Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. máj 2010

mojalili, denisse vdaka, mam zapisane.. ak vas este nieco napadne, tak sem s tym... mna este napadlo hod lajnom do dialky, ale to mi veduci zamietol hned s tym, ze kde vezme lajno 😀 (som mu navrhla aj ine hovno..)
mirka - no najhorsie je, ze ja by som straaaasne rada organizovala, mam to v krvi, ale tento rok tam nebudem ☹ je to tyzden pred mojou materskou a veduci sa velmi potesil, ked som povedala, ze postrazim ubytku a oni mozu ist vsetci.. ☹ 😢 no ale aj tak by so mnou nebola sranda.. zaspala by som o deviatej, max o desiatej, na vsetko by som pindala, neobsedela by som ani vo vlaku, ani cestou do tater, ani z tater.. a pod.

maxara
10. máj 2010

kafko ja som si svadobne pripravy tiez podobne uzila, nalepky na flase som si robila sama a su krasne, akurat, ze zasadaci poriadok som nechcela.. no ale vy panny ste tym predsa povestne.. ste PUNTICKARKY 😀 😀 😀

kafoditka
10. máj 2010

a vies, ake je to puntickarstvo strasne otravne?? 😀 😀 ale ked inak sa neda, nepomozem si 😉

maxara
10. máj 2010

oacka to je fakt.. som na to len neprisla, ze z coho prameni ta jej bezuzdna usmievavost 😀 ale teraz som si uz ista, ze je to tak ako pises.. a inak za najhorsiu reklamu na svete momentalne povazujem tu na postovu banku.. boooze trapna cela

mirka285
10. máj 2010

Kafko ty si panna?jak moj Gabo...

maxara
10. máj 2010

kafko ver tomu, ze VIEM ake je to panenske puntickarstvo otravne.. ale pre mna.. veduci a sestra. 😀

kafoditka
10. máj 2010

inak ano, je uplne normalne nosit zo sebou v kabelke 5 litrovu avivaz 😀 😀

maxara
10. máj 2010

mirka a vy sa znesiete s Gabkom? 😲 😕 😨 😨 som v pozitivnom soku... sice aj my s mm ako dvaja blizenci by sme mali byt uz davno vzajomne zavrazdeni..

kafoditka
10. máj 2010

ja mam taky pekny datum, ze 11. september 😉 a este taku trosku slavnu menovkynu 😉

maxara
10. máj 2010

kafko - ja nosim, ty nie?? 😕 😨 ty si divna 😀 😀 😀

kafoditka
10. máj 2010

ja nosim bezne ten obrovsky 12kusovy toaletak z dm-ky pod pazou namiesto kabelky, je to lahsie a viac šik 😀 😀

maxara
10. máj 2010

vlastne som vam ani nenapisala, ze teraska uz je na 90% oblozena, ale liali tam dost betonu, takze stupat sa tam este nemoze no dufam, ze coskoro tam ten stol vylozim..

maxara
10. máj 2010

kafko ja nosim sportbilly ruksacik.. mam tam zmenseniny vsetkeho, co existuje na svete a ked to chcem pouzit, tak to len pekne vytiahnem polozim na dlan a poviem SPORT BILLY a to sa zvacsi a je..

maxara
10. máj 2010

takze ja avivaz aj hajzlak mam tam 🙂 velmi prakticke

mirka285
10. máj 2010

Maxi znesieme,ale len vdaka mojej disciplinovanosti 🙂 ja uz viem ako na neho,naucila som sa prehliadat niektore veci ktore robi a rozculuju ma a napodiv nam to vsetko klape 😉 ale zato ked ma fakt rozculi,dostanem zachvat a strasne kricim a urcite ma pocuju vsetci susedia...ale inak sme taka normalna rodinka 🙂

kafoditka
10. máj 2010

ty si pripad 😀 😀 😀

mojalili
10. máj 2010

Smejem sa na vas🙂))) manzel sa cuduje comu sa tu rehocem 😀 😀 😀

My sme si povedal mesiac pred svadbou, ze sa zoberieme a do tyzdna som mala vsetko zabezpecene, ja som zase taka rychla....ziadne sranie sa s tym (s prepacenim). A vsetko klapalo 😉 😉 😉 Neviem, aka je charakteristika na moje znamenie - Vodnar. KEdysi som bola tiez puntickarka, ale akosi som sa zmenila. 😉
No idem na ten zasobnik plienok, paaa a nepiste vela, rano nech vas docitam. 🙂

oacka
10. máj 2010

prosím vás panny, poľutujte mojho mužíka. on je tiež panna a má za ženu najväčšiu bordelárku pod slnkom! 😅 😅 viete,ako pri mne trpí? 😎 😎 on je hrozný puntičkár, on má v skrini komínky a ja bordel - jedna guča šatstva a on nikdy nechápe,ako sa mi to podarilo urobiť...

ivka8255
10. máj 2010

pridavam sa k blizencom, chvilu bordel, chvilu kominky 😀 ale mm je vaha, vraj najlepsia mozna kombinacia, ale po skorpionovi by som si sadla asi s kymkolvek, to bolo ako za trest 😝 😝 😝

adelaine
10. máj 2010

mojalilli,
ja som tiez vodnarka, ja som puntickar, ked sa to mne hodi 😀 a ked mam na to naladu,
urcite som rada obklopena poriadkom, mam rada, ked ma kazda vec svoje miesto,
ale v konecnom dosledku ja radsej organizujem ako upratujem....

ale teraz co som tehotna, asi mi riadne preplo, furt nieco luxujem, furt nieco odkladam,
prekladam.... 😀

maxara
10. máj 2010

no baby ja si neviem predstavit zivot s mojim veducim 😀 😀 podla mna muzi panny su ovela horsie ako zeny panny, myslim s tym puntickarstvom a poriadkumilovnostou...mm je blizenec ako ja, ale ja som teda ako oacka, samy bordel (ale len v mojich veciach, napr oblecenie.. kuchynu mam peknu cistu) a on je uplne na poriadok..
mirka my blizenci mame to stastie, ze kedze aj v nas drieme viac osobnosti, vieme sa do ludi vcitit a tym padom sme aj dost tolerantni.. takze mozno preto sa znesieme viac menej s kymkolvek.. akurat ze s nami sa neznesu 😀 a az vtedy je problem.. no ale ivka skorpika doma by som nechcela.. ale zas urcite zavisi aj od inych veci.. ale podla mna blizenci neznesu podpasovky a skorpik inak ani bojovat nevie.. tak asi to je kamen urazu..

denisse
10. máj 2010

tak ja som este nieco robila do prace, ale uz mam toho pre dnesok dost ... 🙂

ja som rak ... neviem sice, ci to suvisi so znamenim, alebo s nejakou inou vecou, co sa premieta do mojej povahy, ale ja som co sa tyka poriadku velmi cudna ... ked upratujem, tak som puntickar a upratujem do prisernych detailov, ale nie som schopna tento poriadok priebezne udrziavat, takze v konecnom dosledku som bordelar az do najblizsieho velkeho puntickarskeho upratovania ... 😝

maxara
10. máj 2010

inak ja s tym poriadkom bojujem.. cize sa snazim.. ked ma chyti upratovanie, tak pekne sa vsetko ligoce, ale presne ako denisse, priebezne ma to nebavi.. musim sa dokopat. 😖

denisse
10. máj 2010

a mm je kozorozec ... ja sa v znameniach velmi nevyznam, takze neviem, ci jeho povaha suvisi so znamenim, alebo s vychovou alebo s niecim inym .. on ma zase poriadok rad a najradsej by mal doma "sterilno", ziadne veci navyse, aby sa lahko utieral prach a zmyvali dlazky ... a ked ma pred sebou nejaku povinnost, napriklad upratovanie, tak je neznesitelny, kym to neurobi ... proste si nedokaze povedat "teraz si vypijem v klude kavu a idem na to" .. nema klud, kym nema hotovo, az potom dokaze oddychovat ... a mne to niekedy dost vadi ... prideme z dovolenky, ja po ceste zmordovana a on sa hned hrnie vybalovat, lebo by inak nemohol v klude sediet ... 😝

mirka285
10. máj 2010

maxi to si vystihla presne,ze my sa znesieme skoro s kymkolvek lebo sa vieme do ludi vcitit ale s nami sa znesie malokto 😒

maxara
10. máj 2010

mirka vsak? 😀 ale ja nechapem preco??? ved my sme take super 😀 😀 😀 my sme predsa veseli, zabavni, kreativni ludia s paradnymi organizacnymi a komunikacnymi schopnostami.. sme vsestranni, empaticki, vecni bojovnici za spravodlivost.. no ja nechapem, komu mozeme tak vadit?! 😀 😀 😀

mirka285
10. máj 2010

inak to prehnane upratovanie v tehu bude nieco podobne ako tehu demencia..ja teraz furt nieco luxujem ale nemozem teda povedat zeby som tolko upratovala aj predtym...teraz chcem mat vsetko tiptop 🙂

ivka8255
10. máj 2010

🙂 veru veru, a tie podpasovky neviem ci to plati len pre chlapov skorpionov, ale mna vedela vytocit hlavne jeho tvrdohlavost a neustupcivost a ked si vezmes ze som bola o sedem rokov mladsia ako on, tak som nikdy nemohla mat pravdu 😖

mirka285
10. máj 2010

no maxi moja skusenost je ze mna bud ludia miluju alebo ma nenavidia 😔

ivka8255
10. máj 2010

tak mam teraz mm pre istotu o rok a pol mladsieho 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre