Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
26. máj 2010

inak mne koník vyrátal termín ako Dr. a aj tak mi Dr. hovorí o jeden týždeň menej ako tu mi píše na modrom koníku 😖

sunnygirl
26. máj 2010

tak ja si počkám kým sem niekto zavíta 😀 😀 😀

mojalili
26. máj 2010

@katty17 tak pre ukazku,ake su moje nohy na zaciatku dna, vecer to je dvojnasob....a ruky ani nehovorim, bolia a su napuchnute.... ☹

@mirka285 aj ja idem zajtra sa objednat na kozmetiku, lebo si pripadam ako prisera.
MM dnes vstaval hore prdelou a taky ma i den ako vidim, 😖 😒 prave prisiel z roboty sa najest, no skoda reci....a ked som sa ho spytala ako odchadzal, kedy pride...po robote....humorny 😝 chlapec, ked robi ako sa mu zachce....tak pojdem na nakup sama... 😠

mojalili
26. máj 2010

@katty - este som chcela k tym noham....nic nepomoze len vylozit ich vyssie a menej chodit....vazne nic nezabera. NEpit bublinkove, vela pit....ine rady nemam. A to som mavala uzulinke nohy, ze mi vsetky boty lietali na nohach.... 😒

katty17
26. máj 2010

mojalili, tak take cosi mam aj ja s nohami. mozno este o cosi viac a su trosku fialove 🙂 to uz asi takto budeme az do porodu, vsak?

mojalili
26. máj 2010

TOmu ver KAtty, musime vydrzat☹

katty17
26. máj 2010

tak idem chytro do kresla a vylozit nohy. dam si pauzicku o prace 🙂 ja mam tiez normalne dost uzke nozky preto ma to dnes tak zarazilo. vidim svoje nohy prvy krat take bambulovske 🙂

merikac
26. máj 2010

🙂......pekny den dievcata,,,no mojalili,,,,tie bezulky mas ozaj spuchnute,,,to by si ma moj lekar uz asi nechal v nemocnici,,,mne akurat v pondelok hovoril,ze ich mam opuchnute a ani z daleka som ich take nemala,,,,,,,,,,ale asi kazdy lekar ma na to iny nazor,,nietorym to neprekaza a nietoto z toho robi paniku.............

sunnygirl
26. máj 2010

tak už som tu nie sama 😀

ja tiež mám opuchnuté, ale ku koncu dňa, našťastie (ťik-ťuk) aby som nezakríkla 😖 . No ale ja veľa chodím, lebo nevládzem sedieť. Keď sedím, šade ma tlačí všetko, nohavice búzka, podprda,.... 😨 😨 😨

sunnygirl
26. máj 2010

mojalili
to si si ty robila manikúru???????????? ja si neviem už ani nechty na nohách ostrihať 😒

mojalili
26. máj 2010

@merikac - ja mam take aj ruky a bolestive je to uz.....ale uz to mam za par a lekar vie, ze fo nemocnice by ma nedostal 😉 Vecer s tieto nohy dvojnasobne napuchnute 😠 Proste to musim vydrzat 😉

Kocky, prave som nalepila na auto samolepku LILIANKA A DANIELKO - sranda, snad si to nikto nevsimne, ze Danielko je uz napisany a ja ho mam este v brusku🙂)))))) Ale neodolala som🙂

mojalili
26. máj 2010

@sunnygirl hej robila, pred tyzdnom🙂 vyzera to hrozne, ale tak podarilo sa, ved z blizka sa na to nikto nepozera 😉

luminkasp
26. máj 2010

@sunny ja si tiez este lakujem nechty na nohach 😉

mojalili
26. máj 2010

Na to, ake mam brusisko, tak moem vylozit nohu aj vyse toho brusiska, v pohode ju dam vsade 😉 ohybnost mi ostala, len sa bojim ze maleho potom vypluvnem 😀

sunnygirl
26. máj 2010

HM, klobúk dole

sunnygirl
26. máj 2010

luminkasp aj pred tebou klobúk dole, ja sa len stále bojím že tomu drobčekovi ublížim, keby som robila takéto kreacie 😵 😵

merikac
26. máj 2010

manikura na nochach este ide ako tak spravit,,,ale upravit si podvozok 😎 ,,,tak to je u mna riadna fuska,,,,,,,,,,,,

tutifruti
26. máj 2010

Cigaretka a cakáte babu?
Inac ty si tusim radila babam ohladom soc. poisťovne... nevedela by si mi poradiť ohľadne PN?

janulienocka
26. máj 2010

hm, meri to holenie ani nehovor, uz to zvladam ledva raz za dva tyzdne, vysledok je teda vselijaky, ale som rada ze aspon nieco 😖

tutifruti
26. máj 2010

A inac Janulienocka: aj u nas patrí medzi favoritov Jakubko... 🙂

drievko
26. máj 2010

@ericica ja som mala romku na vzdycharni!!! Karastrofa 😢

drievko
26. máj 2010

@mojalili uplne som sa poplietla s junovkami 🙂

janulienocka
26. máj 2010

tuti vsak pekunke meno - Jakubko (mne sa to paci asi este z perimbaby, to jemoja oblubena rozpravka), a este teda nie ste rozhodnuti pre meno?

mojalili
26. máj 2010

@merikac @janulienocka tak holenie - zasmejete sa - mam pradelny kos, na nom smetny kos z kupene, na nom stojacie zrkadielko, tak to je tak vo vyske hoelnia sa.....rozcapena a tak sa holim. No a uz holim viac a viac, aby som tesne pred porodom len parkrat zatiahla strojcekom a je to🙂 Len ja mam silne varixie vulvy, (krc. zily tam dole) a to je problem, velmi riziko, ze sa pozerem a vykrvacam 😒

merikac
26. máj 2010

Tak bacha na seba molalili- je to fakt nebezpecne,,,,,,,,,ja to riesim tiez podobnym sposobom, ale ked je manzel doma, tak sa s radostou toho podujme namiesto mna, ,,,,,,,,,,,,,

sunnygirl
26. máj 2010

inak niekedy tu vznikajú také milučké slovné skomoleniny, hlavne ak si človek domyslí mäkčeň či dĺžeň 😀 😀 😀

merikac
26. máj 2010

babule, ale mohli by ste poradit, co zajtra urobit na obed,,nieco na cas nenarocne,,,,,,,,,a hlavne chutne,,,,,,,nejako sa mi nechce varit,,ale moj synator je teraz ako sud bez dna a stale by len jedol,,,,,,,,,,,,,,,

tutifruti
26. máj 2010

Janulienocka: nie sme este rozhodnutí.... ale máme Alžbetku, Dorotku, takže Jakubko.... a boli by sme fakt ako z Perinbaby... 😀

mojalili
26. máj 2010

MOj muz si zmyslel, ze bude chodit domov na obedy, tak ja varim ked nie kazdy den tak kazdy druhy den, navyse mam dceru doma, tak som ako vyvarovna. Dnes sme dojedli tarhonu s rostenkou na uhorkach, vecer mame parene buchty z mrazaku,co som minule robila a zajtra Spagety Bolonese.... 😉

mojalili
26. máj 2010

@tutifruti tak nevahaj a daj JAkubka, to je pekne meno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre