Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
13. máj 2010

no dneska ma prepadla panika ze nema pre svoje dieta nic a tze je fakt na case, tak neviem ci objednat postielku alebo zajst v pondelok do demy , kde je to na tej dlhej nejak sa prestavam v senici orientovat, na dlhej je gympel nie?

cigaretka5
13. máj 2010

vraj kokos pohanka je kvalitnejsi a pohanka vraj to mimco ukludnuje

adelaine
13. máj 2010

leni, na co je pohanka netusim...ale kokosove matrace su tvrdsie,
my mame doma take matrace v manzelskej posteli...

luminkasp
13. máj 2010

cigi, klidek, ja tiez nemam nic 😎

mima89
13. máj 2010

lenkaaninka ja tiez pozeram na bazos.sk ale tam su uz tie lacnejsie predane 😒 ty si kde pozerala??

adelaine
13. máj 2010

cigaretka, mne dens naskocil tu na konikovi 33 tt 😨 kokso, uz to nie je len tak brnkacka...
ja tiez plasim, co este nemam, furt nutim mm, aby sme dokupili tie veci co treba,
on sa nejako nevzrusuje, a ja som mmt chora, lezim stale v posteli, takze
z mojim nakupnych planov zatial nic nebude 😒

cigaretka5
13. máj 2010

no idem objdenat postielku euro hore dole a matrac, mm ide next week ndo kupelov a ked sa vrati dame jeden shopping v nejakom obchode kupime perinku a ostatne veci do postielky a bud tyzden zistim u svagrinej co mi vsetko pozicia a kaslat na to. CO mat nebudem snad kupim ked sa mimco narodi no nie? len dufam ze kocik dorazi co najskor

mojalili
13. máj 2010

Cigaretka, zajtra by som tam chcela skocit, tak sa pozriem, ok? ALe s takymi obrazkami napredu maju, len ci tuto neviem. Ale pozrem sa ti-)

Adelaine, ja mam paplonik po dcerke, tak preto...ale myslim, ze na zaciatok ti nie je treba...

lenkaaninka
13. máj 2010

mima stadeto z kona som kupila 😉
ja ešte veci do porodky, jednorázové plienky ,.... a kočik postielku poriešim sobotu teraz tak hádam nech už mám pokoj ja som pipi dokial nemám všetko som normálne nervozna... 😠

mima89
13. máj 2010

hmm no idem kuk aj sem....

cigaretka myslim ze konkretne taku postielku namaju, ale maju tam podobnu bielu s vyrezavanou zirafkou a s metrom..... bola krasna ale my uz postielku mame 😉

cigaretka5
13. máj 2010

mojali dakujem
ak ta to neotravuje kukni pls postielku a v akych cenach maju madrace , dakujem
kocky idem kukat poridnaciu

cigaretka5
13. máj 2010

mimka dakujem
no haluz zirafka ma nere kedze sme s manzelom ako zirafy

cigaretka5
13. máj 2010

mimka a co ste tam nakupili vy?

mima89
13. máj 2010

cigi kupili sme tam kocik, digitalny teplomer, mliecko po kupeli a dudlik... ostatne uz vsetko mame...ale keby viem tak idem sem pokupit vsetko... no nevadi 🙂

katty17
13. máj 2010

cigaretka, tvoju postielku som videla v BA v mnohych obchodikoch. napr. aj v ivanke pri dunaji vo www.kocikovo.sk
videla som ju niekde za rovnych 70 eur. 🙂

luminkasp
13. máj 2010

zrzulka, no u nas specialita jasne morske priserky a ryby, to u nas nechyba nikdy 😉

zrzi, aj mna strasne bolieva brucho, a vcera v noci ma tak dolu bolelo, boze, ja som myslela, ze neprejdem z wc do postele. Ja to mam tak isto ako ty, mala cely den so mnou. Dnes som zas bola cely den na nohach a ja uz ani sediet nevladzem, no vsetko ma boli ☹

cigaretka5
13. máj 2010

mojim probemom je skratka ze som v ziadnom obchode nebola ale uz je najvyssi cas

luminkasp
13. máj 2010

baby, ja uz som dnes vecerala, kedzde je hokej:D

nika23t
13. máj 2010

Cigaretka, ja tiez nemam takmer nic, vcera som sla do zdrav. potrieb na nakup do porodnice, a ta mila pani tam mi predala jednorazove nohavicky-2 ks, a nechcela viac, vraj si to mozem oprat a poporodne vlozky mini 😠 A ja truba som si to vsimla az doma, tie vlozky su dost male aj na kramy, nie este po porode. A pre babo nemam nic, to mi prepne teraz, uz chodim pomaly, lebo zacinam mat zavraty, tak sa neviem dockat nakupovania 😒

kafoditka
13. máj 2010

nika23.. tak som sa sla pozriet na tie Samu vlozky poporodne a aj ja mam 2 baliky MINI!!!! 😲 😲 Vobec som si to nevsimla...
No to bude zabavka, si budem davat asi dve 😕

meruska
13. máj 2010

ahojte...tak tie v lekarni maju len mini..som sa aj ja pytala ci nemaju vacsie a vraj nie :( ale tiez som vzala 2 baliky.....
ale potom som objavila poporodne v tescu a tie su mega 🙂

oacka
13. máj 2010

kočky ja som vám už písala,že aj na mojich je napísané mini a niekto mi odpísal,že to je normálne. ale vraj sú aj nejaké extra veľké...

oacka
13. máj 2010

no dík meruska, presne ty si to písala! 🙂

zrzulka
13. máj 2010

Adelaine paplon nemusis riesit ved bude leto... nasa mala bola novembrova a svoj prvy palon a vankus dostala az ako rocna... ja som kupila malemu take tenulinku deku a spaci vak keby bolo chladnejsie... Paplon ani vankus neriesim len vsetky sady su uz aj s navlieckami na vankus a perinu... ach jo....

matrac mame po malej este takze nekupujeme zatim novy.... Do kolisky aj postielky sme kupovali kokosovy. to je radost zbierat tie "piliny" ked periem potah 😀

zrzulka
13. máj 2010

aj ja mam tie mini ... su aj ine???

mirka285
13. máj 2010

caute,aj ja mam mini,ale nie su az take male,ale mam aj tie z Tesca tie su vacsie 😉

zrzulka
13. máj 2010

Lumi veru uzijeme si pri tych nasich sidlach .... nastastie ked pride muz z prace tak ten sa venuje malej tak mozem trosku oddychovat asi takym stylom ze si robim co nestihnem pri nej posediacky....ale je to lepsie ze nemusim za nou stale behat....

meruska
13. máj 2010

nie je tam síce napíané popôrodné ako na tých mini ale vložky pôrodnícke 🙂

kafoditka
13. máj 2010

baby ako vypadaju tie z tesca? si ich zbehnem kupit zajtra...

oacka
13. máj 2010

ešte vám dám tipy, čo nám odporučila tá pôrodná asistentka a kľudne mi napíšte,či s tým vy mamičky máte skúsenosti:
na potničky - Holtov masť
na koliky - Sapsimplex
na lupinky - olivový olej a vyčesávať
na rany na pušure - dermochloroform
už počas bolestí po klystíre možno jesť hroznový cukor alebo horkú čokoládu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre