Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
7. júl 2010

@maxara Maxi my tak chodíme k svokrovi okolo že ja ani trafiť neviem
odkedy u nich urobili pred domom jednosmerku. V pk je to teraz evidentne moderne.......

kristip
7. júl 2010

@bellablonde ja chodievam stvrtky, takze idem tiez zajtra. ku komu chodis? naposledy som mala cs3, ale to bolo pred troma tyzdnami, potom mi napisal nieco, co som nevedela precitat a povedal, ze som este viac-menej uzavreta a tyzden nato ma pre zmenu ani nevysetril zospodu...super
uvidim co zajtra, neviem sa dockat. ja sa vzdy nesmierne tesim do poradne 🙂

mojalili
7. júl 2010

@merikac Prave som sa vratila z vysetrenia ociek, musela som ho nechat vyhladnut, aby bo hore. A vysledky su super, OCICKA MA ZDRAVUCKE......tak neboj, urcite to bude OK, isli sme po mesiaci na kontrolu, ja som dufala a verila,ze to bude OK a je 😉 😉 😉 urcite aj u vas to bude v poriadku

mojalili
7. júl 2010

@zrzulka aj ja mam brusko take, ze by sa dalo odrezat ta zvysna cast, co mi tam prebyva.....aj som chcela zacat cvicit, ale akonahle mam namahavejsiu telesnu cinnosti ( na brucho), tak zacnem opet spinit, tak som sa vykaslala na to, pokial ma to neprejde a potom zacnem, po 6. nedeli....snad o tyzden teda🙂

cigaretka5
7. júl 2010

@alllexa Neviem ale už som sa ukludnila už sa nebudem na nič rychtovat keď zavelia tak pôjdem. Lepšie ako byt v strese doma že či sú to už kontrakcie alebo nie....... Nechám sa unasat zivotom i keď má asi drbne z nudy. A laptop si tu radšej nechcem doniest.

tinka349
7. júl 2010

@petzi no tak aj mna boli tak podvozok ze dakedy newem ani chodit alebo stat na nohach....ale to mam bezne.....a ziadne ine roztahovacky necitim 😒 ani brusko neklesa a neklesaaaaa . . . hmmmm

cigaretka5
7. júl 2010

@mojalili A kde ste boli na ocnom? V senici je vraj problém........

tinka349
7. júl 2010

@meruska no ty mas este termin 3 dni po mne , ty mas caaaas 🙂 ja uz to vidim ze budem prenasat 😖 ja nechcem mat 4 kilove babo, ved kto ho porodi 😀

agika1982
7. júl 2010

@petzi sak jasne....ja zatial kontrakcie nemam a nikam sa nehrniem..uvidime co bude v piatok...zatial to nechavam na ,, prirodzene cakanie ,,

cigaretka5
7. júl 2010

Kocky nepanikarte s prenasanim. So mnou na izbe je kocka čo prenáša už druhý týždeň
a na vyvolavacku neraguje. Takze v najhorsom sekcia.....

maxara
7. júl 2010

@cigaretka5 😖 som si vsimla, ze zaliali niektore diery, asi kazdu 18tu, ponatierali 300 rokov zosuchane pasy, co ludia parkovali popamati, nehovoriac, ze cela Cajlanska je totalne rozbita, ani nemas poriadne kadial prejst, aby si si neoddrbala poloos, ale hlavne, ze jednosmerku dame, aby sa soferi naucili.. Ako ulahcit zivot.. Akoze urcite je to bezpecnejsie a fajn, ale tymto ma nutia teraz jazdit po totalnom tankodrome, ked pojdem domov, namiesto toho, aby som si kulturne odbocila z hlavnej a zaparkovala o 50 metrov pred domom. Namiesto toho si to obehnem okolo cintorina, stadiona a neviem coho a potom odbocim na cestu, ktoru ani neodhrnaju v zime, lebo by sa im lyzica zahryzla, co je ta cesta taka hrbolata a dvemilionov krat zafugovana a zalatana.. a nechcem sa nasrat, ale ma v tom prsty Bratislavska vodarenska monopololisticka spolocnost s hnilymi potrubiami.. 😠 opravia centimeter potrubia, vykopu okolo neho meter krat meter jamu a su cool. A o tyzden to iste spravia o dva metre dalej a o meter viac doprava a potom o dasli tyzden o 30 metrov spat a o 1 a pol metra dolava... a ty jazdis ako dement, lebo este aj beton daju aky sa im prave namiesal, niekde to na jame nakopcuju, niekde urobia jamu, ale do roviny ani za svet.. a na tuto cestu daju jednosmerku, ze vyserte si oko a budete a budete tadialto chodit, lebo ja som povedal..

mojalili
7. júl 2010

@cigaretka5 Hej, na Poliklinike jeden pan nemenovany lekar je ako pes......ale mlada pani doktorka robi na SAD ma sukr. ambulanciu, je velmi dobra a zlata, iank robi aj v Šajdíkových Humencoch, odkial pochadza.....tazko sa tam dostat, ale male babatka berie hned,. bez objednavky... 😉

lenkaaninka
7. júl 2010

@izira no to si ma rozosmiala on je živnostník a dovolenku máva v nedelu poobede a vtedy oddychuje...a teraz som si poležala trochu a je lepšie deti sa hrali v detskej a je tam akoby tam bomba vybuchla...

petzi
7. júl 2010

@izira no az tak starsia nie si....No ja mam poradnu v pondelok, ale ja som lekarovi
povedala,ze ho vidiet uz nechcem ,ze chcem radsej vidiet v tom case synceka a mat
ho v rukach,tak sa smial,ale tak ja tomu pevne verim,ze nebudem musiet k dokimu
na kontrolu 😅

alllexa
7. júl 2010

@katty17 - no ten ultrazvuk by som si rada dala spravit! Mohla by si mi dat ten kontakt? To tam mozem ist aj bez odporucania lekara?

petzi
7. júl 2010

@tinka349 no vsimla som si e co si davala vcera foto, ze tam ti pekne brusko drzi hore...
No co narobis, hlavne ze je vsetko v poriadku.
Ja mam nove foto na blogu a tam mam brusko uz dole dost, ale tak este sa drzime...
A ty si uz otvorena? a co zatka??

petzi
7. júl 2010

@agika1982 ja tiez prirodzene cakam 😀 ale ako na spasenie 😀 stale sa obzeram
,ako keby som bola nejaky novy objav 😀 😅

mirka285
7. júl 2010

caute babule,este nerodite?my sme dnes boli pre rodny list a ukazat sa v nemocke,tak mala trochu pribrala uz ma 2900 ....a aj ju zaockovali proti tbc...neporadite mi co by som mala teraz ist vybavit ked uz mam rodny list?Mojalili super ze maly ma ocka v poriadku 🙂 a to s tym spinenim to mala aj sestra,akonahle zacala cvicit,uz aj spinila...treba este vydrzat,ja tiez stahujem brucho do nohaviciek ked niekam idem a doma uz nosim od vcera pas...

merikac
7. júl 2010

@mojalili dakujem,,niet nad nadej a povzbudenie 😵

alllexa
7. júl 2010

@tinka349 - ani ja nic necitim (ani kontrakcie, ani brusko neklesa) a to uz mam termin za sebou...

lenkaaninka
7. júl 2010

@petzi tvoj starý sa teší na sobotu čo ??? som sa dobre pousmiala...

@tinka349 kamoška mi vravela že leží na pôrodnom stole a doktor po nej kričal mamička otvárajte sa otvárajte...a znázornoval to rukami ....ako ona na neho kukala ako debil....som sa skoro počúrala... 😀 😀 😀

merikac
7. júl 2010

@mirka285 tak teraz treba ist s kopiou rod listu vybavit porodne a prispevok na dieta.....a tiez na socialnu poistovnu, ak mas 2 pilier, tak ist tam s vypisanymi papiermi,,,

maxara
7. júl 2010

@mirka285 s rodnym listom (kopiou) ides do zdravotnej poistovne, prihlasit malinku, potom do socialnej s castou B a prihlaskou do druheho piliera (teda s tou ziadostou o to, aby ti zasielali prachy tam) a potom na urad prace, socialnych veci a rodiny, kde ti daju nejake tlaciva a tie si das potvrdit u gyndr, ze si chodila pravidelne, potom u obvodnej, ze malinka sa dozila 28 dni a este neviem co a to su tie ziadosti o prispevok a priplatok k prispevku a prispevok pre rodica a neviem co vsetko

agika1982
7. júl 2010

@merikac porodnee? myslis kocikovne ci co??

agika1982
7. júl 2010

@mirka285 len tie papiere ohladom kocikoveho sa vraj vybavuju az ked ma dieta tych 28 dni.....inak ti nepotvrdia nic....

mirka285
7. júl 2010

takze na ten urad prace socialnych veci a rodiny staci ist az potom ked mala bude mat 28 dni?skor tam nemusim ist?

maxara
7. júl 2010

@agika1982 ale ostatne si moze vybavit dopredu, napr toho gynekologa..

petzi
7. júl 2010

@lenkaaninka no asi ano...ale do prace pojde dobre vystaveny....teda aspon dufam, ze ma nenecha na ocot.... 😅

agika1982
7. júl 2010

@petzi vies co? vsetci riesia nech rychlo porodia a tak, my s priatelom nie....malinka je ok a to ze je este v brusku, zatial je to v poriadku....ja jedine co nechcem je vyvolavat porod..ono to vyzera skor na sekciu, koli mojej vahe a srdiecku malinkej....takze zatial cakame takto

maxara
7. júl 2010

@mirka285 nemusis.. staci tam ist do pol roka od narodenia.. ak nepotrebujes prachy
a do socialnej do 45 dni od porodu.. ale na tu zdravotnu chod radsej co najskor. Inak nikde nemusis ist ty, ked mas v rodnom zapisaneho Gabka

petzi
7. júl 2010

@mirka285 no nemusis ist skor, budes ziadat aj o jednorazovy porodny priplatok, nie?A to musis zdokladovat, ze sa dieta dozili tych 28 dni,takze mas cas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre