Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
26. máj 2010

Ahojte zabulky, pred chvilou som vas zacala len citat, ani som nestihla a uz idem buvat, len som si tak povedala, ze nakuknem co aktualne riesite a co nevidim 🙂 ved ja vam chybam 😀 😀 😀
bola som dnes v robote a bol tam natresk na pocitace, kedze sme piati na tri a kolega MOJ komp zbalil.. dovi.. ale tak drbat ich, zajtra som sama v kancli a neplanujem od cca deviatej nic robit, len konikovat 😉 tak vas snad aj docitam.. Tak dobru nocku vsetkym a zajtra sa citame..

oacka
26. máj 2010

vrátili sme sa z obhliadky nemocnice.... bola som v našej skupine v najvyššom štádiu tehotenstva.... súcitne na mňa pozerali...tak už viem, do čoho idem... musím si čo najskôr vybaviť to poučenie o EPI, nie že ma to prekvapí ako monline alebo zajka.
monline,držím všetky palce! už to budeš mať za sebou.
luminka, mám placentu spojenú s myómom a možno sa nebude chcieť sama porodiť, tak jej lekár musí ručne pomôcť a to sa volá manuálna lýza.

maxara
26. máj 2010

😲 😲 😲 😲 monline??? co to citam??? no musim tusim zajtra urychlene zasadnut za kona a vsetko precitat.. uz som zvedava 😲 😲 😲 no drzim jej palce

katarina7777
26. máj 2010

uf dufam ze monline a jej malicke su v poriadku.... budem na nu mysliet

denisse
26. máj 2010

ahojte zeny, ja som dnes uplne KO .. nela mi az pred chvilou zaspala, cely den som sedela v praci a boli ma kostrc a vsetky okolite kosti ... takze ani nevladzem sediet za PC, idem si lahnut ...

monline silno drzim palce, nech vsetko dobre dopadne ...

mojalili
26. máj 2010

NO moc ste toho nepopisali kočky, ach jo....MAXI CHYBAS TU 😀 😀 😀

No manzel skoro zinfarktoval, ked videl tu stenu, ale potom sa mi stale smial 😀 somar....
Este som stihla napiect 4 nutelove vianocky na zajtra, muz ide na sluzobku, bol tu aj bracho tak som jednu jemu nabalila...a je to.
Esteze mi dcera chodi spat o 19.hodine, tak mozem este co to porobit. Chcela som ju dat zajtra do skolky, ale zlutovala som sa nad nou, nech je teda do konca tyzdna doma, moja mala Duracelka. Zajtra budeme spolu varit spagetky. 😉

Sranda inak, odkedy viem, ze som ukoncila 36.tt a uz mozem rodit, tak mi nebyva tak zle a nemam takych silnych poslickov, ako som mavala....uuuplne som fit 😀
@adelaine@ ano, to boli poslickovia, co je minimum z kontrakcii 😀 😀 😀 . NEboj, ja som mala dlho a silne kontrakcie,ale vzdy som si v duchu hovorila..."NEbud hysterka, predychaj to a to odide tak ako prislo...." a bolo to tak....To zvladneme vsetky, neboj 😉 😉 😉

mojalili
26. máj 2010

No vidim, ze som sama hore, ani neviem na co cakam, dcera spi, muz spi a mne sa nechce nic...aby ist spat ani byt hore. Zeby to mal na svedomi ten spln a ja cakam na polnoc??? Hm.... 😎

dugyna
26. máj 2010

@stanka33 stani ak sa neotoci nasa malicka tak mi pojdeme urcite cisarskym..ak chces napis IP 😉

maxi asi zavarila comp 😀 tym ze sedi na konikovi 😀

moni som odkazala vsteky odkazy a velmi pekne dakuje za podporu..tlak jej zase vecer vybehol..hned ako bude nieco nove dam vam vediet...

poslickovia su cca ako menstruacne bolesti ale aj silnejsi...
ja tiez mavam poslickov.....
ale netreba sa ich lakat..pokila netrvaju moc dlho..

miki060707
27. máj 2010

dobré ránko, tak ja som hore už od 4 hodiny, niejako sa mi nechce spať, mm išiel do práce a ja som si dala do postele pc, no možno ešte zaspím,
aj mi držime monline palčeky, nech je bábo a ona v poriadku..

normálne ja už som taká z očákavania, síce tašku nemám pobalenú, hadam si počkam na júl, ale pozerám aká je debata na modrom konikovi o nemocke, kde budem rodiť a teraz mam obavy, či to zvládnem bez dcéry, xi, lebo ked som bola na odbere, tak som si veru za ňou poplakala, júlovky, kt. máte už deti, nemáte obavy, že vám bude smutno 🙂 síce o dcéru bude super postarané aj mm si bere dovolenku, aj naši su doma, tak sa nemám čoho báť, ale, keď som za nou naposledy plakala, tak sa toho obávam, že hadam to bez nej zvládnem, xi, no šak tam budem mať malého, to bude asi iné, to budú iné starosti,................................................no šiši, ked na takým niečim rozmýšlam, čo?

mojalili
27. máj 2010

@miki060707 to je normalne, ze ti bude za dcerkou smutno, asi je stale od narodenia s tebou, ze? NO ja som ju sem tam preventivne supla k starym rodicom (mojim rodicom), aby sa naucila byt aj bezo mna s nimi,takze u nas nie je problem od malicka. Dokonca sa tesi, ze tam ide, nabali si tasku a cely den otravuje, kedy pojdeme 🙂

Inak dobré ránko, sak preco nie, isla som spat o polnoci a rano o 5 hodine budicek,mm siel na sluzbku. 😠 a na to o 6.27 dcéra, tak som hore....... a od rána som OPUCHLINA,FUUUUUUUUJ 😠 😠 😠 😠 😠 .
Ani citron som nemohla vytlacit do caju, tak ma ruky bolia, nohy mam ako bandasky, no katastrofa a to je rano ☹ ☹ ☹

Ktovie ako MONLINE dnes, šak od rána na nu myslim.... 😕

katarina7777
27. máj 2010

Dobre ranko,
@mojalili prave sa pozeram na moje opuchnute nohy, hroza, ja som vzdy mavala problem kupit si topanky lebo mi boli vsetky siroke... a teraz si musim ist kupit nejake makke slapky lebo nic neobujem a este ma bolia nohy aj zo spodu...

monline drzte sa dneska...

katarina7777
27. máj 2010

inak vacsinou sa aj ja o piatej budim na wcko a dneska nic.... vsetku vodu mam v nohach! 😠

sunnygirl
27. máj 2010

Dobré ránko.
myslím na monline a čakám info

mojalili
27. máj 2010

@katarina7777 NO bude to este vselijake, ked bude teplo kočky, snad mna to uz obíde. Keby ma ruky tak neboleli, ze neudrzim v nich nic, ine mi nevadi. Ja som mala uzunku nohu,takze este obujem tie balerinky,ale uz su riadne roztiahnute ako medvedie labky.... 😒

mirka285
27. máj 2010

dobre ranko..moja noc bola hrozna,celu noc som mala bolesti ☹ vobec som sa nevyspala...dufam ze vam sa spalo lepsie,svieti slniecko tak snad bude pekny den 😉

katarina7777
27. máj 2010

@mojalili to bude zabava v juli.... cez vikend tu hlasia dazd tak sa normalne vytesujem ze hadam nebudem hned od rana opuchat.

Dneska zostavam doma lebo som bez auta, nejaka kontrolka mi tam svietila, takze je v servise.... dnesny program je vyprazdnovanie nabytku pred lakovanim parkiet a malovanim... pomooooc 😒

katarina7777
27. máj 2010

mirka ja som spala AZ do siedmej, ani navsteva wcka sa v noci nekonala a vsetku vodu mam v nohach 😠 😠 😠

denisse
27. máj 2010

dobre ranko ...
tiez myslim na monline, dufam, ze to vsetko dobre dopadne ...
ja mam odvcera taky divny pocit, ktory mi trosku pripomina zle vlozeny tampon ... nijak velmi to neboli, len si to tam dole proste uvedomujem ... tak dufam, ze to neznamena nic zleho, skusim dnes trosku odpocivat, aj ked som sama s nelou, takze to pojde len velmi obmedzene ... uz sa pyta von na trojkolke 🙂

mojalili
27. máj 2010

@denisse odpocivat pri nasich detickach sa veru neda, to poznam, cez den mam doma malu a som uz unavena z toho. Ani si nepovybavujem, nic.... 😒 Ale skus oddychovat, ked sa bude dat... 😉

jjana17
27. máj 2010

ahojte maminky, chcem sa spytat aj vam pri takomto teplom pocasi a dusne puchnu nohy a ruky? nie je to nejake extremne ale trosku mi je tesna aj obrucka a ked dam ruky v past tak trosku ma stipu
tlak aj bielkovinu som mala v pohode,,,,,
len sa chcem teda spytat ze ci to mate aj vy diky

petrap001
27. máj 2010

dobre ranko,tak ja som tu asi prvykrat tak skoro rano 😀 nemozem spat celu noc a uz sa mi ztoho vsetkeho ani nechce spat.aj tak idem o hodinu do prace,tak aspon pozeram telerano.a vonku zasa zazracne svieti slnko 😲 co to?? 🙂
dnes niesom opuchnuta,tak sa tesim 😠
no a som zvedava ako dnes dopadne monline,drzime im palce,nech su ok,dufam,ze ked pridem domov tak uz budete vediet novinky 😀
idem sa ja dat do kopy,nech vyzeram ako clovek suci do spolocnosti 😀 😀

mojalili
27. máj 2010

@jjana17 pozri na stranu 875, takto vyzeraju moje nohy od rana a nie som tu sama, je nas tu plllllno takych 😉

petrap001
27. máj 2010

jjana17,tak urcite niesi sama 🙂 ja uz prstene nenosim vobec a ani poniektore topanky lebo mi tam nevojde noha 😕

petrap001
27. máj 2010

mojalili ale nechtiky mas pekne,co tam nohy 😀 😀 😀

jjana17
27. máj 2010

baby fakt dik som rada , lebo doki mi vravela ze ked budu mi nohy puchnut a ruky da ma do nemocky, ale minulu stredu kontrola vsetko oki takze si myslim ze to je klasicke pre tehotenstvo a aj pre taketo pocasie
a inak ako tehulkujete??

kukucka26
27. máj 2010

caute viete mi niekto povedat co znamena v tehu knizke gravidarum dolores?

mojalili
27. máj 2010

NO nie je to dobre, myslim ze MERIKAC tusim, bola v nemocnici kvoli opuchom, ale nic s tym nenarobime vo vacsej miere...
@petrap001 😀 aspon nieco 🙂

jjana17
27. máj 2010

@mojalili sledujem si doma aj tlak keby bol nahodou vyssi ako ma byt hned by som isla k doktorke, a ved v stredu idem na poradnu

mojalili
27. máj 2010

@kukucka26 neviem presne, ale je to latinsky, gravidarum je tehotenstvo a dolores su ťažkosti - zeby tehotenské tazkosti? Mala si sa spytat lekara na to...nestazovala si sa na nnieco?

mojalili
27. máj 2010

@jjana17 tlak nie je hračka, jedna tu musí rodiť v 35.tt kvoli tlaku, takze to treba sledova t a ked sa spoji s opuchmi, tak treba zasiahnut, to je pravda. JA mavam nizky tlak, jedine v utorok som mala trosku vyssi, ale to je OK....ja mam tiez lekara na telefon keby nieco....tak preto nie som v nemocnici ani voli opuchom. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre