Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
7. máj 2010

Oacik u nas je celkom pekne,ja mam dnes asi niaku depku ☹ Tinka mi spravila chut na tie sulance,mem v mrazaku makove,tak si ich da na obed,mozno mi zlepsia naladu...a ja mam asi tych nohaviciek malo ...asi este dvoje dokupim,vsak to je lacne.

oacka
7. máj 2010

sedím pri compe a už som pod prsami úplne prepotená... na to fakt nie som zvyknutá. čo bude v júni????? to budem asi hore bez chodiť! 😀 😀 😀

janulienocka
7. máj 2010

zrzulka ani moj by to teda do huby nedal 😅 , tie jednorazove nohavicky mam troje, a nabalim si hlavne svoje klasicke, aj pri prvom som mala jednorazove ale nebolo to bohvieco, nesedeli mi nejak extra dobre, takze najlepsie svoje klasicke

janulienocka
7. máj 2010

pisete o sulancoch - akurat jem s makom a cukrom 🙂

mirka285
7. máj 2010

lulu ahoj 😉 tak to si blizko mna,ja som z Devinskej a tiez idem na Kramare 🙂

zrzulka
7. máj 2010

Mima ja som akurat vcera nakupovala veci pre seba. kupila som 2ks baleni tych nohaviciek jednorazovych... tusim 5ks je v jednom baleni. 2 baliky vloziek po porode. (40ks) 1 balik tamponov do podprdy (60ks je v baleni) a 2 baliky podloziek (v jednom baleni je 5ks) Snad to bude stacit na zaciatok. este musim vybehnut do lekarne kupit nejaku morsku vodu do nosa aby sa mi lepsie dychalo, nejaky hroznovy cukor, caj na podporu kojenia... a intimny gel po porode. No snad som nic nezabudla. Co vsetko ste pokupili???? radila som sa aj s kockou v zdravotnickych ale v podstate mi poradila len to co som si este pamatala od malej....
Ortopedicke pouzivat nebudem takze tie som nekupovala s tym neporadim 😒

oacka
7. máj 2010

vitaj, lulu!

mirka285
7. máj 2010

ja som mala tiez moje klasicke a strasne mi nadavali zato...a tie sietkove su zo zdravot. hladiska lepsie lebo sa vetraju...

zrzulka
7. máj 2010

jani ani mne nesedeli tiez som pouzivala klasicke.... ale kupila som a este beriem aj nejake starsie ....

mirka285
7. máj 2010

zrzulka ty si toho nakupila jak pre cele poschodie...

zrzulka
7. máj 2010

Mirka mne nedoporucil ani tie jednorazove moj porodnik, stale ma za to sprdaval ze mam nohavicky.... 😝 no ale ja si neviem predstavit byt bez nich....

lulu1983
7. máj 2010

Dakujem 🙂

Tiez planujem kupit aj sietovane a vezmem par klasickych ako zrzka a uvidim, co mi viac sadne, v com sa budem lepsie citit..

zrzulka
7. máj 2010

myslis ze vela?? v tom jednom bale je len 20 vloziek... To by bolo asi malo ....

janulienocka
7. máj 2010

inak si pamatam vacsinou ak sa mi dalo, tak som bola bez gatiek, len s vlozkou, aspon zo zaciatku, je to na tu ranu najlepsie, nic netlaci a netesni ...

zrzulka
7. máj 2010

Sietovane myslite tie jednorazove akoby z papiera? take tenulilinke....nech som v obraze....

mirka285
7. máj 2010

vloziek ani nie,skor tych ostatnych veci,ale ved to je dobre,ja mam toho asi volajako malo,ved clovek nikdy nevie kolko skysne v tej nemocke,tak ja asi dokupim este 🙂

oacka
7. máj 2010

zrzi, to ddsi kúpila 10 nohavičiek? to mali v nejakej sade? u nás predávali kusovky... budú mi 3 stačiť? veď uvidím,ak nie manžel dokúpi... a košele nočné kúpim len u číňana,ja to inak vobec nenosím....

mirka285
7. máj 2010

ja mam tie nohavicky take akoby z gazy...

zrzulka
7. máj 2010

ja si inak neviem predstavit nakupovat do porodky pratelne nohavicky po porode. to akoze by som tam prala a susila??? uffff tie jednorazovky som zahodila a bolo....

oacka
7. máj 2010

no ja mám prateľné... tak uvidím, aký stupeň nechutnosti dosiahnem... 😀 😀 😀 😀

zrzulka
7. máj 2010

oacka ja mam ale take akoby papierove . tie vlastne ked zakrvavis vyhodis, prat sa nedaju... ja som take kupila....vsak nebudem este aj prasok do porodky brat :O))))))) v jednom baleni je 5 ci 6 ks

mirka285
7. máj 2010

tie co mam ja su ako gaza a nepisu ze pratelne,a aj keby boli tak ich neperiem..ale su fajn vzdusne

nika23t
7. máj 2010

Ahojte dievcata 🙂

Mam chvilu cas aj napisat, nie len citat. Uz mate vsetky veci do porodnice aj zbalene? Lebo mne sa to zda zatial skoro, ale tie tyzdne tak rychlo letia, ze onedlho rodim... Inak citim sa chvilami dost o nicom. Hlavne ked sa najem alebo napijem, tak mi hned pride blbo, a teraz v nedelu ideme na bratove 1. sv. prijimanie, tak to fakt neviem, kde sa tam natiahnem po kazdom jedle 😒 A ja si neviem povedat, ze mam dost... vy sa ako citite? Je niektora na tom podobne?

zrzulka
7. máj 2010

Mirka presne, ja som bola v porodke 11 dni tak mi manzel musel stale nieco nosit. Aj toto budem po kusoch nosit nech tam nemam toho vela....(ved este ked ratam cely bal pampersiek, odsavacku, veci pre maleho) ved tam ani skrine nie su a sanitarky stale zdrbkavaju za poriadok na izbe.... 😝

lulu1983
7. máj 2010

Som citala, ze vacsina z nas objednavala hniezda z pampyshopu, myslim, ze sunnygirl uz dokonca aj prislo, ja som objednavala pred 6 tyzdnami a stale mi nestastna teta pise, ze caka na dodanie posledneho pasikaveho, co sa sije priamo na zakazku, tak dufam, ze mi dnes napise, ze sa buduci tyzden mozem tesit na dodavku. 🙂 Ale odlahlo mi, ze niektorym uz tovar prisiel...

mima89
7. máj 2010

diky babulky za info... 😉
ano oacka, mam novu foto... 🙂 dnes je zasa pod mrakom, ale nastatie neprsi tak pojdem sa trosku vyvetrat....

oacka
7. máj 2010

takéto mi predali...

dior
7. máj 2010

kazdy dr povie na vahu nieci ine,jedna kocka tu porodila v 31t-podla ulz malo babo 1,5kg a ked ho vybrali tak malo 1,7,takze je to + - ,ja si to pozeram v tej tehotenskej kalkulacke

ja mam jednorazovky chicko,ale aj tie sietkovane-akoze sa mozu prat,ale ja to vyhodim

zrzulka
7. máj 2010

Nika ja uz som nakupila, po poslednej poradni som radsej nachystana, ani sa necitim ktovie ako... stale ma cosi naspodku tlaci.... davam si preventivne 3 magnezka denne ale zeby to pomohlo sa neda povedat....a dohovaram drobcovi nech pekne vydrzi este aspon 5 tyzdnov:O)

oacka
7. máj 2010

nika, ja to mám asi dva dni... zas mi je blbo. včera som išla na poradňu a z toho nemocničného smradu mi prišlo zle... predtým mi to nevadilo. aj maxi hovorila,že sa jej vrátili nevoľnosti...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre