• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ja uz ziadny sex,10 minut rozkose a tri dni ma vsetko bolelo :angry:
1. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa bojim, ze ako to bude po porode so sexom.. si neviem predstavit, ked tam budem mat jazvu, ako to cele bude.. :frowning2: ako to budem citit.. ja som mala po slepaku jazvu celu necitlivu a bol mi dost neprijemny kazdy dotyk v jej okoli.. :unamused:
1. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafko po takej dobe bez sexu si budeme ako novi partneri,to bude vzruso :slight_smile:
1. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi a co este potom po nastrihnuti..kym sa to tam da dokopy to potrva....ale furt lepsie ako byt natrhnuta az neviem kam :confounded:

inak, cvicite niektora tie Kegelove cviky na posilovanie panvoveho dna?
1. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi: tak taky pristup stve aj mna, ked ta pokladnicka nepocka chvilu ale ide ako o preteky... sa cudujem, ze si jej nieco nepovedala...
ja som doteraz este upratovala... lebo som mala viac prestavok, nez som makala... uz to je so mnou horsie a horsie...
no my uz nesexujeme... mm sa boji o maleho, ale existuju nahradne techniky., esteze :slight_smile:
1. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi tak toho sa neboj,ja som bola potrhana jak vrece,a zahojilo sa vsetko,susuru mam jak 15 rocna :wink:
1. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel no ved :unamused:
mirka - a nemas tam jazvu? ja si neviem taku cikulu zasitu nijako predstavit.. a nemas to menej alebo inak citlive?
robi - ja som jej davala dost najavo, ze nestiham tak rychlo a strasne ma iritovala ta nedockava p..a za mnou, co mi pchala jej vozik az neviem kam.. a ta pokladnicka bola tiez p..a, tak som ani nic necakala od nej
1. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, nemas nahodou cierny volswagen? ked som stala pri danube na semafore, sa mi jedna kocka podobala na teba.. dnes okolo 19tej
1. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko mam ciernu corsu,tak to som nebola ja,ja som o pol siedmej bola uz doma...si videla taku kocku jak ja?
1. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi ta jazva zmizne casom,absolutne uz neviem ani kde som ju mala,ani citlive to nebolo a to ja som fakt bola extremne roztrhnuta...dlho som sa hojila,ale fakt sa to pekne zahoji...ono to hrozivo vyzera len par dni po porode,takze fakt sa nemusite bat tohoto :slight_smile:
1. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri dost sa podobala, ale tak v spataku som nevidela az tak dobre. Vlasy tmave, v cope.. tak si ma hned napadla.. inak aj my mame opel :wink: dalsia spolocna crta :grinning:
1. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,ženy! boli ste na výstave? my áno a.... neviem použiť žiadne slušné slovo... no o hovienku, to celé bolo!!!! ale išli sme do babymarketu, a kafkko hádaj,čo sme tam asi kúpili? :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby teutonku?? :wink:
1. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, mojej mame sa tá hudba celkom páčila... jej nevadila... no ja som hysáčila,chudák moj muž... :confounded:
1. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie... jane kocik.. :wink:
1. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takú modrú, kafko. pre dievča! budeme mať naopak. ale my sme brali len to,čo už mali na predajni,takže už máme doma, ja už by som 3 mesiace čakať nemohla...
1. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, no super, a mate spirit alebo cosmo? Oacik, nafot ju a sup sem s nou!!
1. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafkoa tento mesiac mam na nu poslednu splatku tak o to viac ju mam rada :slight_smile: Oacka tak kde vsade ste boli?nebud taka strucna
1. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute koceny a bruska :wink:
ako sa amate idm vas pocitat :wink:

miri ty si dnes slamena vdova? :wink:
1. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trojkolka.......Spirit S3 a úplná pecka, vojde nám do výťahu a ešte aj dvaja ľudia k nemu!!!
1. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dugy ja som slamena vdova uz od piatku :cry:
1. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super oacik, to sa tesim, ze si si vybrala, spirit je dobra volba :wink: vsak boli predavaci velmi ochotni a poradili?? a nafot nam ju prosim prosim prosim
1. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka pekne nam pofot tvoj dnesny nakup :wink:
oacka tak je fajn, ze ste kupili kocik aky si chcela, ved farba nie je taka podstatna... dobre je ze cesta nebola nadarmo.. a pochval sa co ste este kupili
po deviatej sme došli ako trtovia na výstavu, mama kúpila nepremokavý náplaste... :slight_smile: obehli sme to tam a nasrali sa,že nikde nič poriadne. pozerali sme akúrat gesslein kočíky, skoro som kúpila,ale bola tam jedna mamička s tým kočíkom a hovorila,že jej ťahá na jednu stranu,že radšej by šla do teutoonky. tak sme sa zobrali a vyrazili hľadať babymarket, na druhý pokus sme ho našli, a vyšantili sme sa tam . postieľka,matrac, sada do postieľky, paplón a vankúš pre synovca, kočík s vložnou taškou, nie s vaničkou, perinka, vložka do pperińky a nejaké vzorované plienky. predavači perfektní,nasúkali nám to všetko do nášho chudáka auta, to už bolo pol druhej. a my rýchlo smer Budapešť,aby sme tam stihli Ikeu a Auchan. a v Budapešti štátny sviatok,všetko zavreté...na porazenie!!!! takže sme synovcovi nekúpili žiadny darček k narodkám,čo zajtra oslavuje a musíme kúpiť ešte zajtra. ale dík za tip na ten babymarket, dobré kvalitné značky a perfektný personál!
1. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri maxi krainova je tehotna sak to je stara infoska ..urcite je..
maxi som sa zase sulala na tebe :grinning: s tym tvojimplanikom do prace a ako si to ukoncila jaj :grinning: :grinning: sa vzdy nasmejem

no kocky ja idem na MD uz 12.5. :wink:

miri takze si mala nakupny den?
a v tom tvojom obchode maju aj pre tehule oblecko..teda v tom gate?
1. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám sa tá modrá najviac páčila... aj na Jane sa mi páčila modrá... a ešte taká hnedá s modrými kvietočkami,ale rozhoodli sme sa pre modrú. manžel ho tu skladá a rozkladá a šutuduje,takže pofotím nabudúce. vaničku dokúpime,keď zistím,že tá vložná taška je čistá hovadina! :grinning: :grinning:
1. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri zajtra ti uz pride..a zatial mas tu nas :wink: tohoto modreho koniak :wink:

oacka tak super ze ste dobre nakupili :wink:
1. máj 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dugy v tom Gate nemaju tehu oblecko,ja si tam kupim XL tricka a hotovo,a hlavne tam nakupim za par supov,dnes som za tri tricka dala 20 eur,no nekup to :wink: Oacka tak super,aspon ze si sa netrepala do tej nasej Bratislavy nadarmo :slight_smile:
1. máj 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka som rada, ze si spokojna s nakupmi a vyletom... manzel nech sklada poriadne, aby si zajtra mohla pofotit...
1. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok