Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
4. sep 2010

@zrzulka a nech vam to uvitanie dobre dopadne............

kafoditka
4. sep 2010

@merikac neprehanaj 😉 urcite vypadas super 🙂 to chce trocha casu aby si sa dostala do fomy..

tinaki1275
4. sep 2010

@oacka ja som uz tiez nakricala aj som sa sama pred sebou potom hanbila.. 😔 inac moja mala nechcela dudlik,ale teraz uz chce skusila som zoparkrat a ked mala hlad tak ho zobrala , a odvtedy je ok.Ja som tiez chcela malu bez dudlika ale teraz nam to pomaha aspon pri tych kolikach na ukludnenie,ale nie je na nom nejako zavisla, aj ked ide spat po 3-4 minutkach ho vypluje...a berie mi vsetky,aj Nuk kaucukovy -genius,aj od Mam -taky maly silikonovy pre deti do 2 mesiacov,a vyskusal;a som aj taky obycajny gulaty a aj ten zobrala,ona je celkovo spokojna so vsetkym,aj cumle na flase som uz vyskusala asi 3 druhy a nema problem,tak aspon to.. 🙂

tinaki1275
4. sep 2010

inac holky pekne fotky,vsetky vyzerate tak spokojne.. 🙂 ,ozaj to je nasovensku asi kosa ze? vidim dlhe rukavy... 😖 ,ja uz by som privitala trochu chladna,nemozem zobrat malu cez den von, je tu stale 32-33stupn.a uz sa miraz v kociku prehriala ☹ ,tak chodime von po osmej vecer..no co bude z nej nocny vtak ale to su vsetky deti v Grecku..

tinaki1275
4. sep 2010

pisem ako hotentot sorry ale druhou rukou odsavam... 😖

merikac
4. sep 2010

@tinaki1275 ahoj a vitam ta medzi nami 😉 ,,,tu rektalnu rurku ti odporucam, neni sa coho bat a miminu sa ozaj polavi po jej pouziti,,,,hlavne sa neboj, ze nou mozes babu ublizit,,

merikac
4. sep 2010

@kafoditka no pokial sa nevidim v zrkadle a hlavne pokial nevidim ziadnu foto,,tak som kludna,,ale inac, som fakt zo seba zufala,,,,,,,,, ☹ , ale zas na druhej strane, som rada, ze som zdrava (aspom o nijakych neduhoch neviem) a hlavne, ze mam dobre mliecko pre drobca 🙂

tinaki1275
4. sep 2010

@merikac no uz ju budem musiet asi pouzit, zacina to byt posledne dva dni kriticke...ako hlboko sa to ma zastrcit?

merikac
4. sep 2010

@tinaki1275 nie,,ja davam len cca 2 cm, musi byt mastna aby sla lahko do prduse a ja s nou zvyknem zlakha potocit do jedne a druhej strany aby som trosku podrazdila crievko,,mala sa vyprdka a zachvilku zacne tlacit,,,ale zas pozor aby sa to nestalo pravidlom a crievka nezleniveli a necakali len na podnet,,,,

karinnka
4. sep 2010

Dievcata pekny vyletik ste mali zavidim 😉
@oacka my chodime takto obleceny ked je zima Emmuska ma vzdy studene rucky 🙂

maxara
4. sep 2010

Ahojte babulky,
aj mne sa vcerajsia grilparty pacila, velmi.. mohli by sme aj castejsie davat stretko, super je pokecat si s ludmi s rovnakymi starostami a radostami..
teraz som u nasich, ale vecer ked prideme domov a mm bude ochotny povarovat nasho harantika, hodim aj ja nejake fotecky.. inak baby, vcera som pozrala aj spekacik, aj kopec toho grilovaneho maska, tu moju zeleninu a neodpustila som si kindercokoladu a predstavte si, ziadne bolesti, nic.. dokonca ani liek som si nedala..
takze baby, kedze este vela toho poostavalo, tak to musime zopakovat 😉

alllexa
4. sep 2010

@zrzulka - ja sa do nicoho nezmestim - nohavice, sukne, este aj tricka su mi tesne:( Len jedny elasticke texasky obleciem a to len tak-tak zapnem a som v nich ako hurka.

Baby, mali ste peknu opekacku! Ste fesandy!

bellablonde
4. sep 2010

ahoj kocky
u maxi bolo vazne super, len ma teraz mrzi, ze sme zduchli ako prvi a moc som si to neuzila, kedze moj prvorodeny sa rozhodol trochu protestovat...
@maxara este raz diky 😎 zopakujeme
@zrzulka to je zaroven aj odpoved pre teba, bola som s oboma detmi, ale teda lepsie by bolo kebyze ide aj mm, aby sme boli dvaja na dvoch. Peto stale vymyslal, bol unaveny, ale spat do postielky nechcel ist,,,a napokon hned ako som nastartovala, zachrapal

ja pridam fotecku hostitelky s Ninkou a este som stihla cvaknut Noemartu 🙂 plus moj petko stale pri aute, aby sme uz isli domov

bellablonde
4. sep 2010

@tinaki1275 vitaj v klube 🙂

tutifruti
4. sep 2010

Caute baby.... tú chatovačku vám úprimne závidím...

@oacka cumel? tak keby mna niekto videl, ako som ho malému nasilu tisla do úst a jeho chudáka naťahovala, tak ma nahlási sociálke.... 😅

tutifruti
4. sep 2010

@tinaki1275 ja som mala depku po každom pôrode... Pri Alžbetke asi najväčšiu, lebo to som si pripadala úplne neschopná.... nič som nestíhala... malá bola urevaná... no horor....
Teraz už neriešim plno vecí /ktoré som predtým chcela stíhať... nar. poriadok, mať ožehlené, mať načas naverené 😅 / a ver mi, že som viac v pohode... A tiež som sa vtedy cítila dosť osamelá... /mm v práci, kamarátky v práci... a ja s dieťaťom...

tinaki1275
4. sep 2010

@tutifruti u mna to bude asi tym ze mam uz 35 a je to prve dieta a bola som zvyknuta na dostatok casu pre seba a urcity standard a teraz je vsetko hore nohami,nemozem pracovat a to michyba....ale stoji to za to urcite..len si musim zvyknut ..🙂))a hlavne som neratala s tym ze budeme mat koliky...🙂))ako to zvladas s 3 detmi ?to ta obdivujem...

tutifruti
4. sep 2010

@tinaki1275 no keby si bola u mna doma.... tak by si ma obdivovat prestala 😅 V byte bordel.... Ja vyzerám ako po fláme.... deti obedovali o tretej.... No nie je nad to... ked sa rodičia vydaria 😉
A presne viem o čom píšeš... Ja som mala Alžbetku 29 ročná.... S mm sme boli päť rokov... pohoda... kľud... čas na seba.... v byte poriadok... no pohoda.... A napriek tomu, že Alžbetka bola vymodlená, tak som mala depku a to riadnu.... Navyše sa narodila v decembri /o piatej už tma/ ani nikde ísť.... Čakala som, kedy zaštrkocú kľúče vo dverách a mm som vrazila dieťa na ruky.... lebo by mi šiblo... Som sa nie raz smiala, že skončím v Sučanoch /psychiatria/ pri hrnčiarskom kruhu... A mm som raz brutálne vyplašila, ked som mu povedala, že chápem ženy, ktoré ublížia svojim detom... Naša Alžbetka mala tiež brutálne koliky a bola teda dosť náročné dieťatko...

adelaine
4. sep 2010

@zrzulka zrzi ten dlhokan je mooj 😀

zrzulka
4. sep 2010

@bellablonde diki za odpoved 😉 toho sa praveze aj ja obavam ze keby sme sa pridali na nejaku stretavku tak tiez by to dopadlo rovnako 😒 my tiez sme vzdy dvaja na dvoch 😀

@adelaine sympos 😀

luminkasp
4. sep 2010

@tinaki1275 vobec sa netrap, ja som konecne mohla zacat s malym chodit na prechadzky o 21, no aka mater zo mna, co? ale aj my mame priserne horuco

zrzulka
4. sep 2010

@merikac nedopadlo to moc ruzovo ale co uz 😒 bude mat urevane foto .... zase moj muz poznamenal ze ktory chlap sa citi dobre v obradnej sieni 😉

zrzulka
4. sep 2010

@luminkasp preco ved to je v poho... nech si zvyka na nocny life cim skor 😉

merikac
4. sep 2010

@zrzulka 😀 z tvojho mm hovori skusenost 😀

zrzulka
4. sep 2010

@merikac veru 😀 😀 😀 ale inak to bolo velmi milucke... take zeby mi aj slza ukapla keby som sa na to dokazala sustredit 😀

zrzulka
4. sep 2010

jaj a miske sa velmi pacila koliska co tam mali pre babetka ... okrem uvrieskaneho drobca som musela krotit este aj ju nech to nevyzera tak ze po nas uz len potopa 😒

merikac
4. sep 2010

@zrzulka ja z tej tvojej malej nemozem,,,,ta vyzera byt riadne zihadlo,,az jej tak ocka hraju na kazdej fotke,,a tie vlasy,,uzasna je,,,, 😀

maxara
4. sep 2010

Ahojte babulky,
tak som doma, uz som aj kukla fotoze z chalupy. No musim povedat, ze po tom, co mm ako hostitel dostal darcek flasku vina a nasiel si vhodneho sparingpartnera, konkretne nekojacieho nesofera, fotky, ktore urobil (asi 3) su pomerne onicom.. a aby zachytil vsetkych, urobil radsej video 😒
takze fotky mam az potom take, co som robila ja a to tam zas uz Bellinka nebola 😒
Este raz musim povedat, ze som bola strasne spokojna s priebehom dna, aj ked sme sli domov, tak sme skonstatovali, ze prijemny to bol veru den..
A aby ste vedeli, vsetky sme vas poohovarali 😀 😀 😀 dosyta

monline
4. sep 2010

@maxara pozrela som...no parádnu akciu ste mali! a aké ste kočky všetky 🙂

kafoditka
4. sep 2010

@maxara pekne fotecky... a ja ze preco ma tak ckalo... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre