Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
7. máj 2010

Kafo oddychni si, dufam ze bude pekne pocko.... my sa zajtra tiez chystame niekam vypadnut....

alllexa
7. máj 2010

Mne vzdy prisli smiesne tie sumy, ktore "prispievala" poistovna na kupu okuliarov - mohlo to byt cca 10% z realnej sumy za ramy a skla.

zrzulka
7. máj 2010

stani ja mam tardyferon fol ten poistovna nepreplaca.... Pri malej som mala klasiku maltofer ale ten hrozne zapekal.... neviem co je lepsie... ci si mam pytat radsej maltofer... verim mu ze vie co robi

zrzulka
7. máj 2010

Alex tak kvoli "skulkam" uz k ocnej ani nechodim. Inak sila je aj to ze napriklad poistovna preplaca nasluchadla raz za 5 rokov.... malym detom by mala castejsie. A o tom ze baterie do nich si kupujeme sami uz pisat nebudem.... To je dalsia "nutna polozka" v nasom rodinnom rozpocte a tiez to nie je zanedbatelna suma.... Clovek v tejto krajine nech je len pekne zdravy a nech nic od nikoho nepotrebuje .....

luminkasp
7. máj 2010

zrzi a mala tak pocuje?

zrzulka
7. máj 2010

lumi jasne ze pocuje ved preto ich ma :o)

zrzulka
7. máj 2010

len ja mam z toho fobiu ze niekde strati a neviem odkial by sme vzali na nove 😒

luminkasp
7. máj 2010

zrzi, lebo ja som bola doteraz v tom, ze ona nepocuje vobec, preto taka blba otazka, tak to sa velmi tesim, aj ked mate riadny vydavok.

mne prave prisla tereska ukazat ritku, ze sa mam pozrier co jej dnes urobila sestricka a ze ju to uz vobec neboli 😎

a ja som si dnes kupila suknu na leto, neni tehu, ale sedi perfektne, tak ju vyuzijem aj potom 😵

zrzulka
7. máj 2010

Lumi jasne, na jednom usku ma zbytok sluchu takze sa to da upravit nasluchadlom ale nie je to tak ze pocuje ako my....ona nevie co pocuje... to ju musime ucit....A ked som sa rozpravala s nepocujucimi ludmi tak mnohi ich ani nenosia lebo pre nich su zvuky ako cosi rusive...teraz mame jednu babulu co nas uci posunkovat a ona napriklad povie ze pocuje a podla toho vie regulovat hlas aby dajme tomu nekricala ale rozpravala "prirodzene" ale rec nerozumie vobec. Tieto nasluchadla zvuky vlastne zosiluju cize pre cloveka co ich ma je to neprijemne....Moja babka tiez nenosi radsej nepocuje lebo tiez jej vadi ten hluk. zavisi od toho ako ich mas nastavene... je to trosku komplikovane na vysvetlenie, neviem ci chapes co pisem.... ja tiez neviem ake to je nepocut. To vlastne nikto z nas co mame sluch v poriadku nikdy nepochopi....

mirka285
8. máj 2010

dobre ranko kde ste vsetky?mne menia sprchovy kut tak nemam co robit..dufam ze tu nebudu dlho,a neurobia mi velky neporiadok ☹

denisse
8. máj 2010

caute, ja upratujem v kupelni ... prebrala som krabicu s liekmi a vyhodila tie co expirovali, vyhrabala som teplomer do vody, rychlobezku, nasla som aj nejaky detsky panadol cipky pre najmensie deti, co je este dobry ... tak uz si to chystam 😉
a teraz pijem kafe, musim trosku posediet, som nemotorna az mam z toho nervy 😒

mirka285
8. máj 2010

takze tiez trosku upratujes 😉 ja dnes ani nevarim,Tomas neni doma a ja si asi objednam pizzu...

drievko
8. máj 2010

Ahojte!!! Mne umýva okna manzel a strasne ma to drhne!

alllexa
8. máj 2010

My ideme na obed k nasim, tak nemusim varit🙂
Manzel upratuje a ja mam za ulohu skladat puzzle, ale mam z toho nervy, ostali mi same cierne... Za pol hodinu najdem mozno dva kusky, strasne to ide pomaly. Musim to postavit este v tomto mesiaci, potom sa budeme stahovat, tak nech to mozeme predtym zlepit. Inak je to pekny obraz - Dama s hranostajom.

lulu1983
8. máj 2010

Ahojte 🙂

u nas doma je tiez pracovna atmosfera, mm sa rozhodol dokoncit par veci v byte, tak postavam v pozadi a cakam na pokyn, kedy mozem pozametat, utriet atd. Drievko... nedivaj sa 🙂

Stanka ja a som z pampyshopu objednavala pred 6 tyzdnami a stale nic. :(

mirka285
8. máj 2010

lulu neviem preco tak dlho musis cakat,ja som z pampyshopu minuly tyzden objednala prehoz na postel a vcera mi ho uz poslali...

lulu1983
8. máj 2010

mirka objednavali sme viac veci - 2 hniezda, nech mame aj na vymenu, rychlozavinovacky a tak, vsetko maju prichystane, akurat cakame na jedno hniezdo, ktore sa sije specialne na zakazku a to stale nie je. Uz aj teta z pampyshopu je trochu zufala

mirka285
8. máj 2010

lulu kym porodis urcite dojde,neboj 🙂

luminkasp
8. máj 2010

zrzi, mas pravdu, neviem si to presne predstavit, ked som osobne nezazila. Ale viem, ze to vela stoji, boli v tv minule jedni rodicia, co sa im na prechadzke malemu stratilo to nasluchadlo a taaaaaaaaak strasne ta maminka plakala, potom to malo stastny koniec, lebo ja neviem ako sa o tom dozvedel riaditel firmy, co to vyraba a on im tu stratenu cast daroval, tak to bolo mile. Musi to byt tazke a uprimne ta obdivujem ako to zvladas.

Idem varit a upratat nieco, vecer ideme na veceru k znamym, uprimne moc sa mi nechce, ked si predstavim, kedy sa zas dotrepeme domov, ale inak sa tesim 😉

alllexa
8. máj 2010

Mne z pampyshopu dosiel tovar po cca 2-3 tyzdnoch. Bola to zavinovacka a lampa. Ale tiez som mala pocit, ze je to nejako dlho.

luminkasp
8. máj 2010

Ja sa spolieham na to, ze vsetko nakupim za 2 dni 😎 😎 😎

silvia.vesela
8. máj 2010

ahojte kocky,

dnes nevarim ani ja, manzelova mamina nam uvarila plnenu papriku, tak sa tesiiim! 🙂
K veceru by sme mali ist k znamym na zahradu, budu tam mat oslavu, ale nezda sa mi na to pocasie, tak uvidim ci pojdem....
dnes mam chut len tak relaxovat a nic nerobit! 🙂

dior
8. máj 2010

meruska-super vaha 🙂 ja som uz taka zvedava a videla si aj tvaricku,moji su taki poskrucani,ze im nie je vidno do tvaricky

adelaine
8. máj 2010

ahojte,
kocky v noci som spala asi len dve hodiny, hrooza ☹ ja to nechapem, len tak sa v noci zobudim, a nic...kukam do stropu a spanok neprichadza, este som bola nahnevana aj na mojho drobca, stale sa tak krutil ako o zivot, a ked konecne zaspal, tak dostal 15 min. stikutku 😖 som prosto grogy,
vyzeram ako matoha... 😖

inak, ja budem mat tiez v byte asi vybuch, dnes nam dosli namontovat satnikove skrine 😖
skoda, ze som vcera luxovala.

ivanka85
8. máj 2010

ahojte, aj my sme boli tento tyzden v poradni, v utorok, ale oproti vasim mieram, mame nejako pomenej, len 1200g a nejake drobne

aalexis007
8. máj 2010

Ahojte kočky. Nemáte aj vy niekedy takú bolesť v brušku na ľavej strane? Mňa tam bolelo od utorku až do štvrtku. Neviem z čoho. Normálne som ledva chodila. Musela som potom len ležať. Môže to byť niečo vážne? Je to taká stála bolesť, ako keby ma tam niečo ťahalo. Idem v utorok k Dr. tak sa ho budem pýtať, že čo to mohlo byť. Ale už sa mi to stalo aj viac-krát, ale teraz to bolo fakt brutálne.

robika
8. máj 2010

Ahojte, tak tu sa zacina obloha zatahovat a bude burka, lebo v dialke uz hrmi, takze som sa z pekneho pocasia tesila zbytocne, hlavne ze sa mi perie uz 2 varka ☹ ,
aalexis aj mna obcas pobolieva lava strana, ale je to take chvilkove, hned to prejde, ja to mavam pri niektorych pohyboch, ale nie pravidelne, tak si nemyslim ze to je nieco vazne, ale urcite to tiez poviem doktorovi, ten mi hovoril, ze vazne su take bolesti, ktore neprestavaju a bolia intenzivne, ze ked ma obcas nieco zaboli moze to byt natahovanie organov alebo maly na nieco zatlaci...
akurat som citala o tej stikutke, neviem ako mam vediet ci maly stikuta, to je nieco take, ako ked vam v pravidelnych intervaloch zatrasie celym vnutrom, alebo neviem ako to opisat... 🙂

adelaine
8. máj 2010

robika,
ja stikutku maleho citim ako pravidelne "tukanie" v brusku, nepodoba sa to na nic ine....moj to mave velmi casto, aj 3x za den, dokonca aj v noci...
som si citala, ze to nemusi byt akoby klasicka stikutka, je to zevraj akoby prvy trening dych. svalov pred nadychnutim...

a mam este jednu otazku...ste pisali niektore, ze sa vam tvori mledzivo,
mam stresovat, ked mne este nie?
sa bojim, ze nebudem dojcit 😒 prsia mi narastli nenormalne,
ale to nemusi byt zaruka tvorby mlieka, ked tam je len tuk ☹ aach jaj

oacka
8. máj 2010

adelaine,ani mne sa nič netvorí.. keď má byť,bude. zrzulka, ja beriem železo sorbifer a platím zaň 17 centov.... a zápchu teda určite nemám...
my sme dnes dali ostrihať psa, vyzerá ako E.T. mimozemšťan! 🙂 ale aspoň nebudú chlpy. a mm ide stavať postieľku. nie je to ešte skoro? máte už aj vy doma pri posteli postieľky? nechcem byť ako exot...

adelaine
8. máj 2010

oacka,
ja este nemam postielku ani vyhliadnutu...ale stale "znasilnujem" mm, ze uz musime nejaku zohnat,
ved rodit mozem hocikedy :( on ma furt na vsetko cas a mna z toho poraza, najradsej by som uz mala
nachystane vsetko..
hlavne mu furt hustim do hlavy, ze ten pocitacovy stolik a komp musia ist prec, tam ma stat postielka..
kazdy ma svoj laptop a este mame aj tento komp, sme prosto pretechnizovana domacnost 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre