• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
cigaretka-mne sa uz tyzden sniva :rolling_eyes: , ze predcasne rodim,dnes zase som uz kojila,ale len z jedneho mi islo a nechutilo im to,ale ze to je uz normalne-taketo sny.... :confused:
21. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna to obcas riadne chyti, kedze ten cas straaaasne leti a Ja neviem co ma caka ....
21. máj 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa nastastie nesniva, Ja si tu paniku vytvaram sama
21. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka jediné čo možeš urobiť, je proste prijať fakt,že to je niečo, čo ťa neminie a akceptovať to... :slight_smile: Skúsiť sa presvedčiť,že to je vlastne to najkrajšie čo ťa v živote stretne a tešiť sa na to. Ja napríklad idem bez epiduralky, lebo pri malej mi zabrala až 3 minuty pred koncom a moj muž ma vyslovene poprosil, nech to vydržím, lebo že sa o mňa bojí (keď videl ako sa to dáva) a vzhladom na nežiaduce účinky, mi to veru za to nestojí, veď to je len o sebakontrole,no nie?? (uvidíme aký budem hrdina na sále) no a chystám si homeopatiká, termofor, a pozitívne myslenie... :wink: :slight_smile:
21. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cigaretka, ja tiez neviem, co ma caka, lebo cakam prve... A tiez mam take stavy, ze na chvilu ma chyti strach, ale potom si vzdy predstavim babatko, ako mi ho daju a ja mu dam pusu :wink: A tam sa moje obavy o seba koncia :slight_smile:
21. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina, su nejake homeopatika, co pomozu pri porode? Alebo ho ulahcia?
21. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasné NIka, je ich vela... Skús navštíviť normálneho homeopata, najlepšie sú homeopatiká ,,na mieru,, podla tvojich obáv... :wink:
21. máj 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, homeopatika to by som brala. Ja som velmi zamerana na prirodne veci a kozmetiku, aj doplnky vyzivy.

to si viem predstavit, ze to moze pomoct aspon trosku a hlavne, ze je to prirodne. Inac aj ja chcem rodit bez epiduralky....tak som zvedava, aka budem hrdinka! :grinning:
21. máj 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja tak planujem bez epiduralky,mozno to olutujem ale zas potom druhy krat uz budem vediet :slight_smile:
21. máj 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa pridat k teme ja sa tiez zaciinam obavat s porodu...
21. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, volate sa niektora hanka a poslali ste mi ziadost cez fb? lebo som vas nespoznala, ak ano :wink:

patresko vitaj
21. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule, patresko vitaj, konecne aj niekto od nas zo ziliny :wink:
21. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka ja osobne sa zatial porodu nebojim, strasne sa tesim na to malinke, je to uzasny pocit ked sa narodi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: rada by som sa k Vam pridala,cakame babo 3 jula :slight_smile: a chcem sa Vas spytat padlo u niekomu brusko dolu?
21. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka- presne vlavo to mam aj ja,vcera prvy krat :unamused: tiez netusim co to moze byt...
21. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mavion, ja mám bruško dole stále... Každý sa čuduje,ale nevadí, nepáli ma záha a v pohode dýcham aspoň... :wink:
21. máj 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj! Mne už kleslo a to mám termín: 15 a 30. júla , baby s tým pôrodom je to tak: tie čo už rodili vedia ako to je, takže majú trošku strach, ale drží ich predstava, že tamten prežili.... aj ja som sa nebála pri Elenke - čo teraz keď si na to spomeniem, tak mi stvrdne bruško....srdce rozbúši.....tlak zvýši...... proste strach! Ale baby nedajte sa zastrašiť!!!! Každá sme iná a každá mame aj iný organizmus, a celkom to vnímame a preživame ináč. A koniec koncov sme ženy - silnejšie ako chlapi :wink:
21. máj 2010 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitajte nove tehulky,
ja mam tiez brusko nejako dole stale,ale zato zaha ma pali poriadne,a uz mi nic nezabera ani to,co zo zaciatku aj zaberalo...
21. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik1983 a skúšala si šťavu z citrónu? s troškou cukru a samo voda
21. máj 2010 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Ty máš aký typ na to?
21. máj 2010 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som este neskusala,zeby?
21. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili :wink:
21. máj 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to pomáha
21. máj 2010 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za pokus to stoji..
21. máj 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp dakujem za privitanie....som tu nova a moc by ma zaujimalo ci ste niektora zo ziliny?
21. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulienocka dost sa obavam porodu mozes mi pomoct ako to prekonat?a odkial zo za si?
21. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nad tym zatial ani nepremyslam,takze ten strach ani nestiham vnimat :slight_smile: asi je najlepsie na to nemysliet,ved nejako sa to babo von dostat musi...
21. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi skús lyžičku horčice... :wink:
21. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyskusam navecer,ked ma to chyti zas :slight_smile:
21. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Patresko, byvame v Divinke, a Ty? Co sa tyka porodu, mam uz jeden za sebou tak viem co bude, viem ze vsetko coho som sa bala dopadlo super, klistir bol uplne v pohode (z toho som mala hrozu), kontrakcie tiez boli v pohode - mala som epiduralku, bol pri mne manzel, takze sme cely cas kecali a tak, napriklad ma aj cievkovali - aj z toho som mala hrozu a tiez v pohode, ci sa maly prisaje a bude dost mlieka - tiez bezproblemov ... ale zas, su aj baby ktore to nemali jednoduche a na porod spominaju ako na horor, ale tak snazim sa mysliet pozitivne :dizzy_face:
21. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok