Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nina88
21. máj 2010

Ďakujem mojalili, ja som tiež nechcela už baldachýn, ale ako som toto zbadala, no nedalo sa inak... Láska na 1. pohlad... 🙂

cigaretka5
21. máj 2010

@nina88 my sme kcelu tiez baldachyn , ale na predajni
nas odhovorili ze je to le na krasu a famozny
hltac prachu ktory navyse brani vyhladu na babatko. Tak sme zatial nekupili

kafoditka
21. máj 2010

Caute kocky, tak sme s mm po ranajkach a ideme do Pandorfu trosku nakupovat 😉 Pekny dnik vsetkym bruskam 🙂

cigaretka5
21. máj 2010

@mojalili maju pls v senickom beste aj navliecky a hniezda do postielok? Predpokladám že hej len by má zaujímal
vyber a cena, či tam skočiť alebo rovno objednať z netu?
Niekto mi hovoril že pekne detské vecicky majú aj v simbe len sa obávam
ich vhodnosti pre bábätko. Nemáš skusenost?

cigaretka5
21. máj 2010

@kafoditka Tak dobre nakupte som tiež zvazovala že skocime aspoň
nám povieš či sa oplatí

mojalili
21. máj 2010

@cigaretka5 - HEj, maju urcite, komplety celé. Odkial si Cigaretka? Da sa nakupit aj v Simbe a nie su to ziadne aušusy, normalne pekne vecičky, len treba pozerat na zlozenie, je tam aj 100% bavlna. JA som si tam cele tehu oblecenie pokupila, priamo pre tehulky tam mali.....Malej som tam este nekupila nic sice, lebo mam od kamaratky, ale da sa tam vybrat, aj pekne komplety, podbradniky, maju tam celkom pekne veci, oplati sa tam zajst.

kafoditka
21. máj 2010

@mojalili ja som si v Simbe kupila napr. kojaciu podprdu 100% bavlna za tri eura!! taku na doma... A potom som ju nasla v jednom obchode tu v BA za 15eur 😲 😲 😲

alllexa
21. máj 2010

Nina - peknucka suprava...

Kafko - prijemny nakup! Aj my sme uvazovali ist, ale nakoniec sme vsetko kupili tu. Daj potom vediet, ako si dopadla!

Aj ja som si konecne vytvorila album... Skoro vsetko je modre, hoci este vobec neviem, ci to bude chalan, jednoducho sa mi modra paci🙂

cigaretka5
21. máj 2010

@mojalili no povodom som zo senice aj tam mam teraz kanceláriu . Bývam tak pól mesiaca v ba pol mesiaca v dome pri senici

cigaretka5
21. máj 2010

@kafoditka Ty si bola v senici na nákupe alebo je simba aj niekde inde?

kafoditka
21. máj 2010

@cigaretka5 ja som bola v Simbe v Malackach...

mojalili
21. máj 2010

@cigaretka5 tých Símb je viacej, to je obchodny retazec, ale tovar je priblizne rovnaky. Naozaj sa tam da tiez dobre nakupit, hlavne ked deti maju cca 2,3,4,5 rokov a vsetko zaspinia, teplaky jedno za druhym potrebujes a naozaj dat dietatu znackove gate na von...radsej kupim tu a viem, ze ma to neserie, ked to zaspini ci roztrha... moja skusenost. Ale co som bola naposledy, tak aj dojcensky tovar dost rozsirili...

NO kočky, tak som zreparovala vajicko na prevoz a tu je vysledok, da sa to roznymi sposobmi previezt, aj lezato aj na sedenie

mojalili
21. máj 2010

ešte na vrch ide kryt, aby nebolo zima, ako kryt kočika, len ten nie je vypraty, svina sa schoval za mna, ke som davala prat vsetko... 😒

adelaine
21. máj 2010

kocky, mma straaaasne svrbi brusko 😕
nepomaha ani kremovanie, co s tym? cele ho ma doskriabane ☹
to je predzvest strii, ze? 😒

mojalili
21. máj 2010

@adelaine nooooo napna sa ti koža, masti masti masti 😕

mirka285
21. máj 2010

caute..Kafko dobre pokup a hod potom referencie...u nas celu noc lialo,no o nicom zase to pocasie,cakam kamosku poobede nech sa nenudim 😉

dugyna
21. máj 2010

@mojalili paradne si dala dokopy vajicko 😉
a inak suhlasim s tym ze deticky ked su male tak nepotrebuju znackove veci ..lebo to uspinia ci roztrhaju..a cloveku to je len luto..a takto ked dieta nieco rotrha alebo uspiny..tak si povie clovek sak nic sa nedeje..podla mna skor ako v 10rokoch nema moc vyznam kupovat znackove..a zase od tych 10 rokov dieta rychlo ratsie takze to moc nezuzitkuje..

adka1311
21. máj 2010

adel, keby svrbenie neprechazdalo a prida sa ti aj svrbenie dlani ci chodidiel, chod k lekarke na pecenove testy...
Kamosku takto par dni vsetko svrbelo a potom prisli na to, ze jej zyhava pecen. V tehu sa to stat moze, ked ti na nu babo tlaci....
ale pokial to je len cisto brusko, tak by to malo byt OK - ako vravi mojalili len kremovat a kremovat....
😀

adka1311
21. máj 2010

@mojalili
krasne vajicko si si pripravila, ale nemas nahodou lezat????
sup do postele, ty Duracelko.....

katty17
21. máj 2010

ahojte babulky 🙂
mojali, ty mas jane vajko? peknucko si to zladila s emitexkou 🙂 ja som vcera kupila tiez emitex zavinovacku 🙂 je taka hebucka 🙂
kafko, paradne nakupte. som zvedava ci budu cosi mat v pandorfe alebo nie. niekedy sa tam da pekne vyblaznit a niekedy ze nekupis ani ponozky 🙂
neomarta, tiez som zvedava na fase fotecky. bol to vcera zazitok, vsak? ja mat taku svagrinku ako zuzka, fotila by som sa kazdu chvilu. chcicichi. hlavne ked bude miminko 😉
maxi, pekny zazitok na foteni prajeeeeeeem. paradne si to uzi 🙂
Miri, tiez som si vybrala tie kosiky na drogeriu v pre deti 🙂 podla mna su chutnucke. zhanala som sice nejake biele boxy, ale aj tieto kosiky su mile 🙂 a paci sa mi ze tam maju celu seriu v jednom prevedeni. ci uz krabicky na mydielka, manikurka... atd. atd. 🙂

dugyna
21. máj 2010

@adka1311 akda ze duracelko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ty lezis?
ja uz akurat tiez periem potah z vajicka, potom bude naseldovat potah z lezadielka ci ako sa to vola a nasledne potom pojde z kocika...a plienky a hotovo..mame oprate vsetko..

mojalili
21. máj 2010

@kafko, ty mas uz matersku dovolenku, ze? Ale si ju uzivas, super 😉 Prijemny nakup🙂

Dugy - ja to vidim na mojej, nedavno som dala sem fotku, ako jedla termix - prasiatko, ale tie gate vyzeraju aj s trickom este horsie, ja neviem, ako to mohla jest 😠

nina88
21. máj 2010

cigaretka5 je pravda,že prach sa na to chytá, ale to na všetko, treba to prať,tak ako postelné prádlo a potom je to ok, nie je to isto len pre krásu, je to ,,súkromie,, trošička pre bábo, nesvieti mu tam tak svetlo a celkovo aspoň teda moja dcéra sa cítila veľmi dobre s baldachýnom, do 3 rokov... Nevidí von z postielky,tak ho nič neruší a zaspinká, ak sa zobudí, možeš to odhrnúť, neviem, no mne to vyhovuje... 😉

dugyna
21. máj 2010

inak mojalili a katty taku zavinovacku si chcem do vajicka vyrobit z fleesu..normalne mam uz kupenu deku imru z ikei 😀 za euro cosi a to si z toho vyrobim

mojalili
21. máj 2010

Baby, sak ja sa setrim, este som stale v pyzamu a nechce sa m ist ani osprsit 😀 To som len poskladala, oprala som vcera vsetko 😝 😝

Ked ja sa tak strasne nudim...a bordel tu mam ako v tanku...

dugyna
21. máj 2010

@mojalili ja to poznam neboj 😀 preto si myslim ze je zbytocne kupovat nejake drahe veci detom proste sa to neoplati..
aj ked teraz mam dobru vec na skrvny a zatial si to poradilo zo vsetkymi...sol na skrvny-obsahuje to prekarbonat sodny a naozaj som s tym spokojna..
mojalili a urcite to nebolo len na tricku a teplakoch ale aj okolo a na tvari a vlaskoch 😉 nie?

mojalili
21. máj 2010

@dugyna Nie je to tazke, myslim, ze sa to da zvladnut, obsijes tam kde prestrihnes, ved fleece sa nepara, len sa moze vytahat, da sa to...ja ju mam po prvej dcerke, inak by som tiez isla do toho sitia... 😉 Inak to je hlboka cast vanicky z kocika, ten este musime zajtra vyumyvat u mojich rodicov, zajtra idem k nim lezat , LILI uz je tam a otec mi bude davat dokopy auticko,ale to velke 🙂 JANE kocik budem vyuzivat ako autosedacku a ked niekam pojdeme, inak budem mat DEMA ten velky po Senici, takze tak... 🙂

adka1311
21. máj 2010

@dugyna
jasne lezim...ale o chvilku pojdem nachystat nieco na obed...inak dnes ma pali zaha jako das..doteraz to bolo OK ale teraz pomoc...snad to prejde, ked sa dam do vertikalnej polohy...
uz sa mi tiez lezat nechce...ale aspon do dalsej poradne 2.6 chcem vydrzat a potom uz zacnem aj viac chodit, aj chystat veci a tak...teda ak mi doktorka povie, ze je vsetko OK....

alllexa
21. máj 2010

Adka - normalne si ma vylakala - lebo mna obcas svrbia chodidla, najma ked idem spat, hlavne posledny tyzden...

dugyna
21. máj 2010

@mojalili no presne tak som to myslela ako pises 😉
to mas dobre premyslene s tymi kocikmi 😉 , my planujeme kupit staku- reps. som zistila ze v ikei predavju latku z ktorej si ju mozem usit..takze budeme striedat kocik so satkou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre