Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
18. máj 2010

Nika aj ja som chcela Emmu,ale bude Alex 😀 😀 tu mi vraveli ze je to velmi anglicke meno,neviem preco s tym maju problem ked asi polka irov na anglicke mneo..ale co uz 😀 😀 a doma zasa ze kazdy ma teraz emu,ale mas pravdu ze s tym menom vela nenavymyslas,ale ked chce byt niekto mudry tak sa najdu pripomienky na kazde jedno meno to mas pravdu..

robika dakujem,ze uz viem na co je ten caj 😀 😀 😀

kafoditka
18. máj 2010

robika - hm, mozno u kazdej zeny su ti poslickovia rozni... ja si musim vtedy lahnut a cakat, kym to prejde...

robika
18. máj 2010

ja si tiez musim lahnut, teda ak mam moznost, akurat ze mna vobec nenapadlo, ze by to mohlo byt ono, a mavas to hlavne vecer?

cigaretka5
18. máj 2010

Kocky tak ja som dnes prvý krát kukala u svagrinej výbavu pre krpca a myslím že mám na pól roka dopredu vydtarane dala mi od kosielok dupaciek pyzamiek ponoziek capiciek snáď setko.
Neviem odkiaľ majú ti lekári váhy a mieri babatiek, nás drobcek
mal 1490 g čo je podľa mudrych kníh váha zodpovedajuca 30-31 týždnu a mne dolina v 29 povedala že sme na základe tohto
čísla menší o týždeň. Tak tomu fakt nerozumiem.

kafoditka
18. máj 2010

robika - vacsinou ano, ale ked vela upratujem a nesadnem si, tak aj vtedy sa ozvu..

cigaretka5
18. máj 2010

My keď sme zahlasili že ak dievčatko tak dorotka ak chlapec tak samko , tiež mali všetci pripomienky hlavne k dorotke že blazniva dora....

monline
18. máj 2010

moja nika sa narodila presne na termín a mala len 47cm a 2,7kg..deti nepriberajú rovnako...Daniel bude iste väčší, lebo mal 1823g už pred dvoma týždňami..vtedy povedali, že je o týždeň väčší ako by mal byť

robika
18. máj 2010

kafko: a to mavas odkedy?
cigaretka: Dorotka je pekne meno, dolezite je dat take meno, ktore sa paci Tebe a mm, ani s nasim vyberom niektori spokojni neboli, ale ani som ich k slovu nepustila, iba som zahlasila, ze taketo meno je to najkrajsie podla mna, a to by ste mali vidiet ten vyraz podaktorych... 🙂
monline: ved chlapci byvaju vacsi a myslim si ze babatko vie co robi a kolko ma pribrat 🙂, mozno su malicke ale uz teraz su velmi sikovne... to hovorim aj mojmu malemu, ze aby sa otocil, ze ved je velmi sikovny 🙂

ericica
18. máj 2010

lumi pijem caj od lerosu na tvorbu mliecka.....je super mne pomahal 🙂

ericica
18. máj 2010

inac ja mam dnes cely den pocit ako by mi mali dojst kramy,,,citim take menstruacne krce 😒

monline
18. máj 2010

robika- a danko bude mať iného otca ako nika..takže aj v tom je rozdiel

kafoditka
18. máj 2010

robika - posledny tyzden..

oacka
18. máj 2010

eri, ja mám ten čaj od švagrinej. to ho mám piť už počas tehu?
ja som Ľudmila a od mala ma doma volali Aťka, netuším,ako na to prišli. nikto iný ma tak nevolall. A moj brat je Andrej a ja ho stále volám Ondrík, nemá to rád. A hlavne sa to mýli s jeho synom, ktorý je tiež Ondrík.

mojalili
18. máj 2010

Ericica - tie menstrucne bolesti patria k poslickom, priprava na porod. AJ ja to mam,aj teraz...este k tomu mi vyrazaju bolesti do krizov sem tam a tvrdnutie je na dennom rezime...tak som zvedava, 25.5. idem k lekarovi, som zvedava, co mi povie a kedy budeme rodit....ved sa snazim dodrziavat lezanie 😉

POSLICKOVIA - stvrdne ti brusko (mne na 30sec.) uplne cele, po chvilke sa to uvolni, zalezi od poctu tvrdnutia...
MONLINE- aj ja som zvedava, aky velky bude nas Danielko, tiez je to u nas tak ako u teba 😉 😉 😉

maxara
18. máj 2010

Ahojte krasulky,
tak mi prisla navsteva, kamoska Andrea, ktorej sa zda absolutne cudne, ked ju niekto oslovi Andrea.. My ju volame Ajuska, Aja a zhodli sme sa teraz dnes na tom, ze cudzi ludia vas nevolaju nijak.. az ked sa predstavime, takze ako sa predstavime, tak nas oslovuju, alebo ako nas predstavia, tak nas budu oslovovat.. max u lekara alebo v skole nas oslovia normalnym zakladnym menom.. a hadam az po case si zvyknu aj tito ludia na nejake oslovovanie.. Aj ucitelke treba povedat, ako si nezelame aby oslovala.. Si myslim..

robika
18. máj 2010

prisli mi vecicky z ciech tak ma to dnes potesilo, uz som ich supla do albumu, dalsie mi pridu az buduci tyzden v utorok, tieto balicky vedia tak potesit 🙂
ja vobec neviem, ale asi tych poslickov este nemam, lebo nemam ho uplne tvrde naozaj iba v tej casti ako je pupok, uplne hore a uplne dole, zase take tvrde nie je...

adelaine
18. máj 2010

kde ste vsetky? :( volajako je tu ticho .....

robika
18. máj 2010

presne tak maxi, ked sa predstavim martina, viem ze si ma ten clovek tak zafixuje a tak mi bude hovorit... najvacsia sranda je v praci s mojim mm, viete doma ma vola vselijako zdrobnene, ale v praci to bolo zo zaciatku zvlastne, sa naucit oslovovat iba ako kolegovia, teda myslim pred nejakym klientom na rokovani nemozem povedat chrustik podas mi vodu... 😀

maxara
18. máj 2010

robi 😀 no to by bolo fakt blbe.. mna mm vola doma tiez kadejako, ale pred nasimi rodicmi alebo babkou a tak.. ma vola Petka.. Nikdy mi este nepovedal Petra 🙂 ale neviem si predstavit, ze by sme spolu pracovali..

adel tu sme, neboj

MIMA ten recept na tu torticku som si odlozila.. urobila som ju asi za 20 minut, v chaldnicke chvilku pobudla, ale kedze mm dosiel z prace skor, tak som ho nechcela trapit, cize tam bola mozno hodinku a uz je cela zjedena 😲 je paradna.. a krasna..

maxara
18. máj 2010

robi jeeej ake krasne dupky.. podla mna aj pre chlapcov je dost, tie tvoje su krasne fakt

adelaine
18. máj 2010

aky recept?
co som nieco prehliadla? :(
este raz prosiiiiiiim 😉

robika
18. máj 2010

maxi dakujem 🙂 ak myslis tie zlte, tak tie som chcela povodne modre, lenze kym to spracovali uz neboli, tak mi volali ze ci chcem v bananikovej farbe, hovorim ze hej mozu byt... ale som rada, ze nakoniec nie su v modrej, lebo uz mam tej modrej vela...

robika
18. máj 2010

idem kukat panelak a daco jest, lebo som taka hladna, ze sa pustim asi aj do pc 🙂

maxara
18. máj 2010

robi vsetky sa mi pacia, tie zltucke su tiez krasne.. neviem, ktore by som si vybrala, keby som musela..
adel mima sem hodila asi dve tri strany dozadu link na recept na korytnackovu tortu

maxara
18. máj 2010

Baby, v akej prdke kvasite??? 😕 Pozerate tento uzasny diel panelaku? Normalne ziram, ze aka zapletka.. 😨

maxara
18. máj 2010

Inak baby, tato Ajuska, co bola u mna sa teraz snazi s JM o babatko a tak sa zaujimala o vsetko a ja som jej pekne poctivo odpovedala.. A ona taka vyjavena na mna, chuda, pozerala.. a potom mi zadelila, ze jej babka tvrdila, ze kazda zena, co dokaze odkrojit krajec chleba, dokaze aj porodit 😀 😀 😀 tak som sa schuti zasmiala..

petrap001
18. máj 2010

ja pozeram ordinaciu 😀 😀 😀 panelak som v zivote nevidela 😀
a kvasim na nete a rozmyslam co by som zjedla haha

maxara
18. máj 2010

No toto? Idem aj ja prepnut teraz cez reklamu 😀

kafoditka
18. máj 2010

maxi - tak jej treba Ivane hnusnej pehavej transvestickej 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre