• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
mojalili, denisse vdaka, mam zapisane.. ak vas este nieco napadne, tak sem s tym... mna este napadlo hod lajnom do dialky, ale to mi veduci zamietol hned s tym, ze kde vezme lajno :grinning: (som mu navrhla aj ine hovno..)
mirka - no najhorsie je, ze ja by som straaaasne rada organizovala, mam to v krvi, ale tento rok tam nebudem :frowning2: je to tyzden pred mojou materskou a veduci sa velmi potesil, ked som povedala, ze postrazim ubytku a oni mozu ist vsetci.. :frowning2: :cry: no ale aj tak by so mnou nebola sranda.. zaspala by som o deviatej, max o desiatej, na vsetko by som pindala, neobsedela by som ani vo vlaku, ani cestou do tater, ani z tater.. a pod.
10. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko ja som si svadobne pripravy tiez podobne uzila, nalepky na flase som si robila sama a su krasne, akurat, ze zasadaci poriadok som nechcela.. no ale vy panny ste tym predsa povestne.. ste PUNTICKARKY :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies, ake je to puntickarstvo strasne otravne?? :grinning: :grinning: ale ked inak sa neda, nepomozem si :wink:
10. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka to je fakt.. som na to len neprisla, ze z coho prameni ta jej bezuzdna usmievavost :grinning: ale teraz som si uz ista, ze je to tak ako pises.. a inak za najhorsiu reklamu na svete momentalne povazujem tu na postovu banku.. boooze trapna cela
10. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafko ty si panna?jak moj Gabo...
10. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko ver tomu, ze VIEM ake je to panenske puntickarstvo otravne.. ale pre mna.. veduci a sestra. :grinning:
10. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ano, je uplne normalne nosit zo sebou v kabelke 5 litrovu avivaz :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a vy sa znesiete s Gabkom? :astonished: :confused: :fearful: :fearful: som v pozitivnom soku... sice aj my s mm ako dvaja blizenci by sme mali byt uz davno vzajomne zavrazdeni..
10. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam taky pekny datum, ze 11. september :wink: a este taku trosku slavnu menovkynu :wink:
10. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko - ja nosim, ty nie?? :confused: :fearful: ty si divna :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosim bezne ten obrovsky 12kusovy toaletak z dm-ky pod pazou namiesto kabelky, je to lahsie a viac šik :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne som vam ani nenapisala, ze teraska uz je na 90% oblozena, ale liali tam dost betonu, takze stupat sa tam este nemoze no dufam, ze coskoro tam ten stol vylozim..
10. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko ja nosim sportbilly ruksacik.. mam tam zmenseniny vsetkeho, co existuje na svete a ked to chcem pouzit, tak to len pekne vytiahnem polozim na dlan a poviem SPORT BILLY a to sa zvacsi a je..
10. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ja avivaz aj hajzlak mam tam :slight_smile: velmi prakticke
10. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi znesieme,ale len vdaka mojej disciplinovanosti :slight_smile: ja uz viem ako na neho,naucila som sa prehliadat niektore veci ktore robi a rozculuju ma a napodiv nam to vsetko klape :wink: ale zato ked ma fakt rozculi,dostanem zachvat a strasne kricim a urcite ma pocuju vsetci susedia...ale inak sme taka normalna rodinka :slight_smile:
10. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si pripad :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smejem sa na vas:slight_smile:))) manzel sa cuduje comu sa tu rehocem :grinning: :grinning: :grinning:

My sme si povedal mesiac pred svadbou, ze sa zoberieme a do tyzdna som mala vsetko zabezpecene, ja som zase taka rychla....ziadne sranie sa s tym (s prepacenim). A vsetko klapalo :wink: :wink: :wink: Neviem, aka je charakteristika na moje znamenie - Vodnar. KEdysi som bola tiez puntickarka, ale akosi som sa zmenila. :wink:
No idem na ten zasobnik plienok, paaa a nepiste vela, rano nech vas docitam. :slight_smile:
10. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás panny, poľutujte mojho mužíka. on je tiež panna a má za ženu najväčšiu bordelárku pod slnkom! :sweat_smile: :sweat_smile: viete,ako pri mne trpí? :sunglasses: :sunglasses: on je hrozný puntičkár, on má v skrini komínky a ja bordel - jedna guča šatstva a on nikdy nechápe,ako sa mi to podarilo urobiť...
10. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k blizencom, chvilu bordel, chvilu kominky :grinning: ale mm je vaha, vraj najlepsia mozna kombinacia, ale po skorpionovi by som si sadla asi s kymkolvek, to bolo ako za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalilli,
ja som tiez vodnarka, ja som puntickar, ked sa to mne hodi :grinning: a ked mam na to naladu,
urcite som rada obklopena poriadkom, mam rada, ked ma kazda vec svoje miesto,
ale v konecnom dosledku ja radsej organizujem ako upratujem....

ale teraz co som tehotna, asi mi riadne preplo, furt nieco luxujem, furt nieco odkladam,
prekladam.... :grinning:
10. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja si neviem predstavit zivot s mojim veducim :grinning: :grinning: podla mna muzi panny su ovela horsie ako zeny panny, myslim s tym puntickarstvom a poriadkumilovnostou...mm je blizenec ako ja, ale ja som teda ako oacka, samy bordel (ale len v mojich veciach, napr oblecenie.. kuchynu mam peknu cistu) a on je uplne na poriadok..
mirka my blizenci mame to stastie, ze kedze aj v nas drieme viac osobnosti, vieme sa do ludi vcitit a tym padom sme aj dost tolerantni.. takze mozno preto sa znesieme viac menej s kymkolvek.. akurat ze s nami sa neznesu :grinning: a az vtedy je problem.. no ale ivka skorpika doma by som nechcela.. ale zas urcite zavisi aj od inych veci.. ale podla mna blizenci neznesu podpasovky a skorpik inak ani bojovat nevie.. tak asi to je kamen urazu..
10. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som este nieco robila do prace, ale uz mam toho pre dnesok dost ... :slight_smile:

ja som rak ... neviem sice, ci to suvisi so znamenim, alebo s nejakou inou vecou, co sa premieta do mojej povahy, ale ja som co sa tyka poriadku velmi cudna ... ked upratujem, tak som puntickar a upratujem do prisernych detailov, ale nie som schopna tento poriadok priebezne udrziavat, takze v konecnom dosledku som bordelar az do najblizsieho velkeho puntickarskeho upratovania ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja s tym poriadkom bojujem.. cize sa snazim.. ked ma chyti upratovanie, tak pekne sa vsetko ligoce, ale presne ako denisse, priebezne ma to nebavi.. musim sa dokopat. :confounded:
10. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mm je kozorozec ... ja sa v znameniach velmi nevyznam, takze neviem, ci jeho povaha suvisi so znamenim, alebo s vychovou alebo s niecim inym .. on ma zase poriadok rad a najradsej by mal doma "sterilno", ziadne veci navyse, aby sa lahko utieral prach a zmyvali dlazky ... a ked ma pred sebou nejaku povinnost, napriklad upratovanie, tak je neznesitelny, kym to neurobi ... proste si nedokaze povedat "teraz si vypijem v klude kavu a idem na to" .. nema klud, kym nema hotovo, az potom dokaze oddychovat ... a mne to niekedy dost vadi ... prideme z dovolenky, ja po ceste zmordovana a on sa hned hrnie vybalovat, lebo by inak nemohol v klude sediet ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maxi to si vystihla presne,ze my sa znesieme skoro s kymkolvek lebo sa vieme do ludi vcitit ale s nami sa znesie malokto :unamused:
mirka vsak? :grinning: ale ja nechapem preco??? ved my sme take super :grinning: :grinning: :grinning: my sme predsa veseli, zabavni, kreativni ludia s paradnymi organizacnymi a komunikacnymi schopnostami.. sme vsestranni, empaticki, vecni bojovnici za spravodlivost.. no ja nechapem, komu mozeme tak vadit?! :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to prehnane upratovanie v tehu bude nieco podobne ako tehu demencia..ja teraz furt nieco luxujem ale nemozem teda povedat zeby som tolko upratovala aj predtym...teraz chcem mat vsetko tiptop :slight_smile:
10. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: veru veru, a tie podpasovky neviem ci to plati len pre chlapov skorpionov, ale mna vedela vytocit hlavne jeho tvrdohlavost a neustupcivost a ked si vezmes ze som bola o sedem rokov mladsia ako on, tak som nikdy nemohla mat pravdu :confounded:
10. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maxi moja skusenost je ze mna bud ludia miluju alebo ma nenavidia :pensive:
10. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam teraz mm pre istotu o rok a pol mladsieho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok