej zavadzala v byte,ale vraj je v dobrom stave a stala ma 30 euri...moj Gabko povedal ze okrem tych par veci z Rakuska je to jedina lacna vec ktoru som kupila,a ze bude ju musiet postavit a pozriet sa na nu aby este nezhanal novu na poslednu chvilu 😠

jaruska8
30. apr 2010

Hm, Mirka, z toho si nič nerob, ja mám tiež pocit, že nič, čo som kúpila nie je lacné, ty br´do, stojí to kopec prachov. Tak napr. ja používam kozmetiku BIODERMA a čo by som svojej bambuľke tiež nedopriala???? Keď už majú aj detský rad. 😀 😀 😝

robika
30. apr 2010

baby ked sa bavite o cenach... kolko iba tak orientacne ste minuly zatial?

tinka349
30. apr 2010

ja som dost naiffka noooo aj si to priznam 😖 ja mu davam stale sance dookola, tak snad sa raz uvedomi...ved uvidime 🙄

a inak normalne ma chytaju dakedy take nervy napr ked som dnes s nim boal v meste a vonku bolo 25 stupnov a daktore herecky dobre ze hole nebehali alebo ze take sukne mali ze pindu im bolo vidiet, kratasy na pol zadku a stekliska a vymachlene 😠 ale hryzla som si do jazyka zeby som zas daco blbe nepovedala, lebo ani newem ci muz po nich pozeral, ci to uz ja mam vsugerovane 😕 inak som straaaaaaasne ziarliva 😔

robika
30. apr 2010

boze ospravedlnujem sa za brutalnu chybu 🙂 ... minuli...

kafoditka
30. apr 2010

jaruska... bioderma je tiez moja oblubena... a kupila som si aj jedly krem na bradavky peri oral.. 😉

mirka285
30. apr 2010

co uz ja som doteraz aj sebe dopriala,a kedze mne teraz nic netreba kupujem malej...inak mojho Gabka zo vsetkeho najviac dorazila cena tej tehu podprdy....za 52 euri som si v Rakusku kupovala supravu aj s nohavickami a v Palmerse 😖

jaruska8
30. apr 2010

Robika, radšej to už nepočítam, vď už len kočík nás stál toľko, že až... 😝 Pri ňom som prestala. 😀 😀

jaruska8
30. apr 2010

Kafo, Peri oral???? Počkaj, to neviem... 😀 😀 😀 To mi musíš priblížiť, lebo ja som BIODERMAmaniačka. 😀 😀 😀 😀

mirka285
30. apr 2010

Robika pri sume 2000 eur som prestala ratat 😒

kafoditka
30. apr 2010

robika - ked zaratam aj kocik tak 2000eur naisto... 😲 😲 pekny luxus tie nase pokladiky v brusku, vsak?

dugyna
30. apr 2010

robika presne tak 😉

tinka..len aby si nahodou nieco "nechatila " od neho .... ☹
a ak kukal tak je dorby debil..sorry

kafoditka
30. apr 2010

jaruska - tento krem je okrem ineho aj na bradavky, je jedly a predava sa rovnako dobre, ako ten od aventu, az na to, ze tento z biodermy ma viac ml.. kuk: http://www.bioderma.com/sk/nc/produkty/co-je-no...

jaruska8
30. apr 2010

Už som to našla Kafo, mastička na podráždenú pokožku v okolí pier, to sa dá použiť aj na bradavky???? 😉

kafoditka
30. apr 2010

ano, mas to napisane aj na krabicke, farmaceutka mi to odporucila, kamoska ma pol rocneho syna a s tym kremom dobre skusenosti - hlavne, co sa bradaviek tyka

jaruska8
30. apr 2010

No, nabieham do lekárne, dnes dom tam kúpila ešte ´dalšie vlhčené obrúsky, detský opaľovací krém a krém na zimu, akoby ešte nebol čas, čo??? 😀 😀 😀 Som cvok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre