Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
31. aug 2010

@kafoditka naslo som na mimibazare jedny suprove a tiez su biele,a ku kociku biele cizmy sa mi zda hovadina,ja dost znicim topnky,takze mne by tie biele dlho nevydrzali...maju ich aj v inych farbach,tak som tej kocke poslala mail ze co je to za material,lebo vyzeraju ako brusene a to tiez nechcem..chcem bud z normalnej alebo z umelej koze....jaj ale som vymyslava,co?
@katty17 cvicit mi uz treba veru lenze nema mi kto povarovat malu...Gabko nema kedy,on chodi domov az okolo osmej deviatej,ja by som chcela aspon doma tu kalanetiku,lebo niekam dochadzat do fitka,to je pre mna cas navyse ktory nemam....akurat ze ta moja mala potvora cez den spi take kratke spanky,ale budem musiet zacat tak ci tak,ved drzim aj tu 90 dnovku a vaha mi stoji...asi bu som ju mala drzat prisnejsie,ale na druhej strane si hovorim ze radsej tie kila schudnut pomalsie ako rychlo a mal by nastat jojo efekt..

katty17
31. aug 2010

@kafoditka - vstup maju povoleny len zeny 🙂 . cvici sa tam taky urcity okruh cvikov na stroch. su to stroje podobne ako vo fitku ale mas presne stanovene co mas presne cvicit a akym tempom. robi sa take kolecko cvikov. dolezite je to tempo cvicenie. najidealnejsie by bolo chodit cvicit tri krat do tyzdna . a cvici sa pol hodinu co je super . a do toho chcem zacat behavat. a po case ked bude viacej casu chcem opat chodit do mojho fitka 🙂

katty17
31. aug 2010

@mirka285 - miri ja som od porodu dala dolu len 11 kg ale este musim 9 - 10 kg aby som bola spokojnucka 🙂 nejako mi to dost stoji a to ani nepapam vela a ani sladkeho nepapam. asi vazne potrebujem vydat viacej energie a to mozem len behanim alebo cvicenim kedze ani nekojim... ved ja este nic svoje neobleciem... strasny pocit 😠

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 ukaz, hod link 😉 ja som si na vianoce nakazala od jeziska novu bundu, sportovu uz mam a aj dva kabaty a chcela by som taku sportovo-elegantnu, aspon ponad kolena s vyvysenym golieraom, taku poriadnu uz, aby vydrzala par rokov..mam predstavu, len ci ju zozeniem.. 😉 a k tomu by som si tie cizmy chcela prikupit...

@katty17 no hned ked dojdem do ba, pojdem sa tam opytat.. kolko stoji vstup v tom curves, nevies nahodou? lebo ja to mam fakt blizko.. 😉

mirka285
31. aug 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6998695 uplne sa mi pacia a ku kociku sa mi zdaju super 😉
@kafoditka

katty17
31. aug 2010

@kafoditka - myslim ze to stoji okolo 30 eur na mesiac. ale nie som si uplne ista. poznam zeny ktore tam schudli aj 30 kil. klobuk dolu 🙂 prikladam fotku.

katty17
31. aug 2010

@mirka285 miri presne tieto cizmy maju v statoch za 20 dolarov. hajzlici 🙂

katty17
31. aug 2010

@mirka285 presne tie biele alebo hnede som si chcela kupit. a teraz lutujem ze som si ich tam nekupila :(

mirka285
31. aug 2010

@katty17 ja by som potrebovala zhodit este 6 kil a bolo by to eno nuno...ale viem ze to musim zhodit cvicenim aby to aj spevnelo a nieze ostalo visiet 😀
@kafoditka ja by som tie tmavohnede chcela,a bunda by sa tiez zisla niaka ku tomu,taka teplucka ked budem v zime vonku nech sa nedrkocem...ja co som zvykuta vsade chodit autom ze v zime mi stacila aj kozena bundicka 😝

merikac
31. aug 2010

@mirka285 juuj paradne su ,,ale tie biele su fasa 😉

katty17
31. aug 2010

@kafoditka - to fitko je aj tu:Fit Curves Petržalka, Gessayova 47 . takze je aj v petrzke 🙂 a aj v dubravke.

mirka285
31. aug 2010

@katty17 tak to si zavahala...ak su neni semisove tie hnede,tak si ich hodlam objednat...

katty17
31. aug 2010

@mirka285 - miri ale ved na tychto fotkach su praveze semisove, nie? daj potom vediet co ti ta baba odpisala. som zvedava...

mirka285
31. aug 2010

a nie su ani drahe,minuly rok som si doniesla jedny z Budapesti,stali 120 eur,mala som ich parkrat obute a vyzeraju akokeby som ich 5 rokov nosila...to preto ze su take z jemnej koze,takze ku kociku by som brala radsej niake umele...

mirka285
31. aug 2010

@katty17 no ved prave,mne sa pacia aj semisove,len neviem ci to bude prakticke na zimu...ak bude sucha zima tak v pohode...vazne o nich uvazujem

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 miri tak tie cizmy su supy!! Presne take nieco, aspon v tom nebudem ako male pivo ale zaroven sa bude pohodlne chodit.. sakra, ale aku farbu si objednat? Ciernu? hnedu?

@katty17 dakujem, 30eciek je v pohod cena 😉 len ci ma to bude bavit.. 😲

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 mozno by stacilo ich naimpregnovat a neprepustili by sneh...

adelaine
31. aug 2010

@katty17
Kati, ani nehovor, ja co uz nekojim, vaha stoji,
a este tolko toho chcem dat dole....a ja tiez este nechodim
cvicit, musim sa dohodnut s mm, aby varoval maleho....
ten vsak ma teraz toho v praci vela, chodi domov vypluty,
k veceru mam z celeho dna toho dost zase ja, treba stat aj
pri sporaku, tak potom neviem kedy.... 😠
a aj ja som zo seba trosku nestastna 😢

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 myslis, ze maju naboku zips? Lebo ak su snurovacie tak pohoda, ale ak maju zboku zips, tak pochybujem, ze by som ich navliekla.. ☹

adelaine
31. aug 2010

kocky, aj vasi drobci zacina vymyslat?
mne sa vobec nedari uspavat maleho 😖
zaspi na chvilinku pri piti mliecka, potom sa strhne
a robi cirkus, dokonca ani uz nechhce pit..reve ako divy 😠
a o spanku ani pocut, v noci detto, vidim ze je unaveny,
ale nechce zaspat sam, ani na rukach, len reve a reve...
musela som ho minule nasukat do satky a hojdat...a
mam pocit, ze bez hojdania to nepojde, ale ja ho
na to nechcem naucit... 😲 strach a hroza ten moj
vymyselnik 😨

katty17
31. aug 2010

@mirka285 - miri ja mam doma take velmi podobne semisove cizmy v hnedom a poviem ti ze ich mam uz niekolko zim a stale su v skvelom stave. a to som nosila v dazdi, snehu, blate... udrziavaju sa uplne lahucko. ked su spinave pretriem ich len vodou... a to uz boli aj v zime cele od soli 🙂

mirka285
31. aug 2010

@kafoditka maju naboku zips,na tych bielych ho je vidiet..mozem ti dat vyskusat ked ich objednam ci ich navlecies...ja skor neviem ake cislo si mam zobrat..lebo to americke cislovanie je cudne,raz ma jedna baba nahovorila ked som si objednavala gumaky ze mam si zobrat 37,ze to mi bude dobre a boli mi velke a musela som sakra drahe gumaky darovat sestre...ja nosim 36 topanky....tak neviem teraz...

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 sa tu smejem, leb presne toto teraz riesim.. 😀 😀 😀 ci 36 alebo 37...

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 ale skor sa priklanam k tej 36..

mirka285
31. aug 2010

@kafoditka aj ja,37 som mala iba jedny cizmy-kovbojky,ale tie maly vpredu spic...ta kocka co to predava tak som od nej uz kupovala vela veciked som mala nakupovaci osial,tak sa jej spytam ci si mam objednat normalne moju velkost..malu som nakrmila a zase spi,no keby som vedela ze dne bude taka spava mohla som aj cvicit,ale volal Gabko ze uz je na ceste domov...

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 teraz som kukla, ake veci ma este ta baba na predaj.. moje nervy, uz som si vybrala GUESS penazenku aj hodinky.. 😀 😀 😀 len by to chcelo este sponzora... 😉

mirka285
31. aug 2010

@kafoditka ona ma pekne veci,ja mam od nej uz dve Guess penazenky ...ale moji sponzory-t.j.zakaznici kasina-no tak ti teraz sponzoruju niaku inu casnicku 😀

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 ale ja by som chcela taku, co ma vela priehradok na doklady a taka, co sa mi paci - lakovana cervena - ich nema.. si spokojna s penazenkami?

katy1979
31. aug 2010

Baby tak ja som tu nebola sto rokov a pridem a hned vy o cizmach. Vymakane su baby tie musim mat. Mne sa velmi paci biela ale asi neprakticke na zimu. Pozrela som od nej aj ine. Tie vysoke na opatkoch take by mohli byt. Ale zas dvoje cizmy. Ja som tam zbadala hned slnecne okuliare ale 150eur. A som bez netu preto sem nechodim.cakam kym mi z tcomu zavolaju ze mi pridu zapojit net

mirka285
31. aug 2010

@kafoditka ano som ja mam lakovane obidve,ci vlastne tri,jednu cierno bielu ,jednu zelenu a jednu co nosim teraz cerveno fialovo neviemaku-ti ukazem nabuduce,ale tu mi priviezol jeden zakaznik z New Yorku aj s kabelkou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre