Termín pôrodu v júli 2010

Ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky :-N x-)
kafoditka
25. máj 2010
@dior ake mate vybrate mena?? 😉
maxara
25. máj 2010
@adka1311 dik, aspon nemusim hladat, ja to uz mam v sufliku, mi velmi chutila.. a ja teda rozhodne nie som zakuskovy typ.. Ked vidim klasicku tortu, az ma napne niekedy.. 😉

@dior 😉
mojalili
25. máj 2010
@maxara MAxi neboj, rodinny dom zaciname prestavovat az buduce leto. Ale zajtra chcem zarovnavat podvoja, ktore sme doodierali🙂
kafoditka
25. máj 2010
@mojalili PODVOJA????? =-)
maxara
25. máj 2010
@mojalili to co je? =-)
kafoditka
25. máj 2010
@maxara nevie, co to nahodou nie je zarubna...
kafoditka
25. máj 2010
@maxara pisem jak hotentot..
mojalili
25. máj 2010
🙂))))) to je asi zahoracke slovo, ze???? 😃 😃 😃 NO to je - (ajtak som sa zle vyjadrila tymi podvojami). 😃 Nemame dvere, mame vchody do obyvacky normalne zakoncene sterkou a ta sa poodrazala, tak musim to zasadrovat a premalovat tou farbou.
KAFKO - presne, zarubne 😉 😉 😉 😉 😉
kafoditka
25. máj 2010
@mojalili moji kolegovci su zahoraci, tak som predsa len nieco pochytila.... 😉 🙂
maxara
25. máj 2010
no toto??? kafko ty si aka sikovnica? mojalili ty si tiez aka sikovnica? 😃
mojalili
25. máj 2010
niekedy nie je rozoznat, co je zahoracke a co nie🙂 Ale mam uz plan, co zajtra porobit 😉

POcujte, viete co je zaujimave, co aj vas mozno prekvapi??????? PUka mi akoby kosticky ci co =-) =-) =-) dole.....srandovne......a vpravo dole pod bruskom stale bolesti take pichave.....vraj normal v tehulkovani.....aby ste sa nezlakli 😉
mojalili
25. máj 2010
@maxara Co s neurobis, nemas 😉 😉 😉 no nie?
petrap001
25. máj 2010
ahojte kocky.no ja som dnes bola cely den v praci ]-( ]-( ani si nohy necitim.trosku som si este posedela na slniecku,lebo som prala malemu veci,tak som trosku chytala bronz 😃 😃
ale baby,ruky aj nohy mam uz take opuchnute ze konec.normalne vidim modre navrete zily na rukach =-) =-) a vobec sa mi to nepaci?? je to normalne?? ci uz by som asi mohl sediet na riti doma,co :-S
uz len 1 tyzden a koniec 😎 😎
idem si vas trochu pocitat,co ste dnes robili 🙂
maxara
25. máj 2010
@mojalili veru, to poznam..
a to je ake pukanie??? =-)
achojka
25. máj 2010
@mojalili Myslis, ako keby babetku v brusku pukali kosticky????
kafoditka
25. máj 2010
@mojalili ja som si napriklad osvojila slovo kochlik 😉 Som ho prvy krat pocula od kolegovcov, dovtedy som poznala len kvetinac 😃 😃 Ale ked som im spomenula, ze nechcem huštací kočík, tak na mna pozerali ako na zjavenie :-o 🙂 Takze teraz uz viem, ze som mala povedat hinčací 🙂 (netusim, ake i tam patri..)
robika
25. máj 2010
mam na vas taku malu otazocku, klasicku perinku je lepsie mat obdlznikovu 115x35 alebo 70x70?
kafoditka
25. máj 2010
@mojalili ty mas pukanie, ale ja som asi divnejsia.... Ja pocitujem na vecer ked som v klude take jemne vibrovanie, nie zblnkot, ale ciste vibracie.. =-)
maxara
25. máj 2010
@kafoditka alebo skor hojdaci 😉
maxara
25. máj 2010
@robika ja mam obdlznikovu ale neviem ci je lepsia :-|
robika
25. máj 2010
@maxi dakujem, lebo prave objednavam este nejake veci a nechcem zase daco zle objednat 🙂
nika23t
25. máj 2010
@petrap001 Ja mam modre navrete zily na rukach stale... Len ked drzim ruky hore, tak vtedy su hladke :-N
maxara
25. máj 2010
@robika nemas zac, len ja fakt neviem, ci mam tu lepsiu, ale myslim, ze aj Kafko ma tu obdlznikovu
kafoditka
25. máj 2010
kde ste vsetky???
maxara
25. máj 2010
@kafoditka no ja tu nemo cakam na vas ostatne..
ywett
25. máj 2010
@kafoditka a ja som uz tu a funguje mi ikona "odpovedz" 😉 😉 😉 😉 😉
kafoditka
25. máj 2010
Akoze teraz mi volala mama, ze ci nechcem dat Filipovi dve mena... ze druhe po tatovi a po mojom ocinovi - ze Peter...
Cize Filip Peter =-) =-) =-) Sa musi asi velmi nudit, ked ju napadaju take skvele veci 8-(
petrap001
25. máj 2010
no,ja som si teraz objednala nejake veci z netu,tak sa tesim 🙂 ale poslat som to musela samozrejme domov na slovensko,lebo zo slovenska nikto neposiela do zahranicia ]-( tak mi to mama musi poslat zasa tu.
objednala som si zavinovacku,ortopedicke plienky,normalne plienky 10ks,lebo tu za nich dam asi 25 eur a na nete 10 =-)
odsavacku na nostek,olejcek,sudokrem ci ako sa to vola,kojenecky cajik pre mna a este neviem co.ale vsetko ma vyslo na 40 eur,co je podla mna super.tak teraz budem cakat 😃 idem pozehlit vecicky pre maleho,ale asi najprv si dam krupicu miju 😃 😃 aby som mala sil haha.
a kupujete klasicku perinku??? lebo ja nechcem,mne sa to nepaci 😃 zavinovacka je tiez fajn,co??
zrzulka
25. máj 2010
@kafoditka nahodou mne sa to paci... znie to velmi zaujimavo.... peter sa mi inak paci ako meno ale muzov brat je Peto takze u nas nehrozi....
petrap001
25. máj 2010
kafoditka,to si este nevidela moju mamu ked sa asi nudila a vymyslala mena 😃 😃 to ani neviem odkial ich nabrala,ale boli akoze od vymyslu sveta a ani neviem z akej krajiny 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli