• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@dior ake mate vybrate mena?? :wink:
25. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka1311 dik, aspon nemusim hladat, ja to uz mam v sufliku, mi velmi chutila.. a ja teda rozhodne nie som zakuskovy typ.. Ked vidim klasicku tortu, az ma napne niekedy.. :wink:

@dior :wink:
25. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara MAxi neboj, rodinny dom zaciname prestavovat az buduce leto. Ale zajtra chcem zarovnavat podvoja, ktore sme doodierali:slight_smile:
25. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili PODVOJA????? :confused:
25. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili to co je? :confused:
25. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nevie, co to nahodou nie je zarubna...
25. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pisem jak hotentot..
25. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:))))) to je asi zahoracke slovo, ze???? :grinning: :grinning: :grinning: NO to je - (ajtak som sa zle vyjadrila tymi podvojami). :grinning: Nemame dvere, mame vchody do obyvacky normalne zakoncene sterkou a ta sa poodrazala, tak musim to zasadrovat a premalovat tou farbou.
KAFKO - presne, zarubne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili moji kolegovci su zahoraci, tak som predsa len nieco pochytila.... :wink: :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto??? kafko ty si aka sikovnica? mojalili ty si tiez aka sikovnica? :grinning:
25. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy nie je rozoznat, co je zahoracke a co nie:slight_smile: Ale mam uz plan, co zajtra porobit :wink:

POcujte, viete co je zaujimave, co aj vas mozno prekvapi??????? PUka mi akoby kosticky ci co :confused: :confused: :confused: dole.....srandovne......a vpravo dole pod bruskom stale bolesti take pichave.....vraj normal v tehulkovani.....aby ste sa nezlakli :wink:
25. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Co s neurobis, nemas :wink: :wink: :wink: no nie?
25. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.no ja som dnes bola cely den v praci :angry: :angry: ani si nohy necitim.trosku som si este posedela na slniecku,lebo som prala malemu veci,tak som trosku chytala bronz :grinning: :grinning:
ale baby,ruky aj nohy mam uz take opuchnute ze konec.normalne vidim modre navrete zily na rukach :confused: :confused: a vobec sa mi to nepaci?? je to normalne?? ci uz by som asi mohl sediet na riti doma,co :confounded:
uz len 1 tyzden a koniec :sunglasses: :sunglasses:
idem si vas trochu pocitat,co ste dnes robili :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili veru, to poznam..
a to je ake pukanie??? :confused:
25. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili Myslis, ako keby babetku v brusku pukali kosticky????
25. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ja som si napriklad osvojila slovo kochlik :wink: Som ho prvy krat pocula od kolegovcov, dovtedy som poznala len kvetinac :grinning: :grinning: Ale ked som im spomenula, ze nechcem huštací kočík, tak na mna pozerali ako na zjavenie :astonished: :slight_smile: Takze teraz uz viem, ze som mala povedat hinčací :slight_smile: (netusim, ake i tam patri..)
25. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam na vas taku malu otazocku, klasicku perinku je lepsie mat obdlznikovu 115x35 alebo 70x70?
25. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ty mas pukanie, ale ja som asi divnejsia.... Ja pocitujem na vecer ked som v klude take jemne vibrovanie, nie zblnkot, ale ciste vibracie.. :confused:
25. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka alebo skor hojdaci :wink:
25. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika ja mam obdlznikovu ale neviem ci je lepsia :unamused:
25. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxi dakujem, lebo prave objednavam este nejake veci a nechcem zase daco zle objednat :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 Ja mam modre navrete zily na rukach stale... Len ked drzim ruky hore, tak vtedy su hladke :sweat_smile:
25. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika nemas zac, len ja fakt neviem, ci mam tu lepsiu, ale myslim, ze aj Kafko ma tu obdlznikovu
25. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky???
25. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no ja tu nemo cakam na vas ostatne..
25. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka a ja som uz tu a funguje mi ikona "odpovedz" :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoze teraz mi volala mama, ze ci nechcem dat Filipovi dve mena... ze druhe po tatovi a po mojom ocinovi - ze Peter...
Cize Filip Peter :confused: :confused: :confused: Sa musi asi velmi nudit, ked ju napadaju take skvele veci :rolling_eyes:
25. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja som si teraz objednala nejake veci z netu,tak sa tesim :slight_smile: ale poslat som to musela samozrejme domov na slovensko,lebo zo slovenska nikto neposiela do zahranicia :angry: tak mi to mama musi poslat zasa tu.
objednala som si zavinovacku,ortopedicke plienky,normalne plienky 10ks,lebo tu za nich dam asi 25 eur a na nete 10 :confused:
odsavacku na nostek,olejcek,sudokrem ci ako sa to vola,kojenecky cajik pre mna a este neviem co.ale vsetko ma vyslo na 40 eur,co je podla mna super.tak teraz budem cakat :grinning: idem pozehlit vecicky pre maleho,ale asi najprv si dam krupicu miju :grinning: :grinning: aby som mala sil haha.
a kupujete klasicku perinku??? lebo ja nechcem,mne sa to nepaci :grinning: zavinovacka je tiez fajn,co??
25. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka nahodou mne sa to paci... znie to velmi zaujimavo.... peter sa mi inak paci ako meno ale muzov brat je Peto takze u nas nehrozi....
25. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafoditka,to si este nevidela moju mamu ked sa asi nudila a vymyslala mena :grinning: :grinning: to ani neviem odkial ich nabrala,ale boli akoze od vymyslu sveta a ani neviem z akej krajiny :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok