Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
14. máj 2010

http://www.nosime.sk/tovar1367-deka_hackovana_m...

toto je ževraj dobré na leto čo vy na to??

lenkaaninka
14. máj 2010

no mojalili sa nečuduj máš tam snád obríka malého tak strie su normál 😉 čo už narobíme

adelaine
14. máj 2010

..no musim povedat mm, nech cvakne aj to moje obr brucho...ja v 33 tt mam asi take ako ma mojallili v 35 tt....
v mojom fotoblogu mam brusko z 27 tt, a uz vtedy bolo velikanske, ja uz nechcem aby rastlo 😢
voobec nemozem dychat a spim len v polosede...

oacka
14. máj 2010

teda ženy, vy píšete,akoby vás za to platili!!!!
ja som si s dôchodcami vystála rad pred klubom dôchodcov,kde dnes malo Quelle výpredaj, som myslela,že jak dobre nakúpim mužíkovi tričká a košele za 2,50! a prd, nič tam nebolo a ak tak XXL!
u nás sa teda zvyknú dávať dary za porod- švagriná má zlaté prstene a kamoška zlaté sady náušnice,prívasok a tak. ale mojho mm na preporodnej príprave zaujíma len to,kde majú v porodnici bufet pre oteckov... tak neviem, či mi bude voľačo kupovať. a ešte sa pýta,kedy ma pustia z nemocnice,aby vedel,kedy má prestať chlastať...

mojalili
14. máj 2010

Adelaine sklamem ta, teraz mi ani nie ze rastie, ale pevnie, mam ho tvrde, napnute, vyplnene a dole...a aj rastie z viac do boku, takze mas sa este na co tesit... 😉

oacka
14. máj 2010

s tými bruchami ma deprinujete, ja vobec nemám také veľké a okrúhle... naša bude asi malučká...

oacka
14. máj 2010

deprimujete... 😀

mojalili
14. máj 2010

Oacka 😀 😀 😀 moj muz bude mat doma dcerku, tak viem, ze chlastat nepojde a budu doma upratovat, kym pridem 🙂 Ale som mu povedala, nech sa jeden den odviaze a oslavi to skor, nez pridem 😉

Moj ex sa na mna vykaslal ked som prisla s dcerkou domov z porodnice a isiel v ten den chlastat, pritom som nemohla chodit, ani sa pohnut zo sitia....takze NO COMENT 😠

K darom....no nemam odvahu si pytat nieco, kezde som teraz dostala auto 😉

mojalili
14. máj 2010

Oacka -bud rada, vies co je to nosit take nieco???? NEznamena to, ze tvoja bude malicka, ked nemas brusko, mozno ju mas viac v bokoch alebo v zadku (nie doslovne, ale tak sa to hovori...) 🙂 sak budes este rada, ked nbudes musiet tolko zhadzovat tak ako my 😉

oacka
14. máj 2010

mojalili, ty už si obdarovaná na 3 ďalšie porody!!! a dobre sa jazdí?

lenkaaninka
14. máj 2010

mojalili presne také tvrdé napnuté strašne...ako by mi išlo puknúť...

oacka ale ber aj to že pri chlapčekoch su iné brušká ako pri dievčatkách ja som toto pri dcérach ozaj nezažila... 😅

maxara
14. máj 2010

mojalili - ja mam teraz este len dovolenku, este do prace pojdem na 5 dni a potom az materaska.. 🙂 no a ty naozaj lezkaj radsej, hlavne ked ta boli to brusko..
oacka - ja tiez nemam velike, ale mam ho vraj uz tehu.. 😵

baby ja tych mojich psov asi z lasky zjem.. su taki krasni.. Lara chodi kazdych 5 minut dakovat za prasiaka (tak volame to prasiatko krochkajuce) a Basko sa teraz tak vyvalil na gauci.. musela som ho odfotit.. 😀

oacka
14. máj 2010

to aj u vás je tak, že za jeden deň sa vystriedajú všetky druhy počasia? u nás doteraz horúco,teraz leje. o chvíľu prestane a zas horúco... náš pes je z toho hotový, má nervy z dažďa...

mojalili
14. máj 2010

Ja viem MAxi, ze mas dovolenku, ale tak mas frai, to je hlavne 😉
OACKA - je to male ale take zive paradne auticko, vsade sa s nim dam, nie ako s tym hebedom, co ma moj muz...HOnda civic limuzina...hruuza, ale zato je tam vsetko automatika...

Kocky, moj svokor ked sa narodil mal 5 kg...maly sa vraj podoba do jeho rodiny vyzorovo...tak sa mam na co tesit 😒

mojalili
14. máj 2010

Oacka u nas je cely den zamracene, fakt tak zalahnut a spat...navarene mam a nic sa mi nechce...

lenkaaninka
14. máj 2010

no môj mm sa spráši ako ďas to už viem teraz... 😅

adelaine
14. máj 2010

leni, u nas to bude podobne 😕

lenkaaninka
14. máj 2010

u nás je zamračené a škaredo na bula

oacka
14. máj 2010

ja popravde ani neviem,že som tehu, brucho mám jak tučo, nato som zvyknutá,akurát sa skôr zadychčím a potím sa, ale brucho ma vobec nikde netlačí ani nič... ale v noci sa často budím a prehadzujem, chudák manžel...
ja idem robiť vyprážaný karfiol,moc to nemusím,ale keď už mm aktívne kúpil...

mojalili
14. máj 2010

Oacka, ja milujem karfiol, ale minule som kupila v KAuflande, vysmazila, a neviem neviem, strasne mi divno chutil...tak inak....nakoniec som ho vyplestila do kosa...proste neviem, ale nedalo sa to jest... odvtedy nemam veru chut,aj ked je to moje oblubene jedlo...idem asi povysavat, sak co budem robit... 😒

maxara
14. máj 2010

mojalili UZ AJ SI LAHNI !

dugyna
14. máj 2010

mojalili to sme tu jedine dve na materskej? 😉

oacka
14. máj 2010

čau, dugy! ja idem na materskú v utorok. mojalili,neblbni!

dugyna
14. máj 2010

cauko oacka 🙂

kocky co tu tolko stresujete a okrikujete mojalili,hm?

oacka
14. máj 2010

lebo má ležkať a oddychovať,ale ona to nedokáže! 🙂

dugyna
14. máj 2010

a preco ma lezat a oddychovat? co jej kazal dr?

mirka285
14. máj 2010

tak uz som tu...som vas musela docitat,clovek vybehne do obchodu a vy zapisete tri strany?a sporak som este neumyla,sa mi nechce este,ale hlavne ze ten grill sprej mam uz pripraveny 😀 no ja som sa teda toho mojho nepytala ci bude nejaky darcek za malu,ale zato mu vcera hovorim ze chcela by som slnecne okuliare tie iste co som mala a zlomila...a on ze n evymyslaj blbosti,mas dalsie troje a aj tak ma byt leto uprsane..ja nato ze vsak budem mat narodky...a on ze ano?a kedy?takze tak 😠

mojalili
14. máj 2010

Posluchla som vas, isla som aj s notebookom d postele, tak lezim, sak ani asi by som nedkazala vysavat, akosi som oslabena tym lezanim 😒
Dugy - nooo, doktor nakazal, este 16 dni vydrzat.-) vOLALA som prave na ten poporodny pas Chicco,. tak mi ho u nas objednali, pondelok si mam pren skocit. Tesim sa, to je jednine, co mi chyba. 🙂

maxara
14. máj 2010

🙂 mirka ja mam narodky dva tyzdne po mm a on si to nevie zapamatat.. 😀 a ozaj ta policka sa usmievala?

mirka285
14. máj 2010

co dnes varite?ja idem urobit spagety a na ne omacku so sampoinonmi 🙂 a je hnusne pocko u nas,a nuti ma to lezat v posteli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre